Gumijas laiva

Sveiki!
Velos iegadaties piepusamo laivu, jo ar draugiem planojam pa vasaru laisies paris dienas pa upi. It ka jau var teikt, ka tadam pasacienam laivu var vienkarsi iziret, tacu lielu dalu vasaras pavadu laukos, kur diki un ezeri ir vis apkart, tapec domaju ka tada lieta sava ipasuma nenakrtu par launu. Naudas zinja aptuveni lidz 170 Ls. Pats domaju par so http://www.discover.lv/sport/boats/31620
Varbut kadam ir sada laiva, ko varat teikt?
Vai tomer labak nemt kadu krievu razojumu?
Paldies!
11.jūnijs 2010, 22:30 | links
 
Sorry, ka uztaisiju jaunu topiku!Jums te savaada kartiiba! :P
11.jūnijs 2010, 22:39 | links
 
pa to naudu labaak panjem kaadu krievinieci jaunu!
12.jūnijs 2010, 00:49 | links
 
Aizej uz Juglas salmo (par citiem nezinu) tur Holiday laiveles tagad no 145Ls maksaa. Protams tuuliit uzradiisies sho laivu kritizeetaaji, bet ja tev tik tieshaam tikai paplunchaaties pa ezeru vajag 10x gadaa tad shamaa derees:) Pasham jau otro gadu taada:) ja braucu nopietnaak pacopeet noiireeju uz vietas normaalu laivu, bet vieteejajam ezerelim un panjemshanai liidz uz laukiem manupraat ir ok:)
12.jūnijs 2010, 10:04 | links
 
Viss atkarīgs,kā tu to laivu pārvietosi.Ja ar kājām un velosipēdu,ņem plēves,tipa Holiday.Ja ar auto-iesaku krievu ražojuma,būs smaga bet kalpos ilgi.Apskaties pats krievu lapās,aptuveni no 150- 200 mūsu naudās viņas maksā.
12.jūnijs 2010, 10:54 | links
 
Ar riteni Holiday vest? Gribu redzeet:))) Ja ar kaajaam gabals jaastiepj ar nav diez ko eerti:)
12.jūnijs 2010, 11:41 | links
 
Man Riga talu, un esmu tur reti!Vislabak butu no kada interneta veica, ta pasha discover, iemetisu linku, varbut kads var noradit uz kaut ko konkretu. krievu laivu ari tur diezgan daudz!

http://www.discover.lv/lat/sport/boats

Parvietosu ar masinu, ta ka smagums nav butiskakais!!
12.jūnijs 2010, 11:47 | links
 
Šitais pūslis principā ir ļoti līdzīgs Goļidejam, ko tirgo Salmo. Ja gribam būt precīzi, tad šī Navigator III
http://www.discover.lv/lat/sport/boats/27135
ir tieši tāda kā Salmo tirgotais Goļidejs (pa 145,- LVL). Tā, ko Tu esi noskatījis, ir lielāka un, manuprāt, tas ir pluss. Jārēķina gan arī ka smagāka pie transportēšanas. Visas šīs laivas ir izgatavotas no PVC, kas ir stipri labāks materiāls, nekā tas sūds, no kā taisa krievu gumijas pūšļus. Nav, protams tik biezs, kā tas, ko izmanto lielajām un nopietnajām BUSH tipa laivām, bet ir ok. Pietiekami lieli baloni, lai varētu sēdēt uz malām.
Esmu "nobraucis" vienu krievu Turist3, Omega 21, gana pabraukājis ar Ufimku un arī Salmo tirgoto Holideju. Secinājums - krievu pūsli vairs noteikti nepirktu.
Re kā džeki burā ar tādu pūsli :))))
http://www.youtube.com/watch?v=7TbcZ5h2r-M
12.jūnijs 2010, 12:24 | links
 
Piton,paskatījos tavu Discover,teikšu vienu-baigais piecenojums.Man no Krievijas atveda Vega 3,cena tur ap 170,180 ls, šite 280.Iesaku pameklēt paziņu lokā kādu,kas brauc uz Krieviju.
12.jūnijs 2010, 12:29 | links
 
es iesaku to pašu veco labo ufimku 21, tagad pietam vēl atlaides. kāmēr žurkas nesagrauž vai speciāli zaros nebrauc iet daudzus gadus!!!
12.jūnijs 2010, 13:37 | links
 
Ja grib vizināties vairāk kā 1 cilvis tajā pūslī, tad ufimka ir sūdīgākais variants no trijiem manis pieminētajiem krievu pūšļiem ;)
Intereses pēc ielūrēju salīdzini.lv. Ir jābūt nelabojamam optimistam, lai pirktu ufimku pa 140,- :)))
Lielajos ELVI bija Salmo piedāvātais Goļidejs pa 120,- bet nezinu, vai vēl ir tāda akcija.
12.jūnijs 2010, 16:07 | links
 
Re kā džeki burā ar tādu pūsli :))))
http://www.youtube.com/watch?v=7TbcZ5h2r-M
Gribētu šodienas burātāju vējā to pūsli redzēt ar visām uzpariktēm!
12.jūnijs 2010, 16:39 | links
 
Paldies par atbildeeem! Vismaz tagad zinams kads viedoklis, jo man ieprieksh nav ipashi bijusi darisaha ar sim lietaam! Smagums man liekas ka nav galvena problema, viens diez vai vinu staipisu apkart un ja ir vismaz divi, tad jau tur nav lielas starpibas 20 vai 16 kg.
Es kaut ka vairak tomer sliecos uz arzemju razojumiem, nevis krievu, jo praktiski jebkadi vinju produkti , sakot jau no veciem laikiem, lidz pat sodienai ne ar kadu ipashu kvalitati neizcelas, varbut es kludos, bet man ta liekas. Nu ko, varbut vel kaads var ko pateikt!
12.jūnijs 2010, 17:14 | links
 
Ir RU spēcīgas-izturīgas lietas makšķerniekiem!Ārzemniekiem tāpat šķībacainie pārsvarā visu taisa.Un tur vēl jāskatās-kuram tirgum,ja austrumeiropas=tad..........
12.jūnijs 2010, 17:32 | links
 
nu nez kāda vaina ufimkai, mēs jau 3 gadus ar tādu braucam, gan pagulēt var, gan normāli braukt
12.jūnijs 2010, 17:42 | links
 
Man ir 80to gadu (beigu) niroks...kalpo joprojām, kaut nekādu labo apiešanos no manas puses nedabon. Pārlīmējis esmu airu duļļu vietas, viens līmcaurums... jauni ventiļi.... Nu ,motori gan nepieliksi...
Kaut gan apgreidojot i to var....:)
12.jūnijs 2010, 18:27 | links
 
Ufimkai baloni galos sašaurinās, tāpēc uz laivas gala nav iespējams sēdēt. Divatā sanāk sēdēt ļoti tuvu viens otram, kas traucē piemēram spiningojot. Tādā ziņā ērts ir turist3, bet cenas un kvalitātes attiecība ir pilnīgi nesamērīga.
12.jūnijs 2010, 18:57 | links
 
par gaumi nestrīdas :))
12.jūnijs 2010, 19:24 | links
 
kā var nobraukt 3laivas?! Pa asfaltu?

laivošanai pa upi /laivotāju stilā/, viennozīmīgi- krievu gumijniece, ar sašaurinātiem galiem, tām gaita labāka.
Ar PVC mēslu neaizairēsi līdz pirmam upes līkumam, paprasi kādā ūdenstūristu forumā, labāk neprasi, ka neizsmej! Tik pat bīstami, ar tādām braukt pār niedru stublājiem, var uzplēst ātri un labākā gadījumā palikt bez mantām. Runa ir par ekonomiskās klases PVC "tupelēm", tādām kā discovery, fishhunter, holiday u.t.t.
13.jūnijs 2010, 01:09 | links
 
Vēlos pirkt Ufimka 22 vai Ufimka 21 kādam ir pieredze ar šīm laivām
14.jūnijs 2010, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager