Nāk ziema, ko nu?

jā!!! aliņģu noēnošana ir svarīga it sevišķi ķerot bailīgos ziņkārīgos aizbomīgos asarus jo ja tiem kaut kas nepariks kad šie aizpeldēs lāi kā censtos izvilkt neizdosies nevienu lielo!!!
roluks7 kur tu parasti copē (ziemā)???
7.novembris 2007, 21:22 | links
 
Runājot par zemledus copi , tad svarīgi pēc āliga izurbšanas to iztīrīt no ledus un iebērt tajā sniegu lai zivs nebaidītos un ālingis nesaltu ciet tik ātri .Ja atstā to sniega tūti kas izveidojās urbjot tad aukla bieži aizķerās , toties tas neļaus gaismai iespīdēt ūdenī un zivs nebaidīsies.
7.novembris 2007, 21:08 | links
 
neaizmirsti sardziņus vis labākie ir lavsāna praktiski vis jūtīgākie lieti noder laiviņa kur sakrāmēt visas savas pekeles aiziet saborēt āliņģus ir viens bet vakarā tikt nost no ledus kad visu dienu esi skraidijis no āliņģa pie āliņģa ir pa visam kas cits!!! pirmajā copes reizē vajadzētu sarunāt kādu pieredzējušāku lai pamāca kas un kā!!!
7.novembris 2007, 20:17 | links
 
Nu pārējo tu uzzināsi nonākot uz ledus , svarīgi ir pariezi sagērbties ,galvenais nesasvīst nonākot uz ledus citādi būs auksti!Ja daudz naudas der nopirk peldošo kombinzonu .
7.novembris 2007, 20:06 | links
 
urbis ir kautkādas makšķeres ir un kautkādas bļitkas mormoškas ar (nezinu kas bet vēl vesela kaudze)
7.novembris 2007, 19:53 | links
 
svarīgākais ir urbis bez laba urbja nekā!!! protams makšķerītes sākumam derēs 1 mormiškai 1 vertikālaiai 1 šķērsbļitkām nu vēl kaudzēm sīkumiņi sardziņi mormiškas bļitkas auklas...
7.novembris 2007, 19:43 | links
 
Nav jau tādas savarīgākas lietas , gan makškere, gan sardziņš, gan mormiškas , gan spēles- viss ir svarīgi!Tas ir vienots mehānisms!
7.novembris 2007, 19:41 | links
 
nekad ziemā neesmu makķerējis bet ir doma šogad sākt to darīt jau esmu sapircis visādus loriņus tapēc interesē kas būtu tas svarīgākais jānopērk..
7.novembris 2007, 19:36 | links
 
pārpratu gan!!! ja pa pirmo ledu tad....
uz pirmā ejošākās mantas ir 1 nr salmo bļitka ar tādu baltu uzlīmīti kurā atspīd visas varavīksnes krāsas
man jav ļoti patīk sudrabs bet nelaime viena, bļitkas ir dārgas un ļoti garšo līdakām ar bļitkām jāekspermentē atrast īsto ir grūti!!!
7.novembris 2007, 19:27 | links
 
Nē ,Tu mani pārprati Toms 004! Ja mēs runājam par asariem tad labāk jau būtu uz pirmā ledus ar bļitkām vai balansieriem mēgināt , lomi būs lielāki.
7.novembris 2007, 19:11 | links
 
tas ir uzbravciens vai kā roluks7????
7.novembris 2007, 19:05 | links
 
Visu ciņu Tev tom004 , var jau daudz diskutēt kā jāmakšķerē. Ja man vajadzīgs eksperta padoms tad manam tēvam ir 60 gadu pieredze makšķerēšanā un sievas opim vēl lielāka , kā nekā Latvijas PSR čempions zemledus makšķerēšanā.Katrs copmanis jau pats izvēlās sev piemērotāko makšķerēšanas veidu.
7.novembris 2007, 18:47 | links
 
par to ledus plaisāšanu... man arī pirmo reiz nebija diezko omulīgi!!! bet esmu atkodis ka tajā laikā asari slēpjas zālēs es pie zālēm mazliet sabaroju un sāku vilkt!!!
7.novembris 2007, 18:16 | links
 
Noteikti neaizmirsti par urbi.
Kad pirmo reizi uzkāpsi uz ledus var pārsteigt tādi nepatīkami dobji trokšņi, un brīžiem var būt tāda sajūta ka ledus sakustās, bet tas ir tādēļ ka ledus nosēžas un par to nav jāuztraucas. Vismaz es pirmajā reizē uzkāpjot uz ledus drusku nobijos kad izdzirdēju to skaņu un nodrebēja ledus zem kājām.
7.novembris 2007, 17:35 | links
 
Noteikti neaizmirsti par urbi.
Kad pirmo reizi uzkāpsi uz ledus var pārsteigt tādi nepatīkami dobji trokšņi, un brīžiem var būt tāda sajūta ka ledus sakustās, bet tas ir tādēļ ka ledus nosēžas un par to nav jāuztraucas. Vismaz es pirmajā reizē uzkāpjot uz ledus drusku nobijos kad izdzirdēju to skaņu un nodrebēja ledus zem kājām.
7.novembris 2007, 17:35 | links
 
Tu vari izstiepties vai sarauties, bet ja nebūsi piesējis protams, ka nogrims... :D nu tu dod... :D
Ar viņiem jau tikai jāpiesaista uzmanība nevis jābaro :)))
Nu par to peldēšanu jā... Mēs ar copējām privātā dīķi un točna zinājām, ka tur neviens nepeld. Bet nevajag jau lielus tos gabalus. Saberz riktīgi un tad jau pašī līdz pavasarim būs aptrulinājušies ūdenī un grunts pa 5 reiz būs ieskalojis zem dubļiem u.t.t. Taka nekādu lielo postu nenodarīsi.
7.novembris 2007, 17:12 | links
 
uzprasi N grabovskim viņa rakstos copes lietās es pirms gadiem 2 to ģēlu salasijos. gribi tici gribi netici bet asarus var piebarot atbrauc uz sedas purvu vai uz kādu citu ezeru kurā ravdas un citas sīkzivis nav un paprovē redzēsi...!!!!!
7.novembris 2007, 16:04 | links
 
Tomam004. Nu kāda asarim var būt attīstīta oža ? Attīstīta oža ir tik tām zivīm kas mēdz ķerties tumša diennakts laikā - zuši, vēdzeles , raudas , brekši , līņi , karpas utt.Pie tam asariem ir periodi kad var vispār uz mormiškas neko nelikt , tikai mormiškas spēle . Tāpēc jau arī viņus ķer uz bļitkām.
6.novembris 2007, 21:00 | links
 
laba doma bet problēma viena tie stikliņi nogrims!!! bet kautko šitik orģinālu dzirdu pirmo reizi!!!!!!!!!!!!
6.novembris 2007, 20:30 | links
 
Ha kauko sitaadu pirmo reizi dzirdu ideja laba! vajadzees pameeginaat! tikai neber tos stiklinjus tur kur juunijaa iesi peldeeties! ha
6.novembris 2007, 19:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager