Ogres upe

Ieliec Googlē - NOLIKUMS
PAR LICENCĒTO MAKŠĶERĒŠANU OGRES UPĒ. Izleks pirmias ieraksts pdf formāta. Ver to vaļā un lasi. Atradīsi arī kauit kādus telefonus, kur piezvani un pajautā aktuālo situāciju.
9.maijs 2016, 10:30 | links
 
Varbūt kāds ir zinošs un var paskaidrot par esošo kārtību Ogres upē? Cik saprotu, tad vismaz agrāk ir bijis licencēts posms, bet nevaru atrast informāciju par to. Ogres novada mājaslapā pie licencēm http://www.ogresnovads.lv/lat/pasvaldiba/normativie_akti_un_attistibas_planosanas_dokumenti/saistosie_noteikumi1/atlaujas_un_licences/ - nav minēta upe. Arī e-Loms lapā nav. Laikam agrāk ir bijis kaut kas saistībā ar licencēm lapā meszivim.lv, bet tur vairs nekā tāda nav.
Vai es varu pieņemt, ka licencēšana Ogres upē ir atcelta un es droši varu iet jebkurā posmā?
9.maijs 2016, 10:25 | links
 
Nevajag izplatīt dezinfirmāciju.

Licencētās makšķerēšanas zona Ogres upē (pielikums Nr.2) atrodas Ogres novada
Mazozolu, Taurupes, Meņģeles, Krapes un Madlienas pagastu administratīvajās
teritorijās un ir iezīmēta ar krastā izvietotām zīmēm.

Tas sākas mazliet virs Ogres muižas un beidzas pie Lēdmanes muižas. Pārējā upē darbojas vsipārīgie LV makšķerēšanas noteikumi.
To paredz Ogres novada pašvaldības izdotais NOLIKUMS
PAR LICENCĒTO MAKŠĶERĒŠANU OGRES UPĒ
28.aprīlis 2016, 12:48 | links
 
Ogres upē visa ir licencēta vai ir kāds posms kur var bez licences makšķerēt

mixs, 27.aprīlis 2016, 17:27


Ogres upe licenseta tikai Ogres novada, parejas vietas licensi nau japerk , seko novadu robežam.
27.aprīlis 2016, 18:55 | links
 
Ogres upē visa ir licencēta vai ir kāds posms kur var bez licences makšķerēt
27.aprīlis 2016, 17:27 | links
 
Vai Upē mailes jau sāk ķerties?
22.marts 2016, 18:03 | links
 
Kas notiek ar baltajām zivīm?
Ir kāds uz copi bijis?
Paldies!
12.marts 2016, 17:07 | links
 
Sveiki, vīri!

Vai kāds Ogres augštecē spiningo? Pagājušajā gadā biju posmā no Cirstiem uz augšu 2x. Pavasarī ūdens augsts, grūti piekļūt krastiem, kas ir stāvi. Vasarā upe diezgan aizaugusi, nav īsti kur iemest. Varbūt kāds var ieteikt kurā augšteces posmā labāk darboties? Varētu jau braukāt un meklēt pats, bet ar to laiku tā galīgi švaki...
11.februāris 2016, 15:03 | links
 
Nav aju tās foreles tik rijīgas. Rudenī saulainas dienās kerot uz makstenes tauriņu (pludinot pa ūdens virsmu) teibas nav neviena gadījusies.
12.oktobris 2015, 14:03 | links
 
Sulla. Noteikumi būtu jāzin! Saudzēšanas laikā, daudzās upēs ir vispārējs makšķerēšanas liegums!

Chalitis, 11.oktobris 2015, 16:30


nu es jau neapgalvoju pretējo, tajā laikā pie tām upēm nevar parādīties ne ar kādu copes rīku, tas jau pašsaprotami. Es tik atgādināju lai daži tārpotāji beidz sēt paniku ka lūk viņi ir apbižoto kārtā jo būs jāmaksā sodu par nejausi noķertām lašveidīgajām.
11.oktobris 2015, 16:36 | links
 
Sulla. Noteikumi būtu jāzin! Saudzēšanas laikā, daudzās upēs ir vispārējs makšķerēšanas liegums!
11.oktobris 2015, 16:30 | links
 
Sodu var piemerot tikai tad ja tu makskere ar dabigo esmu un loma esi paturejis foreli. Nevis ker citas zivis un tev pieceras forele un tu saudzigi vinu atbrivo. pa to neviens nesoda. Ta ka visas upes var droši makšķerēt ar dabigo esmu, tikai jazin ko drikst paturet loma un ko ne.

dullais, 11.oktobris 2015, 08:43


tieši tā, LV nav upes kurās aizliegts izmantot dabīgo ēsmu. Ir tieši otrādi, lašveidīgo saudzēšanas laikā daudzās upēs vai to posmos ir aizliegts izmantot jebkādu mākslīgo ēsmu.
Bet šā vai tā makšķerniekam tomēr jābūt ar sirdsapziņu pirms dodas tārpot uz kādu tipisku foreļupi. Ja viņš perfekti pārzin vietas, piemēram kur foreļupē uzturas sapali vai teibas, un kur savukārt koncentrējas foreļu jaunā paaudze, tad lielu skādi nenodarīs makšķerējot uz dzīvo ēsmu baltās zivis. Bet ja vietas nepārzin un sāks tārpot jebkurā zemkrācītī un bedrītē, uz katru sapaliņu satraumējot pa vairākām forelītēm, izraustot tām barības vadu (mazie forelēni ļoti alkatigi un droši rij piemēram sliekas, ūdenstārpus uz āķa), tad šādu copi vairs nevar nosaukt par nevainīgu.
11.oktobris 2015, 13:46 | links
 
Sodu var piemerot tikai tad ja tu makskere ar dabigo esmu un loma esi paturejis foreli. Nevis ker citas zivis un tev pieceras forele un tu saudzigi vinu atbrivo. pa to neviens nesoda. Ta ka visas upes var droši makšķerēt ar dabigo esmu, tikai jazin ko drikst paturet loma un ko ne.
11.oktobris 2015, 08:43 | links
 
Vai Tu neminēji, ka sods ir neatkarīgi -atlaid vai neatlaid? :)

Tīri teorētiski, iespēja noķert lasi taimiņu utt pastav jebkur. Un jā, uz to pašu dabīgo ēsmu... sanāk, pēc tavas interpretācijas, ka tā uzreiz ir sodāma rīcība, jo teiksim Lielupē ķeru ar slieku, jo iespēja noķert ko neatļautu pastāv...

Artx, 9.oktobris 2015, 09:17

Viss ir vienkārši - iedomāsimies situāciju. Cilvēks slieko, pienāk inspektors un pārbauda. Tajā brīdī pieķeras lašveidīgais. Vai saskaņā ar noteikumiem ir noticis pārkāpums? Jā, viennozīmīgi. Zivs ir, aizliegts paņēmiens ir. Un pamēģiniet pierādīt pretējo. Šis ir viens no visgrūtāk izkontrolējamajiem punktiem MK noteikumos. Līdzīgi kā ar cemmerēšanu un spiningošanu nārsta periodā. Ja noteikumi būtu papildināti ar vārdu "mērķtiecīgi", tad šos atsevišķos gadījumus varētu attaisnot, bet citādi viss ir cieti un sausi un inspektoram ir pilnīgs pamats visus pieķertos sodīt.

marciic, 9.oktobris 2015, 10:17


Tad jau sanāk ka mazākās upēs ar bedrēm un atvariem nevarēs makškerēt, jo visur pastāvēs iespēja noķert kaut kādu foreli (ja sāks tās laist visur kur pagadās forele būs kā nezāle). Kas man var aizliegt makšķerēt citas zivis, un kas var garantēt, ka tur kur ir baltie sapai nesēž arī forele kas var pkampt tulcim domāto slieku.
10.oktobris 2015, 15:09 | links
 
Tas stāsts par dabīgām ēsmām mūsdienās es domāju ir jau novecojis, izmantojot silikona sliekas rezultāts ir labāks nekā ar dzīvajām sliekām,vienīgais viņas ir dārgākas,vismaz man tā liekas.

Zandartss, 8.oktobris 2015, 22:19


Kāpēc tērēt lieki naudu ja var sarakt par brīvu cik vajag
10.oktobris 2015, 15:04 | links
 
Vai Tu neminēji, ka sods ir neatkarīgi -atlaid vai neatlaid? :)

Tīri teorētiski, iespēja noķert lasi taimiņu utt pastav jebkur. Un jā, uz to pašu dabīgo ēsmu... sanāk, pēc tavas interpretācijas, ka tā uzreiz ir sodāma rīcība, jo teiksim Lielupē ķeru ar slieku, jo iespēja noķert ko neatļautu pastāv...

Artx, 9.oktobris 2015, 09:17


Viss ir vienkārši - iedomāsimies situāciju. Cilvēks slieko, pienāk inspektors un pārbauda. Tajā brīdī pieķeras lašveidīgais. Vai saskaņā ar noteikumiem ir noticis pārkāpums? Jā, viennozīmīgi. Zivs ir, aizliegts paņēmiens ir. Un pamēģiniet pierādīt pretējo. Šis ir viens no visgrūtāk izkontrolējamajiem punktiem MK noteikumos. Līdzīgi kā ar cemmerēšanu un spiningošanu nārsta periodā. Ja noteikumi būtu papildināti ar vārdu "mērķtiecīgi", tad šos atsevišķos gadījumus varētu attaisnot, bet citādi viss ir cieti un sausi un inspektoram ir pilnīgs pamats visus pieķertos sodīt.
9.oktobris 2015, 10:17 | links
 
Vai Tu neminēji, ka sods ir neatkarīgi -atlaid vai neatlaid? :)

Tīri teorētiski, iespēja noķert lasi taimiņu utt pastav jebkur. Un jā, uz to pašu dabīgo ēsmu... sanāk, pēc tavas interpretācijas, ka tā uzreiz ir sodāma rīcība, jo teiksim Lielupē ķeru ar slieku, jo iespēja noķert ko neatļautu pastāv...
9.oktobris 2015, 09:17 | links
 
Tā ir interpretācija par vaļā laišanu :) Protams, ka sodu visticamāk neviens neliks, bet citēju no MK noteikumiem: "12. Ja lieto makšķerēšanas rīkus, nav atļauts izmantot: 12.2. dabisko ēsmu zivju – lašu, taimiņu, alatu un strauta foreļu – makšķerēšanai, kā arī uztveramo āķi (gafu) šo zivju uztveršanai;"
Analoģijai piedāvāju šādu galvlauzi - ja zaglis kādam kaut ko nozog, bet zagto mantu atgriež, vai par zādzību viņam pienākas sods? :)
9.oktobris 2015, 08:12 | links
 
Tas stāsts par dabīgām ēsmām mūsdienās es domāju ir jau novecojis, izmantojot silikona sliekas rezultāts ir labāks nekā ar dzīvajām sliekām,vienīgais viņas ir dārgākas,vismaz man tā liekas.
8.oktobris 2015, 22:19 | links
 
14-16 nr āķīti nekur nevar ierīt. Neķeras au foreles viena pēc otras. Vai tad raudas un baltos sapalus ar mušiņu jāķer būs, ja var ar parasto makšķeri ķert tur kur nevar plivināt mušu.
Spiningotāji vairāk izplūkā forelēm mutes.
8.oktobris 2015, 21:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager