Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
eMKa- Tu esi foršs puika, tikai nez kāpēc izskatās, ka pēdējā laikā (periodā) esi sabojājies... Vai tas uz vecumu???
:DDD
7.marts 2012, 19:50 | links
 
eNKa;Es stādos,un pats viņus esmu dzenājis gan Lielupē,gan Engurē,bet Ventas lejtecē nav sanācis.Lielupē vienu gadu zem Kalciema baigi labie asari bija.Kā kāds izvelk,bars apkārt.Tā es tur skraidīju,trīs....5cus izvelku,visi klāt,es no bara ārā,atkal tas pats atkārtojas.Tie ar savu trako urbšanu visu baru padzen,jo tur dziļums nemaz trīs metri nebija.Tagad man nervi netur tos,es no pārējiem attāli nost,bet ir kas ar binokli nopēta un lien kā utis klāt.Engurē vienreiz speciāli cilādami rokas viņas atsaucām pa slapjo spoguļaino ledu,kā viņi lamājās ka jau bija nepilnus 100m no mums nogājuši vairāk kā km.-ka mēs ejam prom!
7.marts 2012, 19:34 | links
 
aakkis, varbūt Tu nestādies priekšā ko nozīmē sargāt savus āliņģus...pat pie 15-20 copmaņu pulka. Tev pieurbsies metru aiz kastes vai bez īpašām emocijām iemērks tevis urbtajā lohumā 2m tālāk, vai izurbs jaunu turpat blakām...murgs, un tas bija vēl līdz infas nopludināšanai...labi, ka nebiju tur vēlāk, vīri pastāstīja un bija pilnīgā autā no redzētā.
Katrā ziņā atsevišķs sveiciens kuldīdzniekiem, tā laikam ir diagnoze :(
7.marts 2012, 18:27 | links
 
Tādi jau tie Ventiņnieki ir!Kad visus izķēruši,tad paziņo,ka baigā cope bija,Kolhoznieki jau atskries vienalga,pat 300km.,ja padzirdēs!Vienīgais,ka naktīs mīnusi smuki-tā nākošā dienā var urbi nemaz neņemt līdzi!DD
7.marts 2012, 18:11 | links
 
Brikets :D dziļš izklupiens- vakar un šodien tur nav pat kur auto nolikt :D, bet zive jau ķērās pirms, labi ka informācija ar kavēšanos.
Elegants piemērs copes atskaitei vai vnk infai, ja ir vēlme nākamajā dienā sastapt kolhozu :)
7.marts 2012, 18:05 | links
 
sodien totala necope visi vīri staigā un urb:)
kolēģim sīga ap 500g un tas arī viss- tas burtniekos
6.marts 2012, 18:04 | links
 
Ventspilī pat ar čībām uziesi, viss sauss, šodien biju.
5.marts 2012, 21:51 | links
 
Šodien pie Lečiem vīri rosījās.
Pie Zlēkām putra.
5.marts 2012, 21:32 | links
 
šodien sanāca braukt caur nīgrandi ledus jau aizgājis
5.marts 2012, 20:10 | links
 
jjasnis
Paldies par info!Rīt mēģinās kko sameklēt!
5.marts 2012, 19:59 | links
 
Noris, es nesaku ka ledus nav staigājams, bet gan:
"Uzgāju vienu vietu ..."
kasix uz ledus tiksi bez garajiem zābakiem.
5.marts 2012, 19:49 | links
 
Sweiki!Kā ar ledu Ventspils apkaimē?var tikt virsū?rīt doma braukt!
5.marts 2012, 19:45 | links
 
jjani, beidz baidīt tautu, lejtecē ledus praktiski visur 30-40 cm, staigā kā pa galdu, ūdens līmenis krīt, vakar nedaudz sēžoties ledus krakšķeja, pārsvarā melnais ledus ar nelieliem gaišiem laukumiem! Zivis neaktīvas, copētāji skraidīja uz nebēdu, sestdien labāk, kādu pierunāt varēja, salīdzinot ar nedēļu atpakaļ - švaki
5.marts 2012, 10:40 | links
 
supernatural- tieši pretīm baržām sēž pensionāri, kam 4 pliči pa 300-500 gr pa visu dienu ir pietiekoši.Gadās pa vimbelei.
Bet metrus 200 zemāk zem vadiem ir breksis- tā vieta ir 100% uz balto zivi, , ja tu domā apr to pleķi-tur tauta ir vienmēr.
5.marts 2012, 09:25 | links
 
Uzgāju vienu vietu kur ledus bija pārvērties slapjā sniegā, biezums tajā vietā arī nekāds. Esat uzmanīgi!!!
4.marts 2012, 19:53 | links
 
Šodien netālu no Ventspils uz ledus tikām bez pārsteigumiem. Laiks supper! Lomā bija gan asari, gan pliči, bet ar skaitu diezgan švaki.
4.marts 2012, 19:48 | links
 
Veči, kā ar brekšiem vai ar asari? Domāju Ventspilī pie baržām. Biju piebraucis nesen, vismaz 40 vīri sēdēja, bet uz ledus nekāpu un neprasīju nevienam.
4.marts 2012, 16:34 | links
 
Šorīt Vārve, ledus labs, krasti sausi!
Asari kā cimdi un brekši kā portfeļi .... skuju..asari kā zigra zobi un pliči kā divlatnieki.
3.marts 2012, 13:24 | links
 
Kā ir, vai rīt vēl varēs tikt uz ledus no Vārves līdz Ventspilij?
3.marts 2012, 12:30 | links
 
Vieta pie Vārves un man personīgi 01.02. izdevās izmānīt tikai četrus, bet bija kam paveicās daudz labāk.
P.s. Noviebās urbis un nācās strādāt pa veciem caurumiem uz to tad arī norakstīju neveiksmi.
2.marts 2012, 18:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager