Burtnieks

Vēl viena lieta, ja Ansons neceļ, var zvanīt Ojāram no Vecates. Šamais ar mēdz atskriet. Vienreiz pat bija gadījums, kad man Ansons ar Ojāru abi zvanīja, teica, ka nelegālais tīkls esot rūjā, lai es aizbraucot un izņemot, paši netiek, jo pa darbiem. Aizbraucu, bet diemžēl neatradu, kaut gan gribējās. pats vienreiz tīklā ierāvu vobleri, arī večiem zvanīju - atbrauca un izpestīja. Cepuri nost. Bet par tīkliem gan ir tā, ka godīgi sakot tā ir koka zāģēšana uz kā Burtnieka pārvalde pati sēž. Ja tā turpinās, tad drīz tur pie zivīm varēs tikt tik pat "labi" kā citās ūdenstilpnēs.
22.augusts 2011, 18:32 | links
 
Paturpinot-Ansons tiešām ir atsaucīgs un ja nebija tālu, no ezera, tad uz vietas viņam atskriet prasīja dažas minūtes.Nevaru neko sliktu par viņa darbu teikt. Lai turās, sakarīgs vecis.Lauriic, vari Vecatē vai citur, kur brauc niostreļīt viņa numuru un arī pārliecināties;)))
A rožas un tīklini klāt pie atļautajiem-veca tēma, kur X, lika dažus gadus atpakaļ pie sava atļauto 600 klāt vēl 300, tā kā...pcui
22.augusts 2011, 17:34 | links
 
Šodien no pusseptiņiem līdz diviem uz velcīti noķēru divas līdakas. Viena 1,6 otra 2,4 un vēl viena apmēram 10 m no laivas notinās. Vēl aizķēru 900 gramīgu breksi. No rīta baigā migla, bet ap desmitiem izklīda, neliels vilnītis.
22.augusts 2011, 17:07 | links
 
Nav jau tāds šedervs kā Tavējie ,bet pārbaudīts gan.
22.augusts 2011, 00:36 | links
 
Burtniek Bračka šodien man nodeva Tavu nezapidļaiku ...:DDDDD Tā pedere ir labi izdomāta :DD
21.augusts 2011, 22:56 | links
 
Sodien pecpusdien pabiju burtnieka!
lidaks 1,4kg
zanders 51cm plus 3 mazinie zem 40cm

comam
lidaks 1,2kg
zanders 4,2kg aizkerts aiz spuras( papriecajas labi kamer dabuja kesele)
5 mazi zanderi atmesti atpakal

Lietu gan nebijam gaidijusi samirkam ka zurkas!
21.augusts 2011, 22:41 | links
 
Ansons-100%.2gadi atpakaļ uz pēdējā ledus gāja brakaru ūdas izņemt un iespērās iekšā.Glābēji no Valmieras pēc 40 min. izglāba.Ledus bija jau putrā-pats ārā nevar izlīst.
20.augusts 2011, 23:00 | links
 
nu viņi mūs un mūsu laivu labi nopētīja no 5 m attāluma un pēc tam piebrauca pie saviem pārējiem tīkliem ar karogiem. Cik zinu, tad viņi paralēli legāliem vēl ieliek tikpat daudz nelegālus tīklus (varbūt tas ir pārspīlējums). Zinu, ka bija jāzvana, bet mans kolēģis atrunāja.
20.augusts 2011, 22:57 | links
 
Gribi teikt,ka Burtniekā inspektora kungs uz to reaģē?!!!!!!!!!!!!!!!!!Pēc pieredzes runājot šajā valstī nekas tāds nevienam neinteresē!
20.augusts 2011, 22:54 | links
 
Ja uzvanītu,tad Ansons būtu klāt kā štiks.
20.augusts 2011, 22:50 | links
 
Rožas,ķipa PURNI-SEJAS krievu valodā?Nu par šitiem čaļiem jāzvana nekavējoties!Man nekas tāds Burtniekā vēl nav pagadijies.
20.augusts 2011, 22:49 | links
 
raimis99,pasties kas rakstīts ir Burtnieka atļaujā,kam un kur jāzvana.Slikti no tavas puses.
20.augusts 2011, 22:22 | links
 
mētājot gar zālēm otrajā līcī, ņoķēru vienu tīklu bez karodziņiem, laikam jau vajadzēja zvanīt inspektoram, bet rožas turpat apgrozījās, līdz ar to mētāju tālāk.
20.augusts 2011, 17:43 | links
 
Agrāk,kad taisīja"kontrolzveju" redzēju rūtaino no Briedes gala ,līdz baznīcai.Tas ir apmēram 3,5-4 kilometri.
20.augusts 2011, 10:58 | links
 
Tīkli tiešām daudz.Vismaz 5 saskaitiju.Tik daudz,ka pat jāieplāno iepriekš velcēšanas maršruts,citādi var tajos apmaldīties un sapīties.
20.augusts 2011, 10:28 | links
 
Šodien šodien biju burtniekā, cope nekāda (mikroskopiski asari, nelielas raudas un pliči), bet uz velci vismaz mēra līdaka tika dabūta. Bet mani pārsteidza cits skats -tīkli.

Piecas tīklu stoderes !!! Ja ir tā kā pēc noteikumiem, tad tīkla garums ir 400 m un tas ir tikai viena no dienām, kad tīkls ielikts. Man zveja jūrā ar tīkliem nav sveša, jo pats to daru un atļautie 100m jūrā, ja zini, kā likt ir pietiekoši pašam un Sašam, tad Burtniekā novilkt tīklus 12% no tā platuma (tas ir tajā vietā) nozīmē, ka katra desmitā zivs, kas peldēs no viena ezera gala uz otra, būs noķerta. Analogs tīkls jūras līcī būtu 9.5 km garš. Priekš viena zvejnieka tas ir par, kaut kā par daudz.
19.augusts 2011, 23:20 | links
 
Šodienas atskaitē īsti nav ko rakstīt.1 zemmērs+1 zemmērs nokabinājās.Kā jau ierasts zanders+līdacēns.Citiem,kuriem apjautājos līdzvērtīgi vai pa 0.Izbraukājos bezjēgā.Bet cope ir forša tik un tā.
19.augusts 2011, 21:09 | links
 
Šodien atkal pabiju Burtniekā.Pārbaudiju austrumu vēja un mēness fāzu ietekmi uz zivju apetīti.Viss bija tā,kā jau biju iedomājies.1+1 zemmēra zanderis un līdaķele.Tas arī viss.Sakarīgi pavelcēt nesanāk zemā ūdens līmeņa dēļ.Lielāku dziļumu par 2m neatradu.Bet nebiju dziļākajās Burtnieka vietās.Jāgaida,kad ūdens līmenis pacelsies.Nepatīk man tik seklas peļķes.Burtnieks jau sāk atgādināt Babīti. :) Asarus speciāli nemeklēju un arī nenoķēru.Iepriekšējo gadu rezultatīvajās vietās tie nav.Vakar Igauņiem uz dzīvo bijušas līdakas.Šodien,cik sapratu,tad pa nullēm.
15.augusts 2011, 15:45 | links
 
Sirmajam un tā pietekām pašlaik pirmā zivs-asaris.tos jāmeklē mērķtiecīgi uz sēkļiem, kantītēm akmeņiem, sevišķi agrajos un saulainos rītos, var tikt arī pie līdakām un zandukiem, bet ir jāmeklē...;)
15.augusts 2011, 12:04 | links
 
Sveiciens! pats neesmu tur bijis, bet palasot komentus, rodas iespaids, ka Sirmajā drīz nebus ne ūdens ne zivju:)

Es ar vienreiz vasarā paprovēju un vairāk bijis neesmu. Gaidīšu oktobri.
15.augusts 2011, 11:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager