Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Vazājies-vazājies,ja nav āķu-tad neskaities makšķernieks.Ar pogām vari ķert=DD/
15.aprīlis 2010, 15:24 | links
 
Paldies! Bet tieši kurš MN punkc nosaka, ka drīxt ar pogām makšķerēt un vazāties? Un cik tad tomēr zives var paturēt gadījumos, kad spole somā, un kad spole kreisajā rokā?
Bet par tām pogām - kādas ieteiksiet man pirkt, lai zivis varētu paturēt un lai bebri kājās nekostu?
Vispār jau eMKa ieteica, ka nākamreiz tikai aukla un spole jāņem, bet gribas tās pogas jau iepriekš nopirkt. Nu tā, lai pac pie viņām pamazām pierastu :))))))))))
15.aprīlis 2010, 15:38 | links
 
Nu dārgās jau noteikti labāk iet,skaties cik maks atļauj,varbūt kāda ziemas pogu izpārdošanas akcija ir!
15.aprīlis 2010, 15:41 | links
 
Grieseej! Galvenais, lai copes laikā ir bikšu priekša aizpogāta! Savādāk, ne tikai auklā sapīsies! :))))
15.aprīlis 2010, 17:25 | links
 
Man arī vakar cl bija uzkārusies.Čoms nokapāja vakar no kādiem 9:00-15:00, bet rezultātā neviena cope:(, arī lielākajai daļai vimbotāju nekā .Toties vienā vietā večiem vimbas esot bijušas (esot bijušas lielas).Sestdien brauksim vēlreiz, vienreiz tak ir jānoķer:)
15.aprīlis 2010, 22:22 | links
 
Buk, apmēram ap kuru vietu čoms novazājās?
:)
15.aprīlis 2010, 22:35 | links
 
No Melnās kolkas uz leju kādu gabalu vēl aiz tās upītes...
16.aprīlis 2010, 08:51 | links
 
Jārunā pilniem vārdiem-Pilskalna upītes!;)
16.aprīlis 2010, 08:52 | links
 
Nu ja...
14.04-Rīts miglaini drēgns,pēcāk spožs solniškins+bikiņ brāzmains ziemelīt's velk feisā.Līdzi paņēmusies gruntenīte,raupja bolonēzīte ar pludu un čupiņa ar naktiņiem.Ak jā,un bairīt's!Nu tipa-pifons!Bikiņ.;)
Esmu uz vietas!Vieta jauna,vizuāli liekas feina-i dziļums,i niedrīte apkārt,i zināms,ka citgad te esot pa līņukam pakacēts.Nu ko,mans sēž nost!
Paiet stunda.Divas.Trīs...pa kādam grūsnam ašukam,pa kādai copītei,bet...bet tikai ne sūkātājs,jebinderbukstiņ!
Ops,pluds uzsācis kārtējo danci!Tā jancīgi uzvedās...varbūt tagad?Piecirtiens!Bļin,garām-pa tukšo!Naktiņa arī nav.Pārmetiens.I nepaiet 5min.,kā seko identiska pluda polka.Ir!Kāts līkumā!Ir labs!Jopcik,a kas tas?Mjā...līdaks!Tāds stabils kg.Dusma,škrobenieks!Tā pat pamanās nenokost pavadiņu un izvilkties krastā.Nu neko,pati vainīga!Redzams,ka šamā jau paspējusi "runci nodurt",tad mans to stumj maisā iekš' ,ja reiz pati tā uzprasās!Sakiet,-a kur likums?Kungi,tikai bez liekas demagoģijas,ja?Fišiņš nonārstojis,stabills mērs+viņas nekaunība aplasīt manus naktiņus!Vēlāk tīrot šuceni,šamai kuņģī paliela mugurkaula asara(izskatījās pēc savas sugas māšeles)un protams,-mans naktenieks,ibio!
Mtā,mainu vietu.Te gruntene vispār stāv klusu.Ar pludu tiek, ik pa laikam,pavilkts pa ašukam.Un vispār nav ticības šai vietai!
Pum-purum,autiņā iekš',un uz citu vietu!
Atkal jauna vieta manīm.Staigāju.Pētu un štukoju.Labi,mēģinās.Liekas par seklu te.Nu neko.Paiet divas stundas.Bija pāris asaru copes.Un viss.Vakars klāt!Sūkatāji mani pievīla!Gan jau...
16.aprīlis 2010, 10:16 | links
 
avtt - brakonjērs :PPPPPPP
16.aprīlis 2010, 10:19 | links
 
Es teiktu - sanitārs ;)
.
.
.
.
.
.
.
Ar pifonu :DDD
16.aprīlis 2010, 10:24 | links
 
Mjā...
15.04
Pusdienslaikā mans laiž atkal.Brauciens bikuc' tālāk.Jā ,līmenis te labuckas,ir pulka vietas kur izvērsties,pat vietējo nav!Mm,plašumu tik daudz,ka ej nu atrod,kur te sūkātājs vazājās?Labs'i,iemetu grunteni tā tālāk,a pludu pie krasta,lai dežūrē!Gruntenīte dod zīmi,ka tur apakšā,kārtējais ašuks,atspārda naktiņu!Protams,ašuks tāds uz 400gr!Kur tu bračka biji ziemā?Nakui tu man tāds esi vajadzīgs tagad?
Pluds tiešām dežūrē,un neliekas ne zinis...Mainu vietu.Te vieta tikai pludam.Dziļums labs,rāms.Laba copīte...ūūū,labs!Nu bļin,kas atkal?Sapis!Tā uz aci-arī kg!Par ko man tāds sods?Par to vakardienas līdaku?Ei nu,liekas tak mierā!;)Sapals tika atpakaļ,-nu tipa,padzerties!Tā bija labi?;)
Hren,braucu atpakaļ,kur viens čomaks sēž priekšā.Vieta ne ar ko sevišķi neizceļās,es pat teiktu,vizuāli neforšākā kā līdz šim citur!Copējam ar pludu.Kārtējo ašuku nodeva protams neiztrūkst...
Kas tad nu?čomam ir!Tiešām līnis!Labs!Beidzot.
Paiet 15min.,arī mans stibā laukā sūkātāju!Varēja jau būt druknāks augumā,bet lai,labs vienalga!
Viss,pietiek,vakars arī klāt.Mans mīc' mā!;)
p.s.tai pašā laikā,upes otrā pusē,sēdēja 3 veči ar gruntenēm.Atkal tādā jancīgā vietā-taisns upes posms ar lielu straumi,ne tur kāds līkums,ne tur kāda atstraume,pat bedre tur nav...Veči met gruntenes upes vidū,tā,ka liekas pus upe nošūpojas!;)Tā viņi pāris stundas tur māžojās un laidās prom.Likās,tādi vīri gados,kas nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta...hm,varbūt visi mēs tādi uz vecumu paliksim?;)
Pagaidām viss.
Danke!
16.aprīlis 2010, 10:57 | links
 
avvt, prieks bija palasīties :)
16.aprīlis 2010, 11:35 | links
 
Avt, pag! Ta sanāk, ka tu ne štrunta neesi jaudājis nokērt, ja? Solniškins, pifons, dejojošs pludiņš, labuckis... Phe!
:)))
16.aprīlis 2010, 12:18 | links
 
Pag,viepli!
Pus Goldingen ,te sit bazaru par vienu sprukstiņu,kas pērkot licenzes un spinnerējot stintes.Ieklausās-stintes!Ne kādas tur stintītes,zinieties!
Tokšs neteiksi,ka tas frukts Tavam zināms,ne?
;)))
16.aprīlis 2010, 12:30 | links
 
Avt:
1. Nezinu, par ko tu te runā!
2. Pamuldi, ja!
3. Varu satikties...
:)))
16.aprīlis 2010, 12:33 | links
 
:D
16.aprīlis 2010, 12:34 | links
 
avtt - es atkaliņās esmu dzirdējis teiksmu par stinšu cemmerētāju, nevis spiningotāju.
Bet beigu beigās "Salmoniformes" jau vien ir. Un ja ziemā neiet uz lec pēc stint, tad tagad var atgūt nokavēto. Un pirkt šim mēŗķim licenzi ir vispābā dikt stilīgi!
;DDD
16.aprīlis 2010, 12:46 | links
 
kilka, tu arī sajuties uzrunāc?
:DD
16.aprīlis 2010, 13:09 | links
 
Viepli, vai Ventā vakar ko dabūji ārā ? Man šodien roka sāp no vakardienas mētāšanas, rezultāts = 0.
16.aprīlis 2010, 13:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager