Burtnieks

Šodien Burtniekā Līdakas ķērās labi, no 7 lidz 11 deviļas līdakas, paņēmu atļauto skaitu - 5 gab. Lielākā 4,5 kg. Visas līdakas bija aplipušas ar dēlēm.
2.maijs 2011, 15:47 | links
 
vakar sedas galaa uz diviem laivaa viena 3,5kg un viena 50 cm.nu soreiz iisti neatradu ar vinjaam kopeeju valodu ..:)brucaam ieksaa no sedas,skati forsi kaa ar laivu pa mezu brauc:)
2.maijs 2011, 13:08 | links
 
shodien kaut kur 15 liidaku,maajaas atvedu 4 ,tiem kam intresee kur paliks,atbilde-veederaa:)lielaakaa 1.7kg straadaaju ar gumijaam
1.maijs 2011, 23:09 | links
 
tai trakumā nepiedalījos pirmo reizi pa 15 gadiem...biju turpat netālu nelielā ezeriņā... man no 7copēm 5 ārā, paņemu 2, koleģim no 8 copem 4 ārā paņema 3....vejš bija diezgan stiprs, domāju Burtniekā bija pamatīgs pūtiens... ilgi mekleju pareizo bleķi, kamer uztaustīju, makšķereju uz tāda,viena puse balta otra dzeltena...
1.maijs 2011, 22:48 | links
 
Bija kāds, kas mēģināja bez licences makšķerēt, ņemot vērā dažādos viedokļus par to likumību utt?
1.maijs 2011, 19:40 | links
 
Džerks. Pie salas. 2 ņemamas ap pusotru kilo, vēl 6 copes, nu kuraam divas pavilku gabaliņu :). Diena jauka, un cope interesanta. Krastā puiši teica, ka gumija garšoja un pa padsimt galvām vilkuši, pays gan neredzēju. Ak jā, kolēģim viena gandrīz trīniece un viena 60cm. Cope sākās tikai ap 8:00.
1.maijs 2011, 19:03 | links
 
Ar tadu atieksmi nebrauc makskeret...
1.maijs 2011, 19:01 | links
 
ja 50 ir tad kada zorteshana,vechi naudu samaksajushi
1.maijs 2011, 18:55 | links
 
Tapec visu ko noker ir japatur bez zortesanas? Labi nav jegas te neko rakstit man, sa vai ta..
1.maijs 2011, 18:53 | links
 
kotletes
1.maijs 2011, 18:40 | links
 
Pilnīgi piekrītu, paskat uz bildēm šajā forumā par šodienas copēm, tas taču nav normāli, vai arī pa tiešām bada laiks pienācis.
1.maijs 2011, 18:08 | links
 
Sodien biju izlikusos, viri nem visas lidakas noknapa mera lidz lielajam, nesaprotu kur to visu var likt,kads mani var beidzot apgaismot, es nevaru iebraukt! Kur to visu cilveki liek? Nerunajot kas tur sodien darijas, vajprats..
1.maijs 2011, 17:53 | links
 
copes sezona godam atklāta divas :5.55+2.05. divas knapmēra atlaistas un divas norāvušās. biju no 6-13, laivu ezerā daudz,droši vien spiningotājiem ar kvantitāti būs gājis labāk.
1.maijs 2011, 17:02 | links
 
Tā kā man tā ir tradīcija 1 maijā tikties ar draugiem Burtniekā tad Es tur būšu un baudīšu copi...un lai visiem rīt jauka diena....
30.aprīlis 2011, 14:06 | links
 
Es gan nogaidisu un atklasu sezonu daudz mazaka ezera! To galu sovu negribu pat redzet, cik tonnas ritdien pavisiem cilveki izvedis? Un tas trolins, negribu te gausties! Tikai atgadinat veci, varbut pec ziemas miega padomajiet, vai tiesam visas zivis ir nepieciesams panemt!?! Veiksmigi visiem un ar CIENU pret DABU!
30.aprīlis 2011, 11:08 | links
 
Protams, nav nopietni. Zivis pēc ilgstošā ziemas un pavasara klusuma būs šokā no tā laivu ļembesta.
Tāpēc jābrauc ir 2. un 3.maijā :).
30.aprīlis 2011, 10:54 | links
 
Palsot visu šo Burtniekiādi ir divi secinājumi:

1. Pašvaldības onkuļi aizmirsuši visu laikā izdarīt, bet kopumā cīnās pret gaļeniekiem.

2. vislielākās pretenzijas pret jauno kārtību ir no to puses, kuriem vairs nebūs iespējas 2-3 reizes dienā braukt pēc 5 līdakām...

PS Tas nav par Tevi, Valdiņ ;) Ja vēl pašvaldības onkuļi rūpniecisko zveju ieliktu atskaišu rāmīšos un citā cenu grupā, tad būtu viens labs piemērs LV.
30.aprīlis 2011, 10:37 | links
 
Bija doma doties ritdien ari uz burtnieku, bet nu izklausas, ka tur bus F1 uz udens, sorry bet tas nebus nopietni ritdien kas tur darisies!
30.aprīlis 2011, 10:16 | links
 
Nolikumā par licencēto makšķerēšanu 12. punktā attiecībā uz šo gadu ir pretrunas " 12.1. Šis licencētās makšėerēšanas nolikums, kas saskaņots Zemkopības ministrijā,
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā BIOR, Valsts vides
dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldē, Vides un reăionālās attīstības ministrijā, un
Dabas aizsardzības pārvaldē, stājas spēkā ievērojot likuma „Par pašvaldībām” 45. panta
noteikto kārtību.
12.3. Informāciju par licencētas makšėerēšanas vietām, licencētas makšķerēšanas
organizētāju un licenču iegādes iespējām, pašvaldība ne vēlāk kā mēnesi pirms
licencētas makšķerēšanas uzsākšanas publicē laikrakstā Latvijas Vēstnesis un
ZiemeĜvidzemes reăionālajā laikrakstā „Liesma”."
Un vēl ir interesants uzraksts uz maija licencēm "Makšėerēšanai jānotiek saskaņā ar nolikumu “Nolikums par licencēto makšķerēšanu
Burtnieku ezerā” un Ministru kabineta 22.12.2009. noteikumiem Nr. 1498
“Makšķerēšanas noteikumi” ar šādu atkāpi: lomā atļauts paturēt 5 līdakas un 5
zandartus uz vienu licenci diennaktī""
Tas nozīmē, ka maijā Burtniekā var paturēt arī zandartus.
30.aprīlis 2011, 08:45 | links
 
Kā vispār izskatās ziemeļu pusē?Līdakas būs iznārstojušas?
30.aprīlis 2011, 08:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager