Eholotes

7ti totalscan lai gan ir vienā plauktā ar helix 7 SI un Garmin Striker 7 SV, no salīdzināšanas viedokļa, cenu atšķirības tos novieto dažādos plauktiņos.. :)
14.marts 2016, 22:13 | links
 
Paldies, schwan. Būs man arī jāpapēta.. Tā karšu zīmešana ir laba lieta, bet, nezinu, cik bieži to cilvēki izmanto (ja nav automātiski eholotē zīmēšana).. man laikam nebūtu laiks, lai čakarētos ar kompi pēc tam mājās. Par tām dziļuma kartēm arī, cik lasīju, tad Navionics, kas būtu jāpērk Humminbird atsevišķi, nav nemaz tik precīza, piedevām Baltic versija nepārklāj visu Latviju. Iespējams kaut ko jaucu...

Tad nu daudz jautājumu par ko domāt un izšķirties.
14.marts 2016, 22:11 | links
 
Sigi....
biju ievērtēt, Dominas garmina.lv.......iespaidi...viss ir ok, tikai ja negribi zīmēt kartes. tas šajā modelī nav pieejams. Vēl mīnus-nav dziļumu kartes, garminam gan ir un maksa tā 25 eiro, bet par karti to varētu saukt visai nosacīti, ķīšezers viss 2m.....pārējais gan viss funkcionē, viegli saprotams, bet tikai latviešu valoda nav....krievu, angļu gan ir, bet pārdevējs teica ka pie šī jautājuma šogad visā Baltijā strādās.....ja un ja garmin pircēja karte ir (tā neko nemaksā) tad no cenas 10% nost....

vispār viela pārdomām.....bet es vēl 7ti totalscan tā kārtīgāk izpētīt gribētu.....
14.marts 2016, 21:43 | links
 
schwan, atraksti kadi iespaidi no redzētā klātienē par Garmin Striker 7 SV.
13.marts 2016, 22:29 | links
 
par Garminu

https://www.youtube.com/watch?v=h6EaLf8qJZ4
13.marts 2016, 21:54 | links
 
iemetu blogā savus novērojumus par šī tipa eholotēm.
12.marts 2016, 17:29 | links
 
Helix 5 SI ekrāniņš tomēr ir visai neliels. Stipri šaubos par iespēju ar aci saskatīt detalizācijas atšķirības ar HDSI. Tas ir mans secinājums pēc pāris copes reizēm ar šo agregātu. Tomēr pašam arī šis jautājums nedod miera, jāmeklē iespēja izmēģināt.
No otras puses, šogad Lowrancei pieejama jaunā Elite-5 Ti TotalScan, pēc apraksta vēl "spicāka" nekā Helix, un par cenu, kas līdzvērtīga Helix+HDSI. Ja pirktu šogad, tad ņemtu lowrance.

Šo testu mēs gan varam uztaisīt, tā sacīt - noskaidrot - ir tas mīts vai nav :) Mēģināšu šomēnes pārbaudīt. Pēc loģikas - izšķirtspēju ekrānam izmanīt ar antenu ir pagrūti :) Kā ir dabā - notestēsim, kad helix9/10 skatīsim. Starp citu - viena no Helix 9 un 10 atšķirībām ir devējs kurš komplektā.

eholotes, 1.marts 2016, 16:03



Atvainojos, ja pārpratu.. likās, ka runa ir par testu uz ūdens :)
12.marts 2016, 14:58 | links
 
Un jā.. ja helix 5 vēl neiesaka mainīt devēju uz HDS, atšķirības mazā ekrāna dēļ nejutīšot (izņemot mājās uz datora, kura varēs just), tad helix 7 jau izmaiņasesot jūtamas laivā :) Es gan nezinu vai piemaksāt par devēja mainu ir to vērts un tā vietā jau nesanāk augstāks helix, kam uzreiz standarta aprīkojumā nāk līdzi HDS devējs.

Ļoti gaidu eholotes.lv video, kas solīja veikt šādu testu, vai ir uzlabojumi bildē, mainot devēju :)

sigi, 12.marts 2016, 14:41


Manuprāt kāds ļoti kļūdās, rakstot, ka eholotes.lv solīja video. Testu - kad paliks siltāks un būs iespēja - paskatīšos - vai ir liela jēga uz HD mainīt, bet par video :) ....
12.marts 2016, 14:55 | links
 
un nesam tik kūtri.....ehalotu katru gadu nepērkam...un pārdevēji pilnu galvu piestāstīs, paši ziniet, tāpēc par šiem trijiem modeļiem gribētu dzirdēt citu lietotāju viedokļus

schwan, 12.marts 2016, 08:59[/quote]

Starpcitu, tie daži pārdevēji, kas nodarbojas ar eholotu tirdzniecību un šeit atzīmējas.. neko nepareizu nav pateikuši.. viņu viedoklī der ieklausīties.. izņemot par sūtījumiem no ASV, jo, ja ir iespēja ievest bez muitas (kāds atved, piemēram), tad ietaupījums savi 150 eur būs.. GPS it kā strādājot, vismaz humminbird..
12.marts 2016, 14:47 | links
 
Un jā.. ja helix 5 vēl neiesaka mainīt devēju uz HDS, atšķirības mazā ekrāna dēļ nejutīšot (izņemot mājās uz datora, kura varēs just), tad helix 7 jau izmaiņasesot jūtamas laivā :) Es gan nezinu vai piemaksāt par devēja mainu ir to vērts un tā vietā jau nesanāk augstāks helix, kam uzreiz standarta aprīkojumā nāk līdzi HDS devējs.

Ļoti gaidu eholotes.lv video, kas solīja veikt šādu testu, vai ir uzlabojumi bildē, mainot devēju :)
12.marts 2016, 14:41 | links
 
Shwan, es no izlasītā saprotu, ka 7 helixam vēl nevar noņemt, ja vien nav kaut kā uzlauzts un reizē pazaudēta arī garantija :) Kaut kam humminbird serviss bija rakstījis, ka tas ir dizains, kuru nevar izmainīt. Sākot tik ar 9" vai 10" (īsti neatceros) tā strīpa ir izmainīta un rādītāji netraucē bildei..

Katrā ziņā, helix 7 slavē vairāk par garminiem (GPS labāks). Lowrance ar SI jau citā cenu kategorijā. Tādēļ, ieteiktu uz helixu skatīties, ja vien nevēlies piemest un 900 modeli atļauties.. bet te ar domas dalījās, vai tas tiešām ir labāks :)

Var neņemt vērā manas domas, tās ir tikai žurnālistikas rezultāts :) Es pats skatos uz Helix 5, jo nezinu vai esmu gatavs piemest 200 USD vairāk un pirkt 7-to, lai gan visi, kam ir piektais, saka, ka labāk uzreiz pirkt 7.
12.marts 2016, 14:35 | links
 
schwan
tās tavas noskatītās eholotes ir salīdzinoši jaunums.
lv diez vai daudz tādas ir vispār iegādātas, kur nu vēl dabā testētas, lai varētu viedokli pateikt. un cik vēl no tādiem ir sociāli aktīvi tīklā...
domāju, ka atliek vien cerēt, ka paši tirgotāji uztaisīs drīzumā kādus reālus video testus uz ūdeņiem. laiku jau tam sola ar vien labāku.
es ar skatos un pētu kaut ko tamlīdzīgu.
grūti viņas salīdzināt, katrai savi plusi un mīnusi.
12.marts 2016, 09:29 | links
 
schwan, nezinu vai tu lasi krieviski, bet tiesam, ru forums, ko te visi cildina ir informacijas bagats. rusfishing.ru/forum.

Baigi parsteidza, ka tajas sadalas, kas mani intereseja neviens nevienu "nenolika" kaa tas ir dazreiz pie mums, bet tiesam konstruktivi centas ieaaisties sarunas. Daudz uzzinaju par konkretiem eholotiem. Ari par to, kaa visi seko lidzi kursa svarstibaam krievijaa :D :D :D

sigi, 9.marts 2016, 23:35

Krievu saitos cilvēki tiešām komunicē. Tur viņiem nav vajadzības otru nolikt, vai kā tamlīdzīgi izliekties. Pie tam kulibinu tur pietiek.
Katrs dzīvo tādā vidē kādu pats izvēlās. Ir vēlēšanās pakasīties un sevi "celt tronī"-velcom lv saitos. Gribi ko lietderīgu uzzināt-velcom ru saitos. Tā vismaz izskatās dzīvē. :)
12.marts 2016, 09:02 | links
 
bet jautājums paliek atklāts...tikai pievienojies viens konkurents....
Garmin Striker 7 sv.....šim pat cena viszemākā:)

un par Helix 7...viņam var to balto joslu noņemt nost, kur rada parametrus, lai rada uz bildes, savādāk vietu lielu aizņem....

un nesam tik kūtri.....ehalotu katru gadu nepērkam...un pārdevēji pilnu galvu piestāstīs, paši ziniet, tāpēc par šiem trijiem modeļiem gribētu dzirdēt citu lietotāju viedokļus
12.marts 2016, 08:59 | links
 
Sigi...paldies par info...palasījos krievu saitā, daudz jauna uzzināju un te tikai par eholotiem...
12.marts 2016, 08:49 | links
 
schwan, nezinu vai tu lasi krieviski, bet tiesam, ru forums, ko te visi cildina ir informacijas bagats. rusfishing.ru/forum.

Baigi parsteidza, ka tajas sadalas, kas mani intereseja neviens nevienu "nenolika" kaa tas ir dazreiz pie mums, bet tiesam konstruktivi centas ieaaisties sarunas. Daudz uzzinaju par konkretiem eholotiem. Ari par to, kaa visi seko lidzi kursa svarstibaam krievijaa :D :D :D

paldies par linku...:) Būs kādu vakaru jāpalasa...

sigi, 9.marts 2016, 23:35
10.marts 2016, 07:59 | links
 
schwan, nezinu vai tu lasi krieviski, bet tiesam, ru forums, ko te visi cildina ir informacijas bagats. rusfishing.ru/forum.

Baigi parsteidza, ka tajas sadalas, kas mani intereseja neviens nevienu "nenolika" kaa tas ir dazreiz pie mums, bet tiesam konstruktivi centas ieaaisties sarunas. Daudz uzzinaju par konkretiem eholotiem. Ari par to, kaa visi seko lidzi kursa svarstibaam krievijaa :D :D :D
9.marts 2016, 23:35 | links
 
Eholotes.....tumša bilde, bet ir noskatītas divas... Lowrance Elite 7 Ti TotalScan un Humminbird Helix 7 Si....kāda kurai ir priekšrocība, karšu nodrošinājums u.t.t. var būt kāds ieteiktu citu, bet lai būtu sānskata funkcija un nepārsniegtu esošo eholotu cenu līmeni.

schwan, 9.marts 2016, 19:08

Atnāc ciemos, visu parādīšu un izstāstīšu, abas eholotes ir uz vietas, rakstiski - salīdzini aprakstus mājas lapā. Īsumā - Lowrance - publisko karšu pieejamība, touch screen, horizontālais logu dalījums, daļējs networkings, pietiekams makšķernieka līmenim.
Humminbird - vairāk regulēšanas iespēju sānskatiem, var vairāk dabūt ārā no bildes, sava kartogrāfija, precīzākas kartes, tas īsumā.

eholotes, 9.marts 2016, 20:11


Jau Mārtiņ biju pie tevis....helix 9 ir super...:) bet noteikti iegriezīšos vēlreiz.
Gribētu citu viedokļus dzirdēt
9.marts 2016, 21:50 | links
 
Eholotes.....tumša bilde, bet ir noskatītas divas... Lowrance Elite 7 Ti TotalScan un Humminbird Helix 7 Si....kāda kurai ir priekšrocība, karšu nodrošinājums u.t.t. var būt kāds ieteiktu citu, bet lai būtu sānskata funkcija un nepārsniegtu esošo eholotu cenu līmeni.

schwan, 9.marts 2016, 19:08


Atnāc ciemos, visu parādīšu un izstāstīšu, abas eholotes ir uz vietas, rakstiski - salīdzini aprakstus mājas lapā. Īsumā - Lowrance - publisko karšu pieejamība, touch screen, horizontālais logu dalījums, daļējs networkings, pietiekams makšķernieka līmenim.
Humminbird - vairāk regulēšanas iespēju sānskatiem, var vairāk dabūt ārā no bildes, sava kartogrāfija, precīzākas kartes, tas īsumā.
9.marts 2016, 20:11 | links
 
Eholotes.....tumša bilde, bet ir noskatītas divas... Lowrance Elite 7 Ti TotalScan un Humminbird Helix 7 Si....kāda kurai ir priekšrocība, karšu nodrošinājums u.t.t. var būt kāds ieteiktu citu, bet lai būtu sānskata funkcija un nepārsniegtu esošo eholotu cenu līmeni.
9.marts 2016, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager