Eholotes

 
28.februāris 2024, 11:01 | links
 
Jaunais Praktiķis -> https://www.youtube.com/watch?v=5ETNHtsc1nM

MT9, 26.februāris 2024, 15:08


Izskatās labs!
26.februāris 2024, 17:34 | links
 
Jaunais Praktiķis -> https://www.youtube.com/watch?v=5ETNHtsc1nM
26.februāris 2024, 15:08 | links
 
alvis99 [2.feb]: Sveiki vīri!
Vēlos jautāt par eholotēm, kuru labāk izveleties, interesē labi sanskati,trīs varianti
1. hummingbird helix 10 +mega si
2.lowrance hds live 9
3.Garmin ECHOMAP ULTRA 102SV ar GT56
Liels paldies,ne asakas
sānskats helixam man patīk vislabāk
2.februāris 2024, 16:34 | links
 
Sveiki vīri!
Vēlos jautāt par eholotēm, kuru labāk izveleties, interesē labi sanskati,trīs varianti
1. hummingbird helix 10 +mega si
2.lowrance hds live 9
3.Garmin ECHOMAP ULTRA 102SV ar GT56
Liels paldies,ne asakas
2.februāris 2024, 16:01 | links
 
Protams!
29.janvāris 2024, 13:36 | links
 
Plānoju iegādāties Deeper eholotu.
Internetā atrodamas daudz labas atsauksmes, bet vairāk sliktas atsauksmes.
Vai ir vērts pirkt?
21.janvāris 2024, 18:32 | links
 
Cilvēki izlasa rakstu, kur pieminēts Rosļikovs, dabasgāze, nafta un domā, ka viss ir bumbās

MT9, 15.janvāris 2024, 01:13


Piedodiet, man nav ko darīt naktīs kā pārlasīt Copes lietas, bet tev patiešām nav labāks piemērs kā Rosoļņikovs? Mēs liberāļi viņu uz mietu neuzliksim un cietumā arī, kad degs pakaļa aizbēgs uz austrumiem, bet kā ar tevi kas liek likt viņu savos komentāros?
19.janvāris 2024, 02:44 | links
 
divrocis [16.jan]: Sven, esmu ellīgs !;) Traks-vairs nē un man to nevajag …
nu skaties, bet mači būs
16.janvāris 2024, 17:19 | links
 
Sven, esmu ellīgs !;) Traks-vairs nē un man to nevajag …
16.janvāris 2024, 17:11 | links
 
Gandrīz visas kameras , teltis ,spoles ,mānekļus utt. ražo Āzijā (lielākoties Ķīnā).Tālāk jau brends ...Krievija , baltkrievija , Somija , Vācija utt. ...Izdaram secinājumus , kam brends , kam ražotājs , kam cena ...
16.janvāris 2024, 12:33 | links
 
divrocis [16.jan]: :) Pa lielam neiebraucu būtībā, apsirdzis esmu, taču radās doma ! Piedāvāju noorganizēt dueli Babītes ezerā starp vīriem, lai saliktu visus punktus uz "i" ! Esmu ar mieru iet par sekundantu ! Ir iespēja visu izstūret uz "+". Teritorija būs norobežota un tā jāņem darbadienā, taču iespējami arī izņēmumi .. :)
Sekos rīcība vai paliks "dīvāns" , tas atkarīgs no Jums !
pacieties biki, varu pačukstēt ka februārī briest mači uz babītes ezera, drīz gan jau izziņos:) varēsi mačoties ar visiem trakajiem uzreiz:)
16.janvāris 2024, 10:45 | links
 
:) Pa lielam neiebraucu būtībā, apsirdzis esmu, taču radās doma ! Piedāvāju noorganizēt dueli Babītes ezerā starp vīriem, lai saliktu visus punktus uz "i" ! Esmu ar mieru iet par sekundantu ! Ir iespēja visu izstūret uz "+". Teritorija būs norobežota un tā jāņem darbadienā, taču iespējami arī izņēmumi .. :)
Sekos rīcība vai paliks "dīvāns" , tas atkarīgs no Jums !
16.janvāris 2024, 10:09 | links
 
udens2 [15.jan]: Jurik [10:18]: Oskar! Beidz te visus troļļot ar savām gāzītēm! Pasaki man galveno tajā visā! Vai ar faktu, ka turpinās gāzes (C5H12O2 C4H10 - nepiesienies - tas tik ilustratīvi) imports pa pusslepeniem, pusatvērtiem, vairāk vai mazāk zināmiem kanāliem, Tu rod motivāciju sevī turpināt iegādāties krievijā ražotas preces vai arī ar to mudini darīt tā citus, popularizējot naratīvu, ka tas tā pat neko neizmainīs un visi esam nolemti?!https://jauns.lv/raksts/arzemes/590934-sovasar-krievija-kersies-pie-nato-valstim-bridina-bild-pirms-krievijas-invazijas-ukraina-si-izdevuma-prognozes-piepildijas

nolemti

svens76, 15.janvāris 2024, 10:39bild ir tas pats kas mums vakara ziņas,vai privātā dzīve,tenku lapele
es jau arī par visiem šiem rakstiem ieņirdzu
15.janvāris 2024, 17:31 | links
 
Jurik [10:18]: Oskar! Beidz te visus troļļot ar savām gāzītēm! Pasaki man galveno tajā visā! Vai ar faktu, ka turpinās gāzes (C5H12O2 C4H10 - nepiesienies - tas tik ilustratīvi) imports pa pusslepeniem, pusatvērtiem, vairāk vai mazāk zināmiem kanāliem, Tu rod motivāciju sevī turpināt iegādāties krievijā ražotas preces vai arī ar to mudini darīt tā citus, popularizējot naratīvu, ka tas tā pat neko neizmainīs un visi esam nolemti?!https://jauns.lv/raksts/arzemes/590934-sovasar-krievija-kersies-pie-nato-valstim-bridina-bild-pirms-krievijas-invazijas-ukraina-si-izdevuma-prognozes-piepildijas

nolemti

svens76, 15.janvāris 2024, 10:39
bild ir tas pats kas mums vakara ziņas,vai privātā dzīve,tenku lapele
15.janvāris 2024, 16:31 | links
 
Jurik [15.jan]: jāklausa savai sirdsbalsij
svens76, 15.janvāris 2024, 11:31

Tas nav būtiski, bet tomēr padalīšos kā es sev to atrisinu. Tad kad ir dilema vai ko no viņu ražojumiem perkt - es pastos kāda tā cena ir x2. Ja redzot iegūto summu skopums neuzvar un dikti gribās - pērku to preci un par tādu pašu vai lielāku summu kaut kādu nemilitāru lietu ko aizvedu uz Mārupi Pozņaka branžai vai citiem kas nodarbojas ar atbalstu UA. Tas man palīdz gulēt mierīgi, turpināt tēlot labu tēvu un raudzīties uz savu viepli spogulī bez spazmām vēderā.
katrs mēs dīvains pa savam:)
15.janvāris 2024, 11:57 | links
 
jāklausa savai sirdsbalsij
svens76, 15.janvāris 2024, 11:31


Tas nav būtiski, bet tomēr padalīšos kā es sev to atrisinu. Tad kad ir dilema vai ko no viņu ražojumiem perkt - es pastos kāda tā cena ir x2. Ja redzot iegūto summu skopums neuzvar un dikti gribās - pērku to preci un par tādu pašu vai lielāku summu kaut kādu nemilitāru lietu ko aizvedu uz Mārupi Pozņaka branžai vai citiem kas nodarbojas ar atbalstu UA. Tas man palīdz gulēt mierīgi, turpināt tēlot labu tēvu un raudzīties uz savu viepli spogulī bez spazmām vēderā.
15.janvāris 2024, 11:42 | links
 
Jurik [15.jan]: Baigi te piespamoju, atvainojos tautai, kuri meklē informāciju par eholotēm, mūku prom ;)

MT9, 15.janvāris 2024, 11:14

Lai mūk pie Svena uz feizbuku meklēt:) Te globālas tēmas tagad jārisina.

Sven! Tu 8to un/vai kaut ko no aperātiem mērcēji Pērnavā? Ja tā - vai novēroji ainu kad ciris nogāžas lejā - no turienes kaut kas aisipš prom un ne visai atgriežas? Ir versijas vai tas asars vai kas cits?
tik peipī mērcēju
15.janvāris 2024, 11:38 | links
 
Baigi te piespamoju, atvainojos tautai, kuri meklē informāciju par eholotēm, mūku prom ;)

MT9, 15.janvāris 2024, 11:14


Lai mūk pie Svena uz feizbuku meklēt:) Te globālas tēmas tagad jārisina.

Sven! Tu 8to un/vai kaut ko no aperātiem mērcēji Pērnavā? Ja tā - vai novēroji ainu kad ciris nogāžas lejā - no turienes kaut kas aisipš prom un ne visai atgriežas? Ir versijas vai tas asars vai kas cits?
15.janvāris 2024, 11:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager