Gumijas laiva

Tad šis Fishman ir okey?

marex1, 25.augusts 2017, 08:37


nu nē, veči, nav galīgi laba šī Fishman un visas pārējās lētša ķīnietes. Bračka ar Fishmanu bij iepircis, pēc gada sāka laist pa šuvēm, caurdurt var pret jebkuru zaru, nerunājot jau par āķiem ... Turēja istabā piepūstā veidā, līdz beidzot vienu dienu kaķis bij paasinājis nagus un "laivu" līmēt nebij jēgas, caura kā siets ... par kādiem 3 pvc slāņiem var būt runa, ja kaķis sadriskā laivu lupatās :D

Esiet uzmanīgi ar šiem lētiem sū*iem, var slikti beigties uz ūdens ...
25.augusts 2017, 09:39 | links
 
Tad šis Fishman ir okey?

marex1, 25.augusts 2017, 08:37



Nav šie labi, pēc sezonas sāk laist pa ntajiem maziem caurumiem. Lieki izmesta nauda.
Paņem labāk pašu lētāko laivu namā tipa Bocman, Junga vai tml. kas ir no laivu materiāla, ne piepūšamo matraču materiāla.
25.augusts 2017, 08:59 | links
 
Tad šis Fishman ir okey?
25.augusts 2017, 08:37 | links
 
Kas lieto gumijas laivas atsaucieties.. ;)

marex1, 24.augusts 2017, 15:14
Laba laiva.



Alex, 24.augusts 2017, 20:27

Nu, ar šamo peldobjektu dikti uzmanīgi.... es tādu lietotu(ja vispār, jeb situacija piespiestu, ka nekur likties) tikai pats un mazā ūdenstilpnē, nekādus pasažierus ni ni. Saulē var mierīgi "uzmest pumpu"- uzpūsties tik, cik negribas. Man arī ir lēts variants-

pirku par 200-padsmit ebrejiem. Principā ir OK, tikai pāris trūkumi- grīdai ir tāds ventilis, kā piepūšamiem peldriņķiem/mantām un airi maķenīt pavāji- ja jāairē normāls gabals pret nevāju vēju, tad ir čakarīgi. Pa visādiem vecajiem meldriem un zariem jābrauc uzmanīgi, lai gan nav peldpūslis, ir 3slāņi pvc, bet tomēr nav kā bush dulkan u.c. 5-slāņi. Nākamgad gribu piepirkt elektromotorīti un divatā pa nelieliem ezeriem būs labs.
24.augusts 2017, 23:27 | links
 
Kas lieto gumijas laivas atsaucieties.. ;)

marex1, 24.augusts 2017, 15:14

Laba laiva.

24.augusts 2017, 20:27 | links
 
Tas ir piepūšams objekts. Ja iepūstu hēliju, varētu pat lidot. :)
24.augusts 2017, 15:53 | links
 
Kas lieto gumijas laivas atsaucieties.. ;)
24.augusts 2017, 15:14 | links
 
..matrači :)
28.marts 2016, 14:31 | links
 
Par 200 eiro jau ir tâs lētās.

Ronijs, 27.marts 2016, 19:51


Par 60 eiro, kas tad skaitās?
27.marts 2016, 20:24 | links
 
Par 200 eiro jau ir tâs lētās.
27.marts 2016, 19:51 | links
 
Ļoti gribas reti paķert zivis no laivas, visi saka, ka lētās ir sūds, bet par 200 eiro nevaru nopirkt. Atradu skaistu ezeru, sēžu un sapņoju...
27.marts 2016, 18:38 | links
 
Urmass !!!!!!
Labdien talais Igaunju puses Tautieti !!!!!
Teiksu manuprat ka ira............
"Visam savs laiks ", un manuprat "isto gumijas laivu "laiks ir jau beidzies.
Domaju ka laivu bodes noperkamais "gumijas laivu lapisanas-remonta komplekts " tev var izmaksat tikpat ka pati "gumijas laiva ".
Nedaudz man zinamo sentevu praktisko padomu no laivosanas busanas, ar "gumijas laivam "
Citas alternativas, ka "gumijas laiva ' ka zinams nebija.
Lietots tika gumijas lime kas bija tada stikla pudelites ar uzrakstu 'Kleij rezinovij ", skiet iezalgana tada apeteliga krasa.
Lietoti tika neilona lupatu ieprieks sagriezti ielapi.
Lietosana uz udens, kur tuvuma nebija neviena "gumijas laivu lapisanas tehniskas palidzibas stacijas )
Njema to attieciga izmera neilona lupatas gabalu.
Piegrieza vajadziga izmera ielapu. ( protams istas skeres istam laivotajam allaz bija līdz )
Biski piesucinaja ar to "Klej rezinovij ", pagaidija min 15 vismaz.
Tad 'Klej rezinovij 'lai atrak zuust atskaidija biski ar lidzpanjemto benzinu ( istu, tad vel tadu Statoil nebija Padumija ).
Tad limeja ciet to caurumu.
Pagaidija lai biski apzust, un laida udenjos ieksa.

Par ventiliem.
Svarigi lai viniem butu laba ta gumijas ventilju blivgumija.
Vajadzibas gadijuma var to piegriezt no lidzpanjemtas gumijas gabaliem.
Ventili vajag ciesi aizvilkt ar to ventilju atsledzinu kad laiva jau ir cieti piepusta.
Gadas ka ventilis ir IEPLISIS, no tas plastmasas parlieku ciesas pievilksanas.
Tad tads ventils vairs nav derigs.
Ventilus un to atsledzinu lai vinus nepakastu, uz laivosanas vietam parasti pieseja kaprona strikiti pie pasa ta ventila.
Ventilim obligati jauzliek tas viņa korkjitis ( parasti ir piesaistits pie pasa ventila ar gumijas cilpinu ).
P.S. Nostalgija ziniet nomocija pec vecas labas "gumijotas laivosanas"
Skiet visadus tadus padomus vari pats izlasit ieks www.laivas.lv
Anekdote par nostalgiju sadalja 'Anekdotes '
29.oktobris 2015, 15:32 | links
 
Agrāk tādas mantas bija nopērkamas Laivu namā, domāju ka arī tagad tur var dabūt.
27.oktobris 2015, 22:06 | links
 
Drusku ne pa tēmu bet gribu uzdot jautājumu, kur var nopirkt ventiļus krievu laivām? Man ir laiva Turist3 un abi ventiļi laiž gaisu (plastmasa ieplīsusi)!

ginca71, 27.oktobris 2015, 19:25

Savulaik bija Rīgā centrāltirgū copes bodē. Tagad nemācēšu teikt, vai tur ir. Bolderājā gan maniju.
27.oktobris 2015, 19:41 | links
 
Drusku ne pa tēmu bet gribu uzdot jautājumu, kur var nopirkt ventiļus krievu laivām? Man ir laiva Turist3 un abi ventiļi laiž gaisu (plastmasa ieplīsusi)!

ginca71, 27.oktobris 2015, 19:25


Es nēsmu baigais speciālists, bet man liekas, ka modernos ventilus arī padomilas laivām var iemontēt. Jo. Modernie ventīli tikai ieskrūvējas bortā, bez līmes....esmu to darijis...
27.oktobris 2015, 19:34 | links
 
Drusku ne pa tēmu bet gribu uzdot jautājumu, kur var nopirkt ventiļus krievu laivām? Man ir laiva Turist3 un abi ventiļi laiž gaisu (plastmasa ieplīsusi)!
27.oktobris 2015, 19:25 | links
 
Laivas ne tikai svētdienas braucienam:
http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id=46410363#!dgs=dgslv-62185:5048393
2.septembris 2015, 17:53 | links
 
navigatoram nav ne vainas,tikai kamēr sākām vadāt uz jumta,1sezonu locijām,un locījuma vietās nedaudz atgāja tā melnā aizsargjosla,bet tā pagaidām ok
26.augusts 2015, 17:12 | links
 
navigatoram nav ne vainas,tikai kamēr sākām vadāt uz jumta,1sezonu locijām,un locījuma vietās nedaudz atgāja tā melnā aizsargjosla,bet tā pagaidām ok
26.augusts 2015, 17:12 | links
 
shaiba, pastijos netā, ja Tu domā Fishman 200 SET pa 52 EU,,,tad par to naudu labāk iepērc dēļus un uzbūvē labu laipu!
Man pašlaik 8 vasaras Navigators! Arī necopēju ne daudz , ne bieži !
Bet kapēc neieteiktu :
1. pats lētākais fishmans ir bez auduma armējuma!
2. šuves kausētas, ne līmētas (stikā)
Katrā ziņā dziļāk par pusotru metru ar viņu neriskētu, lai pričendāļus var pa grunti salasīt, ja kas :)

bushmans, 26.augusts 2015, 16:51

Jā, jā. Par to pašu domāju:D tātad saki, ka Navigatoram nav ne vainas. Tulīt netā paskatīšos. Man vajag vismazāko. Paldies par info.
26.augusts 2015, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager