Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Kanelizacija = smarzha kaa kanelim ? :D
30.jūlijs 2010, 09:39 | links
 
Vat'a nu tas kāds jaunums?
30.jūlijs 2010, 09:11 | links
 
Venta->Kuldiga->Lauktehnika->Bērnu sākumskola, nu vot vakar tur pēc lietusgāzēm kā smuki kanelizācija plūda ventā iekšā,nu zin pa skaisto+ ar visu aromātu !
30.jūlijs 2010, 09:09 | links
 
Neko labu tur neredzēju!
29.jūlijs 2010, 11:00 | links
 
Man jau liekas, ka tomēr tāda lieka zivs mocīšana jau ir
29.jūlijs 2010, 09:33 | links
 
Labs skatiņš
29.jūlijs 2010, 09:03 | links
 
aizliegts tur ir makšķerēt no 1. oktobra līdz 30 novembrim. Kāpēc aizliegts - to paprasi šī punkta ierosinātājam no LMA Birkofam, ofic. pamatojums ir lai aizsargātu lašveidīgo nārstu. It kā ja makšķerēt nevar tad neviens necentīsies noķert tos pāris pumpainos kas tiks līdz turienei.
Šorīt braucot pāri Riežupei tur biki augšā līmenis, kafija, Ventā ar likās ka līmenis bik uz augšu.
Avt, tu jau zin uz kuru posmu drīz jāmauc, nu tur kur ar bračku bijāt, štuko kad, man vēl atvaļinājums
29.jūlijs 2010, 08:51 | links
 
jautājums par Ventas pieteku Cieceri.
Skatos, ka jaunajos noteikumos aizliegta cope šajā upē posmā no ietekas Ventā līdz Pakuļu ūdenskrātuvei.
Varbūt kāds zinošāks varētu paskaidrot, kāpēc tur ir ieviests aizliegums? Biju jau sagatavojies nedēļas nogalē nobrist kādu posmu, bet nu jau vairs nekā :(
29.jūlijs 2010, 08:16 | links
 
Tā varētu būt,ka pludam tur paliek par strauju...
26.jūlijs 2010, 10:48 | links
 
Foršs ta jā bet liekas ka laika maiņa visu sačakarēja. Pašā agrumā biki bij saulīte, pēc tam parādijās mākoņi un cope pazuda. Pludam tur jau gandrīz par lielu straume.
26.jūlijs 2010, 10:47 | links
 
Bebr,a rīts ta' foršs bija,ne?Daļēji nomācies,bezvējš...
26.jūlijs 2010, 10:41 | links
 
Šorīt visas copes tikai agrumā, pluds klusēja, gruntene arī tik no rīta ņēma, pēc tam klusums. Tik jautri kā iepriekšējā reizē nebija bet normu saķēru. Protams visas vimbas uz slepeno ēsmu, garneli ignorēja vispār, uz baltajiem tik sīkie grabināja. Līmenis pakāpies pa 15-20 cm bet ūdens tīrs
26.jūlijs 2010, 10:31 | links
 
:DDD
avtt- viedi vārdi- re ko nozīmē pieredzējis buks!!!
21.jūlijs 2010, 15:45 | links
 
Arī es zinu to ēsmu.Tikai ,ja reiz mēs visi tā zinām,tad kas tur vairs slepens?;)))
Par cik,tā strimala(kā Bebrs saka)ir pulk augšā,tad ,kā man liekās,te vairāk nošancē slepenās vietas!
Piemēram.
Te čomaks ik pa laikam brauca šovasar uz mūsu ikvasaras vimbu vietām.Te,kur citgad pēc copes,čomiņš zvanīja fāterim,lai tas brauc ar "čēēsnieku"*cietā sakabē,pēc loma,tad tagad tik pa kādai vimbai.Tad tagad,pēc vairākiem aplauzieniem,pamainīja vietas,un jā,velk atkal steriem vai kāliem,ja jumsiem tā labāk labpatīkas!
Vot kā,pamainām vietas,un ja vēl pozas,tad rezumē neizpaliek!

*nu lāb',varbūt pārspīlēju,bet "divdesmitpiecinieks"toč bija!Neticat?Pareizi darāt!
;)))
21.jūlijs 2010, 13:34 | links
 
Tā ir. Ne jau katrs putru māk vārīt :) :D
21.jūlijs 2010, 13:17 | links
 
Bebrs - iedomājies... lai gan es zinu tavu slepeno ēsmu... es uz to neesmu copējis :DDDD
21.jūlijs 2010, 13:05 | links
 
akji
Es ar neesmu redzējis ka kāds uz manu slepeno ēsmu makšķerētu.
21.jūlijs 2010, 12:48 | links
 
Taisnība, lielākos firmas stiķus visi rūpīgi glabā pie sevis :)
21.jūlijs 2010, 11:57 | links
 
Nekas labs var nesanākt,par populārajām jau tikai runās.Ja nu vienīgi kāds izmuldēsies pa retam.
21.jūlijs 2010, 11:10 | links
 
vajadzētu uztaisīt jaunu topiku par katra slepenajām ēsmām. :)
21.jūlijs 2010, 11:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager