Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
Paldies par ieteikumiem
6.oktobris 2023, 08:55 | links
 
Davis-Di [6.okt]: Sveiki, nepieciešams padoms. Vēlos iegādāties kātu 23-28cm gumijām. Vēlamais budžets līdz 200euro. Paldies jau iepriekš

Kruizers, 5.oktobris 2023, 13:56

Šajā kategorijā, labāk minēt mānekļu svaru!
Es teiktu, ka skaties uz BFT instinct un instinct reloaded sērijām.
Pērk pārdod sadaļā, tiko viens tirgoja.
BFT Impact 140g testā būs gana labs domāju. pašam tāds bija ilgāku laiku, ļoti patika
6.oktobris 2023, 08:49 | links
 
Sveiki, nepieciešams padoms. Vēlos iegādāties kātu 23-28cm gumijām. Vēlamais budžets līdz 200euro. Paldies jau iepriekš

Kruizers, 5.oktobris 2023, 13:56


Šajā kategorijā, labāk minēt mānekļu svaru!
Es teiktu, ka skaties uz BFT instinct un instinct reloaded sērijām.
Pērk pārdod sadaļā, tiko viens tirgoja.
6.oktobris 2023, 08:33 | links
 
Paskaties no Savage Gear.Laba manta pa labam cenam. Jelgava Jusu Sportiskajs Stils tirgo.
6.oktobris 2023, 08:19 | links
 
Sveiki, nepieciešams padoms. Vēlos iegādāties kātu 23-28cm gumijām. Vēlamais budžets līdz 200euro. Paldies jau iepriekš
5.oktobris 2023, 13:56 | links
 
Update textam zemāk:

Atvaino, bet tieši pēc cūcības likuma, padsmit minūtes pēc tam kad ierakstīju zemāk esošo textu, ienāca klients un nopirka minēto Early For Rock 86MH 2.59m, 7-40g :) Tā kā pagaidām to aptaustīt pie mums nevar kamēr nākošā krava neatbrauks. Various Magnum ir pieejams.
5.oktobris 2023, 13:43 | links
 
Sveiki. Vai ir kādi ieteikumi kātam specifiski tieši priekš līdakām, sporta līdakām (ne bigbait)? Strādāju daudz ar mīkstajiem mānekļiem pa zālēm utt. Attiecīgi gribas jaudīgu kātu ar kuru var izstrādāt gumijas, lielākus chatterbait starp šīm zālēm. Interesē tieši augstais gals, jo ar vidējā budžeta kātiem esmu kādu laiku pastrādājis, gribas kaut ko jaunu. Max svars kaut kur 30-40g intervālā, fast/extra fast akcijas. Paldies jau iepriekš! Ne asakas

Mairens123, 5.oktobris 2023, 11:45


No tīrajiem japāņiem pie mums Avotu ielā 17 vari pataustīt YAMAGA BLANKS. Man pašam tieši aprakstītai vajadzībai, līdakām pavasarī Burtniekā, tiek izmantots YAMAGA BLANKS VARIOUS MAGNUM 2.36m līdz 38g, esmu apmierināts kā zilonis :) Nav superciets extra fast, drīzāk fast, metiens ļoti tāls, zivi sien fantastiski, jaudas visam pietiek un YAMAGAS slavenas ar savu izturību. Vai ja gribas garāku un nīgrāku, tad vēl īstā spēka versija ir Early For Rock 86MH 2.59m, 7-40g, ar lielajiem stiprinātajiem riņķiem. Cenu kategorija +/- ~350, Made in Japona :)
5.oktobris 2023, 12:06 | links
 
Sveiki. Vai ir kādi ieteikumi kātam specifiski tieši priekš līdakām, sporta līdakām (ne bigbait)? Strādāju daudz ar mīkstajiem mānekļiem pa zālēm utt. Attiecīgi gribas jaudīgu kātu ar kuru var izstrādāt gumijas, lielākus chatterbait starp šīm zālēm. Interesē tieši augstais gals, jo ar vidējā budžeta kātiem esmu kādu laiku pastrādājis, gribas kaut ko jaunu. Max svars kaut kur 30-40g intervālā, fast/extra fast akcijas. Paldies jau iepriekš! Ne asakas
5.oktobris 2023, 11:45 | links
 
vai izvēlies kādu citu uz spiningošanu specializētu veikalu kur pašam ērtāk, tikai tādu, kur tiešām konsultē nevis tikai aiz letes stāv.

zaraza, 25.septembris 2023, 22:11


Vairums vietās jau gluži nestāv aiz letes, bet vairumā betonē labi :D it sevišķi ja pircējs ne līdz galam orientējas vai nav pazīstams.
Tev ar savulaik bija darbinieks, kas labi runāt mācēja un varēja pierunāt pilnas ausis, ka novīt varēja :D

No savas puses, kas attiecas tieši uz "zaraza/Jig.lv", tad godīgi saku, ka ir viens no retajiem, kas zina detaļās līdz sīkumiem, ko un kāpēc tirgo, konsultācijas būs kvalitatīvas, lieku neko nesolīs un atbildēs kā ir! Papildus netirgos tikai, lai nopārdotu!
PS> esmu salīdzinoši rets jig.lv klients, jo jigs nav primārā tehnika.
25.septembris 2023, 22:39 | links
 
Sveiki džeki. Nesen esmu sācis copēt, esmu tīri iesācējs šajā procesā. Varbūt kāds varētu ieteikt kātu + spoli līdz (150/200€) priekš asarīšiem, forelēm uc. Paldies

leo223, 24.septembris 2023, 12:57


Idejiski kātu izvēlas ne jau priekš kādas konkŗetas zivju sugas, bet gan pēc paredzemajiem pielietojamajiem mānekļiem, to svara un tehnikas. Nu un tad vēl garums, ko nu atkal izvēlas pēc paša ieradumiem un copes apstākļiem.
Pieļauju, ja tika pieminētas foreles, tad runa varētu iet par mazām upītēm , kur ar garu kātu nepaložnāsi, mānekļi būs vairāk rotiņi, mazi vobleri utml. "met un velc" bez pārliekas aizraušanās ar mikrodžigu vai citu specifiku? Ja tā, tad droši vien kāds universālais īsais kāts garumā 2-2.10m, testā līdz 10-15g. Kā variants Crazy Fish Aspen Stake 2.10m 3-15g, bet nu vispār jau pietiekami variantu dažādu. Nu a spole pēc atlikuma principa - pa cik izvēlēsies kātu, tad arī sapratīsi cik naudas paliek spolei noteiktā budžeta ietvaros. Nu , ja pieņemam, ka kāts +/- 70EUR, tad var paņemt spoli i pa ~70 (piemēram DAIWA revros) i uz augšu pacelt līdz budžeta maksimumam, tur jau kaut kas biki modernāks/vieglāks sanāk, kā DAIWA FUEGO vtml. Jebkurā gadījumā spole ir tas elements komplektā, kur izmantošanas ilgums parasti ir ilgākais, kātus maina krietni biežāk. Gribi konkrētāku konsultāciju, apskatīt , patsustīt variantus utt. atnāc pie mums uz veikalu Avotu ielā 17. Nu vai izvēlies kādu citu uz spiningošanu specializētu veikalu kur pašam ērtāk, tikai tādu, kur tiešām konsultē nevis tikai aiz letes stāv.
25.septembris 2023, 22:11 | links
 
Sveiki džeki. Nesen esmu sācis copēt, esmu tīri iesācējs šajā procesā. Varbūt kāds varētu ieteikt kātu + spoli līdz (150/200€) priekš asarīšiem, forelēm uc. Paldies
24.septembris 2023, 12:57 | links
 
Sveiki džeki. Nesen esmu sācis copēt, esmu tīri iesācējs šajā procesā
24.septembris 2023, 12:55 | links
 
Sveiki!

Paturpinot tēmu, tad varbūt kāds var ieteikt kātu priekš atvadas? Meklēju kātu virs 2.55m ar testu aptuveno līdz 24g. +/-

Mērķis atvada uz asari un zandartu Daugavā.

Budžets ap 200eur +/-

asaris7, 22.septembris 2023, 11:20


Nu tur jautājums cik liels tas +/- :D Ja gribi reāli pa kruto, tad Crazy Fish Arion 2.60m 4-18g (reāli 5g droša rezerve ir). Bet nu 200 neierakstīsiesies, būs kādi 35EUR vairāk. Otrs variants, ja atkal uz - pusi, tad gandrīz uz pusi lētāk, ~130 nostājas Crazy Fish VERSUS 2.60m, 4-18g (šim rezerve vēl lielāka, 7g droši). Tas ir ja atvadā patīk asi un ļoti skanīgi kāti. Ja patīk lēnā izlocīšana, tad kas cits jāskatās. Tam ideāli būti Yamaga BLC-82
, bet nu tur cipars ...
22.septembris 2023, 16:30 | links
 
Krishs_KG [12:55]: Skaidrs, ka kaifīgāk vilkt ar 12g kātiņu, bet reizēm vajag tos 20+g, lai svinu vispār līdz gruntij normāli dabūtu.Protams mēdz būt tādas upes un vietas kur ir tāda straume, dziļums, ka ir nepieciešams šis 20g svina gabals. Bet tā caurmērā, vai asaru copē ds vai atvadā būtu tā nepieciešamība pēc tik liela svara ?

Ar vieglo kātu citas sajūtas, pat simtniekus interesanti pastaipīt. Vai ir vērts ziedot šīs emocijas dēļ kādiem unikāliem gadījumiem.

Ar to 3-15g kātu nepsihojot var arī to 20g cīsiņu iemest. Neieteiktu gan censties šādu svaru aizmest max tālu.

RaimisD, 22.septembris 2023, 14:09


Var, lai gan kā kurš kāts. Pats esmu savu 12g Tiogu pat ar 25g slogojis, kad ir bijusi vajadzība, bet to var darīt kanālā, Daugavā vajag biki arī metiena distanci.
Imho visu jau nosaka vieta, kur ķer visbiežāk. Ja ķer pamatā lielajās upēs Pierīgā, tad es teiktu, ka tomēr vajag kātu pēc nosauktajiem parametriem. Tur vajag gan svarus, gan distanci reizēm, un tie nemaz nav tik unikāli gadījumi. Ja kanāli + ezeri + reizēm upes un ir gatavība operatīvi mainīt makšķerēšanas vietu vajadzības gadījumā, tad mierīgi var iztikt ar 14-15g augšējo testu. Stāvošā ūdenī vairumā gadījumu pietiek arī ar 10g testu.
Un vispār - labākais variants - bagāžniekā trīs kāti un velkam ārā to, kurš attiecīgajā situācijā vajadzīgs ;) A ja ņemam vienu visām situācijām, tad vienmēr kaut kas jāziedo.
22.septembris 2023, 14:50 | links
 
Krishs_KG [22.sep]: Skaidrs, ka kaifīgāk vilkt ar 12g kātiņu, bet reizēm vajag tos 20+g, lai svinu vispār līdz gruntij normāli dabūtu.
Protams mēdz būt tādas upes un vietas kur ir tāda straume, dziļums, ka ir nepieciešams šis 20g svina gabals. Bet tā caurmērā, vai asaru copē ds vai atvadā būtu tā nepieciešamība pēc tik liela svara ?

Ar vieglo kātu citas sajūtas, pat simtniekus interesanti pastaipīt. Vai ir vērts ziedot šīs emocijas dēļ kādiem unikāliem gadījumiem.

Ar to 3-15g kātu nepsihojot var arī to 20g cīsiņu iemest. Neieteiktu gan censties šādu svaru aizmest max tālu.
22.septembris 2023, 14:09 | links
 
Supermakaka [9:03]: Galvenokārt asarīšus, bet nevar garantēt, ka kāds zandarts netrāpās. Domājams līdz 25/30 gramiem, garumā apmēram 2.40-2.50.Nevajag asarīšiem testu līdz 25/30 g
Apakšējais norādītais tests būs 7-8 g realitātē 10-12g būtu ok.

Tas ir ārpus liela vairuma asarīšu mānekļu.
3-15 g asariem, jau ir ar labu rezervi.

RaimisD, 22.septembris 2023, 10:47


Ezeriem jā, bet jautātājs minēja upes un krasta copi. Rīgas upēs ir vietas, kur jāliek pasmags svins, pretējā gadījumā straume pārāk ātri svinu nones. Skaidrs, ka kaifīgāk vilkt ar 12g kātiņu, bet reizēm vajag tos 20+g, lai svinu vispār līdz gruntij normāli dabūtu.
22.septembris 2023, 12:55 | links
 
Sveiki!

Paturpinot tēmu, tad varbūt kāds var ieteikt kātu priekš atvadas? Meklēju kātu virs 2.55m ar testu aptuveno līdz 24g. +/-

Mērķis atvada uz asari un zandartu Daugavā.

Budžets ap 200eur +/-
22.septembris 2023, 11:20 | links
 
Supermakaka [22.sep]: Galvenokārt asarīšus, bet nevar garantēt, ka kāds zandarts netrāpās. Domājams līdz 25/30 gramiem, garumā apmēram 2.40-2.50.
Nevajag asarīšiem testu līdz 25/30 g
Apakšējais norādītais tests būs 7-8 g realitātē 10-12g būtu ok.

Tas ir ārpus liela vairuma asarīšu mānekļu.
3-15 g asariem, jau ir ar labu rezervi.
22.septembris 2023, 10:47 | links
 
Sveiki!
Kāds varētu ieteikt kādu universālu kātu priekš dropšota un atvadas līdz 100 eiro? Zvejot plānots no krasta, upēs. Galvenokārt asarīšus, bet nevar garantēt, ka kāds zandarts netrāpās. Domājams līdz 25/30 gramiem, garumā apmēram 2.40-2.50.

Supermakaka, 22.septembris 2023, 09:03


Vai nu te jau minētais Ryobi Excia (kuram ir arī 2.40m versija, ne tikai minētā 2.70m). Ja paiet soli augstāk cenā, un attiecīgi kāta vieglumā/čuikā, tad noteikti no universāļiem var ieteikt CRAZY FISH Aspen Stake . Tuvākie testu varianti tur ir līdz 21g, 28g un 35g, vairākas garuma versijas. Ļoti labs variants, tiešam izdevusies Mitsubishi 30T blanka, cena tur no izvēlētā garuma, bet nu +/- 70-80 EUR.
Gan EXCIA, gan ASPEN var aptaustīt uz vietas pie manis, veikalā JIG.LV, Avotu 17.
22.septembris 2023, 10:26 | links
 
RYOBI EXCIA 2.70m 5-25g

raimondsL, 22.septembris 2023, 09:25


Drīzāk pat 3-18, jo tir 25/30 man neticas ka vajadzīgi un šitie kāti ļoti piedod pārslogošanu.
22.septembris 2023, 09:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager