Gumijas laiva

virs 2,5 m piepūšamā vai tad ir jāregistrē?
5.augusts 2010, 20:24 | links
 
nav, ja motors nepārsniedz 3,68 kw
5.augusts 2010, 21:05 | links
 
blinkss
Ko tāds nepieklājīgs, normāli komunicēt nemāki?
Es jau rakstīju - dari kā gribi. Bet kad izčakarēs pats nesapratīsi par ko tad būs par vēlu domāt, airu vicinājs, ērglis, nu ne jau tas kas lido:D
5.augusts 2010, 21:28 | links
 
jā, atkal viens rokulauzējs uzradies!
Cik mēs vareni ai,ai,ai!
5.augusts 2010, 22:30 | links
 
sanaak ja man i laiva 2,4 metri tad sitais viss uz maniim neattiecas?
6.augusts 2010, 09:26 | links
 
uz tevi attiecas vestes, riņķis, nazis, lukturis, ūdens smeļamais un kas tur vēl, visu es neatceros kam jebkurā laivā jābūt.
6.augusts 2010, 10:01 | links
 
man nau tik gara šļangu laiva,Un vispar es tikai pajautaju kas ir nepieciesamas,es te neatnacu dirsties.
6.augusts 2010, 13:10 | links
 
Nu ja gribat varat smieties, bet es pa Gauju braucu ar Maximā pirktu laivu pa 29,99Ls uz atlaidēm vai kas tamlīdzīgs. Ar domāju ka drīz vien pārduršu vai pati pārplīsīs vai kas tāds, bet nekā:)))) Darbā uztaisīju elektromotoru, no čoma 96Ah želejnieks pa aliņiem. Un nu jau braukāju arī pa ezeriem. Burtniekā protams negribas līst, bet pa mazajiem mierīgi. Uz lielāko ātrumu iet ātrāk pa airu laivu un pats galvanais, ka tā visu dienu var čukināt. Gaujai ar normāli. Esmu gan akmeņiem maucis virsū, gan ar grimušiem baļķiem gājis frontālās sadurmēs:)) locīts,plosīts straumju mutuļos - viss vienalga- neplīst:))
Man ļična būtu bail laisties pa gauju ar ko dārgu.
Un pāris mēnešu atpakaļ zināmam čomam mazo Busheni līdaka sakoda!!! padsmit caurumu!!!
9.augusts 2010, 20:54 | links
 
Ziņkāre beidz vai nost, cik liela bija līdaka, kas sakoda Bushu? Varbūt tomēr mazs krokodails!? :)
9.augusts 2010, 21:00 | links
 
varu iznomāt vienīgajam svētdienas,kas zin varbūt arī pēdējam braucienam 26-28 gadus vecu Niroku.pirms 10 gadiem vēl kaut kā peldēja.dubens tik biku nāca vaļā:DDD
9.augusts 2010, 21:33 | links
 
Nu nē nebija krokodils, 5-6kg līdaka!
Ja netici, varam saderēt. Es nezaudēshu un to laivu ar sadabūtu ja suma +- normāla. Šie burtniekā lēnām velcēja. Dabūja līdaku, piesēja kapkanā blakus laivai, līdz vakaram pāris promiļu un mājās braucot satauvojās ar vēlvienu laivu. Vienīgie mēsli, ka visi bija aizmirsuši par līdaciņu, ko iespieda starp laivām. Tā arī tika pārkosta BUSH laiva!!!!!!! Pats biju klāt, kad džeks pēc līmes nāca un stāstīja....
11.augusts 2010, 21:59 | links
 
Interesē piepūšamā laiva (perspektīvā ar motoru)
Palasīju šeit forumiņu par laivām, un gudrāks netiku. Kļuva skaidrs, ka PVC laiva varētu būt sakarīgāka izvēle, bet `par modeļiem gan nav skaidrības. Cenu starpība diezgan ievērojama 160-700 Ls, acīm redzot atkarībā no kvalitātes un zīmola. Optimāli jau būtu iegūt konsultāciju par "best price-performance" komplektu, kur būtu kas sakarīgs par motoriem (iekšdedzes).
PS. Laivas pielietojums pamakšķerēt, arī pa upi nobraukt, laiku kavējot pavizināties, vienīgi vajadzētu tādu ko vieglā bagāžniekā iedabūt.
PPS. Zinu ka ir liegumi ūdens tilpnēs uz mehāniskiem dzinējiem, bet vai ir kādi liegumi kādās ūdenstilpnēs tieši uz iekšdedzes dzinējiem, kuri neattiektos uz elektromotoriem?
15.septembris 2010, 16:10 | links
 
Nu jau vairākus gadus lietoju Bush kaiman 330, manuprāt ļoti laba laiva.
Palasi forumu ar nosaukumu Laivas un to motori, tur vienubrīd bija diskusija par trūkumiem.

Vienīgi domājot par pārvadāšanu bagažniekā, atceries paredzēt tajā vietu arī motoram.
15.septembris 2010, 16:27 | links
 
Vēl, lai atvieglotu tavu izvēli :-)) informēju, ka tevis nosauktā cenu robeža ir neprecīza. Piepūtekņu cenas var ievērojami pārsniegt nosauktos 700.
15.septembris 2010, 16:30 | links
 
piker man čomam bija maximas laiva .Pīpējot izkrita oglīte uz borta-genohen.Labi,ka izkūlās krastā.Ja ir zelta polise tad var braukt droši.
15.septembris 2010, 16:50 | links
 
kaut kādos seklajos ezeros (kaņieris?) varēja ar elktro bet nevarēja ar iekšdedzes dzinējiem.

ņem holiday laivu un būs ok, var uzkarināt mazu motorīti. ja interesē lētais gals.

689.lv paskaties komplektus.
15.septembris 2010, 17:10 | links
 
Holidey un Navigator laivas kas ir vienādas kvalitātes neiesaku ņemt ,tā ir naudas izmešana.Visvājākā vieta viņām ir piepūšamais dibens kurš vienā jaukā brīdī pumpējot paliek apaļš kā muca . grīdas un ķīla ventiļi ir tādi pat kā lētajiem ķīniešu peldriņķiem kurus velkot uz āru un iekšu ātri pārlocīs.Borta materiāls ar ir plāns un pārdurt var ļoti nemanāmi ātri. Airus nevar nolocit uz sāniem kas visulaik maisās,tie jāvelk ārā no turētāja gumijas. Vienīgie labie vārdi ko varu teikt -slīd pa ūdeni teicami(kamēr nav minētās problēmas)
22.decembris 2010, 20:28 | links
 
grīdu nevajag pārpumpēt, man puika otro gadu ar holideju dauzās pa visādām stendēm, rindām, irbēm un līdzīgam upelēm, ne plīst ne lūzt ne gaisu laiž, saprati ja;)
22.decembris 2010, 20:33 | links
 
Apciemoju 3 Latvijas laivu ražotājus Grott,Dulkan un Bush. Labi iespaidi palika par Dulkan un Grott laivu ražotnēm kuru pārstāvji visu izstāstīja izrādīja par laivām bet Bush atstāja negatīvu iespaidu.
22.decembris 2010, 20:44 | links
 
Man Holidejam šķūniīti žurkas izgrauza dibena ventili... Baigi laikam garšīga tā ķīniešu plastmasa.
22.decembris 2010, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager