Nāk ziema, ko nu?

Laika prognozes rāda,ka nākamnedēļ būs vēl drusku siltāks paršonedēļu..
26.novembris 2015, 20:48 | links
 
Labāk ir neriskēt un biku pagaidīt,kad ledus būs savi 5-7 cm biezs,nu ne jau šonedēļ tas tā būs,gan varbūt jau nākamnedēļ vai varbūt pat vēl vēlāk.

martinsgrinb, 26.novembris 2015, 18:44


Jo vairāk Tavus domu graudus lasu, jo vairāk domāju, ka Tu šo forumu nobeigsi un pārvētīsi par bezjēdzīgu diskusiju bez satura.

Tu idiots esi? Ieej laika prognozēs un paskaties, nevis gvelz kaut ko.
26.novembris 2015, 19:27 | links
 
Bruno, kāpēc tad no pāris radzēm nebūtu jēgas?
Tās reizes, kad iets pa pliku un slapju ledu (vēl labāk vējā), ir licies, ka pat 2 gabalas varētu būt atspaids.
Protams, tā bieži negadās, bet tomēr.
26.novembris 2015, 19:24 | links
 
Labāk ir neriskēt un biku pagaidīt,kad ledus būs savi 5-7 cm biezs,nu ne jau šonedēļ tas tā būs,gan varbūt jau nākamnedēļ vai varbūt pat vēl vēlāk.
26.novembris 2015, 18:44 | links
 
Var,bet jēga maza. Ja nu vienīgi katrā pumpā pa radzei.
26.novembris 2015, 15:35 | links
 
Vasali,
jautājums tāds: vai autoservisos var noradžot ziemas zābakus? Ir kāds mēģinājis?
man norfin yukon zābaki, zole neizskatās no tām plānākajām, bet mīksta.
26.novembris 2015, 15:03 | links
 
viss jādara ar prātu,un nevajag būt pārgalvīgiem!;)man nav gādījies un tpfu tpfu tpfu arī negribu lai gadās...
25.novembris 2015, 21:59 | links
 
Kādam ir gadījies kādreiz ielūst ledū? Tas nav īsts zemlednieks ,kuram tā nav bijis,es esmu,to vajag izbaudīt kaf pēc tam jāsalst ,bet nav diez ko pašam laboo?

martinsgrinb, 25.novembris 2015, 21:25


Martinsgrinb!!! Nu zini ja ar galvu draudzējas tad pa lielam neielūst! Es vēl neesmu ielūzis, un ja ledus šaubīgs pārbaudu ar vergu!
Otra lieta redzu tev trūkst komunikācija ar cilvēkiem tāpēc drukā visu kas tik ienāk prātā sākot ar muļķīgiem un ne tik muļķīgiem jautājumiem un beidzot ar saviem spriedelējumiem tam ir domāts draugiem.lv vai facbook, te pa lielam ir cilvēki kas maķenīt nopietnāk štuko pa copi. Tā ka beidz lūdzu nerrot tautu un stingrāk piedomā ko rakstīt.
25.novembris 2015, 21:58 | links
 
Ir man viens gadījums iz ziemas copes,kad kaut kad šī gada martā,kad bija atkusnis.Toreiz es copēju ar motili un mazu mormiškiņu,ķērās labi ,bet maziņi plicīši,kāda raudiņa,un tad pieķēras ķīsēns uz gramiem 60,sāka satumst,cope kļuva vāja.Es pārtraucu copēt un gāju uz upes ietekas pusi dīķī ar visām zivtiņām,jo gribēju tās ielaist tur .Skatos unjutu,ka ledus sāka šūpoties,tad apstājos,labi ,ka krasts bija samērā tuvu,ledus sāki grimt un tad plukšķ ,esmu aukstajā ūdenī,centos ātrāk tikt malā,bija krēsla jau tad.Bija ļoti slikta sajūta,ka es vai slīkstu,bet uz krastmalu tiku.Nu pašam bail toreiz bija,pēc tam jau sirds palika lēnām mierīgāka,esmu to jau izbaudījis.Katrā ziņā vienreiz zinu,ka uz tā ledus tik tik vēlu ,kad atkusnis jau ilgi,nelīdīšu.
25.novembris 2015, 21:51 | links
 
Kādam ir gadījies kādreiz ielūst ledū? Tas nav īsts zemlednieks ,kuram tā nav bijis,es esmu,to vajag izbaudīt kaf pēc tam jāsalst ,bet nav diez ko pašam laboo?
25.novembris 2015, 21:25 | links
 
Laikam toreiz ap šo laiku bija pirmais ledus,uz kura varēja kāpt,tā bija?vai tomēr ne,precīzi neatceros.:):)))))
25.novembris 2015, 21:11 | links
 
atceras pagāišgadu
25.novembris 2015, 21:09 | links
 
Bet ir jau ledus vien kādu 1,varbūt kur 2 centus biezs.
25.novembris 2015, 21:08 | links
 
Labu sapni redzēji vai?
25.novembris 2015, 21:06 | links
 
nosapņoji
25.novembris 2015, 20:06 | links
 
Biju šodien uz Burtnieku, ledus labs, stabils, uziešana normāla. Ledus kādi 7-10cm.
25.novembris 2015, 19:58 | links
 
Vecupēs ja ir ledus, tad mazos ezeros, gan jau arī kaut kur ir.
25.novembris 2015, 19:17 | links
 
Vai tagad vēl ezeros ir iespējams iemest makšķeri,vai jau nav ledus kārtiņa izveidojusies,gan jau Pierīgas ezeriem vēl nav ledus kārtiņa,bet gan jau iekšzemes ezerus ir pārklājis ledus.?-.

martinsgrinb, 25.novembris 2015, 18:09

Tu normāls esi?!!!
25.novembris 2015, 18:39 | links
 
Vai tagad vēl ezeros ir iespējams iemest makšķeri,vai jau nav ledus kārtiņa izveidojusies,gan jau Pierīgas ezeriem vēl nav ledus kārtiņa,bet gan jau iekšzemes ezerus ir pārklājis ledus.?-.
25.novembris 2015, 18:09 | links
 
Kāds varbūt ir copējis ziemā ar ziemas fīderi,kādas atsauksmes par šo copes veidu?

martinsgrinb, 24.novembris 2015, 17:17

http://www.copeslietas.lv/site/video/player/1714-2013-02-20-par-ziemas-fideri.htm
24.novembris 2015, 20:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager