Sodi malu zvejniekiem

Kādus sodus piemērot
Bet ir taču sabiedriskie inspektori. Lejiet sabiedriskajiem un lai vizina līdzi VVD inspektoru. Bet nu valsts činavnieki atradīs dajebkādu otmazku lai tik nebūtu nekas jādara.
20.novembris 2012, 21:51 | links
 
V.S.O.P. dibiniet palīdzības fondu inspektoriem. Droši vien ka kaut ko tādu var uzveidot, gan jau arī kāds Ls tajā fondā ieripotu. Pat ja pa 5ls samestos aktīvākie copmaņi, tad gada griezumā sanāktu tīri smuks cipars.

micuks, 20.novembris 2012, 20:37


VVD palīdzību nepieņem, korupcijas riski esot. Ne graudā , ne naudā neņemot, jau piedāvājām reidos palīdzēt. Sadarbība ar valsts struktūrām esot OK.
20.novembris 2012, 21:40 | links
 
elektriķiem tikai restes!
20.novembris 2012, 21:28 | links
 
Urmaas, MK jau samet, tikai diemžēl ierēdņu armija visu noēd. Tāpēc laikam labāk ir nepirkt MK, bet gan MK naudu iemaksāt tādā fondā. Vienīgi jādabū ir indulģence no inspektoriem par copi bez MK :D
20.novembris 2012, 21:21 | links
 
Manu pašreiz sakopto ezeru kādreiz ar strāvu atbrīvoja no zivīm līdz tādam līmenim, ka palika tikai šņetoks, smalka karūsa un sīks līnis, kas saviesās kā blusas netīrā sunī! Pēc mana darba un ieguldījumiem ezers ir sācis dzīvot, tā ka elektrozvejniekim es tikai svinu dāvinātu! Ja ne svinu, tad sijātu sāli vietā kur saule neiespīd...
20.novembris 2012, 21:03 | links
 
Micuks:))
Mans tik par to,ka makšķernieki jau samet ,pērkot MK un valstij maksājot nodokļus. :)
20.novembris 2012, 21:00 | links
 
Urmaas, Tev laikam brille būs vajadzīga :) Kur es rakstu kaut ko par LM ieviešanu? Mana doma, ir ka ir fonds, kurā makšķernieki samet naudu, ir fonda pārvaldītājs, kurš piešķir naudu inspektoriem, degvielas iegādei, lai viņi varētu aizbraukt uz kādu konkrētu vietu, noreaģēt uz signālu par maluzvejniecību. Nu tas tā tādā primitīvā formā.
20.novembris 2012, 20:54 | links
 
,, bet inspektori tos risina papildinot no blakus avotiem sadarbojoties reidos ar PP, robežsardzi, policiju un citādi izlāpās.,,

Kā tas izskatās no likumiskās puses?

Zvejnieki un maluzvejnieki tos risina no blakus avotiem ,sadarbojoties ar ieinteresētajām,it kā,zivju krājumu uzraugošām personām un citādi izlāpās. ;)
20.novembris 2012, 20:54 | links
 
Micuks
Tu uz kurieni tēmē?Gadijumā ne uz LM ieviesšanu?Tu tik liels puika un vēl pasakām tici,ka no LM vietām atleks ari valsts inspektoriem?Neesi naivs. :)))
20.novembris 2012, 20:46 | links
 
sviests. padomājiet kāpēc.
20.novembris 2012, 20:41 | links
 
V.S.O.P. dibiniet palīdzības fondu inspektoriem. Droši vien ka kaut ko tādu var uzveidot, gan jau arī kāds Ls tajā fondā ieripotu. Pat ja pa 5ls samestos aktīvākie copmaņi, tad gada griezumā sanāktu tīri smuks cipars.
20.novembris 2012, 20:37 | links
 
V.S.O.P. info šoreiz ir par vienu konkrētu inspektoru. Iespējams, ka kādam arī ir vairāk, bet arī pie 30 pieliekot daždesmit litrus, tas ir nekas. Zinot platības, kuras ir jāpārrauga inspektoriem, viņiem arī daži simti litru uz mēnesi nebūtu nekas, lai varētu normāli izkontrolēt savu teritoriju.

micuks, 20.novembris 2012, 20:15


Gatavojot tikšanos ar VARAM ministru mēs ievācām datus gan par limitiem, gan par atalgojumu pa tiešo no inspektoriem. Tā kā info skar konkrētus cilvēkus tad tā paliks tikai pie mums un tiks izmantota paredzētajiem mērķiem, tomēr skaitlis bija ievērojami lielāks par 30 L mēnesī. Ir limiti uz konkrētiem transporta līdzekļiem, jā tie ir nelieli, bet inspektori tos risina papildinot no blakus avotiem sadarbojoties reidos ar PP, robežsardzi, policiju un citādi izlāpās tomēr arī bez šie papildavotiem 30L nav mēneša limits. Tas tikai tāpēc, lai info būtu godīgs. Nothing personal. Inspektoriem ir jāpalīdz kā vien varam.
20.novembris 2012, 20:32 | links
 
Tā dakšu būšana,saprotams,nav atbalstāma lieta,bet sportiskuma ziņā es to pielīdzinu makšķerēšanai-tā tāpat ir prasme,izveicība,pacietība,uzmanība... Slikti,protams,ja prasmes ir tik profesionālas,ka lomu var sākt tirgot:)
20.novembris 2012, 20:23 | links
 
Nu jā par tiem līdzekļiem jau saprotu...tapēc pats arī cenšos katru reizi ,kad esmu laukos noiet gar tiem strautiem :)
20.novembris 2012, 20:19 | links
 
V.S.O.P. info šoreiz ir par vienu konkrētu inspektoru. Iespējams, ka kādam arī ir vairāk, bet arī pie 30 pieliekot daždesmit litrus, tas ir nekas. Zinot platības, kuras ir jāpārrauga inspektoriem, viņiem arī daži simti litru uz mēnesi nebūtu nekas, lai varētu normāli izkontrolēt savu teritoriju.
20.novembris 2012, 20:15 | links
 
micuk

Pie tiem 30 L pielej vēl kādus daždesmit, nav īsti patiesība par šiem limitiem.
20.novembris 2012, 19:59 | links
 
Gaujiniek, biju es vīkendā vienā mazā pasākumā kopā ar sabiedrisko inspektoru. Tiesa gan ne Gaujas krastos. Staigājām tikai pa strautiem. Pat šo to noķērām. Bet tas tā. Nav jau brīnums, ka pie upes neredz inspektoru, viņš jau nemaz līdz tai upei nevar nokļūt jo uz mēnesi tiek izsniegti tikai 30l degvielas. Tas, ka sabiedriskie tērē savu ģimeņu budžetus, tas jau ir cits stāsts. Trakajiem pieder pasaule.
20.novembris 2012, 19:50 | links
 
Qvaldo -tu gan labs atstāji maliķiem tīklus,galvenais lai tavā klātbūtnē !!!
20.novembris 2012, 18:17 | links
 
Vāks ir arī ka man GNP divos piemājas strautos ,pie berzēm krasti nopēdoti tā itkā mežacūku bars būtu gar upi vandījies (domāju ka no taimiņiem tur nepaliek nekas...visus nodur)...un inspektori tur neiet garām NEKAD ,nav jau arī brīnums-kpēc lai viņi tērētu laiku uz tādiem strautiem ,ja var pārbaudīt kādu nopietnāku upi....
20.novembris 2012, 17:40 | links
 
Nu vot tas ir vāks - Sigulda, 19. oktobris ap 17:00, Vikmestes upītes ieteka Gaujā (apm. 300m no tilta) čaļi jau sastelējuši šķēršam tīklus vēsi kož krēslā - turpat blakām cilvēki mašīnas... bezpriģels. Negribēju bojāt - vēdzeļmeditāciju, pateicu ka pirmo reiz viņiem pašvaldības poličus nesaukšu un dodu 30 min laika...vietējie, galīgā pālī. Pieļauju ka tas pats notiek pie Vējupītes...
20.novembris 2012, 15:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager