Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Katru gadu viens un tas pats.
Jocīgi, ka neviens zivju aizstāvis publiski nav bļāvis par to. Ir mums viens ihtiologs ar varu..bet šis jau bļauj tikai, ja iemaksā. Varbūt jāsaziedo šim, lai paceļ šo jautājumu.
30.marts 2024, 14:25 | links
 
NESU STUČIJIS un nezinu kam zvanit tik nepatikami es paņemšu kāu vairak tad pus algu atvilkskaimiņiem pie kajas dara ka gri .tur apvainojoši .es domāju ka šitos daudzumus leišu diez vai kads izkontrolesko viņi dara.
29.marts 2024, 21:01 | links
 
rolis123 [29.mar]: Grieju jautat cik vimbas drikst paturet.it ka 5 . bet kas darāss upe tas ir trakums ,man preti upes otra krasta leiši ņem cik var noķert kamer sedeju eitis noķera 16 un citi ar pilnām ķeselem tinās prom .Un neviens viņus nebauda vai vispar licenzes ir .ja mēs noķeram kadu vairak vai nav izmērs tad kar jau pie zvana.tas ir starp skodu un bārtu pilni krūmi ar leišiem ,ar ko tad viņi labaki dara ka grib.
Zvani VVD inspektoriem un PP
29.marts 2024, 17:36 | links
 
rolis123
ar ko tad viņi labaki dara ka grib.

Viņi nav tādi ņuņņas,kā ,,bāleliņi",kuri to tik vien zin darīt ,kā stučīt citus...
29.marts 2024, 16:32 | links
 
Grieju jautat cik vimbas drikst paturet.it ka 5 . bet kas darāss upe tas ir trakums ,man preti upes otra krasta leiši ņem cik var noķert kamer sedeju eitis noķera 16 un citi ar pilnām ķeselem tinās prom .Un neviens viņus nebauda vai vispar licenzes ir .ja mēs noķeram kadu vairak vai nav izmērs tad kar jau pie zvana.tas ir starp skodu un bārtu pilni krūmi ar leišiem ,ar ko tad viņi labaki dara ka grib.
29.marts 2024, 16:26 | links
 
No brekšiem klusums par cik bija aukstais laiks pa naktīm ūdens atdzisa un breksim apetīte arī pazuda. Tagad labākā gadījumā pirms lieldienām kko var gaidīt
14.marts 2024, 00:10 | links
 

Varbūt kāds atpazīst?
6.marts 2024, 07:20 | links
 
Kolēģi, kāds ir tagad pa Bārtu ņēmies?
15.novembris 2023, 16:22 | links
 
Nez kamdēļ Bārtai ir divi topiki?
Gaujas aušgalā vimba nārsto ap 15 maiju un daži tajā laikā jau peldās.
28.februāris 2023, 09:41 | links
 
Cik tur tā darba.Aizbrauc un noprovē.
11.janvāris 2023, 08:54 | links
 
Ir kāds Bārtā bijis? Pēc meto ūdens līmenis izskatās lietojams.
10.janvāris 2023, 21:50 | links
 
Sveiki. Kā ar brekšiem bārtā ? Vai arī vēl par ātru

andza119, 16.maijs 2022, 09:51


Skatoties atskaites, kā arī tas, ka tie ķeras uz MJ, breksim būtu jābūt.
17.maijs 2022, 06:59 | links
 
Sveiki. Kā ar brekšiem bārtā ? Vai arī vēl par ātru
16.maijs 2022, 09:51 | links
 
Sveiciens! Vai kāds pēdējās dienās ir bijis Bārtas upē ar microjig. Ja ir tad cik aktīvi asari patreiz ir?

Houston, 6.maijs 2022, 15:18


Mazais asaris vietām ir aktīvs, bet pie normāla izmēra asariem būs jāpiestrādā, jo ļoti lokāli un kaprīzi.
6.maijs 2022, 15:25 | links
 
Sveiciens! Vai kāds pēdējās dienās ir bijis Bārtas upē ar microjig. Ja ir tad cik aktīvi asari patreiz ir?
6.maijs 2022, 15:18 | links
 
Bārta šis tas notiekas.vimba ir leiši bija laikam tīklu atraduši vai paši ielikuši tur vimbas bija cik dzirdēju daudz kur nu Bārta bez leišiem
16.aprīlis 2022, 08:42 | links
 
Labā vimbu cope Bārtā ir tikai NG.Pārējiem tas ir darbietilpīgs un laikietilpīgs u pacietību prasošs pasākums ar pieticīgiem rezultātiem.Vēl nav tas brīdis pienācis kad vimbas pašas lec krastā un kož copmanim kājā.
6.aprīlis 2022, 09:05 | links
 
Kurā Bārtas rajonā ir tā labā brekšu un vimbu cope?
5.aprīlis 2022, 14:30 | links
 
Kas labāk Bārtas vimbām garšo tagad? Ir doma nedēļas nogalē...
5.aprīlis 2022, 10:30 | links
 
Viss notiek un BEZ kilogramiem iebarošanas, precīzāk vispār bez barotavas.
Nu vis maz es tā copēju.
Par breksi neiespringstu, tos es copēju maijā, bet vimba neprasa nekādu iebarošanu :)
5.aprīlis 2022, 10:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager