Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Urmāas, tieši tā, nav bilde, nav zivs, zivs arī nebija, viņš aiz gara laika plunčājās 1h un 50min ūdenī :D
10.augusts 2011, 13:21 | links
 
Īpaši apdalītajiem un neciešamajiem, tur nebija lielīšanās par 3km kā tādiem, bet, ka viņš to atklātā ūdenī var izdarīt pieklājīgā ātrumā un savā vecumā ir Latvijā viens no labākajiem, ne tikai savā vecumā.
P.S. debīliķi, nekā persōnīga :DD
10.augusts 2011, 13:20 | links
 
urmass tu uzmanīgi,neesi tak profesionāls peldetajs,kas sacensibas nopeldejis 3 km :D:D
10.augusts 2011, 13:16 | links
 
gagarin
Mans negrib 1h40min Ventā peldēties.:DDD
Starp citu,kur zivs bilde???
Kā saka tavs draugs - nav bildes,nav zivs!:)))
10.augusts 2011, 13:12 | links
 
eerglis,
Paldies ka informē manā vietā, bet ja to dari vismaz izdari līdz galam un korekti.
Kimko, Dzenitis, Zvaigzne = Kaspars Zvaigzne. Ja kādu interesē kāpēc, meklējiet vecos komentāros, vai sūtiet PM.

Labi, ka ir tādi kas dzīvojuši svēti un pareizi, es tāds neesmu, tāpēc neuzskatu ka šis gadījums būtu muļķīgs vai tā publicēšana - aicinājums to atkārtot. Neredzu stāstā ne lielību, ne plātīšanos.
Manās acīs šis stāts ir no sērijas - tā sanāca. Būs ko atcerēties, un bērniem pastāstīt. Noteikti labāk nekā pareizu pelēku dzīvi novilkt.

Pie tam nosodījums ir nosodījums, bet personas aplikšana, kas daudziem te ir norma, nav nosodījums.
10.augusts 2011, 13:08 | links
 
Neaizmirsti bezriņķu makšķeri :DD
10.augusts 2011, 13:08 | links
 
Sataisijos uz Vent pacopēt,bet stipri līst.Laikam jau būs jāatliek uz pēčāku laiku.
10.augusts 2011, 13:05 | links
 
Urmaas, es runāju tieši par šo gadījumu, nevis par komentāriem CL vispār.
10.augusts 2011, 13:03 | links
 
urmaas, netraucē,čalis jūtas baigi svarīgs:)
10.augusts 2011, 13:01 | links
 
tu joko vai kā???
:DDD
10.augusts 2011, 13:01 | links
 
Večuk, parādi kaut vienu manu ne tādu tekstu šeit pirms Tu sāki savus murgus rakstīt!?
10.augusts 2011, 12:52 | links
 
gagarin
Ja tev zināms teiciens par baļķi acē,tad padomā par to!!!
Puikiņ,paseko saviem tekstiem.
:)))
10.augusts 2011, 12:47 | links
 
Ērglis, tieši tā, ja pamāca, ka tā nav labi darīt, tas ir tikai apsveicami, laba rīcība. Bet tad kāda ******* pēc vajag likt tādus murgus, kā es iekopēju pēdējā savā ierakstā? Pilnīgi lieki, tāpēc te šis sviests arī panesās. Labi dzīvosim tālāk, kurš ar saviem "krutajiem" jociņiem, kurš ar iespēju apmeklēt psihiatru, kurš vienkārši te bojā gaisu un krīt visiem uz nerviem. Ne asakas! ;)
10.augusts 2011, 12:10 | links
 
Kāds var dot kādu info.kas notiek upē ap Skrundu,kāds līmenis,vai nenes zāli utt.
10.augusts 2011, 12:06 | links
 
Urmass malacs, es copierēt uz butēm divdesmitajos datumos :D

P.S. Daugavā ir mēģināts ar pludu no laivas pa kādu sēkli/kanti baltās zivis ķert? man kaut kā gribās pamēģināt vai ziemas makšķeri patirināt pār bortu.
10.augusts 2011, 12:01 | links
 
Zvaigne = Dzenitis = kimko?

Dabā jāpastāv līdzsvaram, ja kāds dara muļķības, un par to runā, tad jābūt kādam kas viņu "sarāj", lai tie, kas lasa nedomā, ka tas ir tikai "fun", bet arī reāli riski un draudzi veselībai un dzīvībai.
tā ir normāla komunikācija no abām pusēm. bī rīl, nekas gudrs peldēt ar makšķeri rokās _ padsmit grādu ūdenī nav. Izdarīja labi, bet nevienam neko tamlīdzīgu atkārtot neiesaku.
10.augusts 2011, 11:59 | links
 
Iepirku bikiņ "pimpel" un laidīšu šamos peldināt iekš to Vent.
:))
10.augusts 2011, 11:11 | links
 
Šeit savāktos ļoti jauka cenzoru komanda. Iesākumā ar mājas lapu tiktu galā, elektrība, peldētāji, savādāk domājoši utt. kamēr nepaliks kas raksta. Pēc tam cenzori varētu tikt galā ar žurnālu. Ko nu tagad bērni darīs salasījušies kā Uģis Roze gandrīz kilometru pēc saldējuma peldējis un kuģa piestātnē niris? Nākotnē cenzori varētu mesties arī pie inventāra, atskabargas un asus āķus aizliegt, kātus garākus par 5m arī utt.
10.augusts 2011, 11:10 | links
 
gagārin, esi padomājis, kāpēc "zivniekiem" tāda nostāja? Domā viņi to saka, lai vienkārši Tev uzdirstu, bet varbūt ir gana bēdīga pieredze, lai saprastu, ka neviena zivs nav tā vērta, lai līstu uz plāna ledus vai stundām peldētu, pa nu jau padzisušu upi?

ai nah, iebrist ok, bet peldēt nav ok.
10.augusts 2011, 09:08 | links
 
Venta, cope praktiskā un ne tikai - nosaukumā jau Janchuka piedzīvojums! :D
Es uzksatu, ka ši piedzīvojums viņam paliks atmiņā uz mūžu un vai tad tas nav TAS, ko gribam panākt copējot! "Tudišš pīī" piecirtienā diez vai radītu šādu rezonansi copes atskaitē un diez vai Janchuks šo copi atcerētos pēc gadiem! Katrs dara kā grib un katrs sargā sevi kā māk! Neviens nevar aizliegt lekt pakaļ copenei un neviens nepateiks kā ir īsti pareizi rīkoties! Visi dzīvi stāts lielisks, ko vairāk? Vīri gados vai ar citiem copes mērķiem neleks pakaļ, bet jaunie un piedzīvojumu meklētāji kā es nedomājot mestos pakaļ un tas arī atšķir katru nomums! Za ribalku!
10.augusts 2011, 08:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager