Eholotes

Vakar Deepera softam atlidoja apdeits no android mārketa.
Tagad tur ir iespēja kaut kur ieloginēties un atsūknēt offline kartes dažādām valstīm.
Izrādījās, ka Latvija ir ziemeļeiropa :)

Kāds zin, kā varētu uzzināt, kādas tieši kartes es tagad esmu iesūknējis? ~70 Mb. Nekur nekāda info nerādās, braukājot pa Boat Mode karti ar pirkstu arī nekas uzzīmēts nerēgojas...

-d.
8.marts 2016, 14:41 | links
 
Abi ir veikalā, plauktā.

Starp citu - Onix īpašniekiem ir vērts pievērst uzmanību atjauninājumu 2.700 versijai. CHIRP pieejamība nāk klāt un daudzas lietas salabotas.

Vispār - jaunumu tik daudz, ka jābrauc uz ezeru, testēt. Tikko paliks mazliet siltāks tā arī darīsim.
5.marts 2016, 13:38 | links
 
Sveiki! Vai kāds jau nav dabujis paspaidīt lowrence Elite 7 ti un humminbird Helix 10 si? Kādas izjūtas, lielākās atšķirība grafikā, u.t.t.?
5.marts 2016, 12:09 | links
 
Sveiki. Kāds varbūt kaut ko par šo verķi var pastātīt ko vairāk. Cik es saprotu tas ir priekš Eiropas un ar eiropas kartēm un teorētiski Latvijā būtu jāstrādā visam.
Dragonfly-7 Pro 7” Sonar GPS with CHIRP DownVision & CPT-DVS Transom Mount Transducer, Europe CMAP Essentials ChartChart

alduhins, 2.marts 2016, 12:30


7pro tas ir pilnīgi jauns modelis no Raymarine Dragonfly sērijas. Eboat.lv viņš būs pieejams tuvāko nedēļu laikā. Sīkāku konsultāciju un atbildes uz interesējošiem jautājumiem var saņemt eboat.lv
4.marts 2016, 23:43 | links
 
Sveiki. Kāds varbūt kaut ko par šo verķi var pastātīt ko vairāk. Cik es saprotu tas ir priekš Eiropas un ar eiropas kartēm un teorētiski Latvijā būtu jāstrādā visam.
Dragonfly-7 Pro 7” Sonar GPS with CHIRP DownVision & CPT-DVS Transom Mount Transducer, Europe CMAP Essentials ChartChart
2.marts 2016, 12:30 | links
 
Sveiki! Var kāds ieteikt kur remontēt eholoti? Lowrance X125 visu laiku strādā signalizācija, skaņu varu noņemt, bet ekrāns tā pat kaitinoši mirgo.

Karlovivari, 1.marts 2016, 17:45

Vari mēģināt A.Čaka ielā 86

Dainisznots, 1.marts 2016, 18:52


Mēģināju - baigi nepārliecinoši... Liekam jaunu smadzeni, pārprogrammējam, maksājam kosmosu... Nedomāju, ka ir vērts ieguldīt tādu kāpostu tik vecā verķī. Varbūt ir vēl kāds serviss? Ja tur pateiktu to pašu, tad ar mierīgu sirdi domātu par jaunu ierīci.
2.marts 2016, 08:52 | links
 
Sveiki! Var kāds ieteikt kur remontēt eholoti? Lowrance X125 visu laiku strādā signalizācija, skaņu varu noņemt, bet ekrāns tā pat kaitinoši mirgo.

Karlovivari, 1.marts 2016, 17:45


Vari mēģināt A.Čaka ielā 86
1.marts 2016, 18:52 | links
 
Sveiki! Var kāds ieteikt kur remontēt eholoti? Lowrance X125 visu laiku strādā signalizācija, skaņu varu noņemt, bet ekrāns tā pat kaitinoši mirgo.
1.marts 2016, 17:45 | links
 
Forši.. ar nepacietību gaidu video.. jo vairāk šādu video, jo interesantāk un saprotamāk.. Atceros, ka eboat arī solīja turpināt video testus ar ehalotēm (interesē vairāk budžeta klase), bet vēl nav sanācis laiks, laikam.
1.marts 2016, 16:15 | links
 
Helix 5 SI ekrāniņš tomēr ir visai neliels. Stipri šaubos par iespēju ar aci saskatīt detalizācijas atšķirības ar HDSI. Tas ir mans secinājums pēc pāris copes reizēm ar šo agregātu. Tomēr pašam arī šis jautājums nedod miera, jāmeklē iespēja izmēģināt.
No otras puses, šogad Lowrancei pieejama jaunā Elite-5 Ti TotalScan, pēc apraksta vēl "spicāka" nekā Helix, un par cenu, kas līdzvērtīga Helix+HDSI. Ja pirktu šogad, tad ņemtu lowrance.

erixo, 1.marts 2016, 15:06

Esmu tiešām daudz salasījies pēdējā laikā informāciju un nonācis līdz +/- sakarīgai, konkrētā cenu diapozonā, izvēlei. Lowrance ar Structure Scan atļauties, diemžēl, nevaru. Lowrancei esot labāka bilde, bet tas arī vairāk gļukojot kā humminbirdi.

Es neplānoju eholoti mainīt katru gadu, tādēļ arī tik daudz interesējos pirms tam.. nu jau esmu finiša taisnē.. ir nianses, kas interesē.. ar pārdevēju runāšu pirms pašas pirkšanas :)

sigi, 1.marts 2016, 14:43


Šo testu mēs gan varam uztaisīt, tā sacīt - noskaidrot - ir tas mīts vai nav :) Mēģināšu šomēnes pārbaudīt. Pēc loģikas - izšķirtspēju ekrānam izmanīt ar antenu ir pagrūti :) Kā ir dabā - notestēsim, kad helix9/10 skatīsim. Starp citu - viena no Helix 9 un 10 atšķirībām ir devējs kurš komplektā.
1.marts 2016, 16:03 | links
 
Loerencam ir baigais + ar kartēm, kuras var sakačāt no Insight Genesis. Vai Garmin neatbilst tam ko meklē?
1.marts 2016, 15:53 | links
 
Helix 5 SI ekrāniņš tomēr ir visai neliels. Stipri šaubos par iespēju ar aci saskatīt detalizācijas atšķirības ar HDSI. Tas ir mans secinājums pēc pāris copes reizēm ar šo agregātu. Tomēr pašam arī šis jautājums nedod miera, jāmeklē iespēja izmēģināt.
No otras puses, šogad Lowrancei pieejama jaunā Elite-5 Ti TotalScan, pēc apraksta vēl "spicāka" nekā Helix, un par cenu, kas līdzvērtīga Helix+HDSI. Ja pirktu šogad, tad ņemtu lowrance.
1.marts 2016, 15:06 | links
 
Esmu tiešām daudz salasījies pēdējā laikā informāciju un nonācis līdz +/- sakarīgai, konkrētā cenu diapozonā, izvēlei. Lowrance ar Structure Scan atļauties, diemžēl, nevaru. Lowrancei esot labāka bilde, bet tas arī vairāk gļukojot kā humminbirdi.

Es neplānoju eholoti mainīt katru gadu, tādēļ arī tik daudz interesējos pirms tam.. nu jau esmu finiša taisnē.. ir nianses, kas interesē.. ar pārdevēju runāšu pirms pašas pirkšanas :)
1.marts 2016, 14:43 | links
 
SIGI Nečakarē bobi un ņem Lowrance. Būsi daudz priecīgāks un apmierinātāks ar rezultātu.
1.marts 2016, 14:37 | links
 
Ja doma ir pirkt internetā, tad nekāda konsultācija īsti nesanāk.. tādēļ arī jautāju šeit, pirms izlemju ko tādu darīt.. Nedomāju, ka mūsu forums ir diži sliktāks par citiem, kuros šis tas tomēr ir atrodams par šo manu jautājumu, bet ne līdz galam man saprotams. Tādēļ pagaidām vēršos ar jautājumu šeit.. ja tiešām nevienam nav pieredzes ar ko padalīties, tad gan, nekas neatliks, kā jautāt pa tiešo ražotājam un konsultēties pie LV veikalniekiem..

PS Pašķirstīju vēsturi un arī tur neatrodu atbildi uz savu jautājumu. Tātad, ir tēmas, kas vēl mums pašiem ir nezināmas.. :)
1.marts 2016, 11:42 | links
 
Var lūdzu kāds pakomentēt, kas reāli ir ar to saskāries.. Lasīju, ka pasūtot Helix 5 SI ar GPS, nāk līdzi devējs (XNT 9 SI 180 T), kas, protams, nav slikts, bet daži iesaka piemaksāt un ņemt devēju ( XHS 9 HDSI 180 T), kas būtiski uzlabos attēla kvalitāti pie 455kHz (ar 800kHz helix laikam netiek galā).

Vai ir jēga ko tādu darīt un vai tik vienkārši pie pirkšanas var apgreidot devēju, piemaksājot starpību?

sigi, 29.februāris 2016, 20:20


Domāju, ka ir vērts konsultēties ar pārdevēju :)
1.marts 2016, 09:29 | links
 
Var lūdzu kāds pakomentēt, kas reāli ir ar to saskāries.. Lasīju, ka pasūtot Helix 5 SI ar GPS, nāk līdzi devējs (XNT 9 SI 180 T), kas, protams, nav slikts, bet daži iesaka piemaksāt un ņemt devēju ( XHS 9 HDSI 180 T), kas būtiski uzlabos attēla kvalitāti pie 455kHz (ar 800kHz helix laikam netiek galā).

Vai ir jēga ko tādu darīt un vai tik vienkārši pie pirkšanas var apgreidot devēju, piemaksājot starpību?
29.februāris 2016, 20:20 | links
 
Sveiki! ir kadam pieredze ar Deeper fishfinder? kaadas atsauksmes?

civer, 29.februāris 2016, 12:41


Pieredze daudziem, ieraksti tepat meklētājā vai parullē pāris lapas uz atpakaļu. Atsauksmes dažādas.
29.februāris 2016, 12:48 | links
 
Sveiki! ir kadam pieredze ar Deeper fishfinder? kaadas atsauksmes?
29.februāris 2016, 12:41 | links
 
Tiešām uzteicami.
Vai kaut kas līdzīgs ir ar Garmin?

N1ormis, 26.februāris 2016, 16:39

Garmin tas nav vajadzīgs. Garmin ar GPS ir pieejamas diezgan precīzas ūdens dziļumu kartes.

Sazaans, 26.februāris 2016, 18:53

Iekopē kaut ko no Garmina par Buļļupi, lūdzu.

eholotes, 26.februāris 2016, 21:34


Karte protams nav 100% udenstilpnju, bet ari parejam eholotem nav sadu datu. Manis interesejosas vietas tur ir, ar iznemumu pars Daugavas posmus. Bullupe necopeju. Tadel nezinu, vai ir tiesi bullupes dzilumu karte.
26.februāris 2016, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager