Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
nu..., pirms runāt par kombikormiem, iesaku palasīties uz-/forum/15/, un tad, spriest, vai "trušu barība" ir ... taisnākais ceļš, uz "/ne/pārtikas veikalu"
16.aprīlis 2010, 21:44 | links
 
Vot kā pietirsuši cēlākās Kurzemes upes tēmu, ibio, jāiet pec pēdējā alus un migā...
16.aprīlis 2010, 23:21 | links
 
DIRSĒJI!!!!! Nu baigi smieklīgi vai ne????? Sabojājuši visu forumu:((( Tie ēzeļi ir no zives lv :(((
16.aprīlis 2010, 23:37 | links
 
Labrīt ,ēzeļi!
;)
17.aprīlis 2010, 07:17 | links
 
beidzot neesmu vienīgais kas uzskata ka visi s**i no zives nāk :)
17.aprīlis 2010, 12:20 | links
 
virs Kuldīgas divas vimbas un dažas ravdas.Na mēslu slieku un balto.Uza nakteni nebij.Vimbu atlaidu ,man tā asaka nigaršo.Kūpināšanai par maz.Venta par seklu šīs droši,ka nitiek augš. Uz sūkātājiem arī vīreļi sēd.Nava jau vairs tas.Pirms pāris gadiem bagi nokāsa.
17.aprīlis 2010, 17:01 | links
 
Gagarin, ble, norausies :))))))
Kad šitajā tēmā usdevu jautājumus, nu te CL dažu personāžu stilā :DDDDDD, nevienc sakarīgi neatbildēja :((((((
17.aprīlis 2010, 17:13 | links
 
nu tā ir bijis veinmēr, bet kad zivsd pirmo reizi saslima tā nopietni visādi te salīda un sākās murgs, nekārtības, tāka domā p[ats kā dēl te tā ir
17.aprīlis 2010, 17:22 | links
 
aigaigars-vienu reizi tevi jau brīdināju.šī ir otrā.par trešo neesmu īsti drošs:DDDD
17.aprīlis 2010, 18:01 | links
 
Kas ira gagarins?kas kur salīda?Konkrētāk veči.A to kaut kāda ņepoņatka.
17.aprīlis 2010, 18:03 | links
 
asais,vimbas labi tiek augšā,jo vairāk šogad !Vasarā to varēs konstatēt.
17.aprīlis 2010, 18:13 | links
 
Droši vien ,tikai uz aci izskatās,ka mocās.
17.aprīlis 2010, 18:43 | links
 
Nu ko uzlaidīšu vienu prozas gabalu......
Viss sākas 5 no rīta, kad iezvanas modinātājs...neapmierināts ņurdiens no sievas puses, paleciens un visu labu siltā gultiņa...
Ap 6 jau ripoju Ventas jaukumus lūkoties...bet gribas dziedāt - "Tu slīdēji pa slidotavu un klusu pavadīju es...bla, bla, bla", termometrs rāda -3 un priecājos, ka vēl ziemenes.....
Bišķi aiz Zlēku pagrieziena no sānceļa izvelkas baļķvedējs, it kā netraucē, dzenu garām un...zlaukš, no smagā riteņa uzmests akmens pa stiklu, fuck...nepatīkams 1sant. izmēra plīsums...nodomāju- forši sākusies diena :(...
Esmu pie upes, viss apsarmojis, apsalis, klusums...labi tomēr :). Jau ejot zinu, kur tiks izdarīts pirmais metiens. Esmu klāt, metu, aukla ar skaistu skaņu tinas nost no spolītes, vizulis saniedz iedomāto vietu, tinu...klonkš...zaceps, konkrēts...izraustos tā un šitā- nikā...plokš :(...Forš turpinājums nodomāju....
Kāds laiks jau pagājis, iztaustu pretējā krasā metrus 6-8 garu bedri...zlaukts...ir...sēž...labs, bet pēc mirkļa liegajā rīta vējā plīvo brīvs auklas gals...vairs neko pat nenodomāju...izvelku , aukla 3cm garumā kā ar zāģi sazāģēta.
Konstatēju, ka aukla nu jau pa īsu, izmetu visu, bet sasniegt vajadzīgo vietu nevaru...jēeee "ideāli"...bet tad atnāk sms "Braucu", rodas cerība vēl saglābt dienu...rakstu atpakaļ- "Aukla pa īsu blē"...zona slikta sms karājas neiet prom...rakstu otru analogu...neiet...tfu. Bāžu telefonu kabatā un ar nolemtības sajūtu uzkabinu rotiņu, šis līzd pus upei lido, aukla pietiek...
Darbojos, redzu plunkšķi, apstrādāju... ir, bet ne tas ko cerēju- ščukārs ap 1,5kg vērtē...jolki palki !!! Toties saņemu sms atpakaļ "Aukla būs"...ahā :) viss nav zaudēts, vēl visa diena priekšā...
Sagaidu kolegu, pārtinu auklu, dodamies mētāt...bet kaut kā nekas nenotiek. Vienā no cerīgajām vietām IR...BEIDZOT...cīnos, velku, kolēga jau veic video ierakstu...forši...grūti, bet nāk, kolēga jau filmē ūdeni, tūlīt jāparādas...bet parādās pliks vizulis...atskan krievu tautas folklora.
Tiek satikti čomi, nedaudz pačalots, tad kādas 3 stundas mētāts...i što vi dumajete...nekļujot, ibio...
Koļega izšlepē 2-2,5kg ščukāru...fotesesija ūdenī...pati atkratījās un aizpeldēja. Šim vēl pēc brītiņa cops...bet pa zobiem.
Plkst ap 17.30. mugura stīva, roka sāp un noskaņojums atbilstošs pulksteņlaikam...usjo, pietiek.
Lūk tā te pa to Vent iet :))
Iedzērs kād āl un rīt brauks akal :))
17.aprīlis 2010, 20:36 | links
 
MK, āl nelīdzes. Mans skotu cepītī kož.
:)))
17.aprīlis 2010, 20:45 | links
 
Nēee, ja es jems to smago cepumu iekšā, tad rīt nekur neaizbrauks :))), tas vispār jau sāk palikt pat vairāk nekā personīgi, vo...:))
17.aprīlis 2010, 20:53 | links
 
Viepli,
Šodien vietā kur kolhozs, kur vīrelis man par prieku dažas dienas atpakaļ dabūja 3-nieci līdaku atlaist dabūts 7-nieks un 3 gab no 2-3 kg. Vot - tā!
17.aprīlis 2010, 21:12 | links
 
P.s.
Māri, Māri, nakts cope ta Ventas LM posmā ir aizliegta. Ko nu?
17.aprīlis 2010, 21:13 | links
 
Bebr, redzēju tavu zvanu. Bet LMT zona tajos krajos, ku ar MK ganījāmies, reāli sūkā.
:))
17.aprīlis 2010, 21:14 | links
 
Ko Tu tur redzēji? Vēlreiz kad atzvanīju man pateica ka bezmaz vispār tādu Viepli nepazīstot :)
17.aprīlis 2010, 21:19 | links
 
Bebrs, nesapratu par kādu nakts copi glagoļi ??? :))
17.aprīlis 2010, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager