Sodi malu zvejniekiem

Kādus sodus piemērot
Dies nedod buushu kludijies par centimetru!...Kļūdies pa 2.cm,vai pa 5cm,tas ir tikai likums=noteiktais mērs.Tai pieejai jābūt.....ķer,atpūties,priecājies un tt.-lai (+i)-pieaugums visam būtu.Nu ierija tā zivtiņa pa dziļu,metīsi vēžiem?Atcerieties-rīt noteikti ar gribēsiet noķert,mazbērni jau tagad grib uz upi un ķert!!!!!!!!!Kad OPI iesim?
28.septembris 2010, 09:00 | links
 
iistenais vienkarsi ušakovam nav ko ēst :D


Vnk dala latviesu ir ka izsalkusi suni,rij,rij vairs jau nejiet bet vel rij :(
28.septembris 2010, 08:46 | links
 
Vispār esmu mierīgs kā pitons :)) un uz vardarbību nevienu neaicinu :) Mir, družba, festivaļ :)
28.septembris 2010, 08:39 | links
 
eMKa, eu, nu tak neesi kauslis..? Dies nedod buushu kludijies par centimetru. Žopa būs? :D

Piekritu parcopi.lv, taas razborkas finaalaa nevienam labu nedod. Nu labi, ja gribas pavicinaaties, tad taa ir iespeeja lietas labaa, bet savaadaak uzskatu, ka lielaaka jeega ir skaidroshanai un runaashanai, ij mani noveerojumi to pamato.

Un laikam toch, te baigie karatisti novaakushies :) Teoretiksi jau var izslaaniit visus malikjus,
šie paliks veel uzmaniigaaki, bet arodu nepametiis, tas toch.

mani ar vienreiz taisiijaas nogremdeet krutie onkas ar savu piepuushamo krutlaivu. Labi, ka bija liidzi uzticamais nazis, sliktakaa gadijumaa visi pa burbuli buutu nogaajushi, vismaz vinju puslis ar 40nieku hondu toch. A zem dibena, ta 30m dziljums :))) heh
27.septembris 2010, 23:27 | links
 
Vot tas ir normāls mušotājs -http://www.flyonly.lv/bbpress/topic.php?id=91
27.septembris 2010, 23:26 | links
 
eMKa
mans ir vieglsvars:(pļāc šad tad obidno
27.septembris 2010, 23:19 | links
 
vislielaakie malu zvejnieki ir muusu pashu acu priekshaa rigas centraa .Divi lieli juuras murdi iegruusti starp tiltiem spaarni piesieti krastaa -pats redzeeju shodien ka murdi bija pilni ar lashiem ,kaapeec vinjus neviens nekontrolee .Cik es zinu pat legaaliem zvejniekiem no 1.oktobra -liidz 15novembrim buus liegums jo lashi ies uz naarstu -tad kaapeec taam pipeleem murdi staav visu gadu daugavaa -un ja nedod Dievs kaads makskjernieks nokjers lasi un nepalaidiis valjaa cietums draud , bet tie pipeles var tonnaam kjert -un tad staasta ka vinji atjauno resursus lashu daugavaa bet nejau mees vinjus kjeram ,tie pashi pipeles jau vinjus izkjers tikai mees maksaasim par to lasi
27.septembris 2010, 23:03 | links
 
Ne pirmo reizi rodas iespaids, ka forumā puse tuvcīņas speciālistu nolasījušies :)))
Tikai reālā situācijā, darbības 75% gadījumu būs pavisam savādākas.
Jāsaprot ir tas, ka parasts makšķernieks, kāds esmu arī es, iet makšķerēt un baudīt dabu, nevis kašķēties un bojāt sev nervus. Tos pietiekami var pabojāt ārpus copes procesa, tāpēc nav nekāds brīnums, ka daudzi negrib iesaistīties nekādās darīšanās ar maļikiem.
Jā, runāt vajag. Aizrādīt vajag. Arī nelegālos tīklus pēc iespējas uzskatu, ka vajag iznīcināt. Bet nevajag riskēt ar savu veselību. Pamatdoma tak ir bijusi atpūsties un pamakšķerēt, nevis pārbaudīt kam stiprāka dūre.
27.septembris 2010, 22:55 | links
 
Jā, andris56, tāpēc būsim mierīgi, visu pacietīsim un labāk sēdēsim mājas un dzersim karstu tēju :D...
Tā kā sulla rakstīja, jau padsmit gados trenkāju fuckinos elektriķus...un skrien, ātri viņi skrien...un arī bailīgi līdz bezjēgai, ja no pāris pāris padsmit gadīgiem puišeļiem mūk...
Šobrīd, lai gan neesmu nekāds smagsvars, labāk nevajag izaicināt...esmu griezis tīklus, sievai laivā spiedzot- "dabūsi bietē", kad pa krastu blandās 3-4 resni rumpji...un pie foreļupes satikt mani ar zemmēriem neiesaku nevienam :)
27.septembris 2010, 22:48 | links
 
mk;es kilogramnieces laižu atpakaļ.
27.septembris 2010, 22:47 | links
 
mk;garām!NEDZERU!!!
27.septembris 2010, 22:40 | links
 
mk;garām nedzeru!!!
27.septembris 2010, 22:39 | links
 
Sula, vai esi padomājis par savu auto, kas krastā atstāts? Nav jau apsargātas stāvvietas, kur arī nav garantijas, ka viss būs kārtībā. Lābākā gadījumā izdurs riepas, bet var būt vēl bēdīgāk....Tad nu pierādi , ka ''nēsi nēģeris''!! Un neviens dabas draugs tevi neaizstāvēs, ja vietējie brakani gribēs tev ribas saskaitīt!! Nezāles grūti iznīcināt!!!!
27.septembris 2010, 22:35 | links
 
Murgs- akcija- noķer Engurē vismaz 5 kg līdakas un dabūsi 1L šnabja...pēc gada vari nebraukt :D
27.septembris 2010, 22:31 | links
 
kraft;izmakšķerē enguri sausu dabūsi miljonu!!!!!!!!!!
27.septembris 2010, 22:27 | links
 
murgs:

Pilnigas mulkibas: "AR MAKŠĶERI NEVAR IZMAKŠĶERĒT, NE UPI, NE EZERU KUR NU VĒL JŪRU." Var un kaa veel var! Tak hoth beedigi slavenie Alandi... JA visu baazh maisaa,
tad var ij okeaanu iztulkshot, pie pareizaa presinga...

Jau piemineeju, ka ja maak, tad ar makshkjeri (tb legaliem lidzekljiem) var sakert daudz vairaak zives nekaa tiiklaa. ok, tiklam mazaaki ieguldijumi un laika paterinjsh. Berniibaa liku savu mazo 30m tiklinju - nu sakeru savus 3-4 brekshus 3 raudas un varbuut vienu zanderiiti vai ashuku. Tagad par taadu "lomu" buutu nelaimiigs un teiktu ka ir totaala necope.

Tajas pashaas vietaas ar fideri , velci vai grunteni savilkt kilogramus man nesagadaa probleemas. (ja ir veelme) Taakaa manupraat, ja neskaita ljaunpratiigos tiklu licejus (kas liek 100+m un tirgo zives), tad ja biki rubii no copes un veel ir labi riiki, ponja, maaneklji un Laiks (kas ir pats dargakais shai padarishanaa) , salikt taadu defaulto sveetdienas tiiklu liceeju nav nekadas problemas.

parcopi.lv : Jaa ar tiem malikiem reizeem ir jautri. ir bijushi gadijumi, kad uz manu repliku, kaa tad kjeras? (vinja tiiklaa) sanjemu atbildi, ka shodien neesot kljova, zivis nestaigaajot... :DDD
27.septembris 2010, 22:18 | links
 
aakkis;tu izteicies precīzāk par mani!!!
27.septembris 2010, 22:14 | links
 
Šai valstī ir viss pakārtots: raustās tie kam nav aizsega,ir daudz brakaru-kurus nedrīkst aiztikt,ja mazā reģionā negribi savu dzīvi padarīt par murgu! Mani neviens nepārliecinās,ka korupcija beigsies,sauciet citos vārdos to!Kas ir ieaudzis-to nevar tā izskaust.Nevajag tēlot muļķus!Visi,vai valdība,vai pārējās instances visu to zina,alga maza-dzīve smaga..nu un katrs ar savām metodēm to cenšas sev padarīt labāku.Kurš maksā-tas brīvs....kurš pretojas(meklē taisnību) lai iet pēc likuma-paliks bez biksēm!Kamēr tie paši vēži to gaļas gabalu grauzīs-nekas nemainīsies!Tā pat koolīcija viena un tā pati-tak karti neigrajut=!!!!!!!!!!!!!!!!!
27.septembris 2010, 22:08 | links
 
sulla
manam toreiz paveicās,motorīts stiprāks bij:DDDD
27.septembris 2010, 21:40 | links
 
mlg2> no krūmiem parasti izlien CP, nevis laivas :))) Un mans novērojums, brakari tīklu licēji parasti ir slapstīgi un pagļēvi radījumi un paši raustās vairāk(suns zina ko ēdis).
27.septembris 2010, 21:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager