Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
RaimisD [23.mai]: RaimisD [Vakar]: Vienkārši tām līdakām ir karma laba, a Jums čika laiks :))), lūk arī rezultāts-shods :)Ievēmu burtus bez jēgas un satura.
Teiktais bija Willy posta kontekstā.

,,Ja man nekas neķeras,tad pie vainas čika laiks!;))"

Ne es un noteikti ne Willy pats netic visai tai astralogu būšanai. Ja tajā klausīties ,tad pēc viņu teiktā ne tikai uz copi vajadzētu iet, bet pat no gūltas arā kāpt nevajadzētu, ka kāda herņa nenotiek :))

Dāvis jau teica, Armandam E. Bija labas zāles pret SHODIEM. Viņš parastajam džiga āķim, vai arī dubultajam lika klāt trisžuburi kevlārā iesietu, sprauda astē.

Bet tas nav Svena gadījums. Cik saprotu copēji baļķos uz ofsetnieku.
Man cūkai ar ofsetnieku ir labākajā gadījumā 30% realizācija.
nē , man bija divi BKK trīsžuburi
23.maijs 2023, 20:30 | links
 
RaimisD [22.mai]: Vienkārši tām līdakām ir karma laba, a Jums čika laiks :))), lūk arī rezultāts-shods :)
Ievēmu burtus bez jēgas un satura.
Teiktais bija Willy posta kontekstā.

,,Ja man nekas neķeras,tad pie vainas čika laiks!;))"

Ne es un noteikti ne Willy pats netic visai tai astralogu būšanai. Ja tajā klausīties ,tad pēc viņu teiktā ne tikai uz copi vajadzētu iet, bet pat no gūltas arā kāpt nevajadzētu, ka kāda herņa nenotiek :))

Dāvis jau teica, Armandam E. Bija labas zāles pret SHODIEM. Viņš parastajam džiga āķim, vai arī dubultajam lika klāt trisžuburi kevlārā iesietu, sprauda astē.

Bet tas nav Svena gadījums. Cik saprotu copēji baļķos uz ofsetnieku.
Man cūkai ar ofsetnieku ir labākajā gadījumā 30% realizācija.
23.maijs 2023, 19:09 | links
 
BKK stingeru sistēma 3/0 izmēra. divi āķi apakšā

svens76, 22.maijs 2023, 15:34

Skaidrs.
23.maijs 2023, 09:57 | links
 
nu nezinu, tajā video ko Tev atsūtīji arī kārtīgi ar 200g Lizzardu maucu pretī, āķi BKK 3/0,cope tāda ka kātu rauj ārā. bet tas bij sams, liels, ar cietu aukšžokli. tajā rīvē grūti caursist. tādi mazāki līdz 20kg uzsēžaa parasti, lielie baigie frukti

svens76, 22.maijs 2023, 20:56


Ne velti izaudzis liels.
22.maijs 2023, 20:59 | links
 
Davis-Di [22.mai]: bet pasaki kā var paņemt uzmanīgi, kad gandrīz kātu izsit ārā no rokām?

svens76, 22.maijs 2023, 20:32

Norčam bija tēze, ja neiesit rīklē, bet ņem ar purna galu, tad tos āķus iespiež faktiski gumijā! Bet tesiens ir šā vai tā baiss un saspiediens žoklim tik spēcīgs, ka neiecērt āķus piecērtot. Tāpēc Norča cērt kā dulls, man jau šķiet tādai trijniecei viņš galvu var noraut ;D
nu nezinu, tajā video ko Tev atsūtīji arī kārtīgi ar 200g Lizzardu maucu pretī, āķi BKK 3/0,cope tāda ka kātu rauj ārā. bet tas bij sams, liels, ar cietu aukšžokli. tajā rīvē grūti caursist. tādi mazāki līdz 20kg uzsēžaa parasti, lielie baigie frukti
22.maijs 2023, 20:56 | links
 
Davis-Di [22.mai]: Ir bijušas reizes, kad netiek galā ar shodiem, gan mačos, gan ne mačos - ir stingeri mainīti, āķi un nekā, tāda pilnīga skaidrojuma tam nav.
Vienkārši tām līdakām ir karma laba, a Jums čika laiks :))), lūk arī rezultāts-shods :)
22.maijs 2023, 20:43 | links
 
bet pasaki kā var paņemt uzmanīgi, kad gandrīz kātu izsit ārā no rokām?

svens76, 22.maijs 2023, 20:32


Norčam bija tēze, ja neiesit rīklē, bet ņem ar purna galu, tad tos āķus iespiež faktiski gumijā! Bet tesiens ir šā vai tā baiss un saspiediens žoklim tik spēcīgs, ka neiecērt āķus piecērtot. Tāpēc Norča cērt kā dulls, man jau šķiet tādai trijniecei viņš galvu var noraut ;D
22.maijs 2023, 20:41 | links
 
Davis-Di [22.mai]: gājām arī otrajā dienā uz pelāģiju, jo redzējām potenciālu tur. totāli nepaveicās kad divi metri nodila pusceļā. zivs bij labi noslēpusies mazā baltiņa kokos, bet bij izvilināma. bet kāpēc lielās zivis nodilst tieši sacenēs, nav īsti skaidrs. it kā visu darām bez stresa, bet laikam adrenalīns dara savu:)))

svens76, 22.maijs 2023, 08:04

Ir bijušas reizes, kad netiek galā ar shodiem, gan mačos, gan ne mačos - ir stingeri mainīti, āķi un nekā, tāda pilnīga skaidrojuma tam nav. Reiz ar Norču par šo diskutējam, tad viņa rezumē ar bija, ka ir reizes kad līdakas tā uzmanīgi ņem un viss, un neko tur izdarīt nevar!
Vēl variants ir ielikt trešo āķi pierē, bet tā daudzus gadus vairs nepraktizēju, zinu ka laikam A.Ērglis tā šancēja vienu brīdi.
bet pasaki kā var paņemt uzmanīgi, kad gandrīz kātu izsit ārā no rokām?
22.maijs 2023, 20:32 | links
 
gājām arī otrajā dienā uz pelāģiju, jo redzējām potenciālu tur. totāli nepaveicās kad divi metri nodila pusceļā. zivs bij labi noslēpusies mazā baltiņa kokos, bet bij izvilināma. bet kāpēc lielās zivis nodilst tieši sacenēs, nav īsti skaidrs. it kā visu darām bez stresa, bet laikam adrenalīns dara savu:)))

svens76, 22.maijs 2023, 08:04


Ir bijušas reizes, kad netiek galā ar shodiem, gan mačos, gan ne mačos - ir stingeri mainīti, āķi un nekā, tāda pilnīga skaidrojuma tam nav. Reiz ar Norču par šo diskutējam, tad viņa rezumē ar bija, ka ir reizes kad līdakas tā uzmanīgi ņem un viss, un neko tur izdarīt nevar!
Vēl variants ir ielikt trešo āķi pierē, bet tā daudzus gadus vairs nepraktizēju, zinu ka laikam A.Ērglis tā šancēja vienu brīdi.
22.maijs 2023, 18:17 | links
 
lucio208 [22.mai]: Kādus voblerus jūs ieteiktu velcei Baltezeros? Cik saprotu pēc dziļumu kartēm, tad lielajā vajag kko 2,5-3 m dziļu, bet mazajā ap 5. Atradu akara voblerus, kur norādīts dziļums gan metot, gan velcējot. Citiem ražotājiem gan tādas informācijas nav. Izmērs vēlamais 100-130 mm. Paldies.
Es ņemos pārsvarā pa lielo Baltezeru.Masgsquad 128. lietoju.Žanis,līdakas asari garantēti noķert.
22.maijs 2023, 15:44 | links
 
Modzha [22.mai]: ...gājām arī otrajā dienā uz pelāģiju, jo redzējām potenciālu tur. totāli nepaveicās kad divi metri nodila pusceļā. zivs bij labi noslēpusies mazā baltiņa kokos, bet bij izvilināma. bet kāpēc lielās zivis nodilst tieši sacenēs, nav īsti skaidrs. it kā visu darām bez stresa, bet laikam adrenalīns dara savu:)))

svens76, 22.maijs 2023, 08:04
Tīri ziņkāres pēc, kāda sistēma bija mānekliem ? Āķis augšā/apakšā ? Bet tas ka viņas ļooti daudz tagad sēž dažādos čakārņos, pats pārliecinājos Lielupē.
BKK stingeru sistēma 3/0 izmēra. divi āķi apakšā
22.maijs 2023, 15:34 | links
 
...gājām arī otrajā dienā uz pelāģiju, jo redzējām potenciālu tur. totāli nepaveicās kad divi metri nodila pusceļā. zivs bij labi noslēpusies mazā baltiņa kokos, bet bij izvilināma. bet kāpēc lielās zivis nodilst tieši sacenēs, nav īsti skaidrs. it kā visu darām bez stresa, bet laikam adrenalīns dara savu:)))

svens76, 22.maijs 2023, 08:04

Tīri ziņkāres pēc, kāda sistēma bija mānekliem ? Āķis augšā/apakšā ? Bet tas ka viņas ļooti daudz tagad sēž dažādos čakārņos, pats pārliecinājos Lielupē.
22.maijs 2023, 15:31 | links
 
lucio208 [22.mai]: Kādus voblerus jūs ieteiktu velcei Baltezeros? Cik saprotu pēc dziļumu kartēm, tad lielajā vajag kko 2,5-3 m dziļu, bet mazajā ap 5. Atradu akara voblerus, kur norādīts dziļums gan metot, gan velcējot. Citiem ražotājiem gan tādas informācijas nav. Izmērs vēlamais 100-130 mm. Paldies.
es kādreiz velcēju ar rapalas vobleriem gar veco kuģu ceļu ar labiem rezultātiem
22.maijs 2023, 14:05 | links
 
Kādus voblerus jūs ieteiktu velcei Baltezeros? Cik saprotu pēc dziļumu kartēm, tad lielajā vajag kko 2,5-3 m dziļu, bet mazajā ap 5. Atradu akara voblerus, kur norādīts dziļums gan metot, gan velcējot. Citiem ražotājiem gan tādas informācijas nav. Izmērs vēlamais 100-130 mm. Paldies.
22.maijs 2023, 13:48 | links
 
Willy [22.mai]: svens76 [17m]: Willy [19m]: Svenam cepums par atskaitēm!;)ja pabaksta,tad tīri smuki māk stāstīt!!...nav jau viegli,par necopes reizēm runāt,bet tās mūs dara tikai stiprākus!Galvu augšā,būs labi!:))es jo vecāks jo slinkāks palieku rakstīt:) citas prioritātesTā jau ir!...mozo pārinieku tik dresē!:))
tieši tā:)
22.maijs 2023, 13:24 | links
 
svens76 [22.mai]: Willy [19m]: Svenam cepums par atskaitēm!;)ja pabaksta,tad tīri smuki māk stāstīt!!...nav jau viegli,par necopes reizēm runāt,bet tās mūs dara tikai stiprākus!Galvu augšā,būs labi!:))es jo vecāks jo slinkāks palieku rakstīt:) citas prioritātes
Tā jau ir!...mozo pārinieku tik dresē!:))
22.maijs 2023, 13:11 | links
 
Willy [22.mai]: Svenam cepums par atskaitēm!;)ja pabaksta,tad tīri smuki māk stāstīt!!...nav jau viegli,par necopes reizēm runāt,bet tās mūs dara tikai stiprākus!Galvu augšā,būs labi!:))
es jo vecāks jo slinkāks palieku rakstīt:) citas prioritātes
22.maijs 2023, 13:06 | links
 
Svenam cepums par atskaitēm!;)ja pabaksta,tad tīri smuki māk stāstīt!!...nav jau viegli,par necopes reizēm runāt,bet tās mūs dara tikai stiprākus!Galvu augšā,būs labi!:))
22.maijs 2023, 12:51 | links
 
Martins....B [22.mai]: Sveiki,

Varbūt kāds var iekomentet par tiesnešiem. Vēlos Kokneses posmā brīvprātīgi būt par tiesnesi. Tas ir iespējams ? Vai bija jau jābūt pirmajā posmā ? Kur iespējams pieteikties/uzzināt vairāk ?
Tev PM nosuutiiju nr.
22.maijs 2023, 12:07 | links
 
Martins....B [22.mai]: Sveiki,

Varbūt kāds var iekomentet par tiesnešiem. Vēlos Kokneses posmā brīvprātīgi būt par tiesnesi. Tas ir iespējams ? Vai bija jau jābūt pirmajā posmā ? Kur iespējams pieteikties/uzzināt vairāk ?
Uzraksti pm Kristapam Kotānam FB
22.maijs 2023, 12:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager