Nāk ziema, ko nu?

Barnaul ir vislabākie,,,nu lab, varbūt ne vislabākie bet visbiežāk redzamie uz ledus,,,,
Tikai pāris reizes esmu sastapis (redzējis) moras, foras un atšķirību tā arī nesapratu,,,tad kāpēc maksāt vairāk :) ???
.. jā un naži tagad veikalos pārdodas asi !Liec un urb,,,un velc ! :)

bushmans, 21.novembris 2015, 22:38


Nav jau tik svarīgi vai tas ir Barnauls , Moris , vai kas cits , galvenais ir naži . Man ir vecais Ļeningradietis ar Buma taisītiem nažiem , un neko citu es pat redzēt negribu . Jā urbt uz ātrumu , mierīgi ielikšu , jebkurām morim , vai rapalai .
22.novembris 2015, 11:08 | links
 
Varbūt varētu kāds ieteikt kādas ir vislabākās ziemas barotavas,vēlāk,kad būs pieejamas bodē,vajadzētu kādas paņemt.

martinsgrinb, 21.novembris 2015, 20:52


http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-52033.htm
22.novembris 2015, 10:59 | links
 
Man jau tagad liekas,ka sezona jau noslēdzas,jagatavojas urbt ledu.
22.novembris 2015, 10:07 | links
 
No rīta puses jau uz ūdenstilpnēm ir plāna ledus kārtiņa izveidojusies.
22.novembris 2015, 10:03 | links
 
Viss ok :) šorīt skujene -8'c.jāprovē šodien vēl ko ietwichot .ja nebūs aizsalis.....:)
22.novembris 2015, 09:58 | links
 
Barnaul ir vislabākie,,,nu lab, varbūt ne vislabākie bet visbiežāk redzamie uz ledus,,,,
Tikai pāris reizes esmu sastapis (redzējis) moras, foras un atšķirību tā arī nesapratu,,,tad kāpēc maksāt vairāk :) ???
.. jā un naži tagad veikalos pārdodas asi !Liec un urb,,,un velc ! :)

bushmans, 21.novembris 2015, 22:38

Normāli:))))))
Grāmatu lasījis nēsmu, bet viedoklis man ir:)))))

guntarskl, 21.novembris 2015, 22:50



guntarskl.. un pasaki, ka barnaul nav visvairāk uz mūsu lediem sastopamais urbis !
es nerunāju par copes tūristiem, kas braukā, var to atļauties.
Es atbildēju puikam, ka savā cenu kategorijā viņš ir labs.
Nav jāpēr urbis par simtiem eiru,,moš nemaz tā ziemas cope nemaz tik ļoti nevilks!
Vēl teiksim, ka obigāti - Kostīms Shimano NEXUS RB-024K jābūt,,,tjipa bez tā nu nekādi, ko :)
22.novembris 2015, 08:55 | links
 
Barnaul ir vislabākie,,,nu lab, varbūt ne vislabākie bet visbiežāk redzamie uz ledus,,,,
Tikai pāris reizes esmu sastapis (redzējis) moras, foras un atšķirību tā arī nesapratu,,,tad kāpēc maksāt vairāk :) ???
.. jā un naži tagad veikalos pārdodas asi !Liec un urb,,,un velc ! :)

bushmans, 21.novembris 2015, 22:38


Normāli:))))))
Grāmatu lasījis nēsmu, bet viedoklis man ir:)))))
21.novembris 2015, 22:50 | links
 
Visi bori ir labi -ja tie griež un sirdij tīkami .....
21.novembris 2015, 22:46 | links
 
Barnaul ir vislabākie,,,nu lab, varbūt ne vislabākie bet visbiežāk redzamie uz ledus,,,,
Tikai pāris reizes esmu sastapis (redzējis) moras, foras un atšķirību tā arī nesapratu,,,tad kāpēc maksāt vairāk :) ???
.. jā un naži tagad veikalos pārdodas asi !Liec un urb,,,un velc ! :)
21.novembris 2015, 22:38 | links
 
Barnaul ledus urbji labi urbj,jo cena tiešām laba,var jau paņemt,bet nezinu ,cik asi naži,cerams nav slikts?
21.novembris 2015, 21:39 | links
 
Čalit, labi ka ieliki šito bildi, braukšu pie Tevis vasaras šortos:))))
21.novembris 2015, 21:02 | links
 
Varbūt varētu kāds ieteikt kādas ir vislabākās ziemas barotavas,vēlāk,kad būs pieejamas bodē,vajadzētu kādas paņemt.
21.novembris 2015, 20:52 | links
 
Lai gan daudzos veikalos ziemas copes lietas vēl īpaši nepārdod,tomēr var atrast kādu bodi,kur jau pārdod kaut nedaudz.
21.novembris 2015, 20:48 | links
 
Man liekas ,ka tev jau ir gana,varbūt vienīgi vari paņemt Lucky John pro series Mebaru,kuram var mainīt līdzsvaru,nu lai izdodas cope!!!!

martinsgrinb, 21.novembris 2015, 18:38
Tā lūk,Chalīti! Rikšiem uz bodi!

BrunoL, 21.novembris 2015, 19:17

Bet jāņem trīs!... ja nu pirmie divi noplīst, tad visa cope sačakarēta... ;-)
21.novembris 2015, 20:27 | links
 
Man liekas ,ka tev jau ir gana,varbūt vienīgi vari paņemt Lucky John pro series Mebaru,kuram var mainīt līdzsvaru,nu lai izdodas cope!!!!

martinsgrinb, 21.novembris 2015, 18:38

Tā lūk,Chalīti! Rikšiem uz bodi!
21.novembris 2015, 19:17 | links
 
Man liekas ,ka tev jau ir gana,varbūt vienīgi vari paņemt Lucky John pro series Mebaru,kuram var mainīt līdzsvaru,nu lai izdodas cope!!!!
21.novembris 2015, 18:38 | links
 
Man liekas ,ka tev jau ir gana,varbūt vienīgi vari paņemt Lucky John pro series Mebaru,kuram var mainīt līdzsvaru,nu lai izdodas cope!!!!
21.novembris 2015, 18:38 | links
 
Alūksnes klassika!
Bet teikšu kā ir- tā zive paliek gudrāka un pie šķērsbļitkām ir jau pieradusi, un pēdējos gados vairs tā neņem, kā kādreiz!
Nākotnē ziemā ķersim ar gumijām, ka es jums saku :))
21.novembris 2015, 16:51 | links
 
Bruni! Samodjelkas ar vāveres astēm ir citā kārbiņā! :)
21.novembris 2015, 16:02 | links
 
Tev tak nav neviena ar vāveres asti!!!
21.novembris 2015, 14:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager