Makšķerēšanas kartes

Lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem, esam uzrakstījuši nelielu rakstu par makšķerēšanas kartēm, kur ir arī Valsts zivsaimniecības pārvaldes atbildes uz jautājumiem par nākamā gada makšķerēšanas kartēm. Skatiet to bloga sadaļā.
26.oktobris 2007, 10:43 | links
 
cenu var celt droši. pa gadu 5 Ls, tas tak nekas nav. Un nesaprotu, ko te visi satraucas par kartes saslapināšanu, tak aizeja un paši ielaminējat, cik tad tur tā darba?
26.oktobris 2007, 10:16 | links
 
Es neesmu sasniedzis vēl tādu vecumu, lai man vajadzētu makšķernieku kartes!
Kaut gan man no tā vecuma nav tālu, un tāpēc es uzskatu, ka makšķerēšanas kartei jābūt:
1. tāda lieluma, lai varētu to ielikt makā
2. lai uz tās būtu iespējamo inspektoru numuri
3. kā arī lai karte nesaslapinātos, un lai noteikti tā nebūtu no papīra, bet lai no kāda cita materiāla...
P.S. Tādas ir manas domas!
25.oktobris 2007, 19:48 | links
 
es nesaku nē esmu gatavs maksāt vairāl tikai tad ja kartes būs laminētas un ar inspektoru numuriem otrā pusē!!!! tāts ir mans viedoklis!!!!!
25.oktobris 2007, 18:44 | links
 
Skatos, ka īsti jau nav tik nospiedoš pārsvars balsojumā par kartēm! :(
Varbūt "Nē" teicēji varētu pateikt kāpēc tieši nevēlas maksāt vairāk par 5 Ls. Naudas dēļ? Vai apmierina esošais zivju daudzums Latvijas ūdeņos!???
25.oktobris 2007, 18:28 | links
 
es uztraucos tāpēc ka man tur patīk jo zivis tur ir bet es un vēl citi kas copē purvā vēlas lai tur laiž papildus!!! asarus zem 100g grūti izvilkt uz mormiškas visādus brīnumus izvilkt var mazu un lielus!!! nerunāsim pat līdakām pārsvarā tur ir zemēra līdacēni kā jav visur,protrams pusaudzi un diezgan daudz lielās 10 kg tur varētu būt vēl lielākas jo veči stāsta visādus brīnumus ka laivas vilktas līdz untt.
25.oktobris 2007, 16:20 | links
 
Nu ko es es tev varu pateikt?
Nebrauc tur kur tev nepatīk! Tas, ka kāds neiegulda līdzekļus tam kam ir paredzēts tur jau es neko nevaru darīt :)))
Mums ir lēti visi tie pasākumi ar copi, biju tiko Anglijā, tur atļauja makšā 6000 Ls + Tev jābūt makšķerēšanas klubā kādā kur dalības maksa ir 500 Ls gadā + atsevišķi jāpērk atļauja par katru konkrēto dīķeli. copē tu nedrīksti savākt savu lomu. Tās jāizvelk un jāatlaiž atpakaļ. Gribi zivi ej nopērc :)
25.oktobris 2007, 13:56 | links
 
nu piem sedas purvam nokāš 2 ls ne par ko zivis iekšā nelaiž zāles neizpļavj par ko es maksāju??? zivis tur pašas sarodas pa kanāliem no sedas upes kad tā aplūst!!! bet tik un tā varēja karpas ielaist vai amūtus!!! burtniekā arī jāpērk atļauja bet tur vismaz ir sakopts un zivis pērk un laiž iekšā!!!!
25.oktobris 2007, 13:11 | links
 
licences kam???
25.oktobris 2007, 11:57 | links
 
kāpēc uz reiz tā??? es nesaprotu tikai to ja es pērku to karti kāpēc man vēl jāpērk dārgās licenzes ???
25.oktobris 2007, 11:48 | links
 
Nu aptrūkās ierosinājumu? Visiem vis apmierina, vai vienkārši ir nospļauties par visu!?
25.oktobris 2007, 11:45 | links
 
Esmu gatavs par to maksāt klāt 1 Ls lai to izdara manā vietā! Kamēr laminēju es pa to laiku jau varu copēt :)
24.oktobris 2007, 09:16 | links
 
Var jau tās kartes paši arī nolaminēt. Tas pasākums maksā ap 1Ls. Fotolaboratorijās, grāmatnīcās, bet visticamāk reklāmas firmās un firmās kas vizītkartes taisa.
24.oktobris 2007, 09:13 | links
 
par tām kartēm tev ir taisnība vajag laminētas, jo gadās visādi piem mēs ar čomu aizbraucam uz gauju protams tur ir zāle līdz padusēm es nezinu kā citās upēs bet gaujā visās vietās nav taciņu un arī visās vietās nevar iziet cauri brikšņiem bet vienā vārdā sakot mēs bijām slapji un viņa karte līdzinājās saburznītam papīrītim es uzskatu ka būtu cilvēcīgi tās kartes laminēt jo makšķernieki copē gan lietū gan slabdranķī un nedod dievs vēl kāds jautrā prātā izpeldas!!! un nav ko čakarēties ar tām pus gada kartēm visa gada un miers!!!
23.oktobris 2007, 20:19 | links
 
varētu arī ielaminēt kartes. Saprotu ka jāraksta datums, bet varbūt, ka var pārdot kartes par vienu cenu visu gadu un pērkot jebkurā datumā karte derīga līdz gada beigām. Ja pats nenopērc laicīgi , bet jūnijā vai septembrī nu tad pats vainīgs!
Tas arī atvieglotu darbu tiem kam tā nauda aiziet, zivju fondiem u.t.t. jo vairums tad sapirktu jau janvārī, februārī.
23.oktobris 2007, 18:10 | links
 
Kautko līdzīgu bankās ko izdod tām kodu kartēm! Tikai kodu vietā Vārds uzvārds un tel. nr. (iespējams, ka uz tik plašu sarakstu gan mums necerēt)
Esmu ar mieru piemaksāt par atļauju, jo godīgi sakot man nāk smiekli, kad karte uz gadu maksā tikai 5 Ls. Būtu ok kautvai 20, tas ir mēnesī 1,65 par iespēju copēt un izvilkt lomu vienā copes reizē, kas tirgus cenu sasniedz varbūt 20-30 Ls. Cik maksā 1kg karpa vai Līdaka??? Vai ne?
23.oktobris 2007, 18:02 | links
 
es piekrītu tev varētu arī iedot lapiņu kad pērk makšķernieku karti uz kuras ir rajonu inspektoru numuri!!! piem ja redzi to burtniekā tad zvavi kādam no valmieras rajona inspektoriem!!!
23.oktobris 2007, 17:53 | links
 
Bija man situācija, kad vajadzēja sazvanīt inspektorus, lai novērstu klaji bezkaunīgu tīklu likšanu, bet neizdevās, jo tā bija 7diena un uz manas atļaujas kartes aizmugures ir tel. nr. kurš laikam ir pieejam tikai darba dienās.
Otrā reize bija, 21.10.2007 arī 7diena, tad caur 1188 mani savienoja ar automātisko atbildētāju, protams tas man nepalīdzēja. Zvanīju uz 112 tur mani savienoja ar valsts policiju kura, visu cieņu, sameklēja inspektora nr. un pēc nepilnām 10 min. man atzvanīja inspektors un norunājām kur tikties, ko darīt. Esmu no Liepājas raj. un nezināju nevienu nr. kam zvanīt kad atrodos pie Kalnciema tilta.
Tad nu mans ierosinājums būtu uz makšķernieku kartēm vai uzrādīt tel. nr. kuru varu zvanīt un tikšu uzklausīts un savienots ar atbildīgo personu, vai arī rakstīt vismaz reģiona galveno Inspektoru, kas varētu man palīdzēt. Galu galā tie būtu tikai 4 nr. Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē. Ja aizbraucu no Liepājas uz alūksnes, vai to pašu Rīgas, Jelgavas u.c. rajoniem nezvanīšu taču Kurzemes inspektoram un neteikšu, ka Alūksnē liek tīklu! Domāju, ka uz kartes pietiek vietas 4 nr.
23.oktobris 2007, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager