Liela,Maza Jugla

PIEREDZES APMAINA SAJAS ABAS UPES!!
Pāris copes reizēs, M. Juglā tik vien kā 2 līdaku mēri un vairāki zemmēri. Sapals tā arī līdz Tīnūžiem nav ukāpis, laikam ūdens bij pa zemu.
28.maijs 2014, 10:00 | links
 
Lielajā Juglā ir kāds tagad bijis?Kā ar līdakām,asariem???

udo733, 2.maijs 2014, 21:35

Asari zem Ropažu dambja sauļojas seklumā, līdakām pirms nedēļas apetīte bija laba uz sapaliem domātajiem naktstārpiem, bet pilnas ar nobriedušiem ikriem bija...

itaalis, 3.maijs 2014, 00:03

Ok,aizbraukšu šodien pačolēt kas tur labs.
3.maijs 2014, 08:03 | links
 
Lielajā Juglā ir kāds tagad bijis?Kā ar līdakām,asariem???

udo733, 2.maijs 2014, 21:35


Asari zem Ropažu dambja sauļojas seklumā, līdakām pirms nedēļas apetīte bija laba uz sapaliem domātajiem naktstārpiem, bet pilnas ar nobriedušiem ikriem bija...
3.maijs 2014, 00:03 | links
 
Lielajā Juglā ir kāds tagad bijis?Kā ar līdakām,asariem???
2.maijs 2014, 21:35 | links
 
Čau vīri. Kas Lielajā Juglā labs notiek? Vimba vēl kursē?
25.aprīlis 2014, 11:20 | links
 
Šodien Līmenis upē augšā burtiski pa metru!ja izdodas atrast kādu pretstraumi tad vēl kaut cik, bet principā visu nes prom!
copes bija itkā, bet salīdzinoši maz!
10.aprīlis 2014, 20:47 | links
 
Mazajā juglā cope ir ok!
Vakar 3 stundās divas vimbas noķēru! Daudz nerealizētas copes!
7.aprīlis 2014, 15:24 | links
 
Sodien L-Jugla no Zakumuizas lidz Ropaziem nevienas copes! Cik satiku citus zivju tikotajus, taja posma, ari nulle! Tur laikam tikai Itaalim keras! :)))

janexi, 5.aprīlis 2014, 18:35


Nu gadaas arii taa, bet vai kjeras vai ne, to es Jums riit pateikshu. Plaanota riita cope, tik nezinu ko uz aakja likshu :(
5.aprīlis 2014, 20:08 | links
 
Sodien L-Jugla no Zakumuizas lidz Ropaziem nevienas copes! Cik satiku citus zivju tikotajus, taja posma, ari nulle! Tur laikam tikai Itaalim keras! :)))
5.aprīlis 2014, 18:35 | links
 
Kāds ir bijis nesen Lielajā Juglā, ap kangariem?
K.kas notiek tur?
5.aprīlis 2014, 17:32 | links
 
džeki, kā ar copi ir mazās juglas sākumā pie ezera? vai tur vispār var pacopēt?
nav nekad būts, bet tas tik tuvu centram ka pilnīgi prasās aizlaist paskatīties, tikai negribās baigi aplauzties.
4.marts 2014, 12:32 | links
 
skatos mazaa juglaa pie liichiem valjaa un uudens liimenis saliidzinoshi zems ..varbuut kaads jau ir metis kaadu grunteni vai uz pludinja?varbuut ir veerts aiziet pacopeet
2.marts 2014, 18:27 | links
 
Nu tā, Mazā Jugla pie Līčiem-vaļā, un taz nozīmē tikai to, ka var sākt peldināt pludiņu ur šādiem vai tādiem tārpiem :)
Drīz ari būs info par Lielo Juglu :)
21.februāris 2014, 17:39 | links
 
sveiki koleegji :)
Kas darās Lielajā Juglā ar ledu. nedēļu tur nav būts. varbūt kāds garām braucot ir redzējis. paldies :)
20.februāris 2014, 17:50 | links
 
Ap Ropažiem

Piickotaajs, 21.oktobris 2013, 14:12[/quote]
Es vakar biju virs Ropažiem un man gan pilnīgi nekas!
21.oktobris 2013, 15:35 | links
 
P.S. Tas bija par līdakām!Piickotaajs, 16.oktobris 2013, 09:48Ap kuru vietu copēji?

udo733, 19.oktobris 2013, 17:56



Ap Ropažiem
21.oktobris 2013, 14:12 | links
 
Šodien pabūts L.Juglā. Ņēma negribīgi, uzknābjot, bet viena zaļā skaistule tomēr devās man līdzi uz mājām)
20.oktobris 2013, 17:38 | links
 
esmu runajis ar pagastu par taa upes posma sakopsanu kas tek cauri stopinu nov.,bet pagaidaam 0 emocijas!Varbut ar saa foruma palidzibu var saorganizet kaadus makskerniekus kas te makskeree,vismaz ziemaa kad uz upes uzsalst ledus,apzaget sakritusos kokus un t.t.isak sakot uzrikot talku!Takaa labrat gaidu atsaucibu!
19.oktobris 2013, 22:18 | links
 
jaa,esmu dzirdejis ka m.juglaa tuvaak dobelniekiem kur akmenainaks,kracainaks kadi pumpainaas sugas parstavji ir maniti,bet tie tad ir jaieraksta sarkanajaa gramataa!butu es naudigaks vecis,kadu maiseli ar sikajiem pumpainajiem iesautu es ieksaa pa kluso savaas piemajas kracitees,tad varbut pec gadiem kad busu pensijja varetu ari kadu nokert!bet vispirms taa upe ir nedaud jasakopj,jo taa ir parvetusies pa bebru midzeni,un zemudens zalbaribas audzetavu!tagad zaleem pie zemaa limena pustot,manskiet visaas zivis beg no taas upes uz juglas ezeru,un saubos vai kaads pumpainaas dzimtas parstavis tur bazis ieksaa savu degunu lai raditu pecnacejus!zell,bet fakts!
19.oktobris 2013, 22:11 | links
 
paldies,tikko iepazinos,nenaaca man prataa ka m.juglaa ir ieklauta lasu upju sarakstaa,kur aizliegts rudenii spiningot!

anapurkis, 19.oktobris 2013, 21:51


Upēs liegumu ievieš ne tikai lašu sakarā :) Bet pa kādam pumpainajam trāpās Juglās.
19.oktobris 2013, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager