Pededze

Par zivīm
tas lab:)
10.maijs 2011, 17:59 | links
 
mjuniors
riktiiga anekdote:D
10.maijs 2011, 16:13 | links
 
mjuniors
Pa kuru Pededzes rajonu tu medī ?
8.maijs 2011, 23:47 | links
 
sodien biju pededze, ka jau otro gadu meginu nomedit kadu forele, bet lidz sim nav sanacis.. :) meginasu, kamer sanaks, sodien atklaju spiningosanu un tiku pie divam smukam lidakam.. viens mazais aizlaidas:)
8.maijs 2011, 22:45 | links
 
akmens
Es jau sen neesmu tur zvejojis, jo nu apgūstu citus ūdeņus un citur dzīvoju. Tas bija kādreiz kad bērnībā makšķerēju. Nezinu, varbūt vēl kāds piekopj šo zvejas veidu, bet es nē.
8.maijs 2011, 17:39 | links
 
Viss jau būtu labi,tik pirms ņurņikus izmanto ielūkojies soda naudu preiskurantā,cik par vienu būs jāmaksā.Varbūt apziņa ,ka dari kaut ko aizliegtu Tev sniedz gandarījumu.
8.maijs 2011, 16:46 | links
 
šie ņurņiki ir baig labā ēsma sapalu un vēdzeļu ķeršanā ar naktenēm. Labi sapalu un vēdzeļu lomi. Pat naktstārps un mazās vardītes netur līdzi. Kā teikt, neēd to, kas tev dos labāku lomu :D
8.maijs 2011, 16:34 | links
 
ZG> es par šo indīgumu savulaik brīdināju vienu copes/smaiļošanas kolēgu Gaujas vidustecē, kurš pamatīgi saēdies cepumu nolēma pagatavot super zaceni: ugunskurā apcepts un bik ar pudeli izveltnēts ņurņiks :D Tak noēda drosminieks, dzīvs vēl arvien, mok noveicās ka tas bija upenieka ņurņiks? :)
8.maijs 2011, 16:05 | links
 
jūras nēģis ar esot indīgs.
8.maijs 2011, 16:00 | links
 
Strauta nēģis nav ēdams. Tas pat ir vāji indīgs! Jēras nēģis gan ir iespaidīgs striķis! Portugālē redzēju, zivjurestorāna aqvārijā. Negribētu, ka tāds piesūcās! :)))
8.maijs 2011, 15:57 | links
 
Strautenieki cik saprotu ilgi netusē pieauguši. Pēc vairāku gadu dzīvošanas "tumsā" pa detrītainu smilti, tie izlien tikai lai nokniebtos un pēcāk atdod galus, jo nebarojas. Bet kā atšķirt strautenieka ņurņiku no upeneika ņurņika, nu gan nezinu. Jo tādā Gaujā, Salacā varu saderēt abu ņurņiki dzivo blakām.
8.maijs 2011, 15:45 | links
 
eu, a tas strautinieks ir ēdams? es ir redzējis tik tādus uz 15 cm striķīšus...
8.maijs 2011, 15:39 | links
 
zivgarnis
Viss kārtībā, domāju kad nav ko saspringt. Tā kā visu bērnību un pusi dzīves pavadīju Pededzes krastos, tad tu saproti, kad priekš manis bija šie nēģi ( protams tos neēdu :) ) Bet tie kas dzīvoja un zvejoja upēs, kas ir tieši savienotas ar Jūru, tad tur bija cita kaluma nēģēni. Tādēļ nu nav ko te strīdēties :) es jau tev nepārmetu to, kad tu esi slikts makšķernieks, vai slikts zivju pārzinējs. Kā nekā esi ZIVGARNIS :))))
8.maijs 2011, 15:35 | links
 
Minhauzen! Ar nēģi es saprotu, apaļmutnieku, ko mēs liekam galdā. (Lampetra fluviatilis) :) Ņurņiks, jeb strauta nēģis (Lampetra planeri) ir sastopams praktiski visur un nevajag to pasniegt, kā ķo īpašu! Tici man, par zivīm, kas mīt Pededzē, zinu ļoti daudz! Pat vairāk, kā spēj iedomāties! :)))
8.maijs 2011, 15:16 | links
 
Sulla
Tas bija domāts Zivgarnim, jo tu aprakstīji visu pareizi. Es jau to saprotu, bet ir , kas nesaprot ;)
8.maijs 2011, 14:35 | links
 
Minhauzens> ja izlasītu uzmanīgāk, tad vairs nejautātu :) Gandrīz jebkurā Latvijas upē, arī tās kuras nav saistītas ar jūru, mīt upes nēģa(vairāk gan jūras, jo dzīvo tur, nārsto tik upēs, gar. līdz 50cm) mazais radinieks- strauta nēģis(līdz 30cm).
8.maijs 2011, 14:09 | links
 
zivgarnis
Kad gājām uz vēdzelēm un sapaliem, tad Litenes parkā Pededzes krasta smiltīs mēs rakām saucamos pīkstuļus, ņurņuikus (tā mēs viņus saucām ) un cik man ir zināms tad tie ir nēģu mazuļi, kas dzīvojot seklā ūdens smiltīs attīstās. Ja tie nav nēģu mazuļi, tad atbildi man, kas tie tad ir ???? :)
8.maijs 2011, 14:01 | links
 
kapracis> tas gan. Maltā, kura arī ietek Lubānā, ir papilnam šo strauta neģu kāpuri-ņurņiki, bērnībā tos ķērām un likām uz āķa kā ēsmu N.1 sapaliem un vēdzelēm :)
8.maijs 2011, 12:49 | links
 
tad jau droši, ka strauta nēģi, jo no jūras upes nēģis tur bez spārniem netiek:)
8.maijs 2011, 10:50 | links
 
Minhauzen! Nu nu! Tevis cienīgs pastāsts! Netiek tur nēģi! :)))
8.maijs 2011, 06:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager