Nāk ziema, ko nu?

Kāds varbūt ir copējis ziemā ar ziemas fīderi,kādas atsauksmes par šo copes veidu?

martinsgrinb, 24.novembris 2015, 17:17


Paprovē jerku ziemā, ļoti labas atsauksmes.
24.novembris 2015, 20:16 | links
 
Es gribeju pierkt MB nopirku audi jums neskiet ka jus te rakstat pilnigus meslus.,????

pipars1987, 24.novembris 2015, 19:26

Pašam šķiet, ka loğisks teikums sanāca?
24.novembris 2015, 20:08 | links
 
Es gribeju pierkt MB nopirku audi jums neskiet ka jus te rakstat pilnigus meslus.,????
24.novembris 2015, 19:26 | links
 
Nak ziema,ko,nu nu neko sedi majas ko nu.
24.novembris 2015, 19:24 | links
 
Man ir krievu razojums urbim un nekadu sudzibu ja ta zive tur ir tad vina keras. Zivim ir pie astes ar ko to caurumu taisi ! Sitie stasti kas labaks tas ir ta izradisanas cik pelni un nekas vairak ta luk !!!!!!!
24.novembris 2015, 19:06 | links
 
Vot tāda interesanta tēma - a jūs par urbjiem da urbjiem vienā laidā! Piekrītu, tas piederās pie tēmas - bet nu kaut kā to varētu atšķaidīt arī ar citām apakštēmām :))))...
P.s. jo konkurentiem neasāki urbji, jo lēnāk šiem sanāks mani apurbt ;)) ... tāpēc neasi urbji tas ne vienmēr ir mīnuss ;)))))...
24.novembris 2015, 18:40 | links
 
martinsgrinb,, a davai puis, uzraksti postu !
...ko, ar, ko, kā Tevi insē cope, jo jautājumu diapazons ir pārāk plašs !
Pasties lapas sākumā,,,,mums experti ir pa zortēm, kas uz spini, kas uz fīderi !!!
Bik sašaurini,,,citādi tavs ceļš uz elli bruģējas ar labiem nodomiem :)
24.novembris 2015, 17:23 | links
 
mirtin,,, tieši tā - nenožēlo,,,nenožēlo, jo ir gribēšana un iespēja un tas ir apsveicami!!!

...bet šeit ir tāda tendence, ka uz varbūt netik zinošu ļaužu jautājumiem par lietām.... nu biedējam mēs viņus !
24.novembris 2015, 17:19 | links
 
Kāds varbūt ir copējis ziemā ar ziemas fīderi,kādas atsauksmes par šo copes veidu?
24.novembris 2015, 17:17 | links
 
RU urbji ir skaļi. Un tas mani galīgi neapmierina. Jo patīk pastaigāt asarus pameklēt.
Ja ir iespēja un patīk braukt ar Volvo, tad kāpēc braukt ar žiguli? Vienalga, vai tā būtu kaļina, vai samara, vai kāds cits radijums. Žigulis ari āfrikā ir žigulis. :)
24.novembris 2015, 16:53 | links
 
bushmans - izlasīju... sāpe par to, ka nedzeru :DDD Negribēju nekādi aizskart, gribēju tikai pateikt, ka nenožēloju nevienu centu, ko esmu izdevis par labiem urbjiem, tāpat kā par ziemas copes kostīmu, veļu un zābakiem.
Ziemas copei ir pavisam cits smeķis:)))
24.novembris 2015, 16:46 | links
 
..mirtins, postu līdz galam izlasiji, maz!
Ir baigi forši braukt ar Lambordini Diabolo, bet cik tādu Latvija ir?
Atkārtošu vēlreiz : Katram ir jāizvērte Savi copes paradumi, mērķa zivs, urbja apkopes un asināšanas iespejas,,arī transportēšanas gabarīti un galu galā cena,,,vai viņa copes biežums un iespējamie lomi ir to ieguldijumu vērti !!!
Nu nepatik man griezt ar kreiso roku un negribu katrai zivju sugai savu urbi,,man vajag universālu,..lai i Lielupes asarim, i lidakai i breksim!
Es tak nevienam nelieku pirkt to vai citu urbi...es saku, ka tie padomi tjipa tas vai cits ir vislabākais ir garām !!!
..še pat sludinajumu sadaļā,,,ir cilvēki , kas tagad mēģina notirgot un kaut biku atsist atpakaļ ieguldijumus štrumos, ko nopirkuši pēc ieteikumiem,,,neapdomājot savas vēlmes, pieredzi un iespējas !!!
Tas pats bembis piem. ļoti laba mašīna, bet kāda slava,,,,tikai tapē, ka no skolas sola uzreiz sēžas viņā,,, te tas pats !
24.novembris 2015, 13:10 | links
 
.. kkā dīvaini, pa kuru laiku, jūs tos daudzos borus
*noborejat* man divi pietūnēti Ļeņingrad-ieši, viens slapjam, otrs sausam ledum,,,jau gadus 30-it!
..tik nevajag pārprast, tas nav uzbrauciens,,,vienkārsi neredzu jēgu šiem strīdiem,,,pavasarī strīdamies, kurš motors, kurš spinis utt. labāks, bet katram savs!
nu piem ,ja man nepatīk urbt uz kreiso pusi,,tad tāds urbis uzreiz atkrīt,,ja es pats vai kāds meistars netālu tos nažus man nevar uzasināt, bet jāved uz otru Latvijas galu,,,nu piedodiet arī tāds urbis nav vajadzigs! un so visu saliekot kopā un vēl nopirkt pašu bori par bargu naudu !!!
Katram ir savi copes paradumi, vēlmes un iespējas ... =.. tape iedzersim ,lai mūsu vēlmes......!

bushmans, 24.novembris 2015, 08:58



Bushman, kad sāksi bļitkot asarus, tad sapratīsi, kuri ir atšķirība :DDD Es savu Ļeņingradu, kā pieslēju pie sienas, kad nopirku Rapalu,tā ne prātā nenāk, to vilkt atkal laukā :D. A Mori piepirku dēļ labas cenas un lielāka diametra... ja nu pēkšņi breksi sagribas pasēdēt :D
24.novembris 2015, 12:28 | links
 
Jeb kuras firmas boris ieurbjot akmenītī gliemežot vairs neņems. Tā ka nav ko kasīties kurš labāks vai sliktāks.
24.novembris 2015, 10:26 | links
 
.. kkā dīvaini, pa kuru laiku, jūs tos daudzos borus
*noborejat* man divi pietūnēti Ļeņingrad-ieši, viens slapjam, otrs sausam ledum,,,jau gadus 30-it!
..tik nevajag pārprast, tas nav uzbrauciens,,,vienkārsi neredzu jēgu šiem strīdiem,,,pavasarī strīdamies, kurš motors, kurš spinis utt. labāks, bet katram savs!
nu piem ,ja man nepatīk urbt uz kreiso pusi,,tad tāds urbis uzreiz atkrīt,,ja es pats vai kāds meistars netālu tos nažus man nevar uzasināt, bet jāved uz otru Latvijas galu,,,nu piedodiet arī tāds urbis nav vajadzigs! un so visu saliekot kopā un vēl nopirkt pašu bori par bargu naudu !!!
Katram ir savi copes paradumi, vēlmes un iespējas ... =.. tape iedzersim ,lai mūsu vēlmes......!
24.novembris 2015, 08:58 | links
 
Sazanss neņem ļaunā,Abu Garcia ledus urbis ir pēdējais nabags,salīdzinājumā ar Moru ,Heinola var urbt,par Rapalu nemācēšu teikt nau bijusi darīšana.

primaats, 23.novembris 2015, 20:48


Man ir bijuši daudz un dažādi bori. Tostarp Rapala, Mora, Barnauls un vel šādi tādi brīnumi. Pagājušajā gada sezonas sākumā iegādājos Abu Garcia bori. Nu ne ar ko neatšķiras no Mora. Ar Rapalas urbi startēju tikai mačos.
Sālīdzinot, manuprāt Abu ir pat starp Mora un Rapalas urbjiem. Bet mīļā miera labad, nolikšu viņus vienādā kvalitātē.
Pie tam, esmu ar Abu bori urbis gan upē, gan ezerā. Pie manas makšķerēšanas intensitātes, tad jau vajadzētu sen viņam no nabadziņa, kļūt par bomzīti. Bet... Šogad pat naži nav jāasina, atšķirībā kā bija ar Mori.
24.novembris 2015, 08:40 | links
 
Ja pa Peipusa "lomiem"neurbj,tad varbūt. Bijuši gadi,kad zive uzturas vairāku desmitu ha platībā,un viss šis ledus lauks vienos gliemežos un smiltī. Tad,pat pāris nažus kpl.pa dienu jānomaina.

BrunoL, 23.novembris 2015, 20:52

:) ar Peipusu ir pavisam cits stāsts Uzasināju bori puika nav mierā jo neņem :) prasu lai stāsta kā bij ..pirmais caurums izgāja kā caur sviestu otrais nejem ..Tātad jau pirmajā caurumā tika noķertas smiltis vai gliemeži Nu ja esot bijis kaut kas pelēks ....
23.novembris 2015, 21:50 | links
 
Ja pa Peipusa "lomiem"neurbj,tad varbūt. Bijuši gadi,kad zive uzturas vairāku desmitu ha platībā,un viss šis ledus lauks vienos gliemežos un smiltī. Tad,pat pāris nažus kpl.pa dienu jānomaina.
23.novembris 2015, 20:52 | links
 
Sazanss neņem ļaunā,Abu Garcia ledus urbis ir pēdējais nabags,salīdzinājumā ar Moru ,Heinola var urbt,par Rapalu nemācēšu teikt nau bijusi darīšana.
23.novembris 2015, 20:48 | links
 
Man ir 150mitais moris,esmu ļoti apmierināts.
23.novembris 2015, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager