Gumijas laiva

kurš var nosaukt PVC/polivinilchlorīda/ un kaprona veidus
2.jūlijs 2010, 16:25 | links
 
tagad esmu pārsēdies no UFIMKAS 22 uz NAVIGATOR II- salīdzinājums zapiņš kā jau krieviem, rietumos (pareizāk tālie austrumi Čina) kāds Hyundai džipiņš.
Navigatorā tik tiešām divātā at struntiem viens otram nemaisījām celtspēja laba, stipri labāka vadāmība nekā ufimkai jo apakšā ir piepūšams ķīlis.
rezumē- ufimka norakstīta brāļa dēlam, pašam PVC komforts
2.jūlijs 2010, 11:50 | links
 
holidejs ir tāds pats, kā navigators un cik zinu tad ir ok laiva - tur pat mierigi divus copmaņus ar ~110 kg katram + štrumi un nemaz tik draudigi nebija vēl iegrimusi, salidzinot ar tiem fishhunteriem, kas taisiti no bērnu piepūšamo peldriņku materiāla :D
2.jūlijs 2010, 09:45 | links
 
Mans rada gabals 4 gadus atpakaļ Maximā nopirka akcijas laikā PVC laivu 3,3m,piepūšama grīda,iekšējie,ārējie piepūšamie borti,pārbīdami sēdekļi,motoram plāksne,kātu turētāji ,kabatas gar sāniem - ielāpu komplekts. - pa 17 Ls !!!! Tipa ar domu pēc atvaļinājuma iemetīšu miskastē :))) Brauc vēl tagad ! Par ieekonomēto naudiņu nopirka pēc pirmām 10 copēm 4zs motorīti :)))) Ja kas -- bij krājis naudiņu Bušenei :))) Teorētiski tai laivai vajadzēja pēc pirmām 2x izjukt :))

Secinājums : ne vienmēr viss kas spīd ir zelts un viss kas smird ir sūds :))
2.jūlijs 2010, 09:20 | links
 
artists. Neklausies to mudazvonu! PVC materiāls ir stiprāks par gumiju!!! Tagad, vēl tikai krievi taisa gumijas laivas. Nevajag domāt, ka tikai tas materiāls, no kā ražo bērnu laivas ir PVC! PVC materiāli ir daudzveidīgi, tāpat kā (piemēram) kaprons
1.jūlijs 2010, 19:08 | links
 
Sveiki! Es arī vēlos pirkt gumijas laivu, budžets līdz 60 Ls. Galvenokārt lai pāris reizes gadā paceļotu un pamakšķerētu pa kādu upi. Kādu labāk pirkt - lietotu krievijas ražojumu vai jaunu lētā gala PVC? Vai tad tiešām PVC laivas it tik trauslas kā lietotājs kaats izteicās?Esmu noskatījis šādu, varbūt kāds ar tādu ir saskāries un var ko ieteikt - http://www.2u.lv/lat/e-shop/1261.1384_0/Campingaz__Colossus_2_laiva.62406.html
1.jūlijs 2010, 17:53 | links
 
Visiem žiguļu un moskviču faniem varu apgalvot, ka tam pašam sūda holidejam, atšķirībā no krievu pūšļiem, var normāli sēdēt uz balona, ja tā nepatīk, tad pārliec pāri dēlīti kā soliņu.
Pirmo Omegu nopirku pirms ~20 gadiem, pēc tam bija Turists, tā ka izbeigušies ir 2 pūšļi. Ufimka bija čomam. Tā vēl tagad ir izbraucieniem ne tālāk par 300 m no krasta :)))
Gribu redzēt to gudrinieku, kas ~20 gadus ekspluatē krievu gumijeni un tā ir kā jauna.
Neviens jau neliedz Jums pirkt jaunus moskvičus ;)
14.jūnijs 2010, 21:00 | links
 
Man ir Omega 21, bet tes viņu izmantoju ļoti reti, bet kalpo diezgan ilgi un vēl nereizi nav bijusi nemazākā problēma un izskatās tā kā jauna. esmu ar viņu gan pa upēm laidies ari zaros ieplēsies pa pāris akmeņiem kārtīgi noberzies u.c. un viss ir kārtībā. to kā var nobraukāt 3 laivas es arī nesaprotu. katrā ziņā es viennozīmīgi ņemtu kreivinieku. un vēl jo smagāka laiva (un ja vēl ir piepūšamā grīda) viņa tomēr labāk turēsies pret vēju nekā tas Holiday u.c. Protams, ja vējš iepūš tad to kreivinieku ar svaida kā pagadās, bet mans domāt, ka mazāk nekā Holiday.....
14.jūnijs 2010, 12:36 | links
 
ja nemaldos ufimka 22 griida nebij piepuushama. es njemtu 21.
14.jūnijs 2010, 12:21 | links
 
ja izveele ir no shiim kjiinieshu pvc un krievu laivaam, es njemtu krievu kaut vai taapeec ka vinju krietni gruutaak sapleest un dauuudz eertaak seedeet. ja ilgstoshi shpinieree, tie cietie solinji ir daudz labaaki par piepuushanajiem spilveniem.
14.jūnijs 2010, 12:15 | links
 
Vēlos pirkt Ufimka 22 vai Ufimka 21 kādam ir pieredze ar šīm laivām
14.jūnijs 2010, 11:17 | links
 
kā var nobraukt 3laivas?! Pa asfaltu?

laivošanai pa upi /laivotāju stilā/, viennozīmīgi- krievu gumijniece, ar sašaurinātiem galiem, tām gaita labāka.
Ar PVC mēslu neaizairēsi līdz pirmam upes līkumam, paprasi kādā ūdenstūristu forumā, labāk neprasi, ka neizsmej! Tik pat bīstami, ar tādām braukt pār niedru stublājiem, var uzplēst ātri un labākā gadījumā palikt bez mantām. Runa ir par ekonomiskās klases PVC "tupelēm", tādām kā discovery, fishhunter, holiday u.t.t.
13.jūnijs 2010, 01:09 | links
 
par gaumi nestrīdas :))
12.jūnijs 2010, 19:24 | links
 
Ufimkai baloni galos sašaurinās, tāpēc uz laivas gala nav iespējams sēdēt. Divatā sanāk sēdēt ļoti tuvu viens otram, kas traucē piemēram spiningojot. Tādā ziņā ērts ir turist3, bet cenas un kvalitātes attiecība ir pilnīgi nesamērīga.
12.jūnijs 2010, 18:57 | links
 
Man ir 80to gadu (beigu) niroks...kalpo joprojām, kaut nekādu labo apiešanos no manas puses nedabon. Pārlīmējis esmu airu duļļu vietas, viens līmcaurums... jauni ventiļi.... Nu ,motori gan nepieliksi...
Kaut gan apgreidojot i to var....:)
12.jūnijs 2010, 18:27 | links
 
nu nez kāda vaina ufimkai, mēs jau 3 gadus ar tādu braucam, gan pagulēt var, gan normāli braukt
12.jūnijs 2010, 17:42 | links
 
Ir RU spēcīgas-izturīgas lietas makšķerniekiem!Ārzemniekiem tāpat šķībacainie pārsvarā visu taisa.Un tur vēl jāskatās-kuram tirgum,ja austrumeiropas=tad..........
12.jūnijs 2010, 17:32 | links
 
Paldies par atbildeeem! Vismaz tagad zinams kads viedoklis, jo man ieprieksh nav ipashi bijusi darisaha ar sim lietaam! Smagums man liekas ka nav galvena problema, viens diez vai vinu staipisu apkart un ja ir vismaz divi, tad jau tur nav lielas starpibas 20 vai 16 kg.
Es kaut ka vairak tomer sliecos uz arzemju razojumiem, nevis krievu, jo praktiski jebkadi vinju produkti , sakot jau no veciem laikiem, lidz pat sodienai ne ar kadu ipashu kvalitati neizcelas, varbut es kludos, bet man ta liekas. Nu ko, varbut vel kaads var ko pateikt!
12.jūnijs 2010, 17:14 | links
 
Re kā džeki burā ar tādu pūsli :))))
http://www.youtube.com/watch?v=7TbcZ5h2r-M
Gribētu šodienas burātāju vējā to pūsli redzēt ar visām uzpariktēm!
12.jūnijs 2010, 16:39 | links
 
Ja grib vizināties vairāk kā 1 cilvis tajā pūslī, tad ufimka ir sūdīgākais variants no trijiem manis pieminētajiem krievu pūšļiem ;)
Intereses pēc ielūrēju salīdzini.lv. Ir jābūt nelabojamam optimistam, lai pirktu ufimku pa 140,- :)))
Lielajos ELVI bija Salmo piedāvātais Goļidejs pa 120,- bet nezinu, vai vēl ir tāda akcija.
12.jūnijs 2010, 16:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager