Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

CLK Pasākums

urmaas,mēs taču neesam CLK biedri......:( u nas ņe sprašivajut....
31.janvāris 2011, 23:22 | links
 
Gribu Norvey.bet šeit laikam tādu variantu nepiedāvā.:((
būs vien jāpiekrīt Maituputnam!
:)
31.janvāris 2011, 23:13 | links
 
Pagaidām ir divi piedāvājumi pasākuma organizēšanai:
1.maituputns- Lilaste , Ķīšezers
2.valdiszariņš- Peipusā
Datums 11-12 .februāris
31.janvāris 2011, 23:10 | links
 
Griezeejs- personīgi tev , kā saka -cik pi...es , tik polšu un viens pa virsu., Lai tu nepazaudētu savu vienīgo sarkano spiningu, labāk no autobusa nekāp.Bet lai tu nepazaudētu autobusu paliec mājās . Kur tad mums ,,agstprātīgiem,, ar tādu specu vienā autobusā kāpt.
31.janvāris 2011, 22:48 | links
 
Ēēēē, jau ziema?
A z-svētki ar jau bija?
Upssss ....
31.janvāris 2011, 22:41 | links
 
Tas tāpēc Griezēj ka tu muldi nesakarīgi visu laiku ,nopietni veči (ieskaitot dibinātājus,,valdes locekļus ,prezidentus,izpilddirektorus,utt) to neuztver nopietni - jo runa gāja par ZIEMAS copi !!! Tu uzreiz ar spiningiem un tauriņu tīkliem ..... :))))))))))
31.janvāris 2011, 22:40 | links
 
Bračiņ, man te tie augstprātīgie nemaz neatbild. Piemēram, uz jautājumu, par CIK līdzi ņemšanu, kā arī par izkāpšanu no autobusa.
Ja Usis "ņepodkačajet", kā arī uzzināšu atbildes uz dažiem pamatjautājumiem, mani varēs atpazīt pēc sarkana spininga. Vot tā! :))))))
31.janvāris 2011, 22:36 | links
 
bikus nesapratu- tas ir piedāvājums vai pārmetums, ja gribi sotaku sadzert ar mani- nav problemu, sarunājam kopīgu copi, kādā no pierīgas ezeriem un ierausim pa sotakam (vairāk nevar- jo braucu uz copi ar autiņu), pie reizes arī iepazīsimies. :)
31.janvāris 2011, 22:33 | links
 
Labi Andri -- pēc pirmā sotaka viss nostājas savās vietās :)))
31.janvāris 2011, 22:27 | links
 
Bralitis- nekd neesmu bijis augstprātīgs, ja kāds arī bija, tas jau viņa personīgais un tur ne ko nevar mainīt, kāds cilvēks tāds ir.
31.janvāris 2011, 22:24 | links
 
Gagarin tu jau sen esi iesvētīts no pionieriem komjaunatnē ,,, izskatās ka partijas kandidātos ar uz pavasari derēsi :))))
31.janvāris 2011, 22:14 | links
 
Andri esmu pamatīgi te visā iedziļinājies . Arī kad bij zive lasīju te katru komentu.... BET ja godīgi - te bij pārāk mākslīgs tas pasākums . Pārāk jūs te tajā laikā augstrprātīgi viens uz otru skatījāties ....tas nebij labi. Zivē bij dzīvāki cilvēki. Tagad jau vairāk par gadu (kamēr tu biji prom ) mēs šeit "dzesējam mutes "
31.janvāris 2011, 22:12 | links
 
Brālīt, man jau vairāk liekas, ka tas bija domāts tādiem kā man, bet, ja jau uztver personīgi to ....
31.janvāris 2011, 22:09 | links
 
Gagarin --- tieši tas mani satracināja. Tādi norādījumi der tādiem bumbieriem kā tu (manas meitas vecumā ) . Sākums bij pat interesants - uzaicinājuma ziņā.
31.janvāris 2011, 22:07 | links
 
Bralitis- es esmu kluba pamatlicējs, oficiāli neesmu ne valdes priekšsēdētājs, ne arī valdes loceklis . Vienkārši kādreiz radās doma , sarīkot pasākumu un no tā viss sākās.
P.S. Ja jau tev gribās padzesēt muti, tad vismaz varēji palasīt forumu, kas notika tad kad tevis šeit nebija un tad likt komentārus par notriektām biedra naudām.
31.janvāris 2011, 22:03 | links
 
Korekti būtu, ja kāds šo ievērotu!!!

Piebilde: Tiem kas vēlās padzesēt muti - aizej uz mežu un izbļausties kārtīgi, var būt paliks vieglāk.
31.janvāris 2011, 20:45
31.janvāris 2011, 22:00 | links
 
Tagad skaidrs ... citādi taisījos eleganti uzbraukt brālim makšķerniekam :))
31.janvāris 2011, 22:00 | links
 
CLK priekšēdētājs ir veiksmīgi izkūpējis gaisā, un sen šeit vairs nav rādījies. andris ir viens no dibinātājiem. es skaitos valdes loceklis
31.janvāris 2011, 21:58 | links
 
Es nekad neesmu kaut ko sliktu teicis par Zives foruma dalībniekiem, bet nevēlos lai arī viņi kaut ko sliktu teiktu par mums, kā ne kā vien esam copmaņi, bet ka saka ģimenē bez kropļa neiztikt.
31.janvāris 2011, 21:58 | links
 
Andri vai tu esi CLK priekšsēdētājs ????
31.janvāris 2011, 21:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager