Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Saprotu ka bez tā nav aršana. Tagad nākamās divas nedēļas tā pat nesanāks, ja nepāriet pēc nosūtījuma var pie tevis personīgi griezties?

Davis-Di, 14.augusts 2023, 00:12


Jo MDF tā pat prasa nosūtījumu, tur diezgan ātri var tikt uz rezonansi.
14.augusts 2023, 00:13 | links
 
Davis-Di [12m]: Davis-Di [11m]: es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15

Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!:))

svens76, 13.augusts 2023, 23:53

Labi vismaz pamata bezmaksas konsultāciju iedod? Urbjot metālu ar parasto urbmašīnu sačakarēju elkoni 90 grādu lauzienā, kad urbis iestrēga, sāpēja kādas 2x nedēļas uz specifiskām kustībām, tagad vairs elkonis nesāp bet sāp apakšdelma viens no muskuļiem! Jūt gan mētājot BB, gan strādājot, bet pie lielākas slodzes pāriet ... bet līdz tam kad iestrādā f* pretīgi!mans ieteikums uztaisīt magnētisko rezonansi, var taisīt arī ultrasonogrāfiju, bet rezonanse būs precīzāku atradni

svens76, 14.augusts 2023, 00:03


Saprotu ka bez tā nav aršana. Tagad nākamās divas nedēļas tā pat nesanāks, ja nepāriet pēc nosūtījuma var pie tevis personīgi griezties?
14.augusts 2023, 00:12 | links
 
Willy [14.aug]: svens76 [10m]: Willy [16m]: svens76 [17m]: Willy [8m]: svens76 [20m]: Davis-Di [15m]: priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04

Domā bigbaitā izķeršu :Des teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējasTik svarīga tā uzvara!??:))...katrs asaris var atnest zeltu!:)))ja tā godīgi, tad to galveno balvu nemaz nevajag, bet gaisu pamaisīsimEi nu ei!?:)galvenais piedalīties!??....dzirdēju diezgan pieklājiga tā balva!saku godīgi ka nevajag:)))Tad ko Tu tur gani to asari!??:))...ej Dāvim palīdzi lasīt ogas!galvenā balva arbūzs!garatēts katram!:)))
copēt man patīk , tāpēc ganu:)))rīt ar razvetkā maucu:)))
14.augusts 2023, 00:04 | links
 
Davis-Di [13.aug]: Davis-Di [11m]: es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15

Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!:))

svens76, 13.augusts 2023, 23:53

Labi vismaz pamata bezmaksas konsultāciju iedod? Urbjot metālu ar parasto urbmašīnu sačakarēju elkoni 90 grādu lauzienā, kad urbis iestrēga, sāpēja kādas 2x nedēļas uz specifiskām kustībām, tagad vairs elkonis nesāp bet sāp apakšdelma viens no muskuļiem! Jūt gan mētājot BB, gan strādājot, bet pie lielākas slodzes pāriet ... bet līdz tam kad iestrādā f* pretīgi!
mans ieteikums uztaisīt magnētisko rezonansi, var taisīt arī ultrasonogrāfiju, bet rezonanse būs precīzāku atradni
14.augusts 2023, 00:03 | links
 
svens76 [13.aug]: Willy [16m]: svens76 [17m]: Willy [8m]: svens76 [20m]: Davis-Di [15m]: priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04

Domā bigbaitā izķeršu :Des teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējasTik svarīga tā uzvara!??:))...katrs asaris var atnest zeltu!:)))ja tā godīgi, tad to galveno balvu nemaz nevajag, bet gaisu pamaisīsimEi nu ei!?:)galvenais piedalīties!??....dzirdēju diezgan pieklājiga tā balva!saku godīgi ka nevajag:)))
Tad ko Tu tur gani to asari!??:))...ej Dāvim palīdzi lasīt ogas!galvenā balva arbūzs!garatēts katram!:)))
14.augusts 2023, 00:03 | links
 
Davis-Di [11m]: es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15

Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!:))

svens76, 13.augusts 2023, 23:53


Labi vismaz pamata bezmaksas konsultāciju iedod? Urbjot metālu ar parasto urbmašīnu sačakarēju elkoni 90 grādu lauzienā, kad urbis iestrēga, sāpēja kādas 2x nedēļas uz specifiskām kustībām, tagad vairs elkonis nesāp bet sāp apakšdelma viens no muskuļiem! Jūt gan mētājot BB, gan strādājot, bet pie lielākas slodzes pāriet ... bet līdz tam kad iestrādā f* pretīgi!
13.augusts 2023, 23:59 | links
 
Davis-Di [13.aug]: es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15

Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!
:))
13.augusts 2023, 23:53 | links
 
Willy [13.aug]: svens76 [17m]: Willy [8m]: svens76 [20m]: Davis-Di [15m]: priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04

Domā bigbaitā izķeršu :Des teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējasTik svarīga tā uzvara!??:))...katrs asaris var atnest zeltu!:)))ja tā godīgi, tad to galveno balvu nemaz nevajag, bet gaisu pamaisīsimEi nu ei!?:)galvenais piedalīties!??....dzirdēju diezgan pieklājiga tā balva!
saku godīgi ka nevajag:)))
13.augusts 2023, 23:53 | links
 
Davis-Di [13.aug]: es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15

Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!

..
13.augusts 2023, 23:47 | links
 
es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas

svens76, 13.augusts 2023, 23:15


Es nebiju starp tiem, FB redzēji ar ko nodarbojos, ražas laiks sakās!
13.augusts 2023, 23:44 | links
 
svens76 [13.aug]: Willy [8m]: svens76 [20m]: Davis-Di [15m]: priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04

Domā bigbaitā izķeršu :Des teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējasTik svarīga tā uzvara!??:))...katrs asaris var atnest zeltu!:)))ja tā godīgi, tad to galveno balvu nemaz nevajag, bet gaisu pamaisīsim
Ei nu ei!?:)galvenais piedalīties!??....dzirdēju diezgan pieklājiga tā balva!
13.augusts 2023, 23:44 | links
 
Willy [13.aug]: svens76 [20m]: Davis-Di [15m]: priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04

Domā bigbaitā izķeršu :Des teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējasTik svarīga tā uzvara!??:))...katrs asaris var atnest zeltu!:)))
ja tā godīgi, tad to galveno balvu nemaz nevajag, bet gaisu pamaisīsim
13.augusts 2023, 23:35 | links
 
svens76 [13.aug]: Davis-Di [15m]: priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04

Domā bigbaitā izķeršu :Des teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas
Tik svarīga tā uzvara!??:))...katrs asaris var atnest zeltu!:)))
13.augusts 2023, 23:31 | links
 
Davis-Di [13.aug]: priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04

Domā bigbaitā izķeršu :D
es teiksim pedējās dienas vairākas reizes iebraucu ar necilu laivu pārbaudīt točkas. vairāki sportisti aizmauca garām, neatpazina. zondē jau baigi visu pirms mačiem. jāmaskējas
13.augusts 2023, 23:15 | links
 
priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs

svens76, 13.augusts 2023, 23:04


Domā bigbaitā izķeršu :D
13.augusts 2023, 23:10 | links
 
Davis-Di [13.aug]: pēdējās dienās vissmukāko asari atradu ķīsī. par zandartu nemaz nerakstīšu:)))

svens76, 13.augusts 2023, 21:18

Atmet točku? :D
priekš kam? mači nāk, pašiem noderēs
13.augusts 2023, 23:04 | links
 
pēdējās dienās vissmukāko asari atradu ķīsī. par zandartu nemaz nerakstīšu:)))

svens76, 13.augusts 2023, 21:18


Atmet točku? :D
13.augusts 2023, 23:01 | links
 
RaimisD [13.aug]: Juglas kanālā viss pa vecam.
Asarīšu pilna mala. Tik izmērs nekāds:(
Jautrāk ņēma gar zāļu malu, ieskaitot sprīža garas līdaciņas uz džigu , Reins vibro aste.

Lielāki uz kants. Nu tādi, grami 200ts.Interesēja ne gumija, bet dzelži. Manā gadījumā dzeltenīgs spiners, mazākais kas ir.
pēdējās dienās vissmukāko asari atradu ķīsī. par zandartu nemaz nerakstīšu:)))
13.augusts 2023, 21:18 | links
 
RaimisD [13.aug]: Juglas kanālā viss pa vecam.
Asarīšu pilna mala. Tik izmērs nekāds:(
Jautrāk ņēma gar zāļu malu, ieskaitot sprīža garas līdaciņas uz džigu , Reins vibro aste.

Lielāki uz kants. Nu tādi, grami 200ts.Interesēja ne gumija, bet dzelži. Manā gadījumā dzeltenīgs spiners, mazākais kas ir.

Upē tas pats!;))
13.augusts 2023, 20:53 | links
 

Juglas kanālā viss pa vecam.
Asarīšu pilna mala. Tik izmērs nekāds:(
Jautrāk ņēma gar zāļu malu, ieskaitot sprīža garas līdaciņas uz džigu , Reins vibro aste.

Lielāki uz kants. Nu tādi, grami 200ts.Interesēja ne gumija, bet dzelži. Manā gadījumā dzeltenīgs spiners, mazākais kas ir.
13.augusts 2023, 20:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager