Liela,Maza Jugla

PIEREDZES APMAINA SAJAS ABAS UPES!!
jap, siikie asareeni ir pamodushies un badaa! pat nakteniekus nesmaadee :)
16.maijs 2012, 18:15 | links
 
Vakar vakarā biju uz L Juglu copes tikai uz slieku, bet vieni vienīgi mazie asari, kā nenormāli rausta fīderi un pludu.
16.maijs 2012, 09:58 | links
 
vai kads Juglas ezera ir ko meginajis pedejas dienas? man kaut ka nesokas. izfidereju visu maximas/salmo krastu 4dienas un teiksim pa tukso. vai nu gliemezi nograuz slieku, vai kads asuks piekeras. visas copes tikai un vienigi uz slieku. balto pat neaiztiek. kas pa stelli?
16.maijs 2012, 09:53 | links
 
Tās pīles tikai pagājušogad lielākā daudzumā parādījās, vismaz tur kur es copēju. Rudenī vispār kašmars var teikt, kad barā salasījušās un kreisē pa upi turpu šurpu, tāds troksnis, kad ierauga tuvumā cilvēku.
9.maijs 2012, 08:00 | links
 
...berdanka tur nepalīdzēs...ibio ...
Un likumi ar neatļauj...
8.maijs 2012, 20:54 | links
 
Pret nirējpīlēm berdanka ir domāta .
8.maijs 2012, 20:52 | links
 
...šodien Juglā aplauziens ,-fīderīts + mahs...
Nu nevar šos rīkus apvienot ,nevar ...
Smalci salasīju , atpūtos arī labi ...
Visiem -Ne asakas...
P.s. -tās nirējpīles traucē reāli ,ņurko tur ,kur krīt barotava...,ibio...
8.maijs 2012, 20:03 | links
 
nazi, kuraa posmaa tas bij? ceru ka ne ap ropazhiem?
30.aprīlis 2012, 08:52 | links
 
Lielajā Juglā jauns rekords pārkāpjot makšķeru skaitu. uz diviem cilvēkiem 31 gruntene. Teikšu ka tīri smuka vimba ķerās tīri smukas.
30.aprīlis 2012, 08:39 | links
 
Puis.Tad izsakies skaidrāk.Neredzēt copi jūs tur visi varējāt.:))
15.aprīlis 2012, 16:40 | links
 
eu, a kas juglaa ar vimbaam? iet? ropazhos pie hesa vechi seezh? kaads liimens?
15.aprīlis 2012, 16:33 | links
 
kurs tev teica ka es viens sedeju ? p.s. ar likumiem citus baro. :D nezinatu likumu tad nerakstitu vispaar maksk.forumos. ja teiksu ka 4 makskeres uz trim cilvekiem bija morali labaak paliks :D ?
15.aprīlis 2012, 16:23 | links
 
urmas, vish raksta "pat copi nepamanijam"(daudzskaitlii), bet saakumaa mineeja ka "Noseedeju sodien no "(tas vienskaitlii!) vai nu gramatika klibo vai tieshaam likumus nezin!
es jau domaaju ka shie divataa bijushi, jo vienam ar divaam grunteneem un 2 pludinjnieceem ir kaa ir... :D
15.aprīlis 2012, 16:23 | links
 
Puis.Kā ir ar MN?:
Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:

11.1. divus makšķerēšanas rīkus iekšējos ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi;
11.2. četrus makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja kopējais āķu skaits nepārsniedz astoņus āķus un katram rīkam ir ne vairāk kā četri jebkura veida āķi. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.
15.aprīlis 2012, 16:16 | links
 
Noseedeju sodien no 6 no rita lidz 13.00 pie pagrieziena uz Bajariem aiz Zakjumuizhas. divas gruntenes un divi pludini...pat copi nepamanijam...Bet laiks superiigs ! :D p.s. visus pareizticigos apsveisu Lieldienaas !!!
15.aprīlis 2012, 16:12 | links
 
Vakar pie abu upju satekas ne copes,viens kungs sēdēja ar fīderi no 6 rītā,arī pa nullēm. Šodien super-Juglā lejpus kūdras tilta pa 3 st. ducis raudas pašam un pusducis garāžas kaķiem,tas pa dienas vidu,tad pagriezās vējš un cope beidzās...
7.aprīlis 2012, 17:18 | links
 
:))neesmu,neesmu es sapalu redzeejis,kur tad man taadu briinum zivi redzeet:))
6.aprīlis 2012, 20:29 | links
 
To NG:
Ok! :) uz PM aizsuutiiju piedaavaajumu! Prieciigas olinjdienas! :)
6.aprīlis 2012, 18:56 | links
 
Tik veelu gan nee, risks ka neko neiefilmeesim, tad mekleesos citur :)
6.aprīlis 2012, 18:32 | links
 
NG! veel varam runaat uz 7dienu(ar uz 14 vai 15tiem)! zakjis olas buus atnesis, saveejaas jau buusim durviis iespiedushi un nokraasojushi :D Jo ja riit, tad sanaaks uz baigo bobeni! Ja veel tieshaam zinaatu kas peedeejaas dienaas ir noticis ar uudensliimeni tad veel vareetu taa uz pusaklo :)
6.aprīlis 2012, 18:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager