Eholotes

28.septembris 2015, 19:30 | links
 


Atrasts interneta plašumos, uzcepu Excel tabulu dažādiem dziļumiem.
28.septembris 2015, 19:19 | links
 
Palīdziet ar padomu - vai kādam ir pieredze ar Fish Finder Lucky FF718Li ? Vai Latvijā to var nopirkt un ar kādu cenu jārēķinās ?
24.septembris 2015, 13:44 | links
 
Sākumā nesapratu,ka zivis rāda,bet beigās kad ieraudziju linijas un skaitļus paša apakša tad jau sapratu
24.septembris 2015, 10:58 | links
 
Kādas atsauksmes par elite x3 DSI?

coperis14, 24.septembris 2015, 07:22


Labas. Pilda to ko no viņa prasa.
24.septembris 2015, 09:31 | links
 
Kādas atsauksmes par elite x3 DSI?
24.septembris 2015, 07:22 | links
 
Sveiki visiem. Kas zin kur pardod eholotu deveju lowrance 4dsi un cik apmeram maksa? paldies.

Trapers, 24.septembris 2015, 01:17


Baltijas Jahtu Serviss SIA, Ventspils iela 50, Rīga
Tālr. 67279520, Faks 67279320

Pirms došanās turp vēlams uzzvanīt.
24.septembris 2015, 06:58 | links
 
Sveiki visiem. Kas zin kur pardod eholotu deveju lowrance 4dsi un cik apmeram maksa? paldies.
24.septembris 2015, 01:17 | links
 
 
Paldies par ātro atbildi!
17.septembris 2015, 08:17 | links
 
Tāds neliels Deepera apskats.
Esmu copējis ar viņu tikai 4 reizes. Tā kā tā ir mana pirmā eholote, tad principā esmu apmierināts - var pētīt reljefu, živteles redzēt utt.
Velkot viņu pie laivas signāls nav zudis ne reizi, tāpēc var droši teikt, ka deeper pilda parastās eholotes funkcijas bez problēmām.
Ar bateriju stabili pietiek 7 stundu copei. Daudz ātrāk parasti sēžās telefons ieslēgtā ekrāna dēļ, bet tas arī nesagādā problēmas, jo vienmēr ir līdzi powerbank.
Tagad bēdīgākais - mētāšana. Ja mest tuvāk par 10 metriem, signāls zūd reti. Tiklīdz tiek mests tālāk par 10 metriem ir milzīga varbūtība, ka signāls pazudīs un tas besī. No krasta esmu pamanījis, ka var mētāt tālāk - 20m laikam bez problēmām ķēra. Pie tam problēma manuprāt ir programmatūrā, jo ir tā dīvainā fīča, ka pēc metiena, neatkarīgi no tā, cik tālu tu met, pirmās 3 sekundes viņš rāda, un tikai tad pazūd signāls.
Principā darba plāns ar viņu ir tāds - peldi laivā, skaties, kas zem tevis. Atrodi živteli, papeldi garām, pamētā vēl apkārt(jo laivā tak ir divi cilvēki), centies ķert.
Vai verķi ir vērts pirkt? Ja nav eholote, tad droši vien - Jā. Ja eholote ir, bet gribās vēl vienu, kur var mētāt, es droši vien padomātu divreiz.
16.septembris 2015, 12:57 | links
 
Kāds ir izmēģinājis tās Deeper pašu veidotās kartes? Vai šādas kartes var sacensties ar Lowrance Insight genesis veidotajām kartēm?

marciic, 16.septembris 2015, 10:34


Dažas lietas, kura jānem vērā:

Ar Deeperu kartes var veidot tikai ļoti nelielā ātrumā, kā "bumbulis"neskar ūdeni vai ir zem ūdens - signāls zūd. Tas nozīmē - viļņi, gilse un tamlīdzīgi pasākumi... kartogrāfiju iespaidio+ viedtelefonu GPS precizitāte :)

Lowrance kartes var veidot līdz 32 km/h, devējs vienmēr zem ūdens, bet pilnās komplektācijas kartes tik un tā veido drīkst lēnām - līdz 10 km/h - ja runai ir par grunts cietību un veģetācijas kartēm. Pluss - signāls nezūd nekad.

Humminbird - pērc programmu, pareizi uzstādi devēju un zīme cik ātri māki - viss strādā, bet pašam jācakarējas ar datu apstrādi.

Tas īsumā par brandu kartogrāfiju. Ir vēl citas programmas.

MOSP kausā 2015(24/25.10.2015) Deepers būs uz testiem. Intersenti varēs izmēģināt jau kopš piektdienas vakara. Ja daudzi pieteiksies uz piektdienu - varam saorganizēt mazu kartogrāfijas semināru. Kam inetersē - kontaktējieties facebook'ā vai šeit PM.

Ne asakas!
16.septembris 2015, 10:47 | links
 
Kāds ir izmēģinājis tās Deeper pašu veidotās kartes? Vai šādas kartes var sacensties ar Lowrance Insight genesis veidotajām kartēm?
16.septembris 2015, 10:34 | links
 
Ar eholotēm un akumulatoriem ir pāris svarīgas lietas.

1. 300+ eiro aparātu slēgt pie lietota UPS akumulatora ir iekārtas bojāšana, savas naudas šķiešana. Atcerieties, ka 7ah tam aķim varbūt bija jaunam, bet cik ir pēc gada - uzmini nu + kontaktu sistēma draņķīga - uzspraužama nevis pieskrūvējama.
2. Akumulatora izvēli vajadzētu rēķināt pēc formulas - eholotes patēriņš x parastais(labāk - max copes laiks bez lādēšanas) = ir nepieciešamās akumulatora Ah un tagad nepieciešmās Ah pareizinām ar 2 un iegūstam lielumu, kurš ļaus makšķerēt droši, nečakarēt eholoti un akumulatoru.

Šī ir tikai prakses apstiprināta rekomendācija. Vismaz 1 eholoti katru mēnesi atnes nobeigtu dēļ nepareizas barošanas pieslēgumiem vai elemntiem.
Un vēl - neslēdziet eholotes pie viena akumulatora ar elektromotoru. Būs lētāk.
11.septembris 2015, 09:38 | links
 
man prieksh laivas eholota ir 7Ah zhelejas akjiitis. pietiek vismaz 3 copes reizeem mieriigi.
10.septembris 2015, 20:36 | links
 
Par tām kartēm Insight Genesis ar nav skaidrs, teiksim esmu gatavs pat maksāt lai iegūtu karti kas kādam teiksim ir, bet pašam šī eholote nav. Līdz ar to tikai kompis, bet man jau nav šāda iespēja cik saprotu?
10.septembris 2015, 20:36 | links
 
Ja nepatīk rozā dacia tad izmanto 3 plakanās baterijas. Tik savstarpēji pareizi savieno. :)
10.septembris 2015, 20:28 | links
 
Urmas! Par signalizācijām Tev nepiedos! Gaidi Daciju ar rozā bākugunīm! :)
10.septembris 2015, 20:23 | links
 
Jurik.
Gan no upšiem, gan ari no signalizācijām, gan ari no vadības blokiem der. Ka tik 12v. :)
10.septembris 2015, 20:14 | links
 
Urmaas! Echo! Vai var izmantor akumulatoru, kas ir no UPS, kam nodegusi shēma vai kas plānveidā norakstīts kādā bankā vai Valsts Ieņēmumu Ďienestā ar inventerizācijas numuru HArrxxx?
10.septembris 2015, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager