Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

CLK Pasākums

bleķi, ja es esmu slims, tad tu neesi vesels!
Pedagogs atradies
15.marts 2010, 23:26 | links
 
Kaats - Goda vārds tu esi slims...gadījumā internets nav ievilkts Tvaika ielā...palasot tavus komentārus paliek dīvaini ap dūšu....slima suņa vaimanas...izdari pats kaut ko ..nevis gudri kvankšķi...demagogs.
15.marts 2010, 23:21 | links
 
tad tu sūdīgs zaglis biji, kad nepaspēji sagrābt. Šitādus laupītājus jau sen vajadzēja ar sūdainu mietu no Latvijas patriekt. Drīz sarainā bārda izdos likumu, par nekustamo īpašumu, kas iegūts nolūkā pārdot, aplikšanu ar nodokli, tad varēsi "mazgāties"! Kā, tāds kā tu, šeit vari berzēties?! Priekš tevis- ne santīma
15.marts 2010, 22:55 | links
 
Pasākumi būs, nākamais ko domāju rīkot tas varētu būt 1-2 maijs . Nāks tuvāk tad jua izdomāsim, varētu pat divu dienu pasākumu noorganizēt.
kaats- tu man no sākuma iedod to naudu, tad arī varēšu atmazgāt
13.marts 2010, 13:26 | links
 
andrislencis- tev, kā nekustamo īpašumu magnātam, nav kauns naudu prasīt, jeb tev nav kur atmazgāt, ko
12.marts 2010, 23:04 | links
 
Pasākums bija izdevies.Paldies Andrim par organizēšanu.
12.marts 2010, 21:39 | links
 
Uz ragu mūziku un .... es pat savu veco pierunātu atbraukt:) Un spiningošana mums ir vasaras jaukākā nodarbe:) Kādreiz dzīvoju pie Kaņiera..regulāri spinerējām:) Tagad Asaros...vairāk pa Lielupi:)
12.marts 2010, 21:03 | links
 
Bljitka, es jau arī domāju, ka Andža malacis.
Es jau te tā draudzīgi paķircinos, nedaudz. :)))) taču visur lieku klāt.
Vasarā točna, ja brīvā weekendā iekristu, un pasākums ar spiningošanu, varētu piedalīties. Protams, ja ragu mūzika + ....... būs :)))))))))
12.marts 2010, 20:59 | links
 
Es domāju tas vien ,ka cilvēks ir saņēmies un noorganizējis ko tādu jau ir ievērības cienīgs pasākums...visiem nekad nebūsi labs:)
Diemžēl latvieši esot maza ,rijīga tautiņa pie Baltijas jūras...mīļākais ēdiens...cits latvietis:)
Visu cieņu Andrim par uzņēmību un veiksmi turpmāk:)
P.S. pats diemžēl nebiju...bet atbalstu tādus pasākumus....
12.marts 2010, 20:51 | links
 
Nu bet Andža 23.feb, 17:50 apsolīja ka būs :)))))
Vasarā, ar spinnigu gan us tādu party varētu aislaist, vai ne?
12.marts 2010, 20:42 | links
 
Pareizi, Griezēj! Mēs tur nebijām, naudu nesaņēmām - tātad nepatika.
:DD
12.marts 2010, 20:33 | links
 
Raxtā nebija iekļauc par Mr. Vieplis ieteikumu pasākuma programmai. Arī bildes nebija ar ragu mūziku un ........
Tad bija vai nebija? :))))))
12.marts 2010, 20:29 | links
 
P.S.Kā arī būšu patiecīgs par atsauksmēm.:):):)
12.marts 2010, 20:14 | links
 
Gribētu arī tagad paklausīties to cilvēku komentārus, kas ,,ne pārāk labi,,izteicās par pasākumu, ko taisījos noorganizēt. Vai tiešām kads palika bez naudiņas ? Paldies tiem kas atbalstīja!!!
12.marts 2010, 20:06 | links
 
Noguris vai saguris:)
ieliec copes lietaas ar kaadu bildi....ar gribu redzeet!!!
9.marts 2010, 23:31 | links
 
Tie kas pieteicās uz bildēm, rīt solu nosūtīt, jo tikko atbraucu no copes, (bijām pie uz Lielupes gandrīz pretī Buļļupei - galīgi švaki, man 5 stintes, čomam 15) bikus esmu noguris.
9.marts 2010, 20:55 | links
 
Visi kas piedalījās 6.marta CLK dalībnieku rīkotajā pasākumā,un vēlās saņemt bildes - lūgums atsūtīt savu e-mail.
Ar cieņu, Andris Lencis
8.marts 2010, 23:14 | links
 
Griezeejs
Izdomā līdz galam, vai kautrīgs ,vai nevajag :):):)
25.februāris 2010, 21:55 | links
 
Es nē, man nevajag, es kautrīx ...
Bet Mr. Vieplis gan noteikti ka aisbraux :))))
23.februāris 2010, 18:16 | links
 
Griezeejs
Ir iekļauts, ja baigi interesē vari atbraukt paklausīties. :):):)
23.februāris 2010, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager