Burtnieks

Kur lomi šodien,vaitad neviens nebija makišķerēt.:))
1.oktobris 2011, 22:55 | links
 
Labvakar!-vai limenis ezera ir mainijies,vai viss pa vecam?
1.oktobris 2011, 19:06 | links
 
Vīri, paķerat lūdzu mani rīt līdzi uz Burtnieku no Rīgas. 28234833
1.oktobris 2011, 10:09 | links
 
Ir makšķerēšna un zveja. Laši iegūti tiek ar zvejas tīklu jūrā, šodien ir pēdējā dienā, kad varēja to darīt, šogad te galīgā opa, roņi, vētras un viņu vienkārši vēl nav. Šī gada rezultāts 2 gab kopā uz 8 kg.
30.septembris 2011, 23:00 | links
 
Ar kādiem paņēmieniem zvejo lašus?
30.septembris 2011, 22:52 | links
 
Ja tiek domāts, kādēļ nav fotogrāfijas pēc katras makšķerēšanas - varu paskaidrot neesmu izvilcis Burtniekā lielāku zivi par 4 kg, bet tas nekas sevišķs nav, katru zivi fotografēt un likt bildēs arī nav jēga (visi te zivis redzējuši), bet makšķerēju ar sievu kopā jo kaut, kas galvā saka, ka vajag braukt makšķerēt uz Burtnieku, kad esmu pie sava vecā Rūjienā, bet zivis ēd viņš, kad vasarnīcā pie jūras, tad vajag zvejot līcī, bet zivis ēd mans vecais (izņemot lasi), bet nu jau saldētas. Man kaut kā proces vairāk interesē, bet normālu zivi vaļā netaisos laist.
30.septembris 2011, 22:48 | links
 
Varbūt vari pateikt kāds Sedas līcī dziļums pašlaik?
30.septembris 2011, 22:32 | links
 
Bet kur ir zivis? Savilktās.
30.septembris 2011, 22:27 | links
 
Nevis ticu, bet zinu, jo ja vis sanāk - ideāli iebraukt līcī un novilkt gar kanti tad tas kilometrs ko var veiksmīgi novilkt knapi tur arī sanāk un zivs parasti arī ir upju ieteku rajonos. Vienkārši salīdzinot kartes un laivas GPS ceļu maršruti sakrita ar kantes atrašanās vietu un jo maršruti bija līdzīgāki, jo rezutāti ar zivīm atkārtojās.
30.septembris 2011, 22:23 | links
 
Versiju esi izstrādājis nesūdīgu,bet tu pats tai tici?1 zive uz vienu kilometru.DDDD
30.septembris 2011, 22:09 | links
 
17-niece,Lbruno,Copmann,burtnieks.
Vis jau skaisti skan,vijole,motokros.Ir arī savs labums no tā vai ne.Takā ne asakas jums rīt.
30.septembris 2011, 22:06 | links
 
Visi te briesmīgi konspirējas un galvenā ideja laikam ir tā, ka tagad sabrauks visādi un visas zivis izķers. Varu pastāstīt, kā var gandrīz vienmēr dabūt kādu zandartu mēru vai bezmēru, bet ir. Runa ir par Goves līci par cik laiva man stāv Sedas bāzē. Bet pirms tam skatāmies Kartes tur ir divas dziļuma kartes, skatāmies to ar ezera līča nosaukumiem. Bet pārējais vienkārši - vajag novilkt (bet ne nobraukt ar laivu) vobleri (YQ-125-10 sk. Ebay vai Google) par pašu iekšējo dziļāko kanti no Rūjas ietekas augšpuses, gar veco Sedas ieteku pa apli pa visu līci. Aptuvenā kļūda no kantes atrašanās vietas var būt ap 10m, attālums no laivas ap 100 m, ātrums 3.5- 4 km/h. Ja tā tiek darīts uz katru 1 km var dabūt pa zivij.
Bet to nevienam labāk nezināt, jo kāds vēl dziļuma karti piesaistīs pie GPS atradīs visas kantes un zandartu bedres un visas zivis izķers.
30.septembris 2011, 22:01 | links
 
Lbruno: arī jāpiekrīt, bet nu to īstumu un neīstumu pēc dažādām mērauklām mēra. ir tikai normāli, ja padalās ar info kā gājis, kādi lomi. arī par to rūdīto Burtnieka arāju lomiem tāpat info ir zināma.
30.septembris 2011, 16:28 | links
 
"Īstie" vijolnieki nefotografējas un atskaites neraksta publiskā telpā.Pēdējos gadus brīvdienās nav copēšana,bet motokross!
30.septembris 2011, 13:37 | links
 
Mūzikas piederumu veikalā varam nopirkt vijoli.Tāpat kā makšķernieku bodē makšķeri.Sakiet, vai var otrā dienā pēc vijoles nopirkšanas nospēlēt kaut cik klausāmu meldiju, ja tā nekad nav turēta rokās?Un kocertu vijolei....

Gluži tā pat ir ar Burtnieka ezeru un makšķeri...
30.septembris 2011, 11:40 | links
 
Copmann: nu desmitniekā (desmitniecē:) ) trāpīji ar pēdējo komentāru. par copi!
30.septembris 2011, 11:03 | links
 
17-niece

Protams, piekrītu arī Tavam viedoklim, jo ne vienmēr pārīti 1.5 kg līdaciņu vēlos fotografēt, tomēr, piemēram, es paļaujos uz Tevis, burtnieka, skrējēja vai dažu citu Burtnieka tēmā vai citās tēmās rakstošo atskaitēm, jo vienkārši ticu, ka Jūs rakstat atskaites, fotografējat, atlaižat zivis, tieši tā, kā pats to daru un tā ir mūsu visu vienlīdzīga attieksme pret hobiju bez pārmetumiem vai skaudības.Tā ir kārtība un tolerance, kas dod mums arī mazu sacensības garu.

Lai veicas;)))
30.septembris 2011, 10:57 | links
 
Copmann : piekrītu tavam viedoklim, vienīgi daudzi jau tomēr tās zivis nefotografē. es arī šogad maz esmu bildējis, ne vienmēr foto līdz un arī bildes ne vienmēr sanāk tādas, ka var likt apskatei.
30.septembris 2011, 10:38 | links
 
imations

Vislabākā pieredze ir paša pieredze.Īsti copmaņi lieki nemūldēs, foto to apliecinās.Burtnieks ir labs poligons savas copētprasmes pierādīšanai, tomēr interneta vidē pēdējā laikā skaļi runāt līdz sīkumiem par meistarstiķiem diemžēl vairs nav aktuāli...Ja to ezeru atkož, var veiksmīgi spiningot arī ziemā, kad citi bļitko, to esmu darījis vairākas reizes, tomēr kur un kā, nevienam publiski neatklāšu.

Lai veicas!
30.septembris 2011, 10:23 | links
 
nu skaidrs :) ne asakas un par copi! vienmēr prieks apskatīties, ko labu esi ezerā noķēris
30.septembris 2011, 09:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager