Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Kurā vietā pie Baltezera var ielaist savu laivu, jautāju tāpēc, ka Rīgas rajonā vēl neesmu copējis.
14.maijs 2010, 18:20 | links
 
Baltezerā aiz tilta pa labi lejā vai aiz baznīcas pa kreisi lejā.
14.maijs 2010, 23:04 | links
 
Super , liels paldies par info.
14.maijs 2010, 23:39 | links
 
Labdien. Vēlētos noskaidrot kā sokās ar līdakām Lielajā Baltezerā uz ko ķeras gumiju, rotiņu vai kaut ko citu un tā kā braukšu pirmo reizi un to vietu nepārzinu un ezers ir diezgan plašs, kur Jūs ieteiktu aizbraukt un pamētāt, jo brauktu Lielā Batezerā no Juglas kanāla puses? Paldies
19.maijs 2010, 10:08 | links
 
Sveiki!
Vai Lielajā un/vai Mazajā baltezerā nepieciešama kāda papildus licenze copei,izņemot,protams,MK?
Vai abos šajos ezeros drīkst izmantot savu laivu?
9.jūlijs 2010, 22:31 | links
 
nav nekādas papildus samaksas.vari ari ar savu laivu vizināties&copēt.
9.jūlijs 2010, 22:46 | links
 
starp citu EIROPA bāzē laiva uz dienu 5Ls.vismaz pagājušo gad tā bij.turpat ari var ielaist savu laivu.
9.jūlijs 2010, 22:58 | links
 
Paldies, Urmaas!
10.jūlijs 2010, 08:24 | links
 
cik baltezera laivu bāzē laivu iznomaat maksaa..,zin kaads pasacīt..? ;) paldies jau iepriekš..? aa un veel cik licenze maksaa dienai..?
9.oktobris 2010, 22:13 | links
 
Mazajā Balrezerā pie E.Simsona k-ga 8 Ls, Lielajā Baltezerā pie baznīcas laivu nomas 10Ls.
9.oktobris 2010, 22:53 | links
 
a licenzes k-kaadas tur japeerk..? paldies..
9.oktobris 2010, 23:25 | links
 
Mazais B-ezers no Alderiem - seklais gals!
9.oktobris 2010, 23:33 | links
 
nesapratu..,tad kads var sakarigu info sniegt kas kur un kaa..,par licenzem..?
10.oktobris 2010, 00:32 | links
 
cirksni- HĀ, HĀ, HĀ- nu Tu gan izgāzies kā veca sēta jebšu netici Urmaasam?!? Vai arī esi tipisks vidējais latvietis, kurš itkā sev interesējošā tēmā nespēj izlasīt vienu lapaspusi... Bet lecīgs gan esi pēc suņa! Laikam vēl jauniņš...
10.oktobris 2010, 07:31 | links
 
hvz es vakar m.baltezeraa laivu baazee "Eiropa" njeemu laivu 5,- pa dienu. un nikaadas papildus licenes nevaig.
10.oktobris 2010, 13:30 | links
 
Parasto makskereeshanas licenzi un viss... +5Ls pa laivu... pagaidaam nezinu, neteiktu ka veiksmiigi keras... kaa Jums citiem?! :D parbraukaajaamies pa visu mazo Baltezeru neviena piesitiena, liidakas nekozas... veiksmiigi var kert asarus uz mazajiem tvisteriem. Nezinu liidakas neaktiivas :D
10.oktobris 2010, 18:55 | links
 
baltezers mazais un lielais no 08.00-16.00. Ap plkst. 09.00. mazajā 1 cope un galā līdaka - 40 cm. pavēlēju tai augt lielai un pieķerties man atkal pēc 2 gad, atlaidu. Vaitāk pilnīgi nekas un neuzko. sāku zaudēt ticību abiem ezeriem. kā viens kaimiņš teica - riba jestj no daļše ot rigi.... Citiem makšķerniekiem sliktāk kā man.
10.oktobris 2010, 19:17 | links
 
sagittario-kuraa briidi Tev škiet ka es lecos..? vienkaarši neko nevar saprast..,te saka baltezeraa var tapat .,te saka jaamaxaa..gudrs nevar tikt skaidrībā.. A par to lekšanos.. neesmu ne jauns ne leciigs..pats jau podiņā kakaaju.,dupsi pats sev slauku un uudentiņu nolaižu.. un nau man arii suņa peec kura lekt.. ;)
Raudive-mazajaa baltezeraa var nemaz necensties liidaku noķert..,tur bariibas pari paareem
11.oktobris 2010, 11:34 | links
 
ar vakar uz pāris h biju mazajā iebraucis - tiesa copes nebija...tiaki pārrauta/ ( pārkosta ? neticās) pavada...un aizgājis vobleris nodevai.
11.oktobris 2010, 19:36 | links
 
šodien biju lielajā, nevienas copes. ķēru pārsvarā uz rotiņu pa zālēm. kad gāju ezerā līda ārā ukraiņi. Ar busiņu , bija saķēruši diezgan daudz zives, pārsvarā asarus. Kā vēlāk noskaidroju, tad tie bija PČ dalībnieki trenējušies.
11.oktobris 2010, 22:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager