Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Atskaite pa šodienu ventā.
Zivis nikuja.
stintes ņēma.
150m no manis večuks tik braši soļoja ar riteni pie rokas pa Ventu kamēr akunulsa zem ledus, bet pateicoties veču palīdzībai pēc 10 min kamikadze bija izvilkts.
Sazvaniju 112, bet tie atbrauca pēc 15 min kad vis bija garām.
tā kā veči pa ventu ejiet prātīgi un skatieties zem kājām. tas notika pie Koka.
30.janvāris 2012, 14:23 | links
 
Informācija paredzēta Latvijas apzinīgo iedzīvotāju zināšanai, bet ne cūkām.
30.janvāris 2012, 14:11 | links
 
Sodien varve nekas ,ne uz iebarotiem caurumiem balta ,ne uz asukiem. Rit uz stint.
30.janvāris 2012, 14:07 | links
 
Varu nomierināt nakts copes mīļotājus, aizliegums makšķerēt no ledus dienakts tumšajā laikā izmantojot apgaimes ierīces ir iekļauts Ventspils pilsētas saistošo noteikumu projektā, bet šie jaunie noteikumi vēl nav pieņemti. Kad pieņems tas attieksies tikai uz Ventu, pilsētas administratīvajā teritorijā.
30.janvāris 2012, 14:06 | links
 
Urmaas!
Runa,ja es nemaldos gāja pa pilsētas teritoriju
30.janvāris 2012, 13:40 | links
 
Manjaks.
Sorry,biku nokļūdijos.Tomēr pa tēmu:
Kā "Lemberga liegums" var būt pretrunā ar:
Satversmes likumu?
Kā "Lemberga liegums" var būt pretrunā ar makšķerēšanas noteikumiem?
Venta NAV privātā upe.
:))
30.janvāris 2012, 12:47 | links
 
Staigā jau arī pa papīru... Man vakar Usmā palika neomolīgi kad urbjot sapratu ka ir knapi 5cm zem sniega, jo visur bija 10cm. Dziļums apakša 7m. Nebija patīkami.
30.janvāris 2012, 12:47 | links
 
Ledus jau šodien ir staigājams. Tikai prātīgi! Skat. Robchika atskaiti bišķi zemāk.
30.janvāris 2012, 12:25 | links
 
Ja jau veči sēž tad pēc trīs dienām tiešām būs ledus... Paldies.
30.janvāris 2012, 12:12 | links
 
Braucot vēroju pa gabalu, veči sēž kādu gabaliņu virs jaunā (apved) tilta....
30.janvāris 2012, 12:08 | links
 
Cienijamais Urmass, es nesaku likums, bet gan liegums. Pagājušo gadu, lai ierobežotu bāleliņus Leišus, tad gāja runa, ka pa nakti Ventā makšķerēt nav ļauts. Tapēc man rodas šis jautājums par šī lieguma spēkā esamību
30.janvāris 2012, 11:55 | links
 
Cik var saprast tad Venta pie Venspils ir staigājama?
30.janvāris 2012, 11:51 | links
 
Kā saprast - "Lemberga likums"?
30.janvāris 2012, 11:22 | links
 
Sveikiņi!!!!
Gribētos zināt, vai Ventā salakas pa nakti šogad ir ļauts ķert, vai Lemberga kunga liegums ir spēkā?
30.janvāris 2012, 10:57 | links
 
....tuvākajos ezeros un karjerās-galīgs goļaks,plusam vēl ledus vietām šaubīgs,Ventā daudz drošāk.....nu Ventā ašukus var salasīt,un diezgan labu izmēru....un salaka arī laba....
30.janvāris 2012, 09:41 | links
 
Sestdienas rīts sākās ar Usmas testēšanu, abloms un ledus vietām čābīgs. Turpinājums vecventas pārbaude pie Piltenes, rezultātā pabikstīju ledu pie krasta un sapratu, ka es vēl varu paciesties, jo zem sniega tā ledus kārta šaubīga. Tālāk aplūkojām citu Ventas apendiksu pirms Piltenes, kur vēču bija daudz, bet rezultāti švaki un tad piebraucām pie Ventas pirms dzelzs tilta, itkā neuzko necerējām, bet uz ledus ieraudzījām sešus večus kuri intensīvi strādāja, mēs piebiedrojāmies un rezultātā man ap sešdesmit gurķzivis 1-1.5 stundas laikā. Svētdien proces tika atkārtots, man sanāca neliels abloms, jo noķēru tikai 50gb., kolēģi ar ņuhu savilka virs simta un viens pat tika pie aptuveni 200 galvām. Tika arī novērots, ka ķer vimbas, bet nelielas.
30.janvāris 2012, 09:04 | links
 
Robchik -beidzot kads ko jedzigu uzrakstija ,paldies par priecigu zinu.Jataisas.
30.janvāris 2012, 08:59 | links
 
Nu tā laiks atskaitīties:
6 diena diena pačakarēta Usmā-ne copes-totāls ārpŗāts, vakarā iebraucu palūrēt ledu Dampeļos pie laivu bāzes-ledus oki, veči tusē pa tukšo, prasīju kā ņem-pārsi nelieli ašuki un pa kādam plicim, pats notestējot pirmajā āliņģi āšuks un tas ar viss.
7 diena-Atdalījos no kolektīva-nenoticēju ka ašuks ņems pie tāāaada spiediena un aizbraucu uz stintīm.Pārējie 3 koļēgas aizbrauca uz Burtniekiem, āsarus meklēt -neatrada, pāris ašuki pa visu dienu-neņem!Pats uz Stintīm netālu no tilta (standarta vieta pie Ventspil skoka) no paša rīta rīta švaki, bet tad iešūpojās līdz pilnīgam urrā -līdz 15.00 , salasīju 160gb. cope no 4-6 m, labāk ap 6 metriem.AA labs prikols bija, tālumā kur vakar vēl bija vaļā ,divi baigi braši soļo ....huuujaks viens pazūd zem ūdens, blakus koļēgas-stintiniki sāk smieties, labi šamais izlien pats ārā it kā viss ok, zvana vienam ņirdzējam telefons džeks paceļ uuuops bračka zvana un stāsta ka tikko ielūzis ledū :)
30.janvāris 2012, 08:21 | links
 
jjanis

Es nēsmu bijis pats šogad.
29.janvāris 2012, 22:58 | links
 
Ventā zuvu naf Aivars visas noindējis .Kālijprks topā :DD
29.janvāris 2012, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager