Eholotes

Paldies, ronny, lēnā garā "metadam tika" tiku galā ar visu, vienkārši nevajag iedziļināties instrukcijās, savādāk rodas šādi stulbi jautājumi! :)
Vēl tik pie laivas jāpiekombinē, un tad visas zivis manas! :))
9.augusts 2011, 08:12 | links
 
guruu>Nu vajadzēja iet ar to aķīti. Plusu ar mīnusu nesajauci, jo eholotam ir aizsardzība un ja ir sajaukti poli tad viņš neslēdzas iekšā.
Trešo jautājumu nesaparatu ko Tu ar to biji domājis.
8.augusts 2011, 12:03 | links
 
Sveiki!
Man radušies daži jautājumi sakarā ar to, ka iegādājos Lovrencīti Eholoti! Ja varat palīdzat ar atbildēm. Jo apnika lasīt to visu infu kas te sarakstīta.

1. Vai var pieslēgt eholoti pie Makitas aķiša 12v 1,3AH, un tam jāstrādā? Man nesanāca! Nekādas reakcijas!
2. Kā nostiprināt stara devēju gumijas laivā kurai nav paredzēts motors. Kādu uzparikti vajag uzmeistarot?
3. Vai stara devējam obligāti vajag ekrānu aizmugurē.

Vai es nemāku meklēt, vai tik tiešām visiem viss pielec ar pirmo reizi! :) Ja var iemetiet linkus, kur paskatīties kā izskatās dzīvē!

Paldis!
4.augusts 2011, 17:45 | links
 
Paldies ronny!
3.augusts 2011, 07:03 | links
 
Starp citu, gēla aķiem ir mazāks izlādes uzlādes ciklu skaits nekā parastajiem aķiem.
2.augusts 2011, 23:14 | links
 
joonny>Kādreiz bija salmo nomā. Kā ir tagad nezinu. Sākumam ieteiktu Lowrance x4 , x4 pro vai arī Eagle Cuda 300. Vienkāršs lietošanā būs arī Humb. PiranhaMax 160 vai 170
2.augusts 2011, 23:10 | links
 
chyrka; jaa parastu aki-mototolera, moca un utt, tik nem gela, nenozelosi un turees ilgaak!
2.augusts 2011, 15:36 | links
 
čau,copmaņi.Kas man pateikskur var paņemt uz īri ehalotu un cik tas joks maksā.Jā-es nekad nav lietojis tādu mantu,kāds ir tas modelis kurš ir priekš pirmās reizes saprotams....
Paldies
!!!!!
2.augusts 2011, 07:08 | links
 
Vai kāds neieteiktu meistaru kurš varētu apskatīties 565 humbi. Neslēdzās iekšā, aķis Ok.
1.augusts 2011, 21:19 | links
 
Veikals LOKS.Pa normālu cenu aķi,lādētāji(plate bez korpusa),trafiņi.Pašam būs jāsavieno.Skaties mājas lapu.
1.augusts 2011, 17:30 | links
 
laikam sanak vienkasi noperc parastu aki moca 12v un lade kamer paliek nelabi lai nebutu daudz jamokas...
1.augusts 2011, 14:50 | links
 
es ar bij domaajis kad var ladeet, bet nekaa, neizdevaas ietaupiit, gela akus lade ar impulsu.... tas nav vienigais ,,fragments"! Redzi URMASS-KE KAINES! Gela akus lade ar impulsu nevis dot ieksaa straavu liidz gels-peec tavaam domaam elektrolits saak burbulot...un ja pietruukst tad no pudeles tik piegaaz klaat........nejau velti Gela aki, saucaas veel-neapkalpojamie aki......no laivas motoriem iespeejams var ladeel gela akus, vai tiem naak speciaala ,,fica"kas lauj gan elektroliitu gan geelu, neesmu Hondas parstavis-nerunasu par mazzinosu man temu....bet ja nav pielaujam tad akimnebuus ilgs muuzs.......:))un es neesmu aku pardeveejs kad reklamee ladetaajus....esmu beidzis elektronikas koledzu, bet stradaju par krasnu murnieku, takaa no STROMA man ariiir kas zinaams.
1.augusts 2011, 12:36 | links
 
:DDD
1 gadijums neko neizsaka!Protams ka katrai aķu kategorijai vajag savu lādētāju.Bet nekas slikts želejniekam NEVAR notikt,to lādējot ar parasto lādētāju.Nevajag ne reklamēt impulsniekus,kuri ir paredezēti želeiniekiem.Par šo tēmu varētu Tev izskaidrot daudz lietu,tik baidos ka tāpat nesapratīsi.Man nekas nav jāpierāda.
:))
1.augusts 2011, 12:24 | links
 
esmu liecinieks-pazinja pielika gela aki pie parastaa ladetaaja, laikam veel Ulmanlaika un akis uzsputaas, tad sis aizskreeja pie pardevejiem, izstastiija beedu un sie so ar kaju pa durviim araa........
Elektrolita un zelejas akus ladee savadaak..
Tu nestasti pasakas
1.augusts 2011, 12:19 | links
 
Nestāsti pasakas.Nekas nepūšās.Ja nu vienīgi nepareizi pieslēdz - sajauc plusu ar mīnusu.
1.augusts 2011, 12:12 | links
 
par akiem prieks eholotes:
Nopirku aki 12v 5Am geela, loti laba lieta, tur no pecpusdienas-vakaram, no agra ritaa lidz pusdienaam, naktii atsleegts! Esmu loti apmierinaats, maksaaja 18 ls,! Bet nacaas pirkt veel ladetaaju atseviski gelam, letakais kads bij 28ls, bet labs aparats, ladee gan gela akus, gan elektrolita un der 12 un 6V akiem!Ar parasto ja lades gela aki, tad vinjs uzsputisies, bet ies veel......
1.augusts 2011, 12:10 | links
 
paldies!!
1.augusts 2011, 11:52 | links
 
Ja tev motorītim ir lādētājs,tad neko nevajag.Un īpašu ļaunumu neredzu,ja lādēsi ar parasto lādētāju.
:)
1.augusts 2011, 11:46 | links
 
a par tiem ladetajiem...var ladet ar parasto akumalatoru vinus vai kads cits vajadzigs???
1.augusts 2011, 11:40 | links
 
Latgalītē 7AH aķītis maksā līdz 10Ls.4AH - ap piecīti.
:)
1.augusts 2011, 09:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager