Pītā aukla

Viss par un ap to.
vieplis
Klau, cienītais! Ja tuvākajās dienās kaut ko velc no Kabeļiem, tad varbūt vari piemest pamatsūtījumam klāti PP Moss Green 150 jardu 5 Lbs ritulīti, ko a?
Tavs BLD, blē.
20.septembris 2010, 22:37 | links
 
Sasa
leišiem - paprastas mazgas
ikauņiem - special slow clinch knot
:))
20.septembris 2010, 18:50 | links
 
Un nevis kāpēc iesaka bet vispār kāda šķirba starp Dacron un pārējām pītajām ??? :]
20.septembris 2010, 15:24 | links
 
Sveiki, varbut kāds var apgaismot kāpēc Jūras copei iesaka Dacron materiāla pītās auklas un kas tas Dacron vispār ir padr zvēru ? :)
http://www.anglerscenter.com/line_dacron-mason-igfa.htm
20.septembris 2010, 14:51 | links
 
Vienmēr esmu uzjautrinājies par latviešu tulkojumiem uz iesaiņojuma. Latviešu val. vienmēr ir kas savādak nekā citiem - ja krieviem, lietuviešiem vai angļiem raksta ka makaroni jāvāra 8 min, tad latviešiem 10 - mēs laikam vairāk uz ziemeļiem un te uguns nav tik karsta ;) Piemēru daudz. Šeit vēl viens - krietni interesantāks.
Salmo Elite Braid ar lepnu uzrakstu made in Japan. Latviešiem iesaka mānekļus piesiet ar "dubulto Klinča mezglu", angļiem ar "dubulto uzlaboto Klinča" mezglu" (double improved "Klinch knot"), bet krieviem pietiks ar parasto Klinča mezglu (узел "CLINCH").
...un. Par cik visi latvieši māk siet dubulto klinču, tad tiem bilde nav vajadzīga, angļi arī visi kā viens prot uzsiet dubulto uzlaboto Klinču, bet krieviem, lai nebūtu nekādu pārpratumu, ir skaisti uzzīmeta bildīte ar uzrakstu "Clinch Knot".
Tā lūk..
..ko uz bildes redzamais mezgls nemaz nav "Clinch knot"??? Kā nav? Ja jau reiz japāņi saka ka ir, tad ticiet! Tas varbūt te Latvijā to tur uzzīmēto sauc citādi, bet japāņiem tas ir Clinch. ;)



P.S. ja nu gadījumā arī kads no Salmo izlasa šo, tad varbūt var saņemt kādu rekomendāciju - ar kādu mezglu ražotājs iesaka siet šo auklu lietuviešiem un igauņiem...
20.septembris 2010, 13:30 | links
 
nu pēc pirmās copes kurā man viena smuka 2niece aizmuka, atbraucot mājās iepirku auklu un jaunus āķus... un speciali paskatījos un tos asāko uzspraudu. Man kātam tests 5-25 2.7m salmo supreme challange... Un piecērtu arī it kā normāli... hmm....
20.septembris 2010, 13:25 | links
 
Moš Tavai lētajai lietuviešu karotei ir neass āķis!?
20.septembris 2010, 13:15 | links
 
viss... man tagad āķis lūpā- nevaru pastrādāt gribās copēt :)) Man vienigais diezgan bieži pie paša krasta noraujās līdakas... Moš man kāts par mīxtu?
20.septembris 2010, 12:57 | links
 
nu vot.a Tu baidijies!!!
:)))
20.septembris 2010, 12:29 | links
 
aukla riktīgi laba, neskatoties uz to ka viņa dzeltena 5dien izvilku 2 līdaciņas ap 800g un vienu 1.500kg uz lētas lietuviešu karotes :)
20.septembris 2010, 12:12 | links
 
Jebkura foruma par jebkuru lietu ir dalits viedoklis
16.septembris 2010, 19:41 | links
 
Sestdien braukšu testēt, šī būs man apirmā cope ar pīto :).... Es sabijos, jo citā sadaļā palasot par tam auklu krāsām, pāris onkas kratīja pirkstu un teica ka nekam nederot!
16.septembris 2010, 19:03 | links
 
airis777
mauc tik virsū! Zivs neko neredzēs. Un no ūdens apakšas uz gaismu (uz augšu) skatoties visas auklas ir vienādas- melnas. Kad tu uz sauli skaties un pieliec priekšā dzeltenu priekšmetu vai melnu, tak redzi tikai siluetu! Tā pat ari ūdenī. Tikai dzelteno pats labāk redzēsi, kur tā iet.
16.septembris 2010, 18:48 | links
 
Es pakonsultējos ar pārdevēju un viņš ieteica šito.Izskatīās tīri zinoš :) Tipa šitā esot rikīgi apaļa un nemirkstot.... Kādi vispār ir gelvnie kritēeriji pec kuriem jaizvēlas šņore?
16.septembris 2010, 18:46 | links
 
tādu lietojis neesu.jo parasti pirms pērku,painteresējos pie zinošiem cilvēkiem!
16.septembris 2010, 17:58 | links
 
Sweiky. Kāds ir lietojis Strike wire extreme- dzeltenu? Tiktiko esmu šādu iepircis, bail tīt virsū uz spoles, jo ru saitos tads dalīts viedoklis...
16.septembris 2010, 17:23 | links
 
Pontoon21 Eight Braid;pītā aukla no 8 šķiedrām,daudzkrāsaina,ražo japāņi 7 izmērus,no 0,148 līdz 0,370 mm (14 - 72 lb.)
12.septembris 2010, 19:34 | links
 
Davis-Di paldies.....
6.septembris 2010, 16:41 | links
 
Atradu mezglu kuru lietoju. Akurāti vijam 8..10 vijumus, saslapinātu savelkam. Mezglam rezultātā smuki&līdzeni jāsavelkas bez auklas kūkumiem. Pavadas un griezuļus veru cilpa-cilpā. Mazos rotiņus un voblerus arī - izverot visu vizuli caur cilpu :D (sliņķis esmu)
6.septembris 2010, 14:23 | links
 
To chesterfield
Ambassadeur 5500 C3
Ebayā var atrast pat par ļoti simpātiskām naudiņām - uz vietas LV gan nezinu vai kautkur ir!
5.septembris 2010, 23:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager