Gumijas laiva

to jurka32-aizved to laivu uz dulkan parādi.varbūt viņi var ielīmēt kārtīgus ventiļus nevis tādas pa***kas.
22.decembris 2010, 22:24 | links
 
to Modzjus
Varbūt atceries cenas Dulkan 325 un Bush 330R ?
22.decembris 2010, 23:37 | links
 
Dulkanā tagad normālas cenas ,3 metrīgu laivu dabūju pa 320ls. bush par apm. līdzvērtīgu prasīja 400ls
23.decembris 2010, 11:58 | links
 
Dulkans nav slikts. Tur nekas slikts vispār būt nevar:)
Tikai viens bet....sānu līnija tikpat kā taisna, purnu nav pacēluši nemaz...
Bušam purns kudi augstāks.
Ja man vajadzētu pirkt, tad gaidītu martu, un ietu uz izstādi(arī cenas labākas). Nomērītu visu konkurentu laivām purna augstumu no grīdas, un tad pirktu augstāko, vo.
Manuprāt svarīgākais rādītājs.
Vēl varat painteresēties, par kādām cenām tagad taisa Oļegs(29611962). Pēc idejas, jābūt lētāk
23.decembris 2010, 12:14 | links
 
to Guntars-skatos tas tel.nr ir no Grot laivas. Tas ir sakarīgs vecis,visu izrādīja un cenas apm. vienādas ar Dulkan.Nav nevienam bijuse saskarsme kādas tās grot laivas dzīvē,cik izturīgas.
23.decembris 2010, 21:15 | links
 
Grotam nav ne vainas. div sezonas diezgan cūciskas apiešanās kalpo uz goda.. dēļ tā, ka visu laiku tiek sarullēta slapja un citreiz nedēļu tā turēta, bija biki dabūjis mitrumu trancis, bet to visu viegli varēja novērst un pēc simboliska "tjūninga" tam vairs nebūtu jāatkārtojas.. visādi citādi - ņegde do**atsa... var droši ņemt un kuģot :))))
23.decembris 2010, 21:29 | links
 
Tam uzliektajam degunam nav nemaz tik liela nozīme.Ir sanācis palieliem vilnīsiem līcī pabraukāt.Salīdzinot ar cieto laivu jutos ļoti patīkami.Tas par Dulkan345.
23.decembris 2010, 22:34 | links
 
Tās laivas, iespējams, ka Grot, Mani čomi lieto jau no 90to sākuma.
Kas tur slikts var būt??? Materiāli netiek pašu ražoti, tā pat visi ņem no viena izplatītāja. Līme ar tāda, kā visiem. Oļegs pats no Busha nāk!
Man no paša sākuma patika individuāla pieeja.
Radiniekam uztaisija, bez tās biezās sānu līnijas, lai vieglāk sarullēt.(tā pat viņa neko nedod)
Var sarunāt jebkādu modeli, pēc jūsu vēlmēm. Un arī remontu, jebkurai laivai.
Nēsmu gan to vecīti redzējis gadus desmit, bet ceru, ka vis štokos:)
23.decembris 2010, 22:36 | links
 
Multiplikator
Gunža parasti dulkanam priekšā uz borta sēd.šamam liekas,ka purns pa zemu,jo pakaļa ta slapja!!!
:)
23.decembris 2010, 22:37 | links
 
Tā biezā sānu līlija manu laivi izglāba. Nebūtu tās, piecu mazu caurumiņu vietā būtu divi milzīgi. Kaut kas tajā malā žurkim garšo:)
23.decembris 2010, 22:41 | links
 
Tas gan. Brālītis(ar savu megasvaru)arī ar slapjām biksiņām palika.Bet vienam-po.
23.decembris 2010, 22:43 | links
 
vienam Dulkans-345=ideaļņiks.divatā OK.bet trijatā-nu i napig tādu copp.kaut rindas kārtībā var šeptēt.
:)))
23.decembris 2010, 22:46 | links
 
Nedirš - nebūtu es sēdējis tavam Dulkānam priekšpusē - būtu purns gaisā :)))
23.decembris 2010, 22:46 | links
 
Urmaas tavā mikrogumijenē vispār pat man vietas ir pamaz :)
23.decembris 2010, 22:47 | links
 
GKL
pie Oļega(pēc Tava ieteikuma)biju šogad,laivu saremontēja un Nissanam tentu salaboja:)
23.decembris 2010, 22:48 | links
 
Brālītis
pa manas laivas bortiem TU pat tenter tenteriem vari pastaigāties!pat ūziņas nepieslapinot!!!
:DDD
23.decembris 2010, 22:51 | links
 
Brālīt neaiztiec urmaasa gummi-piepūšamo-pūsli. Pat es tur esmu sēdējis un ar urmaasu copējis, nebija ne vaina. Tādi diegabikši, kā Tu, var ar autobusa riepas kameru no Niagāras laisties. Vo!
:)))
23.decembris 2010, 22:55 | links
 
Multiplikātor, žurkiņiem po, ko graust:)))
Pēdējo niroku izmetu, jo žurkini caurumu izgrauza, futbolbumbas lielumā:DD
Un ne tajā vietā, kur sānu līnija:))
23.decembris 2010, 22:57 | links
 
Šeit es arī Urmaasam piekrītu par Dulkan 345, ļoti laba laiva, šovasar izbraukājos gan viens gan divatā, vietas pietika, bet grib trijatā, tad tā vairs nav cope, bet kaut kāda ma...ba. Es kad izvēlējos laivu, es šo izmēru pamatā ņēmu lai brauktu viens pats un nebūtu jāskatās ko cits dara.
23.decembris 2010, 23:02 | links
 
Kilka - skats jau bij komisks ka Mlg ar Urmaasu copēja -abiem ceļgali līdz zodam ... iedomājos tai laivelē tevi ar Urmaasu - tad gan Urmaasam jāliek kājas tev uz pleciem :))) ...nu ...tas ..uz pleciem ...ne tādā nozīmē .. :)))))
23.decembris 2010, 23:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager