Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Ja nevar tikt pa darba dienām uz ledus, tad šo sadaļu ir smagi lasīt, kad citi velk, bet pašam tik pirkstos jākož.
7.februāris 2012, 19:26 | links
 
Jā - straume "raustījās"
7.februāris 2012, 19:26 | links
 
Šodien stince ņēma no rīta līdz 13iem, tad apstājās straume un ņēma tikai uz mānīšanu. Vispār jau vel tāda īsta kļova nav arī izmērs tāds pasīks.
7.februāris 2012, 19:25 | links
 
Brikets. Šodien nedaudz švakāk kā svētdien, bet no 10-15 salasīju 107 salakas.
7.februāris 2012, 19:25 | links
 
Šodien Ventā bija skaisti. Ašuki ņēma tur kur bija sastājušies. Paborējām ,pameklējām, pavilkām. Laiciņš bija ideāls :) Lielāku par 700 gr nebija.
7.februāris 2012, 19:16 | links
 
Adrenalīn,ko par stincēm šodien dzird? Vakar bij' gaužām švaki...
7.februāris 2012, 19:10 | links
 
Kāds es eksperts.
Katram ir sava pieeja pie copes kā darīt un kur to darīt.
Tas arī ir viss es jau tik vēl mācos copēt, te ir vīri kas 100 reiz labāk to dara par mani.
7.februāris 2012, 18:12 | links
 
Adrenalinu par copeslietas ekspertu!
Pamāci mūs kā tā zivs jāķer, izstāsti knifus.
7.februāris 2012, 18:09 | links
 
šodien Ventā cope supper. āšuki ņēma kā negudri un daudz pusūdenī aizgāja.
Un pēdējā āliņģī bonuss Līdaka 51cm un 1.2 kg smaga. rīt atkal uz Ventu;))))
7.februāris 2012, 17:59 | links
 
Es pats neredzēju,bet runāja,ka vismaz 4i ir izvilkti.Nav jau brīnums,jo svētdien mešočņiki to rajonu nobirdināja ar barību.Un augstāk visur ir sanesumi!
7.februāris 2012, 10:14 | links
 
aakki ja tas ir tas pats breksis ko es zinu tad svēra 1,8kg
7.februāris 2012, 10:02 | links
 
eMKa;tieši tāpat Abavā...kāds no izbrīna uzkrīt,un apkārt nav.Uzej uz ne apmakšķerētas vietas,viens labs,apkārt tukšums...atkal kaut kur labs asaris,un tik urb!Bet vīriem pat labi brekši sēdās virsū asarus meklējot.Šodien jau tajā rajonā būs kā biezs ar gribētājiem.Vienam pašam tādus izvilkt ir gandrīz neiespējami pa 130mm caurumu,nelien tie ārā!
7.februāris 2012, 09:12 | links
 
Man kā studentam jāgaida brīvdienas, tikai tad atkal tikšu uz ledus. :(
6.februāris 2012, 23:54 | links
 
Tam asarim mute ir ciet! Vakariņas jau glaunas salasījās, bet nu urbšana, urbšana un vēlreiz urbšana. It kā piesakās, nourb perimetru un nikā, desmit metri uz citu pusi un atkal klokš, nourb apkārtni un atkal nikā. Un šitā visu dienu :D
Ņem tā kā kaut kāds stagars- smalki patirina vai knapi, knapi pietur, nepaspēji piecirst, pats vainīgs. Šādi pusi no copēm nopūdelēju, brīžiem liekas ka viš piepeld un ar sānu to murmuli pabaksta- sak, netraucē :) Bet tomēr gāja nedaudz jautrāk kā vakar. Sajūta, ka viš tur ir, bet nejem, pa kādam muļķim jau sakaitināt var, bet nav tas kad uzurbies un pašancē jau nopietnāk :)
6.februāris 2012, 22:21 | links
 
Šodien Ventā redzēju vienam no večiem skaista vēdzele arī bija, vīri runāja, ka apmēram uz 1.500kg varētu būt.
5.februāris 2012, 22:29 | links
 
Būs jāņem kamanas un jāuztaisa viens aktīvās copes piegājiens, ledus labs tagad - var braukāt.
5.februāris 2012, 21:36 | links
 
Bijām četratā no kādiem 9 līdz kādiem 15 pie koka. No rīta pa retam ķerās, bet pēc vieniem iestājās absolūts klusums. Kam nedaudz vairāk, kam mazāk, bet caurmērā nedaudz virs 20 stinēm.
Vīri uzmanās, nelieciet autiņus pārāk tuvu upei, daži šodien saņēma plāksteri no pašvaldības policijas. Pēc Ventspils pilsētas noteikumiem auto nedrīkst novietot tuvāk par 100 m no upes.
5.februāris 2012, 21:33 | links
 
Ja tu man tad pie tā paša Ventspils koka.
5.februāris 2012, 21:12 | links
 
Kur vandījies?
5.februāris 2012, 21:07 | links
 
Man arī šodien 22 gurķi. Un cik varēja redzēt tad visiem apmēram vienādi. No paša rīta esot bijis kaut kas aktīvaks bet man netrāpījās. Izmēģināju sākot no ledus beidzot ar grunti bet viss velti.
5.februāris 2012, 21:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager