Gumijas laiva

Uz putuplasta gabalu :) Jeb Duglas uz traktora riepas kameras.!!
19.jūnijs 2011, 09:32 | links
 
veiplis, tu ko tev pieredze saka, kas labāks, putuplasts , jeb riepa ? Riepu ar muti pūt ?
19.jūnijs 2011, 11:13 | links
 
made in china ražots ......... 2 gaisa kameras un piepūšama grīda........ ir gan bērnisķīga ....vienam vieta pieaugušajam...... pēc vairākām stundām paliek mīkstāka laiva........ gaiss pazūd...... iepējams... jeb kuru laivu var apgāzt !!! nu ja vajag tad ir kā ir))))
19.jūnijs 2011, 12:17 | links
 
Kādas būtu atsauksmes par Fishman 350 laivu? http://www.689.lv/product_info.php/cPath/0_75/products_id/8635/language/en/zx/1600
Tikai lūdzams nopietnas atsauksmes, nevis "ūds, jo lēta!" Ja nav laba, tad kāpēc? Īpaši vairāk naudas laivas pirkšanai atlikt šobrīd nevaru un nezinu vai varēšu (un gribēšu), tāpēc varat droši neieteikt krāt dārgākai laivai..
Paldies.
2.augusts 2011, 21:18 | links
 
phļa izskatās tada pati kā saylor! tik tā maksā 83ls!
svētdienas braucieniem der tā laiva!
2.augusts 2011, 21:22 | links
 
Es dēļ materiāla neņemtu, viegli uzplēšama.Niedres , akmeņi, āķi
2.augusts 2011, 22:00 | links
 
Svētdienas braucieniem ,laivu vajag labu.mēslu pirkt nav vērts.Ja taisies pirkt,tad labu,ja nē,tad ir laivu nomas,kas retas lietošanas vajadzībām ir ok.
2.augusts 2011, 22:08 | links
 
Man vajag vairākām svētdienām un nav tā īsti, kur iznomāt..
Kas ir laba laiva?
2.augusts 2011, 22:17 | links
 
Svētdienas izbraucieniem labi derēs Navigator4 vai Holiday ( abas ražo vienā rūpnīcā)
2.augusts 2011, 23:21 | links
 
Uldish tai laivai materiaals ir kaa beernu piepuushamajaam rotaljlietaam
3.augusts 2011, 10:01 | links
 
NOPĒRC krievu ražojuma gumijeni-ibēdu nezināsi.SS.lv apsties sludinājumos.Man 1986 gadā pirktā Ufimka vēl stāv kaujas gatavībā.
3.augusts 2011, 11:05 | links
 
dzhi,
tik švaks ir? Neesmu vēl tādu klātienē dabūjis apskatīt, tāpēc arī jautāju..
Laikam jau jābrauc apskatīt pa Liepājas veikaliem kaut ko būs.
Challenger 3 vai kā viņu sauca jau laikam arī nekas labāks tad nav, ne?
Lietotu negribās pirkt, jo tā tomēr būs dāvana pašam sev uz dzimumdienu.. Bet, ja veikalos neko labu neredzēšu, tad varbūt ieskatīšos ss.lv..
3.augusts 2011, 14:31 | links
 
manuprāt, labāk nopirkt navigatoru, nekā krievu laivu.
3.augusts 2011, 14:35 | links
 
Par 39 LVL Depo pirktā dzeltenas krāsas ar zilām strīpām 3 vietīgā laivele kādus trīs gadus kalpoja kā svētdienas un atvaļinājuma braucamais. Tad kaut kur sāka laist pēc ziemas. Principā stipri lētāk, kā nomāt. Ja dižu drošību un komfortu nevajag, tad tiem ķīniešu pūšļiem nav ne vainas. Nevajag tik braukt pa zariem un ziemā glabājot jāsargā no sala.

Ja no budžeta gala skatās uz labāko laivu pusi, tad izskatās, ka Kolibri ir diezgan sakarīgs variants. Vai kādam ir pieredze?
4.augusts 2011, 08:49 | links
 
Paņēmu iekš DEPO Intex Challenger 3 - kalpo gluži labi.. Tikai vienreiz, kad izliku laivu nožūt, uznāca lietus un ūdens kaut kādā interesantā veidā tika iekšā grīdas pūslī. Dabūju ārā un atkal viss OK. Šim gadam droši pietiks un gan vēl kādu nolauzīsim kopā.. Vieglāk būs ik pēc 2-3 gadiem paņemt laiviņu pa Ls40, nekā vienreiz pa Ls300, nezinot vai arī tā pa pieciem gadiem neaizies..
30.septembris 2011, 15:04 | links
 
Es jau sen esmu sev nospriedis.... ja laiva tik parvadata ar treileri aiz auto, tad vairs neredzu piepusamas laiva sprieksrocibas. Gumija ir daudz neizturigaka un neptaktiskaka lai ari cik vinja laba butu, attieciba pret cieta korpusa laivam.
Izjemums var but.... laivas ar cietu apaksu un piepusamu virsuudens posmu.
Vau ari laivas kas tik piepustas, izmantotas, un atkal nopuusts lai varetu vieglak un ertak komppakti transporteet.
P.S. Man bija aluminija lielais Progres 4 PSRS laiku, domats pat 2viem ta laika motoriem, liela, erta laiva.... jaa buutu kur bijis turet pec Kjisezera "silta kanala " laivu kooperatiiva izputeesanas, domaju man pat prata nenaktu piepuamas laivas iegade.
1.oktobris 2011, 23:53 | links
 
Varbūt kādam Liepājas pusē ir tirgojama kāda krievu gumijas laiva?
5.oktobris 2011, 15:54 | links
 
Nju nez, domajot cik ta Krievu gumijas laiva piem Ufimkas veida maksa Krievija, ta seit par lietotu man roka neceltos maksat vairak par 25ls.
Zinu pec nostatiem ka agrakos laikos cilveki pelnija uz to ka no Krievijas kauc kada veida dabuja ieksa gumijas jaunas laivas un tirgoja seit sludinajumos.
Ja jau vinji ta aktiivi njemas, tad jau jega no ta visa bija.
6.oktobris 2011, 00:28 | links
 
Darba biedrs pirms gada priecīgs paziņoja, ka esot Cenuklubā nopircis laivu pa lēto 45 Ls. lai noskaidrotu kas tas par zvēru sarunājām Baltezerā izmēģināt viņa kuģi. laikam bija čelindžers. itkā jau nekāda vaina, bet rudenī viņš paziņoja, ka esot salūzusi un salāpīt vairs nevar. man pašam ilgus gadus kalpoja Niroks41, ko manai sievai 8 gadu jubilejā dāvināja viņas vecāmāte. rēķināju 25 gadi. Materiāls nu jau ir saplaisājis un virsū ir kādi 7 ielāpi. jūrā uz asarien kad sēdēju secināju, ka nākošā būs pēdējā sezona.
Secinājums:
1.ilgtermiņā noteikti atmaksājas RU ražotās laivas, kuru cena ir tikai 2 x lielāka nekā vienai vasarai paredzēts ķīniešu pūslis.
2. veči, nevajag riskēt ar savām un savu piederīgo dzīvībām. Tas sūds pa 45 Ls var novest pie nelaba gala.
6.oktobris 2011, 09:26 | links
 
kam te intereseja krievu laivbuves shedevri ?
varu piedavat nirok 2vietigs un nirok 1,2 vietigs .. ja kas tad PM !
6.oktobris 2011, 12:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager