Eholotes

MT9 [14.jan]: cik ir 8tajam praktiķim cena?:)))

svens76, 14.janvāris 2024, 11:34
Aptuveni 300-330 €
es teiktu ka cenas gana līdzīgas būs:)
14.janvāris 2024, 12:57 | links
 
cik ir 8tajam praktiķim cena?:)))

svens76, 14.janvāris 2024, 11:34

Aptuveni 300-330 €
14.janvāris 2024, 12:25 | links
 
svens76 [14.jan]: MT9 [9m]: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0vhdgFpeAbUvZyhnmhPbrMUDuYH793uyhvReEB6jUrex6CUFKassrinTBbpa7zmfLl&;;id=100063789990642

svens76, 14.janvāris 2024, 10:03
Rivertech gan jau tauta pirktu, tikai tā cena nav konkurētspējīga ar Praktiķi. Pagaidām nav skaidrs, kādēļ izvēlēties tieši to, ja tirgū ir pārbaudīts aparāts ar tām pašām funkcijām. Ir kādi būtiski plusi, kas liktu izvēlēties tieši Rivertech astotā praktiķa vietā?es personīgi pārbaudījis esmu riverteču:) ja nebūtu man 8tais, tad būtu man rivertečs
bet tā rāda abi ļoti labi, man patīk rivertečam settingi labāk, loģiskāki
14.janvāris 2024, 11:40 | links
 
MT9 [14.jan]: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0vhdgFpeAbUvZyhnmhPbrMUDuYH793uyhvReEB6jUrex6CUFKassrinTBbpa7zmfLl&;id=100063789990642

svens76, 14.janvāris 2024, 10:03
Rivertech gan jau tauta pirktu, tikai tā cena nav konkurētspējīga ar Praktiķi. Pagaidām nav skaidrs, kādēļ izvēlēties tieši to, ja tirgū ir pārbaudīts aparāts ar tām pašām funkcijām. Ir kādi būtiski plusi, kas liktu izvēlēties tieši Rivertech astotā praktiķa vietā?
es personīgi pārbaudījis esmu riverteču:) ja nebūtu man 8tais, tad būtu man rivertečs
14.janvāris 2024, 11:34 | links
 
MT9 [14.jan]: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0vhdgFpeAbUvZyhnmhPbrMUDuYH793uyhvReEB6jUrex6CUFKassrinTBbpa7zmfLl&;id=100063789990642

svens76, 14.janvāris 2024, 10:03
Rivertech gan jau tauta pirktu, tikai tā cena nav konkurētspējīga ar Praktiķi. Pagaidām nav skaidrs, kādēļ izvēlēties tieši to, ja tirgū ir pārbaudīts aparāts ar tām pašām funkcijām. Ir kādi būtiski plusi, kas liktu izvēlēties tieši Rivertech astotā praktiķa vietā?
cik ir 8tajam praktiķim cena?:)))
14.janvāris 2024, 11:34 | links
 
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0vhdgFpeAbUvZyhnmhPbrMUDuYH793uyhvReEB6jUrex6CUFKassrinTBbpa7zmfLl&id=100063789990642

svens76, 14.janvāris 2024, 10:03

Rivertech gan jau tauta pirktu, tikai tā cena nav konkurētspējīga ar Praktiķi. Pagaidām nav skaidrs, kādēļ izvēlēties tieši to, ja tirgū ir pārbaudīts aparāts ar tām pašām funkcijām. Ir kādi būtiski plusi, kas liktu izvēlēties tieši Rivertech astotā praktiķa vietā?
14.janvāris 2024, 11:30 | links
 
 
Tāds MT9 puļķis ar bij,tas ir labs bezvējā,vējā baigi ļurkājas

udens2, 13.janvāris 2024, 15:02

Šajā ziņā Praktiks labāks. Man vēl ir bijis tāds joks, ka copēju atkusnī, ūdens virs ledus un bumba peld prom no āliņģa :D Bumbai patīk, ka nav vadu, patīk, ka liels ekrāns (telefona), patīk, ka var saglabāt āliņģi un nākamreiz uz to virzīties, izmantojot aplikāciju. Bet nu mīnusu, kā redzams, arī pietiek.
13.janvāris 2024, 15:09 | links
 
Tāds MT9 puļķis ar bij,tas ir labs bezvējā,vējā baigi ļurkājas
13.janvāris 2024, 15:02 | links
 
RaimisD [14.dec]: Ja rezerves vāciņa nav, tad ņemam parasto skrūvi ar M5 metrisko vītni. Pēc bumbas formas pielokam plāksnīti un pielodējam to.
Kā plāksnīti un magnētu izmantojam mēbeļu furnitūras veikalā nopērkamo Tip-on mehanismu , variantu AR MAGNĒTU.

Varētu šķist, ka tas mazais knibucis ne sūda neturēs, bet tā nav.
Ehalote sver aptuveni 100g, lai atrautu šo mazo magnētiņu nepieciešams 600 g. Var droši staigāt vicinoties, nebaidoties, ka bumba nokritīs uz ledus.Mana inovācija neizturēja sala pārbaudi :(
Pārvietojoties no ālinģa uz ālinģi bieži metot bumbu ūdenī tā apledo tādā ledus kārtā, ka magnēts vairs netur.
Izcelt no ūdens var, bet droši vicināties nesot gan ne.

Lielākos mīnusos labāk ieskrūvēt puļķīti.

RaimisD, 13.janvāris 2024, 14:13

Es ar makšķerauklu piesēju pie koka puļķa,makšķeraukla tāpēc ka āķi neieķerās.Visu ko izmēģinājos un secināju ka tāds ir ērtākais variants priekš manis
13.janvāris 2024, 15:01 | links
 
Mana inovācija neizturēja sala pārbaudi :(

RaimisD, 13.janvāris 2024, 14:13


Mana sistēma vēl funkcionē ;)
13.janvāris 2024, 14:20 | links
 
RaimisD [13.jan]: RaimisD [14.dec]: Ja rezerves vāciņa nav, tad ņemam parasto skrūvi ar M5 metrisko vītni. Pēc bumbas formas pielokam plāksnīti un pielodējam to.
Kā plāksnīti un magnētu izmantojam mēbeļu furnitūras veikalā nopērkamo Tip-on mehanismu , variantu AR MAGNĒTU.

Varētu šķist, ka tas mazais knibucis ne sūda neturēs, bet tā nav.
Ehalote sver aptuveni 100g, lai atrautu šo mazo magnētiņu nepieciešams 600 g. Var droši staigāt vicinoties, nebaidoties, ka bumba nokritīs uz ledus.Mana inovācija neizturēja sala pārbaudi :(
Pārvietojoties no ālinģa uz ālinģi bieži metot bumbu ūdenī tā apledo tādā ledus kārtā, ka magnēts vairs netur.
Izcelt no ūdens var, bet droši vicināties nesot gan ne.

Lielākos mīnusos labāk ieskrūvēt puļķīti.
kad man bija dīperis, izcelšanai pie augšējā vāciņa biju piemontējis ventiļa gumiju
13.janvāris 2024, 14:16 | links
 
RaimisD [14.dec]: Ja rezerves vāciņa nav, tad ņemam parasto skrūvi ar M5 metrisko vītni. Pēc bumbas formas pielokam plāksnīti un pielodējam to.
Kā plāksnīti un magnētu izmantojam mēbeļu furnitūras veikalā nopērkamo Tip-on mehanismu , variantu AR MAGNĒTU.

Varētu šķist, ka tas mazais knibucis ne sūda neturēs, bet tā nav.
Ehalote sver aptuveni 100g, lai atrautu šo mazo magnētiņu nepieciešams 600 g. Var droši staigāt vicinoties, nebaidoties, ka bumba nokritīs uz ledus.

Mana inovācija neizturēja sala pārbaudi :(
Pārvietojoties no ālinģa uz ālinģi bieži metot bumbu ūdenī tā apledo tādā ledus kārtā, ka magnēts vairs netur.
Izcelt no ūdens var, bet droši vicināties nesot gan ne.

Lielākos mīnusos labāk ieskrūvēt puļķīti.
13.janvāris 2024, 14:13 | links
 
MT9 [13.jan]: šorīt rivertech testi baltiņā ar smalkajiem rīkiem( 0.06mm+ mazās mormenes). -15C bija jautri ar šo, bet esmu apmierināts ar paveikto un redzēto. viss tur ļoti labi, gan jau drīz FB arī kāda atskaitīte būs

svens76, 13.janvāris 2024, 13:17
Kā tu tādā aukstumā un vējā copē ar smalkiem rīkiem? Man pat dūraiņos pirksti sala, dancinot balansieri :))
nu kur es biju vējš minimāls. man ragavās šajā laikā vienmēr ieslēgti apsildāmie cimdi, pa laikam tur rokas pasildu. ļoti laba štelle šajos mīnusos
13.janvāris 2024, 13:49 | links
 
šorīt rivertech testi baltiņā ar smalkajiem rīkiem( 0.06mm+ mazās mormenes). -15C bija jautri ar šo, bet esmu apmierināts ar paveikto un redzēto. viss tur ļoti labi, gan jau drīz FB arī kāda atskaitīte būs

svens76, 13.janvāris 2024, 13:17

Kā tu tādā aukstumā un vējā copē ar smalkiem rīkiem? Man pat dūraiņos pirksti sala, dancinot balansieri :))
13.janvāris 2024, 13:35 | links
 
šorīt rivertech testi baltiņā ar smalkajiem rīkiem( 0.06mm+ mazās mormenes). -15C bija jautri ar šo, bet esmu apmierināts ar paveikto un redzēto. viss tur ļoti labi, gan jau drīz FB arī kāda atskaitīte būs
13.janvāris 2024, 13:17 | links
 
Archey [9.jan]: Archey [Vakar]: Archey [9:03]: RaimisD [5.jan]: Man beidzamie tripi ir bijuši mazāk eksotiski :)
Tamdēļ nav šī kūltūršoka atgriežoties, drīzāk sajūta- jebāāķ atkal mājās, vāveres ritenī.

Bišķi no tēmas novirzījāmies. Te par ehalotēm runā :))visu var sasaistīt savā starpā:) bet nu jā, tas rivertečs tiks wīkendā testēts, tad jau konkrētāk

svens76, 5.janvāris 2024, 22:12

nu un kādas atsauksmes par Rivertech?Fb ieliku īsu bet konkrētu atskaiti

svens76, 8.janvāris 2024, 11:31

čortiks? nopietni? :) jūs tak bļitkotāji :) un godīgi sakot pēc deeper tas ekrāns ar 40 pikseļiem ir kkāds vājprāts - čortiks izmērā aizņem 1/4 ekrāna ... kkā nepārliecina ... izsktās pēc 89.gada tetrisa :D tik pa 350eurTev tak nav jāpērk!xaļavno infu dabuji-priecājis!paldies Svenam būtu pateicis!!:)

Willy, 8.janvāris 2024, 14:59

es jau bez ļauna, vairāk humoram :) gan jau ka normāls devaiss ... Svenam paldies protams :)
man ar izcili ar humoru:) ne asakas!
9.janvāris 2024, 15:50 | links
 
Archey [Vakar]: Archey [9:03]: RaimisD [5.jan]: Man beidzamie tripi ir bijuši mazāk eksotiski :)
Tamdēļ nav šī kūltūršoka atgriežoties, drīzāk sajūta- jebāāķ atkal mājās, vāveres ritenī.

Bišķi no tēmas novirzījāmies. Te par ehalotēm runā :))visu var sasaistīt savā starpā:) bet nu jā, tas rivertečs tiks wīkendā testēts, tad jau konkrētāk

svens76, 5.janvāris 2024, 22:12

nu un kādas atsauksmes par Rivertech?Fb ieliku īsu bet konkrētu atskaiti

svens76, 8.janvāris 2024, 11:31

čortiks? nopietni? :) jūs tak bļitkotāji :) un godīgi sakot pēc deeper tas ekrāns ar 40 pikseļiem ir kkāds vājprāts - čortiks izmērā aizņem 1/4 ekrāna ... kkā nepārliecina ... izsktās pēc 89.gada tetrisa :D tik pa 350eurTev tak nav jāpērk!xaļavno infu dabuji-priecājis!paldies Svenam būtu pateicis!!:)

Willy, 8.janvāris 2024, 14:59


es jau bez ļauna, vairāk humoram :) gan jau ka normāls devaiss ... Svenam paldies protams :)
9.janvāris 2024, 15:26 | links
 
udens2 [8.jan]: udens2 [15:36]: Archey [9:03]: RaimisD [5.jan]: Man beidzamie tripi ir bijuši mazāk eksotiski :)
Tamdēļ nav šī kūltūršoka atgriežoties, drīzāk sajūta- jebāāķ atkal mājās, vāveres ritenī.

Bišķi no tēmas novirzījāmies. Te par ehalotēm runā :))visu var sasaistīt savā starpā:) bet nu jā, tas rivertečs tiks wīkendā testēts, tad jau konkrētāk

svens76, 5.janvāris 2024, 22:12

nu un kādas atsauksmes par Rivertech?Fb ieliku īsu bet konkrētu atskaiti

svens76, 8.janvāris 2024, 11:31

čortiks? nopietni? :) jūs tak bļitkotāji :) un godīgi sakot pēc deeper tas ekrāns ar 40 pikseļiem ir kkāds vājprāts - čortiks izmērā aizņem 1/4 ekrāna ... kkā nepārliecina ... izsktās pēc 89.gada tetrisa :D tik pa 350eur

Archey, 8.janvāris 2024, 13:56Tas gan ka pa to naudu ekrāns varēja būt labāks,bet es arī dīperim izmantoju tikai to šauro strīpu malā,pēc tās var saprast izmērumanuprāt ekrāns ļoti pietiekams lai tajā visu saprastu. liekie pikseļi,ekrána papildus izmèrs utt. tik noèd akumulatoru

svens76, 8.janvāris 2024, 15:55saprast var,tik stipri pa dārgu priekš tik vienkārša aparāta,nedomāju ka viņš ir tehnoloģiskāks par kādu lētu telefonu,protam dīperis ar ir stipri dārgs,bet nu kamēr konkurences nav un viņu pērk,tikmēr jau var prasīt,tirgus likumi
es teikšu ka viņš pilnībā pietiekams, jo nav live sonārs kur jāsaprot uz kuru pusi zivs skatās:) rāda grunts cietību, strādā dažādās frekvencēs, ir šaurais un platais stars, rāda mazus mānekļus, viegls un saprotams lietošanā. ja man nebūtu 8tais praktiks, noteikti ņemtu šo
8.janvāris 2024, 16:51 | links
 
udens2 [8.jan]: udens2 [15:36]: Archey [9:03]: RaimisD [5.jan]: Man beidzamie tripi ir bijuši mazāk eksotiski :)
Tamdēļ nav šī kūltūršoka atgriežoties, drīzāk sajūta- jebāāķ atkal mājās, vāveres ritenī.

Bišķi no tēmas novirzījāmies. Te par ehalotēm runā :))visu var sasaistīt savā starpā:) bet nu jā, tas rivertečs tiks wīkendā testēts, tad jau konkrētāk

svens76, 5.janvāris 2024, 22:12

nu un kādas atsauksmes par Rivertech?Fb ieliku īsu bet konkrētu atskaiti

svens76, 8.janvāris 2024, 11:31

čortiks? nopietni? :) jūs tak bļitkotāji :) un godīgi sakot pēc deeper tas ekrāns ar 40 pikseļiem ir kkāds vājprāts - čortiks izmērā aizņem 1/4 ekrāna ... kkā nepārliecina ... izsktās pēc 89.gada tetrisa :D tik pa 350eur

Archey, 8.janvāris 2024, 13:56Tas gan ka pa to naudu ekrāns varēja būt labāks,bet es arī dīperim izmantoju tikai to šauro strīpu malā,pēc tās var saprast izmērumanuprāt ekrāns ļoti pietiekams lai tajā visu saprastu. liekie pikseļi,ekrána papildus izmèrs utt. tik noèd akumulatoru

svens76, 8.janvāris 2024, 15:55saprast var,tik stipri pa dārgu priekš tik vienkārša aparāta,nedomāju ka viņš ir tehnoloģiskāks par kādu lētu telefonu,protam dīperis ar ir stipri dārgs,bet nu kamēr konkurences nav un viņu pērk,tikmēr jau var prasīt,tirgus likumi
nu dīperim taču cita fīča, tas savienojas ar augstu pikseļu mobilo ierīci
8.janvāris 2024, 16:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager