Gumijas laiva

dzhi
Jaa Dulkan buutu ideaala izveele un uz vairaakiem gadiem... es pats aizbraucu uz Dulkan razhotni un nopirku tur arii sev praatiigu laivu,starpcitu tur uz vietas var dazhaadus modeljus apchamdiit un cenu arii pakauleet,diezgan laipni kungi tur ...
7.aprīlis 2013, 14:14 | links
 
spiditim;panem datora krasslu nozage ar fleksi apaksu atstaj tikai sezamo celtniecibas veikala noperc plastmasas trubu,likumus,savienojumus,tad ar santehnika instrument uzbuve ramikads pasam patik kreslu pie ramja pstiprina ar plastmasas savilcejiem Drosibas labad.kresls gtavs liec laiva un lieto
7.aprīlis 2013, 12:37 | links
 
nu tur pa līdzīgām naudām ir arī 3,3 m. Imho 2 pietiek un stabilāka par tiem nafigatoriem + motoru var piemest bez problēmām. Nu tas ja budžets ļauj.
7.aprīlis 2013, 11:30 | links
 
osscar, garums tikai 280 no kuriem kaadi 30-40 cm ir bortu "astes" aizmuguree + bortu diametrs mazaaks pat nekaa nafigatoram. Respektivi prieksh 2 cilveekiem nereaali.
7.aprīlis 2013, 11:18 | links
 
jūs smejaties? es ar viņa pa piemājas dīķi nebrauktu :D

lacuks007, 7.aprīlis 2013, 08:36

nēmaz nē!!! 2 sezonas nokalpoja..1 normālu a otrā saka laist gaisu nost gar ventīļiem...karstā saule palika mīkstāka....nav kur sēdēt... uz grīdas vienīgi...salīmēt grūti vai neiespējami .. esu braucis ar pustukšiem baloniem pāri pa 15 m dziļumu parsvarā tikai uz grīdas piepustās borti pustukši ...ņemu pumpi līdz un pupēju ik pēc 30 m..
7.aprīlis 2013, 11:16 | links
 
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/rubber-boats/boehx.html

tad jau šis izskatās neslikts budžeta variants.
7.aprīlis 2013, 11:09 | links
 
spriditis, navigatoram paarmet divus deeljus paari bortiem un divataa var normaali seedeet.

dzhi, 7.aprīlis 2013, 10:47


es tā esu darijis
7.aprīlis 2013, 11:03 | links
 
murkshkis87, nositi man veelmi peec taa seahawk 2, laikam buus jaaskataas atpakalj uz nafigatora pusi. normaala alternatiiva laikam ir tikai Gauja XL, bet svars jau 50 kg un cena 500 LVL
7.aprīlis 2013, 10:58 | links
 
nelietigais, es biju ufimku nopircis. izbraucu tieshi vienu reizi. pie maniem gabariitiem 2m un 120kg vinja ir ljoti neerta + motoru nevar piestiprinaat (ja nenjem protams talkaa Kuljibinu)
7.aprīlis 2013, 10:50 | links
 
spriditis, navigatoram paarmet divus deeljus paari bortiem un divataa var normaali seedeet.
7.aprīlis 2013, 10:47 | links
 
Ko jūs varat pastāstīt par Navigator 2 -400 ?Man nepatīk tas ,kad nav sēdekļa.Ir piepūšamie spilveni.Bet ar tiem ir ļoti neērti.Man ir doma piemontēt sēdekļu turētājus.Tām Maximas laivām es galīgi neuzticos.
7.aprīlis 2013, 09:45 | links
 
jūs smejaties? es ar viņa pa piemājas dīķi nebrauktu :D
7.aprīlis 2013, 08:36 | links
 
Par lētu naudu,var nopirkt tīri sakarīgu,bez caurumiem, krievu gumijnieci!Un izturības ziņā ieliek PVC silēm!
7.aprīlis 2013, 08:34 | links
 
šai ir savi + un - ..... nepatīk rokas pumpis ... kājas ir labāks... nomainiju uz kājas pumpi.. ja salīmet ir problēma viņu
http://www.xnet.lv:8080/bil/INTEX.jpg" alt="" />
7.aprīlis 2013, 07:07 | links
 
Man ir pieredze ar to intex seahawk 2,tad kad es vinju pirmo reizi uzpuutu,tad likaas laiva vienkaarshi super un taa piepuushamaa griida arii diezgan cieta un stabila, bet ir viens BET...
Peec kkadas 6. copes reizes pamaniju kkaadu jociigu skanju pumpeejot laivu,taa skanja bija liidziiga taka Ods gar ausi lidinaatos...
Ilgi nedomaadams panjeemu ziepju udeni un ieriiveeju balona shuvees abos galos,tad peec minuutes shuves bija putaas...
Bet ja skataas peec cenas tad laiva ir OK un taas shuves ganjau kka var aarsteet.
7.aprīlis 2013, 00:29 | links
 
Jā, par laimi trāpīja uz piepūšamās grīdas, tagad ir mācība, ka ar cigareti plastmasniecē uzmanīgāk. Tajā ziņā krievu gumijnieces ir izturīgākas.
6.aprīlis 2013, 20:30 | links
 
Vilnis62, bija beediiga pieredze ar cigaretes ogliiti?
6.aprīlis 2013, 20:10 | links
 
Es paņēnu vasarā šitādu uz lētām atlaidēm Maximā. Ceņņiks tai bija tur laikam tikai 65Ls. Trīs večus tur mierīgi, bet grozās gan nedaudz kā pīle. Cigaretes oglīti tas pvc tomēr turēt negrib,bet par to cenu tā laiva tomēr ir supper!
http://www.interveikals.lv/info/9112/INTEX/
6.aprīlis 2013, 18:58 | links
 
up!
6.aprīlis 2013, 18:29 | links
 
atradu labaaku variantu:
http://www.interveikals.lv/info/9115/INTEX/

, bet cenu gan ir ielikushi... leishos 160 LVL Kaadam ir pieredze ar konkreeto izstraadaajumu?
5.aprīlis 2013, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager