Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
bio-r [04.02.19]: Pagaidām esmu izvēles priekšā starp team salmo vantage un pontoon gad gancho. Kas saskāries varbūt uzmetat + -. Pamatā būs vobleri, vantage arī domāju izmantot kā dropa kātu. interesē 213cm garumā 6-18 gr. Gancho ir 4-16 bet dziļākam voblerim par ierasto orbit lidz 1 m ar komatu var nevilkt, tapēc gancho skatos 7-25 gr.
Ceru uz atsaucību! :)
Ja jums ir kas padomā līdz 120 eur, droši.. favorite kati neinteresē.
Gancho 7-25 ir smagnējs un tam ir diezgan garš rokturis ar nejēdzīgi lielu uzgali. Nomainīju ar Maximus Manic.
4.februāris 2019, 19:15 | links
 
Pagaidām esmu izvēles priekšā starp team salmo vantage un pontoon gad gancho. Kas saskāries varbūt uzmetat + -. Pamatā būs vobleri, vantage arī domāju izmantot kā dropa kātu. interesē 213cm garumā 6-18 gr. Gancho ir 4-16 bet dziļākam voblerim par ierasto orbit lidz 1 m ar komatu var nevilkt, tapēc gancho skatos 7-25 gr.
Ceru uz atsaucību! :)
Ja jums ir kas padomā līdz 120 eur, droši.. favorite kati neinteresē.
4.februāris 2019, 18:40 | links
 
Par Rogue kātiem kāds var ko pateikt, ir kas lieto tādu ?
6.janvāris 2019, 21:14 | links
 
Sveiki, kungi !

interesē jūsu domas par lašu kātiem. Garums 2,9 - 3 ar astīti budžetā līdz 500 naudām.
Copējot līdakas, esmu atradis priekš sevis vispiemērotāko spini ar kuru lieliski jūt kad māneklis uzsit pa grunti, kad pa akmeni, kad pa zālēm, kad ir zivs ņēmiens. Gribētos ko tādu arī priekš lašiem. Pāris sezonas esmu nocopējis ar budžetnieku kātu, +/- sapratis kā šī zivs jāķer. Tagad gribās , lai var izbaudīt procesu maksimāli, labu jūtīgu instrumentu.
Paldies jau iepriekš :D

Arcers72, 6.janvāris 2019, 14:44


Uz met aci St.Croix Legend Elite lašu sērijas kātiem, garumu piemeklēsi no 86-96, tāpat arī testu, līdz uncei, vai divām, tas nu pašam jāštuko un jāsaprot cik smagi tie vizbuļi tiks lietoti. Teiksim uncīgais ES90MHF2.
6.janvāris 2019, 15:03 | links
 
Sveiki, kungi !

interesē jūsu domas par lašu kātiem. Garums 2,9 - 3 ar astīti budžetā līdz 500 naudām.
Copējot līdakas, esmu atradis priekš sevis vispiemērotāko spini ar kuru lieliski jūt kad māneklis uzsit pa grunti, kad pa akmeni, kad pa zālēm, kad ir zivs ņēmiens. Gribētos ko tādu arī priekš lašiem. Pāris sezonas esmu nocopējis ar budžetnieku kātu, +/- sapratis kā šī zivs jāķer. Tagad gribās , lai var izbaudīt procesu maksimāli, labu jūtīgu instrumentu.
Paldies jau iepriekš :D
6.janvāris 2019, 14:44 | links
 
Labdien!
Iesakiet lūdzu kādu grunts makšķeri labāk izvēlēties, karbona jeb stiklaškiedras, kāda atšķirība starp šiem diviem matreāliem.

Edzons25, 8.jūlijs 2018, 08:21


Kā jau iepriekš minēts, oglekļa(karbona) būs vieglāka, mazāk ļurīga, bet arī trauslāka. Stiklašķiedra smagāka, ļurīgāka, bet toties krietni izturīgāka pret negadījumiem.
Manuprāt tīra stiklašķiedras kātu tagad būs pagrūti atrast, visticamāk piedāvā kompozītu - oglekļa un siklašķiedras apvienojumu, tas tad arī būs gana labs priekš gruntenes. Skaties uz testu un garumu, lai atbilst copes veidam un vietai - ja atbilst, ņem ciet )
9.jūlijs 2018, 21:34 | links
 
Ja dzīvo Rīgā vari par 13-17 eur vari nopirkt oglekļa kātu Centāltirgū ar testu līdz 40 gramiem. Tie skaitās spiningi bet 40g spirāles barotavai būs super. Pērc lētā gala spiningu kādu 2,7 m garu var arī stiklaškiedras ja nav smags, būs ok ezeram un upei. Ja baigā straume var lielāku testu (līdz 60g). Un neklaisis iršanu veikalā ka tev vajag obligāti fīderi par 100 eiro vai tamlīdzīgi...
9.jūlijs 2018, 15:50 | links
 
Labdien!
Iesakiet lūdzu kādu grunts makšķeri labāk izvēlēties, karbona jeb stiklaškiedras, kāda atšķirība starp šiem diviem matreāliem.

Edzons25, 8.jūlijs 2018, 08:21
9.jūlijs 2018, 15:39 | links
 
nu, tīri "brutālai" gruntenei nav tik izšķirīgi, stikls vai ogleklis, jo netur rokās, cilā reti. Pļuncīgums- stiklam- jā, bet to var metienā piešauties. Cenas starpība arī būs jūtama, oglšķiedras(carbon) kāts būs vieglāks, patīkamāks, bet arī dārgāks un trauslāks, nesmalku apiešanos un kļūdas var arī nepiedot. Te nu jāskatās pēc maka biezuma, personīgajām prasībām/patiku pret rīkiem.
9.jūlijs 2018, 11:50 | links
 
Ne karbons - oglekļa šķiedra,oglekļa
9.jūlijs 2018, 11:48 | links
 
Labdien!
Iesakiet lūdzu kādu grunts makšķeri labāk izvēlēties, karbona jeb stiklaškiedras, kāda atšķirība starp šiem diviem matreāliem.

Edzons25, 8.jūlijs 2018, 08:21


Stikla šķiedras kāts ir smags kā bomis, un lokans kā pīcka, karbona ir vieglāks. Jo augstākas klases karbons jo vieglāks.
Protams ka karbona.
9.jūlijs 2018, 10:33 | links
 
Labdien!
Iesakiet lūdzu kādu grunts makšķeri labāk izvēlēties, karbona jeb stiklaškiedras, kāda atšķirība starp šiem diviem matreāliem.
8.jūlijs 2018, 08:21 | links
 
Ņem zilo putnu ,no eboat -reali vejš vienmer ir 3-5ms ar pieci grami ir pa švaku,septiņi gr ir ok -ja gibi no krasta tad lidz 10 gr un ar solida spici viss bus bumbās.inspire ir makarons ,test regular fast.blue bird tur ir fasti ar skanigu blanku un pacietu solid spici-gala riņķi uzreiz neatejot no kases nomaini iesaku.





baibuss [17:08]: Varbut kadam pardodas Salmo Kraft microjig kats?Man lieks 7-21 Krafts ar lieks jauns stāv- piesliets. Ari pret mj mainitu pat piemaksatu.

hecs7, 6.jūlijs 2018, 19:53
6.jūlijs 2018, 22:15 | links
 
baibuss [06.07.18]: Varbut kadam pardodas Salmo Kraft microjig kats?
Man lieks 7-21 Krafts ar lieks jauns stāv- piesliets. Ari pret mj mainitu pat piemaksatu.
6.jūlijs 2018, 19:53 | links
 
Varbut kadam pardodas Salmo Kraft microjig kats?
6.jūlijs 2018, 17:08 | links
 
[quote=535067]Sveiki kolēgas un ne tikai. Esmu nonācis pie secinājuma, ka nepieciešams mikro-vieglā dzīga kāts, lai darbotos ar 2-6 gramiem. Budžets nu 50-100 naudu robežās, tieši džigam, kādi būtu ieteikumi?

hecs7, 5.jūlijs 2018, 15:23[/quot

Šajā budžetā manuprāt ir divi labi varianti- Jau iepriekšminētais Crazy Fish Inspire un Norstream Blaze. Ja runa iet tieši par asaru copi, ja vairāk gribas zandartu un līdaku pamocīt, tad var skatīties uz Daiwa Silvercreek 3-14 vai Savage Gear Finezze 3-12, šiem abiem "čuika" sāksies no 3-4 gramiem, bet būs laba jaudas rezerve ;)
Ja gribas dzīvē pačamdīt, vsi šie kāti ir uzvietas, Mūksalas 72 ;)
6.jūlijs 2018, 10:07 | links
 
Sveiki, visiem!
Iesakiet kātu twicham 250-300 eiro naudinu robežās. Mānekļiem - Rudra, balissongs, rerange, magsquads utt. Vienvārdsakot 110-130mm mailēm!
Ar pašreizējo kātu jūtu, kad īsti nevar iedarbināt šos voblerus!
Būšu pateicīgs par ieteikumiem!

Jurkakulaks, 9.maijs 2018, 10:50


Ņem Aspro 702 MH...nenožēlosi.
5.jūlijs 2018, 20:24 | links
 
Varu ieteikt Crazy Fish Inspire, iekļautos precīzi 100 euro. Pašam priekš MJ ir Inspire 0.5 - 6 gramiem. Kāts jau man ir otro sezonu un neko sliktu pateikt nevaru. Modeļi Inspire ir visdažādākie. Bet, protams, pirms pērc iesaku apskatīt dzīvē un painteresēties vairāk. ;)
5.jūlijs 2018, 18:51 | links
 
hecs7 [05.07.18]: Sveiki kolēgas un ne tikai. Esmu nonācis pie secinājuma, ka nepieciešams mikro-vieglā dzīga kāts, lai darbotos ar 2-6 gramiem. Budžets nu 50-100 naudu robežās, tieši džigam, kādi būtu ieteikumi?
JIGitiem ir Norstream Blaze. Lietoju un atzīstu par pietiekamu esam.
5.jūlijs 2018, 17:54 | links
 
Sveiki kolēgas un ne tikai. Esmu nonācis pie secinājuma, ka nepieciešams mikro-vieglā dzīga kāts, lai darbotos ar 2-6 gramiem. Budžets nu 50-100 naudu robežās, tieši džigam, kādi būtu ieteikumi?

hecs7, 5.jūlijs 2018, 15:23


Variants:
http://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/kati/favorite/blue-bird/spinings-favorite-blue-bird-bb-762l-t
5.jūlijs 2018, 16:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager