Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Sveiki vīri.
Ilgāku laiku neesmu bijis LV.Informācija par notiekošo nav.Kas notiek Baltezerā un kanālos?Asaris vēl ir atrodams?Nekādu speciālo aparātu man nav.Ja ir atrodams kur un ar ko var samānīt?
Iepriekš pateicos par inormāciju.
17.oktobris 2023, 16:59 | links
 

Nu jā!kam tā štelle interesē un var atļauties tās ir kapeikas pret infu ko iegùsti no šiem džekiem!...amats rokā un katrs iet savu ceļu!nedod Dievs tādam gaļiniekam kā man tàdu tehniku!:))
23.septembris 2023, 18:32 | links
 
Willy [23.sep]: Izmaksas!:)
Kam interesē, rakstiet PM ;)
23.septembris 2023, 17:47 | links
 
Willy [23.sep]: RaimisD [14:57]: Šodien bija iespēja copēt kopā ar Kasparu Holmsu. Paskatīties uz ezeru caur gudro tehnoloģiju prizmu, uzklausīt titulēta sportista viedokli.

Biju nedaudz sarūgtināts par redzēto.
Vietās kuras uzskatīju par cerīgām , priekš Baltiņa lieli dziļumi ar stāvu kanti, kur krastā izteikta veģetācija, krituši koki, izrādās zivju nav. Iepriekš sevi mierināju ar domu, ka vienkārši nemāku noķert.

Pozitīvs moments, ka izšāva manis sen norakstīta vieta Putnu (Mazās) salas tuvumā.
Tās emocijas un iespaidi.

Par copi.
Kaspars taustīja ezeru ar chaterbaitu, es spītīgi kapāju ar džerku.

Rezultātā Holmsa kungs vilka sportinieces, bet man čupačups.
Copes noslēgumā gan uzsēdās kas sverīgs, bet nočakarēju copi, nepiecirtu kā nākas. Ja būtu izvilcis, pieļauju ,ka tā būtu dienas lielākā.
Paņēma lēpenēs uz peldošo ,pauzes mirklī.

Ja nebūtu monitoros redzētais, zivi šodien būtu meklējis dziļākās vietās.
Jāā modernie gadžeti kapitāli aiztaupa laiku, ko tur teikt.

Protams jāmāk tie lasīt un Kaspars maz ka pats šo tēmu ļoti labi pārzin, bet ,kas nav mazsvarīgi var arī izstāstīt un iemācīt redzamo saprast.

Pateicos Kaspar ! Forša cope. Tiekās uz ūdeņiem.Sausa runa Raimi!
Iemet šī džentelmeņa kompānijas izmakas!;))
Izmaksas!:)
23.septembris 2023, 17:35 | links
 
RaimisD [23.sep]: Šodien bija iespēja copēt kopā ar Kasparu Holmsu. Paskatīties uz ezeru caur gudro tehnoloģiju prizmu, uzklausīt titulēta sportista viedokli.

Biju nedaudz sarūgtināts par redzēto.
Vietās kuras uzskatīju par cerīgām , priekš Baltiņa lieli dziļumi ar stāvu kanti, kur krastā izteikta veģetācija, krituši koki, izrādās zivju nav. Iepriekš sevi mierināju ar domu, ka vienkārši nemāku noķert.

Pozitīvs moments, ka izšāva manis sen norakstīta vieta Putnu (Mazās) salas tuvumā.
Tās emocijas un iespaidi.

Par copi.
Kaspars taustīja ezeru ar chaterbaitu, es spītīgi kapāju ar džerku.

Rezultātā Holmsa kungs vilka sportinieces, bet man čupačups.
Copes noslēgumā gan uzsēdās kas sverīgs, bet nočakarēju copi, nepiecirtu kā nākas. Ja būtu izvilcis, pieļauju ,ka tā būtu dienas lielākā.
Paņēma lēpenēs uz peldošo ,pauzes mirklī.

Ja nebūtu monitoros redzētais, zivi šodien būtu meklējis dziļākās vietās.
Jāā modernie gadžeti kapitāli aiztaupa laiku, ko tur teikt.

Protams jāmāk tie lasīt un Kaspars maz ka pats šo tēmu ļoti labi pārzin, bet ,kas nav mazsvarīgi var arī izstāstīt un iemācīt redzamo saprast.

Pateicos Kaspar ! Forša cope. Tiekās uz ūdeņiem.

Sausa runa Raimi!
Iemet šī džentelmeņa kompānijas izmakas!;))
23.septembris 2023, 17:34 | links
 

Šodien bija iespēja copēt kopā ar Kasparu Holmsu. Paskatīties uz ezeru caur gudro tehnoloģiju prizmu, uzklausīt titulēta sportista viedokli.

Biju nedaudz sarūgtināts par redzēto.
Vietās kuras uzskatīju par cerīgām , priekš Baltiņa lieli dziļumi ar stāvu kanti, kur krastā izteikta veģetācija, krituši koki, izrādās zivju nav. Iepriekš sevi mierināju ar domu, ka vienkārši nemāku noķert.

Pozitīvs moments, ka izšāva manis sen norakstīta vieta Putnu (Mazās) salas tuvumā.
Tās emocijas un iespaidi.

Par copi.
Kaspars taustīja ezeru ar chaterbaitu, es spītīgi kapāju ar džerku.

Rezultātā Holmsa kungs vilka sportinieces, bet man čupačups.
Copes noslēgumā gan uzsēdās kas sverīgs, bet nočakarēju copi, nepiecirtu kā nākas. Ja būtu izvilcis, pieļauju ,ka tā būtu dienas lielākā.
Paņēma lēpenēs uz peldošo ,pauzes mirklī.

Ja nebūtu monitoros redzētais, zivi šodien būtu meklējis dziļākās vietās.
Jāā modernie gadžeti kapitāli aiztaupa laiku, ko tur teikt.

Protams jāmāk tie lasīt un Kaspars maz ka pats šo tēmu ļoti labi pārzin, bet ,kas nav mazsvarīgi var arī izstāstīt un iemācīt redzamo saprast.

Pateicos Kaspar ! Forša cope. Tiekās uz ūdeņiem.
23.septembris 2023, 14:57 | links
 

Mans sarunu biedrs.
15.septembris 2023, 20:56 | links
 

Kaimiņa loms.
15.septembris 2023, 20:56 | links
 
Šovakar Juglas kanālā.
Copes kaimiņš vilka sīku balto uz fideri. Bišķi voblām salasīja.

Es tirināju džigu uz asari.
Paliku bez copēm. Intelektuālās sarunās par apgarotām tēmām laiku īsināju es.
15.septembris 2023, 20:55 | links
 

Šodien Juglas kanālā kādus 150niekus sakasīt varēja, bet baigi kūtrie. Vakarā līdz saulrietam.
Vietējie, gar zāļu vai dziļuma kanti.
Uz džigu gumijām švakāk, spinerītis strādāja labāk.
30.augusts 2023, 21:22 | links
 
svens76 [14.aug]: Davis-Di [3m]: Davis-Di [10m]: Piedod, ja točkas nedod, tad dokam, doka jautājumi :Dnu ar točkām "ņesveķījos" jau sen:)))

svens76, 14.augusts 2023, 00:17

Jā uz ekrāna skatīšanos ar neaicini, es vēl jo projām nevienu zivi uz live neesmu noķēris!īstenībā jau nav tur ko mācēt, visi kam live, jau vek
velk
14.augusts 2023, 00:28 | links
 
Davis-Di [14.aug]: Davis-Di [10m]: Piedod, ja točkas nedod, tad dokam, doka jautājumi :Dnu ar točkām "ņesveķījos" jau sen:)))

svens76, 14.augusts 2023, 00:17

Jā uz ekrāna skatīšanos ar neaicini, es vēl jo projām nevienu zivi uz live neesmu noķēris!
īstenībā jau nav tur ko mācēt, visi kam live, jau vek
14.augusts 2023, 00:28 | links
 
Davis-Di [10m]: Piedod, ja točkas nedod, tad dokam, doka jautājumi :Dnu ar točkām "ņesveķījos" jau sen:)))

svens76, 14.augusts 2023, 00:17


Jā uz ekrāna skatīšanos ar neaicini, es vēl jo projām nevienu zivi uz live neesmu noķēris!
14.augusts 2023, 00:25 | links
 
Davis-Di [14.aug]: Piedod, ja točkas nedod, tad dokam, doka jautājumi :D
nu ar točkām "ņesveķījos" jau sen:)))
14.augusts 2023, 00:17 | links
 
Davis-Di [14.aug]: Davis-Di [12m]: Davis-Di [11m]: es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15

Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!:))

svens76, 13.augusts 2023, 23:53

Labi vismaz pamata bezmaksas konsultāciju iedod? Urbjot metālu ar parasto urbmašīnu sačakarēju elkoni 90 grādu lauzienā, kad urbis iestrēga, sāpēja kādas 2x nedēļas uz specifiskām kustībām, tagad vairs elkonis nesāp bet sāp apakšdelma viens no muskuļiem! Jūt gan mētājot BB, gan strādājot, bet pie lielākas slodzes pāriet ... bet līdz tam kad iestrādā f* pretīgi!mans ieteikums uztaisīt magnētisko rezonansi, var taisīt arī ultrasonogrāfiju, bet rezonanse būs precīzāku atradni

svens76, 14.augusts 2023, 00:03

Saprotu ka bez tā nav aršana. Tagad nākamās divas nedēļas tā pat nesanāks, ja nepāriet pēc nosūtījuma var pie tevis personīgi griezties?
protams
14.augusts 2023, 00:17 | links
 
Piedod, ja točkas nedod, tad dokam, doka jautājumi :D
14.augusts 2023, 00:14 | links
 
Saprotu ka bez tā nav aršana. Tagad nākamās divas nedēļas tā pat nesanāks, ja nepāriet pēc nosūtījuma var pie tevis personīgi griezties?

Davis-Di, 14.augusts 2023, 00:12


Jo MDF tā pat prasa nosūtījumu, tur diezgan ātri var tikt uz rezonansi.
14.augusts 2023, 00:13 | links
 
Davis-Di [12m]: Davis-Di [11m]: es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15

Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!:))

svens76, 13.augusts 2023, 23:53

Labi vismaz pamata bezmaksas konsultāciju iedod? Urbjot metālu ar parasto urbmašīnu sačakarēju elkoni 90 grādu lauzienā, kad urbis iestrēga, sāpēja kādas 2x nedēļas uz specifiskām kustībām, tagad vairs elkonis nesāp bet sāp apakšdelma viens no muskuļiem! Jūt gan mētājot BB, gan strādājot, bet pie lielākas slodzes pāriet ... bet līdz tam kad iestrādā f* pretīgi!mans ieteikums uztaisīt magnētisko rezonansi, var taisīt arī ultrasonogrāfiju, bet rezonanse būs precīzāku atradni

svens76, 14.augusts 2023, 00:03


Saprotu ka bez tā nav aršana. Tagad nākamās divas nedēļas tā pat nesanāks, ja nepāriet pēc nosūtījuma var pie tevis personīgi griezties?
14.augusts 2023, 00:12 | links
 
Willy [14.aug]: svens76 [10m]: Willy [16m]: svens76 [17m]: Willy [8m]: svens76 [20m]: Davis-Di [15m]: priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04

Domā bigbaitā izķeršu :Des teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējasTik svarīga tā uzvara!??:))...katrs asaris var atnest zeltu!:)))ja tā godīgi, tad to galveno balvu nemaz nevajag, bet gaisu pamaisīsimEi nu ei!?:)galvenais piedalīties!??....dzirdēju diezgan pieklājiga tā balva!saku godīgi ka nevajag:)))Tad ko Tu tur gani to asari!??:))...ej Dāvim palīdzi lasīt ogas!galvenā balva arbūzs!garatēts katram!:)))
copēt man patīk , tāpēc ganu:)))rīt ar razvetkā maucu:)))
14.augusts 2023, 00:04 | links
 
Davis-Di [13.aug]: Davis-Di [11m]: es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15

Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!:))

svens76, 13.augusts 2023, 23:53

Labi vismaz pamata bezmaksas konsultāciju iedod? Urbjot metālu ar parasto urbmašīnu sačakarēju elkoni 90 grādu lauzienā, kad urbis iestrēga, sāpēja kādas 2x nedēļas uz specifiskām kustībām, tagad vairs elkonis nesāp bet sāp apakšdelma viens no muskuļiem! Jūt gan mētājot BB, gan strādājot, bet pie lielākas slodzes pāriet ... bet līdz tam kad iestrādā f* pretīgi!
mans ieteikums uztaisīt magnētisko rezonansi, var taisīt arī ultrasonogrāfiju, bet rezonanse būs precīzāku atradni
14.augusts 2023, 00:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager