Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
Skunksts [14.12.21]: Davis-Di [Vakar]: Mans ieteikums Shimano TX2 13ft 3lb

BAigars, 13.decembris 2021, 16:15

Bez oponēšanas, neesmu turējis rokā pēdējās desmitgades shimano karpu kātu modeļus, bet pirms tam bija pilnīgas auzas ar shimano, zinu džekus te pat LV, kas uz testiem trešajā metienā sadalīja reizinātajos. Tehnoloģijas ir uzlabojušas daudzkārt, tā kā ticu ka tagad ir labi, bet nu personīgi ir tāda rezerves sajūta palikusi.

@Skunksts
fox horizon x3 12ft 3lb noteikti būs labāks par tavu esošo 25€ kātu un hobija līmenī būs pietiekami labs rīks, nav jālec uz bruce ashby vai top modeļiem, jo pēc savas pieredzes liela daļa starpības ir galvā, reti kurš to starpību reāli jūt un spēj izmantot, bet hobijs ir hobijs un daudzi beigās ķer ar top līmeņu kātiem!
Ja sanāk paņem rokā un pakrati Aigara ieteikto Shimano TX2 13ft 3lb, aizbrauc uz veikalu un apskaties fox horizon un vēl kādu citu, un tikai tad izvēlies, kas pašam patīk, nevis ko es vai kāds cits saka, jo tu ar viņu makšķerēsi!Paldies par info. Tas ka ņemšu to kas pašam patīk labāk, tas vairāk kā skaidrs, gribēju pieredziti un kādu padomu uzklausīt no kolēģiem kas tādus kātus ne tikai turējuši rokās, bet arī zivi vilkuši, jo es ne :)) braukšu lūkoties, moška ngt piedāvājums arī jāpapēta, tur mājaslapas arī šis tas garšīgs izskatās :)
Ne asakas!!!
Neiesaku iesācējam ar to kantori sapīties. Iesmērēs visu ko vien var, pēctam no tā visa vaļā netiksi.
No vienas puses, tas labākais NGT kāts ir ok, bet nu kad mainīsi inventàru, tādu nekad nepārdosi. Fox un Shimano vienmēr būs ejoši.

Par Fox X3 runājot, neesmu nekad lietojis, bet paziņàm ir bijis. Esot diezgan pamīksts, parabolisks, bet līdz 100m strādāt varot.
Tam pašam Shimano TX2 tomēr jaudas rezerve ir lielāka un vajadzības gadījumà arī 120 130m var aizšaut.
14.decembris 2021, 09:24 | links
 
Davis-Di [13.12.21]: Mans ieteikums Shimano TX2 13ft 3lb

BAigars, 13.decembris 2021, 16:15

Bez oponēšanas, neesmu turējis rokā pēdējās desmitgades shimano karpu kātu modeļus, bet pirms tam bija pilnīgas auzas ar shimano, zinu džekus te pat LV, kas uz testiem trešajā metienā sadalīja reizinātajos. Tehnoloģijas ir uzlabojušas daudzkārt, tā kā ticu ka tagad ir labi, bet nu personīgi ir tāda rezerves sajūta palikusi.

@Skunksts
fox horizon x3 12ft 3lb noteikti būs labāks par tavu esošo 25€ kātu un hobija līmenī būs pietiekami labs rīks, nav jālec uz bruce ashby vai top modeļiem, jo pēc savas pieredzes liela daļa starpības ir galvā, reti kurš to starpību reāli jūt un spēj izmantot, bet hobijs ir hobijs un daudzi beigās ķer ar top līmeņu kātiem!
Ja sanāk paņem rokā un pakrati Aigara ieteikto Shimano TX2 13ft 3lb, aizbrauc uz veikalu un apskaties fox horizon un vēl kādu citu, un tikai tad izvēlies, kas pašam patīk, nevis ko es vai kāds cits saka, jo tu ar viņu makšķerēsi!
Paldies par info. Tas ka ņemšu to kas pašam patīk labāk, tas vairāk kā skaidrs, gribēju pieredziti un kādu padomu uzklausīt no kolēģiem kas tādus kātus ne tikai turējuši rokās, bet arī zivi vilkuši, jo es ne :)) braukšu lūkoties, moška ngt piedāvājums arī jāpapēta, tur mājaslapas arī šis tas garšīgs izskatās :)
Ne asakas!!!
14.decembris 2021, 07:21 | links
 
Davis-Di [13.12.21]: Mans ieteikums Shimano TX2 13ft 3lb

BAigars, 13.decembris 2021, 16:15

Bez oponēšanas, neesmu turējis rokā pēdējās desmitgades shimano karpu kātu modeļus, bet pirms tam bija pilnīgas auzas ar shimano, zinu džekus te pat LV, kas uz testiem trešajā metienā sadalīja reizinātajos. Tehnoloģijas ir uzlabojušas daudzkārt, tā kā ticu ka tagad ir labi, bet nu personīgi ir tāda rezerves sajūta palikusi.

@Skunksts
fox horizon x3 12ft 3lb noteikti būs labāks par tavu esošo 25€ kātu un hobija līmenī būs pietiekami labs rīks, nav jālec uz bruce ashby vai top modeļiem, jo pēc savas pieredzes liela daļa starpības ir galvā, reti kurš to starpību reāli jūt un spēj izmantot, bet hobijs ir hobijs un daudzi beigās ķer ar top līmeņu kātiem!
Ja sanāk paņem rokā un pakrati Aigara ieteikto Shimano TX2 13ft 3lb, aizbrauc uz veikalu un apskaties fox horizon un vēl kādu citu, un tikai tad izvēlies, kas pašam patīk, nevis ko es vai kāds cits saka, jo tu ar viņu makšķerēsi!
Tieši tā, lai aizbrauc uz Copesnamu, apskata vēlamos kātus dzīvē. Pēctam no Krante.lt varu kādu atlaidīti piespēlēt :))
14.decembris 2021, 00:13 | links
 
Mans ieteikums Shimano TX2 13ft 3lb

BAigars, 13.decembris 2021, 16:15


Bez oponēšanas, neesmu turējis rokā pēdējās desmitgades shimano karpu kātu modeļus, bet pirms tam bija pilnīgas auzas ar shimano, zinu džekus te pat LV, kas uz testiem trešajā metienā sadalīja reizinātajos. Tehnoloģijas ir uzlabojušas daudzkārt, tā kā ticu ka tagad ir labi, bet nu personīgi ir tāda rezerves sajūta palikusi.

@Skunksts
fox horizon x3 12ft 3lb noteikti būs labāks par tavu esošo 25€ kātu un hobija līmenī būs pietiekami labs rīks, nav jālec uz bruce ashby vai top modeļiem, jo pēc savas pieredzes liela daļa starpības ir galvā, reti kurš to starpību reāli jūt un spēj izmantot, bet hobijs ir hobijs un daudzi beigās ķer ar top līmeņu kātiem!
Ja sanāk paņem rokā un pakrati Aigara ieteikto Shimano TX2 13ft 3lb, aizbrauc uz veikalu un apskaties fox horizon un vēl kādu citu, un tikai tad izvēlies, kas pašam patīk, nevis ko es vai kāds cits saka, jo tu ar viņu makšķerēsi!
13.decembris 2021, 23:26 | links
 
 
BAigars [13.12.21]: Skunksts [12:10]: BAigars [9:13]: Skunksts [6:56]: Jau noderīga informācija :) paldies.
Cik jūtami atšķiras 2,75lbs ar 3,5lbs velkot zivi, neesmu 3,5lbs mēģinājis, bet negribas lai zūd kaifs, varbūt nav tik traki? :) un par kāta komplektāciju, man tagad ir 12ft, trīsdaļīgs. Vai ir būtiska nozīme trīsdaļīgs vai divdaļīgs, vai tikai transportēšanā?
Un jā, fox horizon x3 uzrunā mani visvairāk :) bet labprāt uzklausītu vēl kādu ieteikumu :)Labiem kātiem 2 vai 3 posmi nav tik jūtami, lētajiem ir jūtamāks. 3 daļīgie ir lēnāki (ļumīgāki, paraboliskāki), nedaudz smagāki, ar lielāku risku salauzt.
2,75lb vai 3,5lb ir jūtama starpība. Bet ar otro var daudz brīvāk savaldīt 6+ kg zivi, var aizmest daudz tālāk, ja vajag.

Pastāsti par copes apstākļiem, kuros ūdeņos, kādas zivis, ar vešanu vai no krasta met. Būs vieglāk dot padomus.Nevaru noliegt ka esmu vairāk tā kā iesācējs. Karpu cope 2 sezonas pavadītas. Pirmā pa komercdīķiem kur karpas līdz 3kg. Šogad uz vasaras otru pusi kalnu spuļļu dīķi, alberta dīķi. Nākamo sezonu doma par Vipēdi un gan jau ka vēl izmēģināt citas ūdens tilpnes, kur nopietnākas zivis iekšā . Nu cope no krasta. Vēl tikai krāju pieredzi, bet mērķi augsti :) gribas patīkamāku un labāku inventāru, jo pie ūdeņiem pavadu daudz laika. Tagad sezonu gaidot doma pamazām tikt pie jauna inventāra. Kāts +-100e.Mans ieteikums Shimano TX2 13ft 3lb
Paldies par info, variants labs. Bet vai vari kaut ko pateikt par fox horizon x3 12ft 3lb.tas man arī kaut kā baigi iekritis acī :) kāds tavs viedoklis? Tad pieņemšu lēmumu :)
13.decembris 2021, 19:13 | links
 
Skunksts [13.12.21]: BAigars [9:13]: Skunksts [6:56]: Jau noderīga informācija :) paldies.
Cik jūtami atšķiras 2,75lbs ar 3,5lbs velkot zivi, neesmu 3,5lbs mēģinājis, bet negribas lai zūd kaifs, varbūt nav tik traki? :) un par kāta komplektāciju, man tagad ir 12ft, trīsdaļīgs. Vai ir būtiska nozīme trīsdaļīgs vai divdaļīgs, vai tikai transportēšanā?
Un jā, fox horizon x3 uzrunā mani visvairāk :) bet labprāt uzklausītu vēl kādu ieteikumu :)Labiem kātiem 2 vai 3 posmi nav tik jūtami, lētajiem ir jūtamāks. 3 daļīgie ir lēnāki (ļumīgāki, paraboliskāki), nedaudz smagāki, ar lielāku risku salauzt.
2,75lb vai 3,5lb ir jūtama starpība. Bet ar otro var daudz brīvāk savaldīt 6+ kg zivi, var aizmest daudz tālāk, ja vajag.

Pastāsti par copes apstākļiem, kuros ūdeņos, kādas zivis, ar vešanu vai no krasta met. Būs vieglāk dot padomus.Nevaru noliegt ka esmu vairāk tā kā iesācējs. Karpu cope 2 sezonas pavadītas. Pirmā pa komercdīķiem kur karpas līdz 3kg. Šogad uz vasaras otru pusi kalnu spuļļu dīķi, alberta dīķi. Nākamo sezonu doma par Vipēdi un gan jau ka vēl izmēģināt citas ūdens tilpnes, kur nopietnākas zivis iekšā . Nu cope no krasta. Vēl tikai krāju pieredzi, bet mērķi augsti :) gribas patīkamāku un labāku inventāru, jo pie ūdeņiem pavadu daudz laika. Tagad sezonu gaidot doma pamazām tikt pie jauna inventāra. Kāts +-100e.
Mans ieteikums Shimano TX2 13ft 3lb
13.decembris 2021, 16:15 | links
 
Manā skatījumā:
3,5lbs normāli sāks atstrādāt zivi virs 3.5kg, ja neiespringst uz trofejām un tāliem metieniem ieteiktu 2.75lbs, bet kā jau Aigars teica 3,5lbs būs vieglāk savaldīt zivi virs 6kg.

Vēl viens aspekts, ja ķer upē kur lieto lielus svarus vai ja izmanto smagākas metodes(barotavu), vai ja izmanto palielus boilu stringus, vai palielas pva zeķes, visdrīzākais būs jāskatās uz 3.5lbs.
13.decembris 2021, 15:36 | links
 
BAigars [13.12.21]: Skunksts [6:56]: Jau noderīga informācija :) paldies.
Cik jūtami atšķiras 2,75lbs ar 3,5lbs velkot zivi, neesmu 3,5lbs mēģinājis, bet negribas lai zūd kaifs, varbūt nav tik traki? :) un par kāta komplektāciju, man tagad ir 12ft, trīsdaļīgs. Vai ir būtiska nozīme trīsdaļīgs vai divdaļīgs, vai tikai transportēšanā?
Un jā, fox horizon x3 uzrunā mani visvairāk :) bet labprāt uzklausītu vēl kādu ieteikumu :)Labiem kātiem 2 vai 3 posmi nav tik jūtami, lētajiem ir jūtamāks. 3 daļīgie ir lēnāki (ļumīgāki, paraboliskāki), nedaudz smagāki, ar lielāku risku salauzt.
2,75lb vai 3,5lb ir jūtama starpība. Bet ar otro var daudz brīvāk savaldīt 6+ kg zivi, var aizmest daudz tālāk, ja vajag.

Pastāsti par copes apstākļiem, kuros ūdeņos, kādas zivis, ar vešanu vai no krasta met. Būs vieglāk dot padomus.
Nevaru noliegt ka esmu vairāk tā kā iesācējs. Karpu cope 2 sezonas pavadītas. Pirmā pa komercdīķiem kur karpas līdz 3kg. Šogad uz vasaras otru pusi kalnu spuļļu dīķi, alberta dīķi. Nākamo sezonu doma par Vipēdi un gan jau ka vēl izmēģināt citas ūdens tilpnes, kur nopietnākas zivis iekšā . Nu cope no krasta. Vēl tikai krāju pieredzi, bet mērķi augsti :) gribas patīkamāku un labāku inventāru, jo pie ūdeņiem pavadu daudz laika. Tagad sezonu gaidot doma pamazām tikt pie jauna inventāra. Kāts +-100e.
13.decembris 2021, 12:10 | links
 
Teiksim tā, ar augstāka līmeņa kātu, tāpat lielāks kaifs būs vilkt zivi ar 3,5lb nekā ar lētu ļumīgu 2,75lb.
13.decembris 2021, 09:14 | links
 
Skunksts [13.12.21]: Jau noderīga informācija :) paldies.
Cik jūtami atšķiras 2,75lbs ar 3,5lbs velkot zivi, neesmu 3,5lbs mēģinājis, bet negribas lai zūd kaifs, varbūt nav tik traki? :) un par kāta komplektāciju, man tagad ir 12ft, trīsdaļīgs. Vai ir būtiska nozīme trīsdaļīgs vai divdaļīgs, vai tikai transportēšanā?
Un jā, fox horizon x3 uzrunā mani visvairāk :) bet labprāt uzklausītu vēl kādu ieteikumu :)
Labiem kātiem 2 vai 3 posmi nav tik jūtami, lētajiem ir jūtamāks. 3 daļīgie ir lēnāki (ļumīgāki, paraboliskāki), nedaudz smagāki, ar lielāku risku salauzt.
2,75lb vai 3,5lb ir jūtama starpība. Bet ar otro var daudz brīvāk savaldīt 6+ kg zivi, var aizmest daudz tālāk, ja vajag.

Pastāsti par copes apstākļiem, kuros ūdeņos, kādas zivis, ar vešanu vai no krasta met. Būs vieglāk dot padomus.
13.decembris 2021, 09:13 | links
 
Jau noderīga informācija :) paldies.
Cik jūtami atšķiras 2,75lbs ar 3,5lbs velkot zivi, neesmu 3,5lbs mēģinājis, bet negribas lai zūd kaifs, varbūt nav tik traki? :) un par kāta komplektāciju, man tagad ir 12ft, trīsdaļīgs. Vai ir būtiska nozīme trīsdaļīgs vai divdaļīgs, vai tikai transportēšanā?
Un jā, fox horizon x3 uzrunā mani visvairāk :) bet labprāt uzklausītu vēl kādu ieteikumu :)

Skunksts, 13.decembris 2021, 06:56


Mazāk posmu, stingrāks, izturīgāks, vieglāks.
13.decembris 2021, 08:52 | links
 
Jau noderīga informācija :) paldies.
Cik jūtami atšķiras 2,75lbs ar 3,5lbs velkot zivi, neesmu 3,5lbs mēģinājis, bet negribas lai zūd kaifs, varbūt nav tik traki? :) un par kāta komplektāciju, man tagad ir 12ft, trīsdaļīgs. Vai ir būtiska nozīme trīsdaļīgs vai divdaļīgs, vai tikai transportēšanā?
Un jā, fox horizon x3 uzrunā mani visvairāk :) bet labprāt uzklausītu vēl kādu ieteikumu :)
13.decembris 2021, 06:56 | links
 
Davis-Di [12.12.21]: Davis-Di [18:25]: Sveiki kolēģi. Liekas ka būšu izaudzis no pilnīgas budžeta klases karpu kāta (25e).īstenībā jau nevienu sliktu vārdu par šiem kātiem nevaru pateikt, šancē super, bet gribu pamēģināt kādu kvalitatīvāku, iet nākamā līmenī, budžetā 50 līdz 100e.zinu ka daudzi teiks ka par to naudu nekas labs nesanāk, bet pagaidām vairāk nevaru atļauties un neticu ka laba makšķere sākas no 200e,bet varbūt ka tā arī ir un tas tad būs vēl nākamais līmenis pēc pāris gadiem :)
Varbūt kāds var padalīties no savas pieredzes.interesē 2,75 lbs, lai kaifs zivi siet. Variantu ir ļoti daudz. Varētu jau uzticēties arī pārdevējam, bet ja nu sūtu internetā. Būšu pateicīgs par kādu ideju vai ieteikumu.
Paldies jau iepriekš.
Ne asakas!!!

Skunksts, 12.decembris 2021, 16:58

Aizbrauc uz copesnams Rīgā un aprunājies,
Pieļauju Fox EOS 12ft 3lb varētu būt optimālais uz ko skatīties, var paskatīties uz Nash Dwarf ES, bet tie ir īsi 10ft 2,75lbs.Beidz ākstīties, Eos savam ļaunākajam ienaidniekam pat nevar ieteikt.

Autoram - es esmu līdzīgà situācijā bijis un joprojàm esmu. Sāku ar Shimano Alivio un tad bija jādomā ko ņemt tālāk. Mana izvēle - labs, bet lietots. Jo daaaaudzi karpinieki tirgo kātus 100-200€ vērtībà, pēc vienas sezonas pa 20-50€. Pats vispirms paņēmu komplektu ar Shimano Velocity 13ft 3,5lb kaifam un Daiwa Black widow 4lb tālmetienam. Pirmie atstrādāja arī 2kg zivi, ar otrajiem es uz pļavas ar stiku metu virs 150m.
Es šādā situācijā nogaidītu labu Shimano Tx2 lietotu kātu piedāvājumu, paralēli čekojot mājaslapu atlaides un skatītos vai nav kaut kur jauni TX2, Fox Horizon X3 vai Sportex Competition dabūjami par saldu cenu.

BAigars, 12.decembris 2021, 21:08

Da labi pēc 25€ kāta EOS arī nebūs ne vainas, protams tevis pieminētais Fox Horizon X3 būtu labāks. Fox nav slikti kāti man pašam vēl joprojām ir vecie Fox warior ellite ar 50mm riņķi.
Šis laikam kā strīdēties, kas labāks - ābols vai androīds, Audi vai BMW, bet nu es esmu par Shimano kātiem :)) sezonu lietotu 13ft 3,5lb TX2, ja kkur var sadabūt pa 50 60€, bomba!
Spodam gan tur nav variantu, būs vien tie 150 200€ + jāsagrabina, lietotu pirkt nav prātīgi.
13.decembris 2021, 01:44 | links
 
Davis-Di [18:25]: Sveiki kolēģi. Liekas ka būšu izaudzis no pilnīgas budžeta klases karpu kāta (25e).īstenībā jau nevienu sliktu vārdu par šiem kātiem nevaru pateikt, šancē super, bet gribu pamēģināt kādu kvalitatīvāku, iet nākamā līmenī, budžetā 50 līdz 100e.zinu ka daudzi teiks ka par to naudu nekas labs nesanāk, bet pagaidām vairāk nevaru atļauties un neticu ka laba makšķere sākas no 200e,bet varbūt ka tā arī ir un tas tad būs vēl nākamais līmenis pēc pāris gadiem :)
Varbūt kāds var padalīties no savas pieredzes.interesē 2,75 lbs, lai kaifs zivi siet. Variantu ir ļoti daudz. Varētu jau uzticēties arī pārdevējam, bet ja nu sūtu internetā. Būšu pateicīgs par kādu ideju vai ieteikumu.
Paldies jau iepriekš.
Ne asakas!!!

Skunksts, 12.decembris 2021, 16:58

Aizbrauc uz copesnams Rīgā un aprunājies,
Pieļauju Fox EOS 12ft 3lb varētu būt optimālais uz ko skatīties, var paskatīties uz Nash Dwarf ES, bet tie ir īsi 10ft 2,75lbs.Beidz ākstīties, Eos savam ļaunākajam ienaidniekam pat nevar ieteikt.

Autoram - es esmu līdzīgà situācijā bijis un joprojàm esmu. Sāku ar Shimano Alivio un tad bija jādomā ko ņemt tālāk. Mana izvēle - labs, bet lietots. Jo daaaaudzi karpinieki tirgo kātus 100-200€ vērtībà, pēc vienas sezonas pa 20-50€. Pats vispirms paņēmu komplektu ar Shimano Velocity 13ft 3,5lb kaifam un Daiwa Black widow 4lb tālmetienam. Pirmie atstrādāja arī 2kg zivi, ar otrajiem es uz pļavas ar stiku metu virs 150m.
Es šādā situācijā nogaidītu labu Shimano Tx2 lietotu kātu piedāvājumu, paralēli čekojot mājaslapu atlaides un skatītos vai nav kaut kur jauni TX2, Fox Horizon X3 vai Sportex Competition dabūjami par saldu cenu.

BAigars, 12.decembris 2021, 21:08


Da labi pēc 25€ kāta EOS arī nebūs ne vainas, protams tevis pieminētais Fox Horizon X3 būtu labāks. Fox nav slikti kāti man pašam vēl joprojām ir vecie Fox warior ellite ar 50mm riņķi.
12.decembris 2021, 22:34 | links
 
https://www.facebook.com/groups/415176869031780/permalink/1014035159145945/

Nav pats labākais piedāvājums, bet nu šādi ir bez maz vai katru dienu kādā no Baltijas karpu grupām.
12.decembris 2021, 21:12 | links
 
Davis-Di [12.12.21]: Sveiki kolēģi. Liekas ka būšu izaudzis no pilnīgas budžeta klases karpu kāta (25e).īstenībā jau nevienu sliktu vārdu par šiem kātiem nevaru pateikt, šancē super, bet gribu pamēģināt kādu kvalitatīvāku, iet nākamā līmenī, budžetā 50 līdz 100e.zinu ka daudzi teiks ka par to naudu nekas labs nesanāk, bet pagaidām vairāk nevaru atļauties un neticu ka laba makšķere sākas no 200e,bet varbūt ka tā arī ir un tas tad būs vēl nākamais līmenis pēc pāris gadiem :)
Varbūt kāds var padalīties no savas pieredzes.interesē 2,75 lbs, lai kaifs zivi siet. Variantu ir ļoti daudz. Varētu jau uzticēties arī pārdevējam, bet ja nu sūtu internetā. Būšu pateicīgs par kādu ideju vai ieteikumu.
Paldies jau iepriekš.
Ne asakas!!!

Skunksts, 12.decembris 2021, 16:58

Aizbrauc uz copesnams Rīgā un aprunājies,
Pieļauju Fox EOS 12ft 3lb varētu būt optimālais uz ko skatīties, var paskatīties uz Nash Dwarf ES, bet tie ir īsi 10ft 2,75lbs.
Beidz ākstīties, Eos savam ļaunākajam ienaidniekam pat nevar ieteikt.

Autoram - es esmu līdzīgà situācijā bijis un joprojàm esmu. Sāku ar Shimano Alivio un tad bija jādomā ko ņemt tālāk. Mana izvēle - labs, bet lietots. Jo daaaaudzi karpinieki tirgo kātus 100-200€ vērtībà, pēc vienas sezonas pa 20-50€. Pats vispirms paņēmu komplektu ar Shimano Velocity 13ft 3,5lb kaifam un Daiwa Black widow 4lb tālmetienam. Pirmie atstrādāja arī 2kg zivi, ar otrajiem es uz pļavas ar stiku metu virs 150m.
Es šādā situācijā nogaidītu labu Shimano Tx2 lietotu kātu piedāvājumu, paralēli čekojot mājaslapu atlaides un skatītos vai nav kaut kur jauni TX2, Fox Horizon X3 vai Sportex Competition dabūjami par saldu cenu.
12.decembris 2021, 21:08 | links
 
RaimisD [12.12.21]: Skunksts [16:58]: Sveiki kolēģi. Liekas ka būšu izaudzis no pilnīgas budžeta klases karpu kāta (25e).īstenībā jau nevienu sliktu vārdu par šiem kātiem nevaru pateikt, šancē super, bet gribu pamēģināt kādu kvalitatīvāku, iet nākamā līmenī, budžetā 50 līdz 100e.zinu ka daudzi teiks ka par to naudu nekas labs nesanāk, bet pagaidām vairāk nevaru atļauties un neticu ka laba makšķere sākas no 200e,bet varbūt ka tā arī ir un tas tad būs vēl nākamais līmenis pēc pāris gadiem :)
Varbūt kāds var padalīties no savas pieredzes.interesē 2,75 lbs, lai kaifs zivi siet. Variantu ir ļoti daudz. Varētu jau uzticēties arī pārdevējam, bet ja nu sūtu internetā. Būšu pateicīgs par kādu ideju vai ieteikumu.
Paldies jau iepriekš.
Ne asakas!!!Pastāsti, ko ar to vēlies darīt? Kādā tehnikā darboties ?
Sorry, ātri pārlasīju, nepamaniju vārdu ,,karpu,, :)))
12.decembris 2021, 19:16 | links
 
Skunksts [12.12.21]: Sveiki kolēģi. Liekas ka būšu izaudzis no pilnīgas budžeta klases karpu kāta (25e).īstenībā jau nevienu sliktu vārdu par šiem kātiem nevaru pateikt, šancē super, bet gribu pamēģināt kādu kvalitatīvāku, iet nākamā līmenī, budžetā 50 līdz 100e.zinu ka daudzi teiks ka par to naudu nekas labs nesanāk, bet pagaidām vairāk nevaru atļauties un neticu ka laba makšķere sākas no 200e,bet varbūt ka tā arī ir un tas tad būs vēl nākamais līmenis pēc pāris gadiem :)
Varbūt kāds var padalīties no savas pieredzes.interesē 2,75 lbs, lai kaifs zivi siet. Variantu ir ļoti daudz. Varētu jau uzticēties arī pārdevējam, bet ja nu sūtu internetā. Būšu pateicīgs par kādu ideju vai ieteikumu.
Paldies jau iepriekš.
Ne asakas!!!
Pastāsti, ko ar to vēlies darīt? Kādā tehnikā darboties ?
12.decembris 2021, 18:28 | links
 
Sveiki kolēģi. Liekas ka būšu izaudzis no pilnīgas budžeta klases karpu kāta (25e).īstenībā jau nevienu sliktu vārdu par šiem kātiem nevaru pateikt, šancē super, bet gribu pamēģināt kādu kvalitatīvāku, iet nākamā līmenī, budžetā 50 līdz 100e.zinu ka daudzi teiks ka par to naudu nekas labs nesanāk, bet pagaidām vairāk nevaru atļauties un neticu ka laba makšķere sākas no 200e,bet varbūt ka tā arī ir un tas tad būs vēl nākamais līmenis pēc pāris gadiem :)
Varbūt kāds var padalīties no savas pieredzes.interesē 2,75 lbs, lai kaifs zivi siet. Variantu ir ļoti daudz. Varētu jau uzticēties arī pārdevējam, bet ja nu sūtu internetā. Būšu pateicīgs par kādu ideju vai ieteikumu.
Paldies jau iepriekš.
Ne asakas!!!

Skunksts, 12.decembris 2021, 16:58


Aizbrauc uz copesnams Rīgā un aprunājies,
Pieļauju Fox EOS 12ft 3lb varētu būt optimālais uz ko skatīties, var paskatīties uz Nash Dwarf ES, bet tie ir īsi 10ft 2,75lbs.
12.decembris 2021, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager