Gumijas laiva

Nu manai pagaidām(3 sezonas) nav ne vainas. Copēju viens,laivā ieliku datorkrēslu ,lai d....u nespiež un braucu kā lielais.
9.decembris 2017, 16:00 | links
 
Es pats ari nopirku 3.60Hibo Seabon vienreiz bijušu udenī ziemā par puscenu,pēc tam kad mans Niroks oktobra mēnesi uzspraga upes vidū,bet bagāts dara kā grib ,bet nabags kā var!

copis, 8.decembris 2017, 21:08
tad pirmais ar ko ir jāsāk nabagam,ir izdomāk kā palikt bagātam...un laiva jau pēc tam...

kurjers6, 8.decembris 2017, 21:19


Nu un kāda vaina HIBO laivai? Pats ar 3m nobraucu 5 gadi. Nekādu problēmu. Cena jau ar viņai no dārgā gala (jaunai). Manējā jauna maksāja 470 LVL. Tā kā es teiktu, ka HIBO nu nekādi nav laiva pilsoņiem no nabadzīgām ģimenēm.
8.decembris 2017, 22:44 | links
 
Es pats ari nopirku 3.60Hibo Seabon vienreiz bijušu udenī ziemā par puscenu,pēc tam kad mans Niroks oktobra mēnesi uzspraga upes vidū,bet bagāts dara kā grib ,bet nabags kā var!

copis, 8.decembris 2017, 21:08

tad pirmais ar ko ir jāsāk nabagam,ir izdomāk kā palikt bagātam...un laiva jau pēc tam...
8.decembris 2017, 21:19 | links
 
Es pats ari nopirku 3.60Hibo Seabon vienreiz bijušu udenī ziemā par puscenu,pēc tam kad mans Niroks oktobra mēnesi uzspraga upes vidū,bet bagāts dara kā grib ,bet nabags kā var!
8.decembris 2017, 21:08 | links
 
Ja ir vélme péc chakara,tad visu to ar darít....
Maná bérníbá viens gudrs vecis bija uztaisijis katamaránu no futbola bumbu kamerám un brauca júrá svilpodams.
Tikai atshkjiríba ir tá,ka toreiz neká nevaréja nopirkt.....
Nesipiet kapeiku,ká saka viens slavens shí foruma ilgadéjais dalíbnieks,D
8.decembris 2017, 11:47 | links
 
Esmu redzejis kā vecu gumijnieci no sakuma piebāž ar putuplasta gabaliniem un tad vēl pa visu korpusu izdurot mazus cauruminus piepuš ar putām ,un nevajag steigties,tas jadara vairakas dienas,jo ja saputisi 10 balonus vienā reizē labuma nekada ,putas vienkarsi nesakaltīs jo vinam nebūs gaisa lai sakalstu.Darot visu lenam ar prātu sanāk normāla,,neizjaucama,, laiva.
8.decembris 2017, 10:08 | links
 
Paldies par padomiem.

Laikam jāmet arā, pirms tam jāizmēģina talks un ja tas nepalīdz, tad gan atā.

edgarspurins, 7.decembris 2017, 14:30

gumijas līme,benzīns,alumīnija pulveris,proporcijas vairs neatceros,vairākas kārtas kādu brīdi palīdzēja,
7.decembris 2017, 23:16 | links
 
Aaa,nja,redz ká kljúdijos,ha,ha....kur tas laiks,kad spéléjám.
Borskábi,ja
7.decembris 2017, 16:54 | links
 
Talks Tev neko vairs palídzet nevarés,diemzhél.
No veca vairs nevar uztaisít jaunu....
Labák uzber to uz novusa galda,D

DSV, 7.decembris 2017, 14:36

oi uz novusa gan nevajag ;DDD tas tač pretslīdei, borskābi vajaga
7.decembris 2017, 14:56 | links
 
Talks Tev neko vairs palídzet nevarés,diemzhél.
No veca vairs nevar uztaisít jaunu....
Labák uzber to uz novusa galda,D
7.decembris 2017, 14:36 | links
 
Paldies par padomiem.

Laikam jāmet arā, pirms tam jāizmēģina talks un ja tas nepalīdz, tad gan atā.
7.decembris 2017, 14:30 | links
 
edgarspurins , vecai krievu laivai ,kas nav ideāli glabāta sapūst armējums -diegi,pie slodzēm viegli sprākst pušu, pietam parēķini tilpumu -tev vajadzēs 15-20 balonus ar putām .Par to naudu nopērc kautvai to sū seahawk -3-4 gadus turēs. Vēl variants apskaties krievu saitos un no skarda un finiera ,laikam arī sveķi, par to naudu var uztaisīt normālu stacionāro laivu.
6.decembris 2017, 14:27 | links
 
Nju,nju,skaties ka nenogrimsti pats starp putám,D
Atnaks shuves valjá un paliksi starp putám...
Izmet vinju árá,lai cik zhél tas neizklausítos
6.decembris 2017, 12:40 | links
 
Kādreiz tā mēģināju, nekas nesanāca. Putas nepiepūta laivu, kā biju iedomājies, jo viņu izplešanās nav nemaz tik liela, kā varētu padomāt. Laivas gaisa telpas apjoms īstenībā ir ļoti liels. Tur vajag rūpnieciski pieiet, ar siltumizolācijas putām varbūt.
6.decembris 2017, 12:39 | links
 
Man laukos stāv padomju laika gumijas laiva, kas nolaiž gaisu 20 minūtēs - pa šūvēm. Palasīju forumā, saprotu, ka līmēt nav jēgas.

Redzēju ss.lv gumijas laivu, kas piepūsta ar putām.

Tas mani uzvedināja uz domu, ka, tā kā man tā nav vajadzīga pārvadāšanai (ezers 20 metri no mājas), piepūsta ar putām tā varētu atrisināt gaisa saturēšanas un drošības problēmu - un nebūtu žēl ka nozog.

Kādam ir pieredze ar šādu "hibrīda" gumijas laivu ?
6.decembris 2017, 11:53 | links
 

Pārdodu pvc laivu Wave Fun- bush tipa laiva ar cieto grīdu.
Garums 3.90m
Cena- 500€
Zvanīt- 20200020
29.augusts 2017, 14:51 | links
 
Jap esa rī tā navigatoram uztaisīju dēļi un sēžam vieta ar kautko mīkstu un vsjo tik tiešām i vietas vairāk protams uz dēļiem pēcpuse nogurst, ja visu dienu, bet uz tiem mīkstajiem nogurst mugura un kājas, vietas maz un neērti makšķerēt....
28.augusts 2017, 13:10 | links
 
Esmu nopircis Mariner 3. Jau gadu divatā braukājam. Ar laivu nekādu problēmu.
Pagaidām izturīga, vietas 2 cilvēkiem ar rīkiem pietiek, bet Mariner 4 būtu ērtāks. Kājās stāvēt arī var bez problēmām.
Uztūnēju airus, lai tie ir fiksētā attālumā un nekrīt nost rokturi.
Vēl tev gribēsies piepūšamos beņķus nomainīt pret kautko dēļveidīgu - vairāk vietas laivā un ērtāka sēdēšana.

Ko jūs, kolēģi, sakāt par šādu variantu - https://www.morex.lv/intex-mariner-4-motor-set-ar-neraus-nrs-62x

cirka, 28.augusts 2017, 00:21
28.augusts 2017, 12:54 | links
 
mana pieredze ar Intex laivu:
09.gadā iepirku Seahawk II http://rubberboats.com/product/intex-seahawk-ii-inflatable-boat.html
Biju ļoti apmierināts, braucu pa Daugavu , ezeriem, arī uz līci asarīšos. Biju pasācis velcēt pa Daugavu, ar airiem. Laiva slīdēja viegli, varēju stundām airēt nepiekūstot. Sagribējās pielikt motoru, sāku pētīt kādus kronšteinus taisīt, kādu motoru pirkt... Beigās nopirku pa sludinājumu Bush laivu lietotu un mazo benzīnieku motoriņu. Seahawku pa sviestmaizi pārdevu kolēģim. No mīnusiem: Airi priekš vārguļiem... kad ezerā samācas melni mākoņi un sāk pūst vējš, jūti ka sū*i būs, iegulies airos lai ātrāk tiktu krastā un ...krik, airis pušu plastmasas savienojumā. Savienojumus remontēju ar epoksīdu, tad nopirku citus (tādus pašus), un atkal tie lūza. Tagad, kad laiva pie kolēģa, tai atnāca vaļā viena šuve pumpējamai grīdai. Grīda vairāk atgādina lielu spilvenu :).
28.augusts 2017, 09:55 | links
 
Ko jūs, kolēģi, sakāt par šādu variantu - https://www.morex.lv/intex-mariner-4-motor-set-ar-neraus-nrs-62x

cirka, 28.augusts 2017, 00:21


Šajā cenu kategorijā (~250 eur) ļoti laba laiva. Nobraukājām ar kaimiņu ar tādu 4 gadus, tad vienu ziemu kaimiņa laivu žurkas sagrauza, bet manai panāca šuve vaļā pie pašas grīdas un sāka laist gaisu. Bet visā visumā nevaru teikt ne vienu sliktu vārdu par viņu! Esmu pat jūrā uz asariem un vējenēm ar to barucis. Ja pareizi atceros, tad viņa pat bija C kategorijas laiva! Ļoti stabila, labi slīd, izturīgs materiāls, viegli saliekas un transportējas. Var iemest jeb kuras mašīnas bagāžniekā. Piepūšamiem beņkiem ar nav ne kāda vaina, ērti. Redeļu grīda arī ērts pasāciens. Kājās gluži nepastāvēsi, bet šēžot stabils pamats zem kājām gan ir! Manā uzskatā, no lētā gala ļoti laba laiva. Protams, tas ko viņi tur liek reklāmās , ka viņā ērti brauc četri pieaugušie, tas ir blefs! Tur viņi laikam ir pundurus sakrāvuši tai laivā! :) Četriem tur kājas nav kur likt, bet divatā ir ok, vienam vispār super!
28.augusts 2017, 09:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager