Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

CLK Pasākums

Vai 31.jan, 22:00 CLK valdes maiņas tēmā isteiktais priekšlikums ir iekļauc pasākuma programmā?
:DDDDDDDD
23.februāris 2010, 14:59 | links
 
Tā lūk, 5,6.marta pasākums ir saskaņots gan ar Valsts vides dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldi , gan ar Ādažu pagasta domi, tā kā varam droši startēt.
Kā arī vēlos atgādināt, ka 28.februāris nav jau aiz kalniem, piesakamies, nekautrējamies!!!
23.februāris 2010, 14:49 | links
 
Vīri, paldies par padomu un atbalstu ,tā arī darīšu, drošības labad (iepriekš mēs to nedarījām, un atskaites no organizātora neprasījām. Ik viens dalībnieks kurš vēlēsies,varēs pārliecināties, ka dalības maksa nav ierauta nāsīs , bet tiešām iztērēta pēc nozīmes).
Dalībnieku saraksts jau tagad top , diplomi tiks jaunnedēļ pasūtīti, bet balvas tiks iepirktas pēc 28 datuma ,kad precīzi būs zināms dalībnieku skaits, kuri būs pārskaitījuši dalības maksu.
11.februāris 2010, 14:39 | links
 
Andri tikai OBLIGĀTI saglabā visus čekus un izdevumus, kas attiecās uz sacensībām, ja nu kas, tad vismaz būs kāds dokuments strīdā ar VID. Un jācer, ka atlikuma nebūs, jo pretējā gadījumā var piešūt nelegālu saimniecisko darbību. Tāpēc moš pirms sacensībām salasi parakstus, ka tādas ir bijušas, un visi ir maksājuši tikai, lai KOMPENSĒTU sacensību izmaksas.
11.februāris 2010, 12:37 | links
 
kilka
Nu nesanaak man plaanot savus darbus un atpuutas pasaakumus tik taalam laikam uz priekshu,tapeec jau ir pienjemamaak ka jaamaksaa uz vietas!!!Un ja arii vinnee un tiek pie balvas nav noziimes vai taa ir nauda vai lieta jo prieks un gandariijums paliek taa pat!!!:):):)
11.februāris 2010, 12:32 | links
 
mariki - Un tieši, ka laicīgi tiek izsludināti mači un Tu zini datumu, vari jau pakārtot visu pārējo šim pasākumam :)
Lai veicās mačos! ;))
11.februāris 2010, 12:24 | links
 
mariki - nu re :)))
Tiešām, visa cieņa, ka kāds kaut ko organizē.
Priekšapmaksai ir fundamentāla nozīme - pirmkārt ar to katrs dalībnieks apstiprina, ka tiešām ieradīsies un organizatoriem vieglāk rēķināties un plānot pasākumu. Savādāk sasola daudzi, bet vienam poha, otram kāja sāp, trešam vēders neiziet un organizators paliek ar sapirktajām balvām un norezervēto bāzi par savu naudu ar pliku dē... uz ledus :((
Tiešām kāds domā, ka piecītis ir šāda mēroga un plānošanas krāpšanas vērts? :DDD
11.februāris 2010, 12:23 | links
 
kilka
Es ar to cilveeku nepaziistu un taapeec meeginu uzzinaat kas un kaa!!!Beidzot ir forumaa uzrakstiijis arii kaads kas ir bijis jau shada veida pasaakumos!!!Jo pirms tam nekas nebija zinaams.Ir loti labs vecs teiciens,доверай но проверай!!!!
Visu cienju Andrim Lencim par uneemiibu shaada pasaakuma riikoshanai!!!
Labraat aizbrauktu,jo uzzinaat un iemaaciities ko jaunu par copi ir ljoti liela veeleeshanaas,bet par cik es nezinu ko dariishu pat peec dienaam trijaam kaa es varu zinaat vai tikshu 6.martaa???
11.februāris 2010, 12:16 | links
 
au-au-au-auu-auuuūūūū!
:DD Viss turpinās :DDD
Tu jau nez kāpēc defaultā pieņem, ka Andris ir krāpnieks. Tas nekas, ka viņu daudzi te pazīst, mači ierakstīti foruma sacensību kalendārā un tamlīdzīgi jau ir notikuši!
:DD
11.februāris 2010, 12:12 | links
 
Kilka
Kur Tu redzi manā rakstītājā ka es gaudoju un kādu aplieku. Tieši tā-nepazīstu cilvēku kuram man jāskaita nauda, tāpēc arī neuzticos. Ja kādreiz būs lemts iepazīt tad iespējams mainīšu domas.
Varu iedot Tev savu kontu,lai varētu pārskaitīt kadvien gribi-es Tev par to neko nedarīšu un nepiedāvāšu.
Tas vis bija kā ieteikums.
Par piedalīšanos biju domājis, bet ne pie šitādas kārtības-nafig man kaut ko skaitīt. Ja es varētu uz vietas samaksāt tad varbūt arī aizbrauktu.
Vis pietiek, lai Jums veicas
11.februāris 2010, 11:57 | links
 
Lieku 10:1, ka ne mariki ne jeeska i netaisās iet uz mačiem, viņiem vajag tik pagaudot un aplikt cilvēku pat nepazīstot viņu :DD
11.februāris 2010, 11:50 | links
 
Te nu toč vis ir kārtībā,
P.S. 5 Ls sliktākajā gadījumā zaudējot, par nabagu nepaliksit, bet nu ja gribas papļāpāt, tā jau cita lieta.
Ja būtu doma iet, skaitītu bez acu mirkšķināšanas.
11.februāris 2010, 11:40 | links
 
Lieki jūs uztraucaties par zagšanu, piekāšanu utt. Pats piedalījos pirmajā clk pasākumā Lilastē, kur arī nauda bij jāpārskaita, neviens nevienu nepiekāsa. Andris ja nemaldos bij viens no rīkotājiem. Nu nepiekāsīs viņš jūs.
11.februāris 2010, 11:36 | links
 
Nu re beidzot arī informācija par sačiem ir pievienota, vienīgais kaut kas ar aprakstu nav sanācis, bet to var izlasīt nolikumā.
11.februāris 2010, 09:34 | links
 
piekrītu gabim,ka valsts veidolu uztaisa žurnālisti.ne jau visi ir zagļi.un ja iepriekš varēja uztaisīt pasākumu kapēc lai tagad neuztaisītu.dalības maksa tak arī iepriekš bija japārskaita laicīgi.
10.februāris 2010, 21:49 | links
 
Nav problemu, nolikums CL ir vakar nosūtīts, ceru ka rīt būs jau izlikts.
Bet pasakums izdosies, uz šodienu jau ir pieteikušies 10 cilvēki, ieskaitot mani.
Sacensības rīkoju es, es esmu tāds pats kā visi citi -foruma dalībnieks, ar žurnālu CopesLietas man nav ne kāda sakara.
10.februāris 2010, 21:34 | links
 
gribi par valsti parunāt-es nē.:-) Man pietiek to ko es redzu.
Labi pietiek. Sviests panesīsies kā jau jebkurā LV copmaņu forumā:-)
10.februāris 2010, 21:19 | links
 
Jeeska

Es gan taadaa nedziivoju:)
Patiesiibaa valsts nemaz nav tik slikta un cilveeki nu ne tik,kaa mums censhas iepoteet katras zinjas,ko pa TV raada:).
10.februāris 2010, 21:09 | links
 
Neko sliktu par andrilenci pat neiedomājos, bet ar to pārskaitīšanu, personu datu sniegšanu, naudām-lielām vai mazām-mūsdienās ir kā ir. Cepuri nost ja izdosies noorganizēt jēdzīgu pasākumu un do dies pat labu klubu noorganizēt. Redzēšu nolikumu pasākumam, noteikti aizbraukšu, ja patiks.
andrilenci
Mani komenti vairāk kā pārdomas un varbūt ieteikumi. Neņem galvā:-)
10.februāris 2010, 21:06 | links
 
Nu tādā valstī dzīvojam:-)
10.februāris 2010, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager