Burtnieks

gaca124 : necopi var norakstīt uz mēness fāzes maiņu, ziemeļaustrumu vēju, zemo ūdens līmeni un dulķi. nāks rudens un gan jau atkal cope būs.
15.augusts 2011, 10:26 | links
 
bac bet ja nevar dabut pa diviem 6 stundu laika nevienu asari, pat ne 5cm, tas nav isti normali!!!
15.augusts 2011, 08:18 | links
 
Tā jau nu gluži nav,ka 20- 50 cm.
14.augusts 2011, 21:13 | links
 
es biju domājis plašākā mērogā par kartēm, šobrīd man konkrēti interesē Alauksts
14.augusts 2011, 20:22 | links
 
mariszarins
Kam Tev tai bļodai dziļuma karti? tur taču vis vienāds. Nevienā kartē tev neparādīs 20-50cm sēkli. Nem ehalotu un zondē.:-)
14.augusts 2011, 20:18 | links
 
Sveiki kolēģi, vai kāds varētu padalities ar info, kur var novilkt labas ezeru dziļumu kartes???
14.augusts 2011, 20:14 | links
 
Pa vakardienu;upē gluži tā pat bija,pēc 10iem kā ar nazi nogrieza copi.Vakarā skatos kalendāru-viss skaidrs,mēness fāze mainījās.To jau gadiem esmu novērojis-tad copes nav!
14.augusts 2011, 14:28 | links
 
gaca nevajag braukāt-vajag ķemmēt.
14.augusts 2011, 14:00 | links
 
man vakar arī švaki,no 6-13: 2 zanderi, viens mēra un 1 virsmēra līdaciņa+ 2 zanderi atkabinājušies, dažas copes, kur neuzsēdās. tas līdz 10-tiem, pēc tam ne piesitiena. kamēr ezerā tāda kafija ar biezumiem un tik zems līmenis, uz lieliem līdaku un zandartu lomiem laikam nav daudz ko cerēt, ja nu vienīgi profiņi. kad esmu Valmierā, tomēr nevar uz Burtnieku neaizbraukt. p.s. Asari augustā labi ķeras daudz kur,arī Ķīsītī, kas ir 4km man no mājām.
14.augusts 2011, 10:19 | links
 
Vakar bijam ezera un pa diviem no 16-22 neviena asara- neņema pilnigi neko, nez laikam vietas gadijas tas neistas, kaut ari izbraukajam lielako ezera daļu!!
loma paris brekseni un tas ar vis, un ari viens mazs zandartiņš aizgaja!!
šads tukšumsvel nebija gadijies pedejos 3 gadus!!!!! :(
14.augusts 2011, 09:44 | links
 
Pa Salacu.Es parasti no Vecates braucu.
11.augusts 2011, 19:54 | links
 
Pirms trīs gadiem ķīši un asarīši izsprāga.Līmenis bija vēl zemāks,bet tas ātrumu nemazina.Lauric-pa kuru upi ta plosījies?
11.augusts 2011, 12:36 | links
 
ir tāds līmenis, vai gandrīz tikpat zems bijis pirms 3 gadiem, kad arī bija laiva jāstumj ezerā, nekas jauns, bet nu līmeņa svārtības gan kopš pavasara ir ļoooti ievērojamas.
11.augusts 2011, 12:23 | links
 
P.S.Piemirsu par "foršo" ūdens krāsu.Reāli iemērktu mānekli dziļāk par 15cm ūdenī ielaižot vairs neredz.Aptuveni kā tēja ar pienu. :) Kā kafija gluži nav! :)))
10.augusts 2011, 16:18 | links
 
Pēc divu mēnešu pārtraukuma atkal pabiju Burtniekā.Vispār foršas pārmaiņas,ja ņem vērā maija sākumu un to,kas ir tagad.Šitādu es to ezeru redzu pirmo reizi.Vēl drusku un izžūs. :) Šodien no rīta pūtiens nopietns un pašā ezerā tā arī neielīdu.Pa upi pačakarēju kādu dūci.Viens knapmērs laivā un dažas nerealizētas copes.Vispār šitik mazam ūdenim neesmu gatavs.Vis drīzāk tieši tāpēc tāds rezultāts.Izmirku pa nopietnam.Bet cope pati par sevi ir forša.Man patīk Burtniekā.
10.augusts 2011, 16:16 | links
 
Grūti pateikt,kas būs septembrī,oktobrī.
8.augusts 2011, 11:31 | links
 
ka tad ar zandartiem,un asariem (ar spiningu).
doma kautkad septembri vai oktobri ir doma braukt tapec ir intrese.
uz kadam krasam (pec tavas pieredzes) tagad keras?
8.augusts 2011, 11:13 | links
 
Mums ķērās tikai līdakas.Neviena heka vai zandarta.Vējš to žļurgu dzenā pa visu ezeru,bet tas ātrumu nemazina'.
8.augusts 2011, 10:51 | links
 
burtniek kadas zivtiņas ķeras??
man jautajumi par veju, kura puse tagat ta purga atrodas, no ziedešanas??
8.augusts 2011, 10:43 | links
 
Tikko no divdiennieka Sirmajā-ūdentiņš zied ,zivtiņas ķerās...Bildes albūmā.
7.augusts 2011, 17:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager