Eholotes

Sveiki vīri !

Vai kādam gadījumā ir pārdodams Fishfinder 1200 tureklis (kronšteins pieskrūvējams pie laivas) Bilde šite http://homepage.eircom.net/~henrystackleshop/buddy.html
1.jūlijs 2014, 08:47 | links
 
Pilnīgi piekrītu Zandartu ļoti ļoti izteikti labi var redzēt!Var redzēt kā mietiņš iesprausts gultnē!DSI ko parāda tas arī ir apakš!Peldēju pa maziņu upīti eholots parādīja ka zars ir apakšā iemetu džigu un izvilku zaru!:)
1.jūlijs 2014, 08:45 | links
 
[quote][Nu ko lai saka,es redzu sava eholotā,gan līdakas,gan brekshus,gan zandartus. Un tolks,ja vinsh nenjem!/quote]

Pateiksi kas pa eholoti tā ir ?
Es redzu zivis tikai apakšā (tik cik stars ļauj ), bet atšķirt vai tas žanis/līdaka/breksis kaut kā nu neesmu iemācījies.

Modzha, 30.jūnijs 2014, 22:22


DSI un tml. "skenera" tehnoloģijas ļauj, manuprāt. puslīdz precīzi meklēt vismaz zandartus uz kantēm... Zivs lielums reālā mērogā ļauj nošķirt asarīšus utml. smalci , savukārt neviens sevi cienošs breksis, kas atbilstu pēc attēla izmēra, parasti uz kants malas netusē, viņam tur darīt nav ko...
1.jūlijs 2014, 00:57 | links
 
[quote][Nu ko lai saka,es redzu sava eholotā,gan līdakas,gan brekshus,gan zandartus. Un tolks,ja vinsh nenjem!/quote]

Pateiksi kas pa eholoti tā ir ?
Es redzu zivis tikai apakšā (tik cik stars ļauj ), bet atšķirt vai tas žanis/līdaka/breksis kaut kā nu neesmu iemācījies.
30.jūnijs 2014, 22:22 | links
 
ronny
Ėlitam dzilumu karte naak liidz daavanaa-tai kartee ir?
Kaadas uudens tilpes ir kartee?
Ja peerk Mark eholoti, tad karte neiet daavanaa?:)
Kaa tur iisti ir?

Ri4i20, 30.jūnijs 2014, 21:07

Markam arī ir karte bonusā, bet tikai bez dziļumiem. Par Elites karti tikko rakstīju.
30.jūnijs 2014, 21:15 | links
 
Paldies par atbildi.
30.jūnijs 2014, 21:12 | links
 
ronny
Ėlitam dzilumu karte naak liidz daavanaa-tai kartee ir?
Kaadas uudens tilpes ir kartee?
Ja peerk Mark eholoti, tad karte neiet daavanaa?:)
Kaa tur iisti ir?
30.jūnijs 2014, 21:07 | links
 
viens eholots ir jau labu laiku, esmu apmierinaats.....gribaas eholotu velcei-troligam un Daugavaa interesantaam lietaam ar gps!
Skaidri zinu ko gribu...
Cik skatos, redzu, kad Markiem ir probleemas ar karteem atksiriibaa no Elitiem.......
Kapeec un kur dabuunamas kvalitatiivas kartes prieks Markiem?
Elitiem naak LV karte daavanaa, taa ie jeedziiga vai varees tikai pateikt kur Kurzeme vai Latgale?

Ri4i20, 30.jūnijs 2014, 16:04

Kartei pa lielam nav ne vainas, lielie ezeri ir visi, mazie un vidējie kā kurš. Ļoti labi ir sazīmētas Rīgas un Ķeguma HES ūdenskrātuves, sākot no Rīgas HES līdz aptuveni Jumpravai.
30.jūnijs 2014, 21:02 | links
 
Labdien!
Ko varat teikt par Lowrance Mark 4 hdi?
Kaadi labumi, sliktumi?

Ri4i20, 30.jūnijs 2014, 14:52

Nav ne vainas, vienīgi ar Latvijas dziļumu karti ir problēmas, uz Marka 4 HDI viņa negrib iet. Uz Elitēm HDI iet uz Marka ne par ko. Uz Marka var dabūt LV karti bez dziļumiem.
30.jūnijs 2014, 20:58 | links
 
Redz līdakai sanu līnija ir garāka ,zandartam īsāka. Vismaz ir gadijies,ka redzu līdaku un uz to pusi metot ari vinu nokeru! Tā lūk no prakses. Nu bet ar zandartu ir bēdīgāk! Vai nu man pacietības nav vai ka,nu bet noķēris esmu vari paskatīties manas bildes. Vel velns vinu zina bet asari gan nemaku atshkirt!
30.jūnijs 2014, 20:58 | links
 
Nu ko lai saka,es redzu sava eholotā,gan līdakas,gan brekshus,gan zandartus. Un tolks,ja vinsh nenjem!

Gribeetu zināt, kā atšķirt liidaku no zandarta eholotā, labi brekšu bars paliek brekšu bars ???
30.jūnijs 2014, 20:51 | links
 
Kad biju aluksnes ezerā un varēju pabraukt lidzi vietejam matadoram ar savu laivu, tad viņam bija ehalote ar 60 herciem un viņš viņa ļoti labi piešavies redzet zivis. Ja es vareju samkelēt tikai kantis un točkas ar savu lowrance 4 dsi, tad viņš atrada kantis kur ir zivs un toch tur ari vareja kko noķert. Protams viņam ta ir pavisam cita ehalote ar daudz plašāku staru.
Gribēju prasīt tiem kam ir DSI ehalotes, ka ir jums ar zviju redzamibu? Es viņā saprotu ka redzu lidaku pusudeni vai kadu zivju baru ar mailem, bet kā atrast viņa zandartu, man nav galigi sajegas. Varbūt kads var padalities ar savu pieredzi šajā jautājumā. Zinu ka tie kas izkož tas ehalotes labi, tie ari mak zivi pec viņa atrast. A t o it ka atrodi labu vietu, bet zivis tur pat tuvumā nav :)

holmz, 29.jūnijs 2014, 17:59

Nu ko lai saka,es redzu sava eholotā,gan līdakas,gan brekshus,gan zandartus. Un tolks,ja vinsh nenjem!
30.jūnijs 2014, 20:46 | links
 
Dizhais.
Lietotu Deeper eholoti tev diez vai kāds pārdos, jo tā ir pārdošanā tikai kopš pagājušā gada Ziemassvētkiem. Pieprasījums ir ļooooti liels. Ražotājs nespēj pieražot un te nav nekādas reklāmas. Man kā viņu pārstāvim Latvijā arī nākas gaidīt, jo citās valstīs Deeper eholotes triek pārdotas dārgāk kā pie mums. Līdz ar to mēs gaidām......:(
Pārītis man vēl ir.
30.jūnijs 2014, 17:55 | links
 
viens eholots ir jau labu laiku, esmu apmierinaats.....gribaas eholotu velcei-troligam un Daugavaa interesantaam lietaam ar gps!
Skaidri zinu ko gribu...
Cik skatos, redzu, kad Markiem ir probleemas ar karteem atksiriibaa no Elitiem.......
Kapeec un kur dabuunamas kvalitatiivas kartes prieks Markiem?
Elitiem naak LV karte daavanaa, taa ie jeedziiga vai varees tikai pateikt kur Kurzeme vai Latgale?
30.jūnijs 2014, 16:04 | links
 
vlDeam :)
Ne tikai nezāles, baļķēni ar. :))
30.jūnijs 2014, 16:01 | links
 
Pirms izvēlaties eholotu, apdomājiet kādam mērķim jums viņš vajadzīgs. Dziļumu, kantes un zivis rāda jebkurš eholots. vai ir vērts maksāt par eholotu piem 500 eināriņus, ja viņš rāda to pašu ko 200€ vērts eholots? Cita runa ir par krietni dārgākiem eholotiem. Bet tiem ir ari citi navaroti.
p.s.
Šoreiz nav runa par izšķirtspēju, to var pieciest.

urmaas, 30.jūnijs 2014, 15:46

zivis rāda ))) nezāles arī par zivīm pārtop )))
30.jūnijs 2014, 15:59 | links
 
Pirms izvēlaties eholotu, apdomājiet kādam mērķim jums viņš vajadzīgs. Dziļumu, kantes un zivis rāda jebkurš eholots. vai ir vērts maksāt par eholotu piem 500 eināriņus, ja viņš rāda to pašu ko 200€ vērts eholots? Cita runa ir par krietni dārgākiem eholotiem. Bet tiem ir ari citi navaroti.
p.s.
Šoreiz nav runa par izšķirtspēju, to var pieciest.
30.jūnijs 2014, 15:46 | links
 
Labdien!
Ko varat teikt par Lowrance Mark 4 hdi?
Kaadi labumi, sliktumi?
30.jūnijs 2014, 14:52 | links
 
es savu lowrance x4 izmantoju reti jo ezers ir zināms no galvas ... cik esu ņemis līdz tik velti ... jā svesa vieta tad vēl bedres.. kantis... dziļumu bet par zivs simboliem neņemu galvā...... tā nav intresanti vairs ka visu parāda ...... viss labāk airēt pašam nevis ar motoreni dragāt.. un mētāt vai velcēt...
30.jūnijs 2014, 06:38 | links
 
Aizmirsu ieteikt - vajag izmantot 455khz.
29.jūnijs 2014, 23:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager