Gumijas laiva

Savā laikā pirku Navigatoru pa 120LS man jau viņa ir četri gadi ja neskaita ka grīda uzpūšamai pa vidu baigais balons palika kas ir šo laivu slimība cik paziņām ir tad laiva pa šo cenu ir ļoti laba analogu nav!!
Ir ari paplāns ledus lauzts un nav ne vainas plus vēl esmu šādus tādus dirkinus pats uztaisījis bet pats vainīgs!Copēju ļoti intensīvi ar karinu elektro un bendzīna motoru tākā laivai slodze pa pilnu programmu!!!
Laba laiva!
Krievu laivām nav vairs tā kvalitāte kas agrāk un tagad ir 50uz 50%
9.jūlijs 2015, 17:47 | links
 
anton tu to laivu pārvadā piepūstu vai kā?
9.jūlijs 2015, 18:16 | links
 
anton tu to laivu pārvadā piepūstu vai kā?

pludinsh, 9.jūlijs 2015, 18:16


Gan gan!!!Ieliku finieri 9mm cieto grīdu laivas stabilitāte mega uzlabojās bet kad piepūsta pasmaga man vajadzēja laikam ņemt 6mm finieri!
9.jūlijs 2015, 19:09 | links
 
visu pagājušo sezonu un maijā sākumā kādas 2reizes vedām bagažniekā tagad tikai uz jumta,mājās pakārta nekādas vairs locīšanas utt.sāka līmēties vaļā tās sāna aizsargjoslas,un pumpim drusku izlūza trubiņa kas iekšā salabojām,bet labāk un ērtāk,ātrāk uz jumta:)negribas lai vēl kautkas sāk līmēties vaļā....
9.jūlijs 2015, 22:49 | links
 
Bush Venta 270 nav slikta svetdienas izbraucieniem, sezonā gan šo laivu neizmantoju pārāk bieži, bet gadus 7 atpakaļ ,neslinkoju un staipīju arī ezeros. Pēdējos gadus tik nobraucienos pa upēm un jūru asarēnos. Laiva laba, ir braukts gan pa krācītem uzsēžoties akminam, gan Gaujas kokmateriāliem... Katrā ziņā ieteiktu.
9.jūlijs 2015, 23:04 | links
 
Meklēju divvietīgu gumijas laivu ezeram. Skatos Aqua Storm ST240. Kāds varbūt var atsauksmi ielikt vai ko citu cenā līdz 300eirīšiem ieteikt. Varbūt tagad kādas izpārdošanas sākas.
25.augusts 2015, 15:12 | links
 
Ņem vērā, ka 2.40 tomēr ir ļoti maza laiviņa. Lai divatā justos ērti, noteikti iesaku kaut ko tuvāk 3 metriem skatīties.
26.augusts 2015, 12:45 | links
 
Ronijs, pats esmu šitādu noskatijis, i motorīti varēs pielikt, kad apniks airēt !
Piem:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/rubber-boats/ebfcc.html
26.augusts 2015, 13:41 | links
 
Draugi, kāds ir saskāries ar Fishman laivām? Doma paņemt pašu lētāko, jo nevajag ne motoru, ne daudz tautas un nav domāts peldēt tālus gabalus. Tīri nedaudz tālāk par krastu. Ne asakas.
26.augusts 2015, 16:14 | links
 
shaiba, pastijos netā, ja Tu domā Fishman 200 SET pa 52 EU,,,tad par to naudu labāk iepērc dēļus un uzbūvē labu laipu!
Man pašlaik 8 vasaras Navigators! Arī necopēju ne daudz , ne bieži !
Bet kapēc neieteiktu :
1. pats lētākais fishmans ir bez auduma armējuma!
2. šuves kausētas, ne līmētas (stikā)
Katrā ziņā dziļāk par pusotru metru ar viņu neriskētu, lai pričendāļus var pa grunti salasīt, ja kas :)
26.augusts 2015, 16:51 | links
 
shaiba, pastijos netā, ja Tu domā Fishman 200 SET pa 52 EU,,,tad par to naudu labāk iepērc dēļus un uzbūvē labu laipu!
Man pašlaik 8 vasaras Navigators! Arī necopēju ne daudz , ne bieži !
Bet kapēc neieteiktu :
1. pats lētākais fishmans ir bez auduma armējuma!
2. šuves kausētas, ne līmētas (stikā)
Katrā ziņā dziļāk par pusotru metru ar viņu neriskētu, lai pričendāļus var pa grunti salasīt, ja kas :)

bushmans, 26.augusts 2015, 16:51

Jā, jā. Par to pašu domāju:D tātad saki, ka Navigatoram nav ne vainas. Tulīt netā paskatīšos. Man vajag vismazāko. Paldies par info.
26.augusts 2015, 16:59 | links
 
navigatoram nav ne vainas,tikai kamēr sākām vadāt uz jumta,1sezonu locijām,un locījuma vietās nedaudz atgāja tā melnā aizsargjosla,bet tā pagaidām ok
26.augusts 2015, 17:12 | links
 
navigatoram nav ne vainas,tikai kamēr sākām vadāt uz jumta,1sezonu locijām,un locījuma vietās nedaudz atgāja tā melnā aizsargjosla,bet tā pagaidām ok
26.augusts 2015, 17:12 | links
 
Laivas ne tikai svētdienas braucienam:
http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id=46410363#!dgs=dgslv-62185:5048393
2.septembris 2015, 17:53 | links
 
Drusku ne pa tēmu bet gribu uzdot jautājumu, kur var nopirkt ventiļus krievu laivām? Man ir laiva Turist3 un abi ventiļi laiž gaisu (plastmasa ieplīsusi)!
27.oktobris 2015, 19:25 | links
 
Drusku ne pa tēmu bet gribu uzdot jautājumu, kur var nopirkt ventiļus krievu laivām? Man ir laiva Turist3 un abi ventiļi laiž gaisu (plastmasa ieplīsusi)!

ginca71, 27.oktobris 2015, 19:25


Es nēsmu baigais speciālists, bet man liekas, ka modernos ventilus arī padomilas laivām var iemontēt. Jo. Modernie ventīli tikai ieskrūvējas bortā, bez līmes....esmu to darijis...
27.oktobris 2015, 19:34 | links
 
Drusku ne pa tēmu bet gribu uzdot jautājumu, kur var nopirkt ventiļus krievu laivām? Man ir laiva Turist3 un abi ventiļi laiž gaisu (plastmasa ieplīsusi)!

ginca71, 27.oktobris 2015, 19:25

Savulaik bija Rīgā centrāltirgū copes bodē. Tagad nemācēšu teikt, vai tur ir. Bolderājā gan maniju.
27.oktobris 2015, 19:41 | links
 
Agrāk tādas mantas bija nopērkamas Laivu namā, domāju ka arī tagad tur var dabūt.
27.oktobris 2015, 22:06 | links
 
Urmass !!!!!!
Labdien talais Igaunju puses Tautieti !!!!!
Teiksu manuprat ka ira............
"Visam savs laiks ", un manuprat "isto gumijas laivu "laiks ir jau beidzies.
Domaju ka laivu bodes noperkamais "gumijas laivu lapisanas-remonta komplekts " tev var izmaksat tikpat ka pati "gumijas laiva ".
Nedaudz man zinamo sentevu praktisko padomu no laivosanas busanas, ar "gumijas laivam "
Citas alternativas, ka "gumijas laiva ' ka zinams nebija.
Lietots tika gumijas lime kas bija tada stikla pudelites ar uzrakstu 'Kleij rezinovij ", skiet iezalgana tada apeteliga krasa.
Lietoti tika neilona lupatu ieprieks sagriezti ielapi.
Lietosana uz udens, kur tuvuma nebija neviena "gumijas laivu lapisanas tehniskas palidzibas stacijas )
Njema to attieciga izmera neilona lupatas gabalu.
Piegrieza vajadziga izmera ielapu. ( protams istas skeres istam laivotajam allaz bija līdz )
Biski piesucinaja ar to "Klej rezinovij ", pagaidija min 15 vismaz.
Tad 'Klej rezinovij 'lai atrak zuust atskaidija biski ar lidzpanjemto benzinu ( istu, tad vel tadu Statoil nebija Padumija ).
Tad limeja ciet to caurumu.
Pagaidija lai biski apzust, un laida udenjos ieksa.

Par ventiliem.
Svarigi lai viniem butu laba ta gumijas ventilju blivgumija.
Vajadzibas gadijuma var to piegriezt no lidzpanjemtas gumijas gabaliem.
Ventili vajag ciesi aizvilkt ar to ventilju atsledzinu kad laiva jau ir cieti piepusta.
Gadas ka ventilis ir IEPLISIS, no tas plastmasas parlieku ciesas pievilksanas.
Tad tads ventils vairs nav derigs.
Ventilus un to atsledzinu lai vinus nepakastu, uz laivosanas vietam parasti pieseja kaprona strikiti pie pasa ta ventila.
Ventilim obligati jauzliek tas viņa korkjitis ( parasti ir piesaistits pie pasa ventila ar gumijas cilpinu ).
P.S. Nostalgija ziniet nomocija pec vecas labas "gumijotas laivosanas"
Skiet visadus tadus padomus vari pats izlasit ieks www.laivas.lv
Anekdote par nostalgiju sadalja 'Anekdotes '
29.oktobris 2015, 15:32 | links
 
Ļoti gribas reti paķert zivis no laivas, visi saka, ka lētās ir sūds, bet par 200 eiro nevaru nopirkt. Atradu skaistu ezeru, sēžu un sapņoju...
27.marts 2016, 18:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager